João Félix

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.23. 12:40:57

Én azt se tudom, hogy mi a hír, mire vonatkozik a „Belső konfliktus Barcelonában”. Valószínűleg nem Xavi és Félix konfliktusára, mert a csapatösszeállítás a mindenkori edző joga és feladata, ha Xavi nem bízik benne, akkor Félix nem játszik. De ez nem konfliktus, hanem az edző döntése.
A cikkíró a konfliktust inkább a Xavi, Laporta és Deco közötti feszültségre érthette, Laporta játszatni szeretné Félixet, Decónak állást kellene foglalnia, ami tényleg konfliktust jelenthet, de szerintem egy klubelnök ne nagyon szóljon bele az összeállításba, vagy ha igen, akkor vállalja, és álljon ott az oldalvonalnál ő is.
Majd január 4-én a kerethirdetésből kiderül, hogy mi van.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.23. 00:57:15

A hírt én is totál kamunak gondolom.
Ha van bármi igazságalapja, akkor sem hiszem, hogy komoly lenne. De hamar látni fogjuk.

Amúgy Felixben sajnos szerintem megvan az a személyiség, ami akármikor kellemetlenséget okozhat. El tudom képzelni, hogy a legkisebb személyes kritikát is sértésként kezeli adott esetben.

Egyébként szerintem sem jó konstans a teljesítménye, és bár sokat hajt, azt nem gondolom, hogy konkrét közvetlen párharcokban kellőképp erőszakos lenne. Sztem ez eléggé hiányzik nála, labdával és anélkül is.
Viszont a támadóink közül még vele vagyok kb a leginkább elégedett idén.. bár számszerűen ő sem hozza, amit minimum kellene, de az ő kulcspasszai, megmozdulásai, góljai elosztva, és kritikus pillanatokban/meccseken jöttek eddig. Legalábbis így csapódott le bennem, de a nyakamat azért nem tenném rá.

Amúgy az eddigiek alapján pénzt nem költenék rá, legalábbis 20-30 millión felüli összeget tuti hogy nem. De még fél szezon hátra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.22. 22:04:56

LG írta:
2023.12.22. 21:58:53
Szerintem nem beszélhetünk nála konstans jó teljesítményről, mert pl. az elmúlt 3 meccsén is kettőn marha gyenge volt (Girona és az Almeria ellen). Azt aláíróm, hogy még ezzel a hullámzó teljesítménnyel is előz sokakat, akik stabilan gyengék.
Ezzel egyetértek, viszont nekem a lényeg ebből a - szerintem teljesen kamu - hírból, hogy nem teszi bele a melót. Szerintem akkor is beleteszi, amikor nem sikerül neki annyira a dolog.

Már csak azért is tartom óriási ökörségnek a dolgot, mert Dembélé volt Xavi nagy kedvence, akiről lehet valakinek jó meg rossz a véleménye, de hogy tizedannyi erőfeszítést nem tett a meccsekbe, mint Felix, az tuti.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.22. 21:58:53

bence0330 írta:
2023.12.22. 20:37:42
Szerintem ez natúr pletyka. De ha eljátszok a gondolattal, hogy igaz:

Felix szerintem beleteszi a melót, és a leggólerősebb támadónk az elmúlt hetekból, kreatív elöl.
Szerintem nem beszélhetünk nála konstans jó teljesítményről, mert pl. az elmúlt 3 meccsén is kettőn marha gyenge volt (Girona és az Almeria ellen). Azt aláíróm, hogy még ezzel a hullámzó teljesítménnyel is előz sokakat, akik stabilan gyengék.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.22. 20:37:42

Szerintem ez natúr pletyka. De ha eljátszok a gondolattal, hogy igaz:

Felix szerintem beleteszi a melót, és a leggólerősebb támadónk az elmúlt hetekból, kreatív elöl.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Grundel
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2023.03.16. 10:06:36

2023.12.22. 20:26:19

Belső konfliktus Barcelonában: Xavi berágott Joao Felixre.Ha Felix továbbra is alulteljesít és nem is teszi bele az erőfeszítést, akkor Xavi nem fogja szerepeltetni. Még akkor sem, ha esetleg veszélybe kerülne az állása.
https://sport365.hu/nemzetkozi-foci,spa ... e_vignette
Kluivert: “Barça's football is out of this world”
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.06. 16:01:04

Andris írta:
2023.12.05. 12:05:31
Troym írta:
2023.12.04. 11:01:14
Szerintem meg várni kell, nem értem az állandó kapkodást. Az első 3 meccsen nagyot ment, aztán 10 meccsen gyenge volt, most 2-3 meccsen megint jobban megy neki. Bőven ráérünk júniusban gondolkodni azon, hogy ára és értéke pariban van-e.
Bár így gondolkodna a vezetőség is.
Remélem, hogy csak túlzottan lelkesek az újságírók, ahogy páran a fórumon is. Szerintem Felix egyáltalán nem olyan nagy fogás, összességében. Örülök, ha beválik, és persze ingyen-kölcsönben-apróért több mint elég amit eddig letett idén.
De ha nem csak Monopoly moneyt akarunk érte fizetni, akkkor ennél sztem még többet kell letenni. Sőt, még annál is többet, mert szerintem ő egy egyáltalán nem szimpatikus és nem sportszerű figura, egy labilis elemnek tartanám a keretben mindig, és ezt IS ellensúlyozni kell teljesítménnyel.

Szóval várjuk csak ki a szezon végét, meg hoyg mit kér az Atletico érte. Sztem ő messze nem lesz nyáron prioritás, de ezt csak a jelen állás szerint mondanám.

Nekem sok elemében bejön a játéka, még ha nem is kiegyensúlyozott, de közben meg egyáltalán nem szimpatikus emberileg. Meg az se szimpi, hogy dobálja magát. Adtak neki rendesen, mindig is utáltam emiatt Simeone játékosait, és nem lett vna nagyon más a kép akkor se, ha nem dobja fel magát 1-2szer, így viszont nem sikerült megmaradni az erkölcsi magaslaton.

És ennek semmi köze a gólöröméhez, az már csak egy sokadik felvonása annak, hogy ő és a klubja (és a klub szurkolói) nem bánnak szépen egymással. Szóval abban sztem semmi különös nincs már.

Ha 1:1ben igazolhatunk, meg nem leszünk amúgy veszteségesek, akkor Felix kategóriás emberekre simán lehet 30-40 milliót adni, meg egy közepes fizetést. Ennél többet aligha. Ha viszont valami hézag lesz még mindig (amire van esély, valljuk be), akkor fel se merülhet az ő végleges leigazolása. Max marad kölcsönben, ha úgy jó mindenkinek.
Egyetértek Andrissal. Valahogy még nem teljesen tiszta ez a Felix kép. Emberileg mi szimpatikus, mi nem ( itt ismét valszeg Andrisra hajazik a megítélésem ) az a focitudást nem befolyásolja. Sokan vannak jó focisták, akik emberileg nem szimpatikusak valakinek. Nekem sokszor ilyen Haaland. Ugyanakkor egy erőgép, egy technikás gyilkos 9-es, atomstabil focista. Mégis, valahogy, ahogy viselkedik, és egyre nagyobb sztár lesz...
Felix-ben érezni a tehetséget, de szerintem is meg kell várni legalább egy szezont, hogy mit hoz a teljes kép, nem mellesleg mekkora lét kell érte csorgatni, ha megvétele mellett döntünk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.12.06. 01:15:40

LG írta:
2023.12.05. 19:43:09
Azért lehet sürgős a dolog a két portugál esetében, mert jó tavasz esetén más klubok is meg akarják majd őket szerezni, és mi nem fogjuk bírni a licitet.

Most még viszonylag olcsón meg lehetne szerezni őket, a másik oldalon viszont ott van a kockázat, ha mégsem lesznek annyira jók. A kettő közül pedig Félix lenne a dárgább, így benne van a nagyobb kockázat, illetve eddig talán Cancelo többet is mutatott.
A hírek szerint Felix esetében a klub éppen ellentétesen, nem siet, hanem kivár. Jó pozícióban vannak nem sürgős nekik.
Cancelo más tészta, mert ő már nyáron jött volna véglegesen, csak az FFP-be úgy nem fért bele.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.05. 19:43:09

Azért lehet sürgős a dolog a két portugál esetében, mert jó tavasz esetén más klubok is meg akarják majd őket szerezni, és mi nem fogjuk bírni a licitet.

Most még viszonylag olcsón meg lehetne szerezni őket, a másik oldalon viszont ott van a kockázat, ha mégsem lesznek annyira jók. A kettő közül pedig Félix lenne a dárgább, így benne van a nagyobb kockázat, illetve eddig talán Cancelo többet is mutatott.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.05. 12:05:31

Troym írta:
2023.12.04. 11:01:14
Szerintem meg várni kell, nem értem az állandó kapkodást. Az első 3 meccsen nagyot ment, aztán 10 meccsen gyenge volt, most 2-3 meccsen megint jobban megy neki. Bőven ráérünk júniusban gondolkodni azon, hogy ára és értéke pariban van-e.
Bár így gondolkodna a vezetőség is.
Remélem, hogy csak túlzottan lelkesek az újságírók, ahogy páran a fórumon is. Szerintem Felix egyáltalán nem olyan nagy fogás, összességében. Örülök, ha beválik, és persze ingyen-kölcsönben-apróért több mint elég amit eddig letett idén.
De ha nem csak Monopoly moneyt akarunk érte fizetni, akkkor ennél sztem még többet kell letenni. Sőt, még annál is többet, mert szerintem ő egy egyáltalán nem szimpatikus és nem sportszerű figura, egy labilis elemnek tartanám a keretben mindig, és ezt IS ellensúlyozni kell teljesítménnyel.

Szóval várjuk csak ki a szezon végét, meg hoyg mit kér az Atletico érte. Sztem ő messze nem lesz nyáron prioritás, de ezt csak a jelen állás szerint mondanám.

Nekem sok elemében bejön a játéka, még ha nem is kiegyensúlyozott, de közben meg egyáltalán nem szimpatikus emberileg. Meg az se szimpi, hogy dobálja magát. Adtak neki rendesen, mindig is utáltam emiatt Simeone játékosait, és nem lett vna nagyon más a kép akkor se, ha nem dobja fel magát 1-2szer, így viszont nem sikerült megmaradni az erkölcsi magaslaton.

És ennek semmi köze a gólöröméhez, az már csak egy sokadik felvonása annak, hogy ő és a klubja (és a klub szurkolói) nem bánnak szépen egymással. Szóval abban sztem semmi különös nincs már.

Ha 1:1ben igazolhatunk, meg nem leszünk amúgy veszteségesek, akkor Felix kategóriás emberekre simán lehet 30-40 milliót adni, meg egy közepes fizetést. Ennél többet aligha. Ha viszont valami hézag lesz még mindig (amire van esély, valljuk be), akkor fel se merülhet az ő végleges leigazolása. Max marad kölcsönben, ha úgy jó mindenkinek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.12.04. 17:00:20

Én se értem mit számolgatunk. 1-1 FFP szabály is azt jelentené, hogy elmegy valaki 8-10-20 milliós bérrel és mi az egészet rá költjük. Komolyan venni nem tudom, kb Haaland, Messi szindróma lesz, mert bármennyire beleszerelmesedhetett a városba, csapatba, szökőkutakba, a Kolumbusz szoborba, stb, de egész karrierje során nem akar 3-4 millió eurós bért, itt meg nincs keret semmire.
Azt is hiába hozza fel bárki, hogy majd elmegy Alonso és SR, mert őket is pótolni kell, vagy lassan 15 fős lesz a felnőtt keret. Ez 1 év, abból is sok van hátra és utána mindenki kezd tiszta lappal.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.12.04. 15:57:28

Azzal is számolni kell, hogy elvileg 15 bruttó a fizetèse az Atletinèl.
Pl. A Girona ezt nem fogja kifizetni
Ha a Chelseabe vagy az arabokhoz nem akar menni érthető okokból, az Atleti meg van lőve, mert akkor is fizetni kell, ha padoztatják.

Mindenkinek èrdeke, hogy megegyezzenek, ha jól fog teljesíteni. 45-50 rèszletkben, mint Torres.
Persze mi sem adunk neki szerintem ilyen fizetèst, max egy PSG, Juve, Arsenal, Liverpool ha bejelentkezik èrte, akkor mehetne máshová, ami neki mèg szimpatikus, ès az Atletinek is tud fizetni 60-80 milliót. Ennyit nem hiszem, hogy èr másoknak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.04. 15:31:41

Amennyit látom Félix-ből, sosem volt túl sportszerű játékos. Emlékszem, évekkel ezelőtt Messivel is konfrontálódott a pályán. A rossz portugál vér benne van.

Azt viszont teljesen megértem, hogy menekülni akar Simeone Atleticojából, az egy borzasztó rossz házasság az elejétől fogva, abban a fociban ő nem tud érvényesülni. A válogatottban és most nálunk is látszik, hogy támadóbb felfogású csapatokban viszont még jó lehet, ráadásul elég fiatal is hozzá, hogy újra felépítse magát.

Az Atletico részéről fájhatott a tegnapi, de öröm lehet nekik az ürömben, hogy ha Félix jól teljesít, akkor kisebb buktával adhatják el. Tőlönk mondjuk sokat nem várhatnak, de ha elég impeesszív lesz, akkor lesznek más jelentkezők is érte, pénzes csapatok. Azzal 40 millióval, amiről cikkeztek, mi nem leszünk versenyképesek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.12.04. 14:57:34

ocsike83 írta:
2023.12.04. 13:39:31
Pedig a Griezmann, Suarez, Depay pakkért valamit jótékonykodhatnának. :mrgreen:

Amúgy Felix a tegnapi meccsén tett róla, hogy ne várják vissza. Még egy szögletnél valakivel majdnem lökdösődésbe is belement. Minden megmozdulásán látszott, hogy örül neki, ha szívathatja őket. Ők meg faragták rendesen. Csodálkoztam, hogy addig bírta.

Félő, hogy 2 szék között a pad alá esünk vele. Ha jó szezonja lesz, nem adják olcsón, mi nem tudjuk megvenni, Ha rossz, akkor meg nem akarjuk.....
Ha csak Laporta nem ássa ki a széfet a kert hátsó felében. :D
Gimenezzel akaszkodott össze, aki fellökte. Fel is vették, valami hasonlót mondott Felix, hogy minek kellett fellökni, erre Gimenez, hogy "keménykedni akarsz?". Aztán Koke ment oda elvinni az uruguayit, aki már sárgás volt. Mondjuk erre Felix is rájátszott kicsit.

https://www.mundodeportivo.com/futbol/a ... elear.html


Az viszont tényleg feltűnő volt, hogy mennyire faragják, legalább 3-4 nagyon durva faultot kapott, egyszer azt hittem hogy a szalagjainak annyi.
De úgy en bloc nem hazudtolta meg magát az Atma ilyen szempontból.

Szerintem kizárt, hogy el tudnánk hozni. Még ha lenne "felesleges" 40 milliónk sem ide, esetleg valamilyen játékosbevonással, de dég Cancelot is ki kell fizetni, ami alapból 20-25 és akkor ott a kp.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.12.04. 12:31:51

Troym írta:
2023.12.04. 11:31:07
superman írta:
2023.12.04. 11:04:12
Persze, mi ráérünk, de ő a tegnapi gólörömöt már nem tudja visszacsinálni. Ezért írtam, hogy tud az majd még kellemetlen lenni.
Nem nekünk, neki.
Felnőtt ember, aki nyáron is döntést hozott, amikor szerelmet vallott a klubcsapata riválisának és tegnap is döntést hozott.
Mindenki felelős a saját tetteiért, ki ne lyukadjunk a végén oda, hogy az legyen a fő oka, ha meg szeretnénk vásárolni, hogy amúgy mi lesz "szegény párával", vagy milyen rossz lenne neki Madridba visszatérni.

Ha szakmailag és pénzügyileg valid döntés, akkor vegyük meg, ha bármelyik alapján nem, akkor nem.
Nem hiszem, hogy gond lett volna ezzel a gólörömmel. Nem ezzel ássa el magát a ticónál. Már évek óta fasírtban van a klubbal, Simeonéval, aki az utóbbi másfél madridi szezonjában már nem is számított igazán rá. Nem véletlenül adták oda tavaly is a szezon felénél a Chelsea-nek (akinek úgy emlékszem opciója is volt rá), aztán nyáron újra, ráadásul nekünk.
De hogy aprópénzért nem adják el, az biztos. Vagy egy angol gazdag közép/felsőközép csapatot keresnek neki vagy inkább megtartják. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy 40 millióért ideadják. Az ATMA amúgy sem olyan jótékonysági egylet mint mi.
Forca Barca!!!!
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.12.04. 12:17:25

Troym írta:
2023.12.04. 11:31:07
Nem nekünk, neki.
Igen, én is erre gondoltam.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.12.04. 11:31:07

superman írta:
2023.12.04. 11:04:12
Persze, mi ráérünk, de ő a tegnapi gólörömöt már nem tudja visszacsinálni. Ezért írtam, hogy tud az majd még kellemetlen lenni.
Nem nekünk, neki.
Felnőtt ember, aki nyáron is döntést hozott, amikor szerelmet vallott a klubcsapata riválisának és tegnap is döntést hozott.
Mindenki felelős a saját tetteiért, ki ne lyukadjunk a végén oda, hogy az legyen a fő oka, ha meg szeretnénk vásárolni, hogy amúgy mi lesz "szegény párával", vagy milyen rossz lenne neki Madridba visszatérni.

Ha szakmailag és pénzügyileg valid döntés, akkor vegyük meg, ha bármelyik alapján nem, akkor nem.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.04. 11:20:20

superman írta:
2023.12.04. 11:04:12
Jobb lett volna, ha be se rúgja, vagy még jobb, ha öngólt rúg, és utána odaszalad megölelni Simeonét. És akkor nyáron könnyebben elengedik.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.12.04. 11:04:12

Troym írta:
2023.12.04. 11:01:14
Szerintem meg várni kell, nem értem az állandó kapkodást. Az első 3 meccsen nagyot ment, aztán 10 meccsen gyenge volt, most 2-3 meccsen megint jobban megy neki. Bőven ráérünk júniusban gondolkodni azon, hogy ára és értéke pariban van-e.
Persze, mi ráérünk, de ő a tegnapi gólörömöt már nem tudja visszacsinálni. Ezért írtam, hogy tud az majd még kellemetlen lenni.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.12.04. 11:01:14

Szerintem meg várni kell, nem értem az állandó kapkodást. Az első 3 meccsen nagyot ment, aztán 10 meccsen gyenge volt, most 2-3 meccsen megint jobban megy neki. Bőven ráérünk júniusban gondolkodni azon, hogy ára és értéke pariban van-e.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.12.04. 09:09:12

bence0330 írta:
2023.12.04. 09:01:43
superman írta:
2023.12.04. 08:50:53
Vagy eladják egy Aston Villa/West Ham/Wolverhampton/Tottenham/Newcastle kalibernek 70-ért.
Ehhez kell a játékos is. Hacsak nem változik semmi, Felix egy Barca-fanatikus, és a nyári nyilatkozatát tekintve nem riad vissza a durva eszközöktől sem. Ami nyilván nem lenne szimpatikus, de részünkről szerencsés.
Persze, ez mindenképpen egy valid lehetőség. Egyrészt Dembelénél sem túl jól sült el, másrészt a Tico sem hülye, nem mondhat le ekkora pénzekről hiszti miatt. Nyáron még 5 éve lesz a szerződéséből, bőven lesz eszköz a madridiak kezében is. Szóval esélyes, hogy lesz hiszti, meg sárdobálás bőven, a sajtó imádni fogja.

Amúgy meg 22-es csapdája a helyzet. Ha jól játszik, nem (biztos, hogy) lesz pénze rá a Barcának, ha nem, akkor meg igénye nem lesz rá.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.04. 09:01:43

superman írta:
2023.12.04. 08:50:53
Vagy eladják egy Aston Villa/West Ham/Wolverhampton/Tottenham/Newcastle kalibernek 70-ért.
Ehhez kell a játékos is. Hacsak nem változik semmi, Felix egy Barca-fanatikus, és a nyári nyilatkozatát tekintve nem riad vissza a durva eszközöktől sem. Ami nyilván nem lenne szimpatikus, de részünkről szerencsés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.12.04. 08:50:53

Deluigi írta:
2023.12.04. 08:35:53
legrosszabb esetben megtartjak es a harmadosztalyban jatszatjak

ha nekik ez megeri...
Vagy eladják egy Aston Villa/West Ham/Wolverhampton/Tottenham/Newcastle kalibernek 70-ért.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.04. 08:35:53

legrosszabb esetben megtartjak es a harmadosztalyban jatszatjak

ha nekik ez megeri...
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2023.12.04. 08:32:42

Finoman szólva sem volt elegáns a gólöröme, tud az még majd kellemetlen lenni. Transfermarkt szerint 2029 nyaráig van szerződése a Ticoval, akik több, mint 120M €-t fizettek érte. Van realitása annak, hogy Barcelonában tud maradni? Vajon mennyit tud maximum rááldozni a klub?
Válasz küldése