Oriol Romeu

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.02. 17:15:27

Szerintem meg várni kéne 20-30 tétmeccset mielőtt "beárazza" valaki. Játszott 3 felkészülési meccsen és nem ő volt a leggyengébb, azért ez még kevés ahhoz, hogy kijelentsük milyen jól jártunk vele. Alonso és EG sem ez alapján a 3 meccs alapján tűnik gyengének, hanem egy hosszú folyamat mutatja.
Avatar
Din Djarin
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2022.08.29. 10:35:20

2023.08.02. 12:21:46

bence0330 írta:
2023.08.02. 11:59:21
Na, szerintem ő egyenesen előrelépés lehet az elmúlt 1-2 év Busijához képest, ha tartja ezt a szintet. Kőkemény, vannak váratlan húzásai előrefelé is, kapura sem tök veszélytelen, és többet látok benne egy MU ellen, mint Busiban. Xavinak ezek a B-alternatívás kívánságai eddig nem feltétlenül jöttek be, de most szerintem belenyúlt, ha a körülményeket, lehetőségeinket, árát nézzük.
Nekem kicsit olyan, mintha FDJ és Busi keveréke lenne. Megvan benne Busi labdabiztossága, de a FDJ-ra jellemző megindulások is. Egyelőre úgy tűnik, mintha tényleg ő lett volna a hiányzó láncszem a középpályáról. Kíváncsi leszek, hogy Xavi mit tervez vele.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.02. 11:59:21

Na, szerintem ő egyenesen előrelépés lehet az elmúlt 1-2 év Busijához képest, ha tartja ezt a szintet. Kőkemény, vannak váratlan húzásai előrefelé is, kapura sem tök veszélytelen, és többet látok benne egy MU ellen, mint Busiban. Xavinak ezek a B-alternatívás kívánságai eddig nem feltétlenül jöttek be, de most szerintem belenyúlt, ha a körülményeket, lehetőségeinket, árát nézzük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2023.07.20. 15:38:33

Szerintem jó lesz ő. Nincs pénz arra a posztra klasszist igazolni. Talán jövőre lesz, kérdés ki az? De addig jó megoldás Romeu, mondjuk Frenkivel kiegészülve.
Mondom azt hogy nem ő lesz a problémánk a szezonban, abban biztos vagyok.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.07.20. 15:24:08

sok sikert neki, de ilyen középszerekkel stabilan bebetonozzuk magunkat az EL-be.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2023.07.20. 15:10:15

Valszeg cserének jött, csak kissé túlfújták itt sokan a matracot az érkezésével. Asszem Xavi sem Busquets utódaként hozta, mármint nem a kezdő utódnak. Lehet nem tudta meggyőzni Busit, az nagyon ment volna már a családdal Miamiba. Ha így volt, akkor nyilván helyére kell valaki, aki egy hagyján-kategória, olcsón. Ha egy kicsit is Keita-jelleg alakul belőle, már sikersztori. A lényeg, hogy remélem az öreg Xavier nem a kezdő környékére akarja, mert az nettó gyöksziség. De beállni 20-25 percekre rendben lehet. Kérdés, hogy de Jong fog-e vkp-t játszani, Kessié marad-e. Ha mindkettő igen, akkor Romeu is elfér. Ha csak az előbbi vagy utóbbi akkor is elfér. De a háttérben férjen el. Azért sok sikert a skaccnak, hátha meglep minket, mint Paulinho (mekkora lol volt az is, így az egész). Pénz még volna is, de lehetőség nincs jelenleg Kimmichre. Jövő nyáron viszont nagyon komolyan cseszegetném a német kölyköt, hogy jöjjön. Nem hiszem, hogy Romeu is azt hinné, na majd ő lesz az új Busquets. Traoré is élvezte, hogy egyáltalán fél évre visszajöhet.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.20. 12:30:43

csababarca írta:
2023.07.20. 12:08:30
És akik védi, meg méltatják, mint a liga egyik legjobb vkp-ja, azok hány meccsen látták?
Ezt miért csak a negatívkodókra hozzátok állandó jelleggel fel?
Bocs, de ez akkor lenne érv, ha mi azt mondanánk, hogy fantasztikus a csávó, és miatta fogunk mindent megnyerni.

Én speciel nem láttam, vagy nem figyeltem meg, de pontosan arról beszélünk, hogy addig ne kezeljük már "tölteléknek" meg "nullának", amíg még csak a hajkoronáját láttuk életünkben (mondjuk az pont nincs neki).

Amik elhangzottak a "védők" részéről:
- nem a kezdőbe jött, hanem rotációba
- addig jó LEHET a bajnokság szintjén, amíg nem tudunk klasszist igazolni.

Szóval inkább mondanám józan higgadtságnak és kivárásnak a "mi" álláspontunkat, nem pedig azért kampányolunk, hogy lássa be mindenki, hogy prime Kante a csávó.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.20. 12:08:30

Chino írta:
2023.07.20. 11:43:23

És mindezt úgy, hogy még nemhogy meccsen, de edzésen sem lehetett látni. Kíváncsi lennék akik itt keresztet vetnek rá, kapásból elítélik, hányszor látták játszani.
És akik védi, meg méltatják, mint a liga egyik legjobb vkp-ja, azok hány meccsen látták?
Ezt miért csak a negatívkodókra hozzátok állandó jelleggel fel?

Nem tudok nem gondolni arra, hogy itt ez megint valami pénzügyi mismásolás miatt történt igazolás.

Majd meglátjuk, hogy teljesít, de az eddig pályafutása egyáltalán nem bizalomgerjesztő, ne kelljen már ezt magyarázni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.20. 11:43:23

Feast4 írta:
2023.07.20. 10:02:32
visca el barca írta:
2023.07.19. 13:23:14
sikerült vennünk egy újabb tello, jeffren, lenglet, braithwaite féle töltelék nullát, akitől az életben nem fogunk megszabadulni. ez is itt fog rothadni 3 évig. kessie hozzá képest világklasszis. nem is értem xavit minek erőltette. szégyen igazolás, még tölteléknek is teljesen kevés. remélem kb 6. lesz a sorban és max a kupa első két-három fordulójában látjuk majd.
Teljesen leírtad azt amire gondoltam. Drukkolok, hogy cáfoljon rám, de ez kb. esélytelen. Ez a gyerek megégett a Chelseaben, ( jó folyon kölcsönben volt) de kevés volt a széthulló Valenciában, Stuttgartban, egyedül a Southamptonban tudott úgy ahogy megragadni, aztán idehozzuk 31 évesen úgy, hogy legalább 3 ember van a keretben aki egyébként tud VKP-t játszani. Nem értem.
Viszont ebből a három emberből (gondolom Kessiére, FDJ-re gondolsz, a harmadik nem tudom) az elefántcsontparti jó eséllyel távozik, a holland inkább 2 szűrős rendszerben tud alakítani, vkp-ként max. egy átlagot hoz, nem véletlenül játszott az Ajaxban is így és jelenleg a válogatottban is (plusz amióta itt van egy edző sem bízta rá ezt a poizíciót) és kell eggyel előrébb is, de még ha Kessié maradna is gyakorlatilag nem lenne csere. Plusz nem tudom miért veszi itt mindenki ennyire biztosra, hogy kezdő lesz, én sokkal inkább az ellenkezőjét gondolom. De meg kéne érteni, hogy abból kell főzni ami van. Hiába akart Xavi Kimmichet, ha halvány esély sincs rá, egy Nicoval meg semmivel nem járnánk jobban. Egy hullagyenge Valenciában sem tudott megragadni, a stílusa is inkább Busquetsre hajaz, csak gyengébb kiadásban, amit itt a fórum nagy része már elátkozott.
És mindezt úgy, hogy még nemhogy meccsen, de edzésen sem lehetett látni. Kíváncsi lennék akik itt keresztet vetnek rá, kapásból elítélik, hányszor látták játszani.
Valaki kellett akivel át kell vészelni legalább ezt az egy évet, hogy jövőre nagyobb mozgástérrel már kezdő szintű játékost lehessen venni. Szurkoljunk, hogy Kimmich maradjon a Bayernben, mert már idén sem nagyon ragaszkodnak hozzá, egy megfelelő ajánlat esetén gondolkodás nélkül elengednék (Sport Bild), plusz lejáró is lesz a szerződése.

De, hogy maradjunk a témánál, ha majd kap 6-8 hónapot és olyan teljesítményt hoz megfelelő játékperccel amire itt predesztinálják, készséggel beismerem, hogy igazatok volt, bár az sem amiatt lesz, mert ennyit látták játszani és tisztában voltak a képességeivel.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.07.20. 10:02:32

visca el barca írta:
2023.07.19. 13:23:14
sikerült vennünk egy újabb tello, jeffren, lenglet, braithwaite féle töltelék nullát, akitől az életben nem fogunk megszabadulni. ez is itt fog rothadni 3 évig. kessie hozzá képest világklasszis. nem is értem xavit minek erőltette. szégyen igazolás, még tölteléknek is teljesen kevés. remélem kb 6. lesz a sorban és max a kupa első két-három fordulójában látjuk majd.
Teljesen leírtad azt amire gondoltam. Drukkolok, hogy cáfoljon rám, de ez kb. esélytelen. Ez a gyerek megégett a Chelseaben, ( jó folyon kölcsönben volt) de kevés volt a széthulló Valenciában, Stuttgartban, egyedül a Southamptonban tudott úgy ahogy megragadni, aztán idehozzuk 31 évesen úgy, hogy legalább 3 ember van a keretben aki egyébként tud VKP-t játszani. Nem értem.
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.19. 22:52:08

bence0330 írta:
2023.07.19. 22:24:07
davi10 írta:
2023.07.19. 22:12:24
Bajnokcsapat, itt a spanyol gólkirály és a Zamora-díjas kapus, plusz a 2 legutóbbi Golden Boy. És akkor még nem említettük mondjuk Araujo-t vagy Frenkie-t. Ez egy közepes erősségű csapat?

Én se látom, hogy mit keresett Xavi, amit benne megtalált, FDJ/Kessie/Nico/SR-ben meg nem, de azért ne csináljunk már úgy, mintha ezzel az 1 igazolással összedőlt volna a világ.
Sőt, se Dembélé, sem Raphinha, sem Baldé, se Christensen nem középkategóriás játékos, egyik sem mondjuk top 3 a posztján, de elég szorosan jönnek mögötte, még ha Baldénál ez kicsit még a jövőnek is szól. Christensen szezonjára simán ráaggatom a klasszis teljesítményt. Sőt, ha azt veszem, hogy a téli megrogyásáig Koundé két poszton, de főleg nem a sajátjén is elég jó szintet hozott, akkor őt is idevehetem, még ha a jelenlegi szintjéhez kicsit túl is volt árazva. És kb kijött az egész kezdő. Képességileg Fati sem középszer, persze ő lehet, hogy tényleg középszer lett. Továbbmegyek, Torres is max nagyon erős középszer, a világ legjobb csapatából nem lógott ki kifelé, más kérdés, hogy itt mi mivé tettük.

És azért aki kiemelkedik egy 9. helyezett La Liga csapatból, az is simán lehet egy "erős középszer", ami meg kell egy csapatba. Mondom ezt úgy, hogy én sem feltétlen értek egyet pl a Nico kárára történő igazolással, bár alighanem jelen pillanatban jobb ő, mint Nico, csak a perspektívája nem olyan.
Spanyolországban nem közepes erősségű, BL szinten az.

Megint ugyanaz szuperklasszis mindenki, csak nem látszik sem nemzetközi eredményekben, sem mutatott játékban és kiesőjelöltek ellen vért izzadva nyerünk 1-0ra.
Miért nem lehetséges a teória, hogy mégsem akkora klasszis ez a sok felsorolt név? Frenkie, Raphinha, Dembele, Balde, Christensen szerintem jó játékos, de nem több. (Valaki még nem az, valaki nem is lesz)
15 év múlva hogy fogtok emlékezni rájuk? Tényleg nagy világklasszisként fogtok megemlékezni róluk?
Szerintem 4 (5) klasszis van a csapatban: TS, Araujo, Pedri, és talán még Lewa, Gündogan.
Van még 6-8 egész jó.
A többi meg közepes, gyenge vagy abszolút nem ide való. Remélem rámcáfol, de Romeu nekem tipikusan ilyen játékos.
Ez nyilván egy okozata a pénzügyi helyzetnek, ami érthető, csak akkor kezeljük is úgy.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.19. 22:24:07

davi10 írta:
2023.07.19. 22:12:24
crixus írta:
2023.07.19. 21:04:01
Gratulálhatunk a vezetésnek, sportmanager-nek. Ezzel az igazolással kb hivatalosan is közepes képességü csapatunk lesz ebben a szezon. Lewa, Gündogan illetve Pedri azok akik miatt
talán :!:
még érdemes nézni a csapatot. A többi színtelen-szagtalan.
Bajnokcsapat, itt a spanyol gólkirály és a Zamora-díjas kapus, plusz a 2 legutóbbi Golden Boy. És akkor még nem említettük mondjuk Araujo-t vagy Frenkie-t. Ez egy közepes erősségű csapat?

Én se látom, hogy mit keresett Xavi, amit benne megtalált, FDJ/Kessie/Nico/SR-ben meg nem, de azért ne csináljunk már úgy, mintha ezzel az 1 igazolással összedőlt volna a világ.
Sőt, se Dembélé, sem Raphinha, sem Baldé, se Christensen nem középkategóriás játékos, egyik sem mondjuk top 3 a posztján, de elég szorosan jönnek mögötte, még ha Baldénál ez kicsit még a jövőnek is szól. Christensen szezonjára simán ráaggatom a klasszis teljesítményt. Sőt, ha azt veszem, hogy a téli megrogyásáig Koundé két poszton, de főleg nem a sajátjén is elég jó szintet hozott, akkor őt is idevehetem, még ha a jelenlegi szintjéhez kicsit túl is volt árazva. És kb kijött az egész kezdő. Képességileg Fati sem középszer, persze ő lehet, hogy tényleg középszer lett. Továbbmegyek, Torres is max nagyon erős középszer, a világ legjobb csapatából nem lógott ki kifelé, más kérdés, hogy itt mi mivé tettük.

És azért aki kiemelkedik egy 9. helyezett La Liga csapatból, az is simán lehet egy "erős középszer", ami meg kell egy csapatba. Mondom ezt úgy, hogy én sem feltétlen értek egyet pl a Nico kárára történő igazolással, bár alighanem jelen pillanatban jobb ő, mint Nico, csak a perspektívája nem olyan.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.19. 22:12:24

crixus írta:
2023.07.19. 21:04:01
Gratulálhatunk a vezetésnek, sportmanager-nek. Ezzel az igazolással kb hivatalosan is közepes képességü csapatunk lesz ebben a szezon. Lewa, Gündogan illetve Pedri azok akik miatt
talán :!:
még érdemes nézni a csapatot. A többi színtelen-szagtalan.
Bajnokcsapat, itt a spanyol gólkirály és a Zamora-díjas kapus, plusz a 2 legutóbbi Golden Boy. És akkor még nem említettük mondjuk Araujo-t vagy Frenkie-t. Ez egy közepes erősségű csapat?

Én se látom, hogy mit keresett Xavi, amit benne megtalált, FDJ/Kessie/Nico/SR-ben meg nem, de azért ne csináljunk már úgy, mintha ezzel az 1 igazolással összedőlt volna a világ.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2023.07.19. 21:04:01

Gratulálhatunk a vezetésnek, sportmanager-nek. Ezzel az igazolással kb hivatalosan is közepes képességü csapatunk lesz ebben a szezon. Lewa, Gündogan illetve Pedri azok akik miatt
talán :!:
még érdemes nézni a csapatot. A többi színtelen-szagtalan.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.19. 19:22:28

Romeu itt van (talán sikerül feldolgozni), jár neki a bizalom,vagy jó lesz,vagy nem.Nem rajta fogjuk bukni a legnagyobbat a klub történetében,ha nem válik be. Valaki írta,hogy kb. Paulinho érzése van vele kapcsolatban,kb. Őt fogadta így a fórum, aztán nem volt ő olyan rossz.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.19. 19:12:45

La Masia1 írta:
2023.07.19. 18:43:32
visca el barca írta:
2023.07.19. 13:23:14
kessie hozzá képest világklasszis. nem is értem xavit minek erőltette. szégyen igazolás, még tölteléknek is teljesen kevés.
Kessie lehet világklasszis hozzá képest, de pont annyira érti a középpályás pozíciós játékot, mint édesanyám...
És az azért nem túl sok.
Most akkor Xavi nem képes nem Barca nevelésekkel együtt dolgozni, mert nem tudja elmagyarázni mit akar?
bence0330 írta:
2023.07.19. 18:09:59
A tavalyi év egyik legjobbja volt a ligában a posztján,
Melyik csapat védekező középpályásánál volt jobb? 20 csapat 20 védekező középpályása közül talán top10. Pont, mint maga a Girona.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.19. 18:28:42

bence0330 írta:
2023.07.19. 18:09:59
A tavalyi év egyik legjobbja volt a ligában a posztján, azért az túlzás, hogy még a középhátvédek vagy bármelyik másik masiás überelné.

A korát tekintve a 3 év kicsit nekem is sok, de ha kis fizuval van, akkor hatalmas jelentősége nincs, ha mégsem kéne, el tudja vinni valami egy polccal lejjebb lévő csapat gond nélkül.

Tényleg várjuk ki szerintem, mit mutat. Nem tudom, el tud-e repülni velünk, ha igen, akkor napokon belül láthatjuk akár.
3,4-ért még a padra is jó lenne...
1,1 milliót a saját pénzéből beletesz, hogy jöhessen, élete vágya és lehetősége, a belét kihajtja majd.
Az utóbbi évek egyik legjobb igazolása lesz, De Jong fizetésének a tizedéért.
Ott ül már a repülőn.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7275
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.19. 18:09:59

A tavalyi év egyik legjobbja volt a ligában a posztján, azért az túlzás, hogy még a középhátvédek vagy bármelyik másik masiás überelné.

A korát tekintve a 3 év kicsit nekem is sok, de ha kis fizuval van, akkor hatalmas jelentősége nincs, ha mégsem kéne, el tudja vinni valami egy polccal lejjebb lévő csapat gond nélkül.

Tényleg várjuk ki szerintem, mit mutat. Nem tudom, el tud-e repülni velünk, ha igen, akkor napokon belül láthatjuk akár.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2023.07.19. 16:05:30

31 év fölöttieket nem volna szabad igazolnunk
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2023.07.19. 15:14:24

Andris írta:
2023.07.19. 09:48:02
Tudja valaki hogy mennyiért jön, mennyiért játszik?
3,4 millió eurót ír a Sport átigazolási díjként, és hivatalosan a Pablo Torre ügylettől függetlenül érkezik (feltételezem, hogy így jobban jön ki a könyvelés). A fizetését nem tudom sajnos, de aligha vaskos összeg.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.19. 14:45:45

Ez a Romeu ha nem lett volna egyszer barca nevelés, szóba se került volna.
Ez a szomorú ebben, ezt a fajta mérgező mentalitás vezetett ide, hogy gazdaságilag is romokban vagyunk.

De ha már itt van hajrá, reméljük a legjobbakat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.19. 14:23:16

visca el barca írta:
2023.07.19. 13:23:14
sikerült vennünk egy újabb tello, jeffren, lenglet, braithwaite féle töltelék nullát, akitől az életben nem fogunk megszabadulni. ez is itt fog rothadni 3 évig. kessie hozzá képest világklasszis. nem is értem xavit minek erőltette. szégyen igazolás, még tölteléknek is teljesen kevés. remélem kb 6. lesz a sorban és max a kupa első két-három fordulójában látjuk majd.
Teljes mértékben egyetértek.
Ennél komolyabb szintet képviselne azon a poszton Kessién kívül gyakorlatilag az összes középhátvédünk, és majdnem az összes nem ifi középpályásunk is.
Ő az idei Bellerin.
Nem is értem, francnak kötünk 30 feletti noname játékosokkal 3 éves szerződést.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.19. 13:54:17

visca el barca írta:
2023.07.19. 13:23:14
remélem kb 6. lesz a sorban és max a kupa első két-három fordulójában látjuk majd.
Én inkább azt remélem, hogy beválik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.07.19. 13:23:14

sikerült vennünk egy újabb tello, jeffren, lenglet, braithwaite féle töltelék nullát, akitől az életben nem fogunk megszabadulni. ez is itt fog rothadni 3 évig. kessie hozzá képest világklasszis. nem is értem xavit minek erőltette. szégyen igazolás, még tölteléknek is teljesen kevés. remélem kb 6. lesz a sorban és max a kupa első két-három fordulójában látjuk majd.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2023.07.19. 11:43:56

Robi mellett az egyetlen játékosunk, aki pályára lépett a Pep-korszakban!
Válasz küldése