Vitor Roque

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.03.22. 08:19:22

miert nem varunk meg egy evet?

nem kellene elore temetni Rokit, hasznos tagja lesz a csapatunknak, csak el kell telnie annak az idonek, amig beilleszkedik, megtalalja a helyet, hozzaerosodik a bajnoksagunkhoz (o is bevallotta, hogy a brazil bajnoksag ehhez kepest lepkefing)

szerintem teljesen jo vetel volt, par meccsen mar megmutatta, mit is tud, kell az asszimilalodas es jatszani fog
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3313
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.22. 08:19:00

Egyetértek, több szerepet kellene kapnia, ha már kiadtunk érte ennyi pénzt. Nem ő lenne az első, akit elherdálunk az elmúlt években. Nem is nagyon lehet megállapítani azt, hogy hosszú távon mire megyünk vele, lesz-e kezdő majd, vagy csere, vagy el kell adni mert még sem ez a szint, amíg nem játszik a posztján eleve, hanem csak random kap 10-15 perceket.

Mondjuk J. Araujo még ennyit se kapott, talán volt egy barátságos meccse, aztán lepasszoltuk.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.03.22. 08:12:43

Minek vettük meg eleve?

Hátsónk kilóg a gatyából és veszünk valakit 30-40-60 (kinek hogy tetszik) millióért. Amire őt használjuk, arra Fati is itt volt, Abde is. Felixre se volt semmi szükség.
Lewy-Ferran-Raphinha-Yamal-Fati-Abde rendelkezésre állt a nyáron.
A célokhoz ez a sor is elég lett volna, lett volna pénz valami Romeunál minőségibb (elég hosszú a lista) középpályásra.
Mire nálunk Lewy leköszön, Roque leépül és hozzuk következő csodagyereket.
Ismét tragikus szakmai döntések sora.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.22. 00:14:59

gránit írta:
2024.03.22. 00:07:11
Ezzel egyet is értek. Azzal nem értettem egyet, hogy "nagyon alja dolog emberileg egy fiatalt jegelni". Ha ez így műköne, az egész csapat tinikből állna.
Ezt nem általánosságban értettem, mert nyilván akkor a Masiából állna a csapatunk. Hanem erre a speciális esetre.

- Nyáron nagy erőfeszítéssel megszerezzük Roquét. Már jönni akarna, de nem fér bele a keretbe, megbeszéljük, hogy majd jövő nyáron.
- Gavi-Baldé megsérül, hirtelen felszabadul a hely, és a vezetőség (Xavival, aki saját bevallása szerint is direkt kérte a kicsit, de ha ezt kamuzta, ilyen anyagi helyzetben akkor is kötelessége szerintem legalább próbálgatni ekkora pénz elköltése után) úgy dönt, hogy elhozzák a sérüléséből nem túl rég felépülő Vitort.
- A gyerek átutazza a fél világot, bemutatják, nagy igazolás, belemelegszik, gólokat lő, jól mozog, aztán meg jegelik, mert spórolni akarnak vele, vagy mert a 35 éves centert hónapokon át nem lehet még a 90. percben sem lecserélni.

Ez így szerintem kicsit olyan átveréses jellegű, közelíti a tavalyi Araujós történetet, borzasztó érzés lehet neki, alighanem megbánta, hogy eljött, inkább maradt volna ott, ha ezt tudja előre. Azt se felejtsük el, hogy volt neki millió kérője a kontinensünkről. És sportszakmai szempontból számunkra is egy elég nagy baki így.

Amúgy ja, sajna az sejthető volt, hogy Roque így jár, Xavi a lengyelhez fűződő viszonya miatt. Én inkább gondoltam azt, hogy nem fog kapni perceket, te meg hogy szélsőként, hát a kettő ötvözete lett. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.22. 00:07:11

bence0330 írta:
2024.03.21. 23:55:35
gránit írta:
2024.03.21. 23:48:38
Ugyanakkor én nem értek egyet azzal, hogy ha valaki fiatal, akkor egyből jár neki a játékidő.
Nem ezért jár, hanem ha már egy 19(permanensen szezon végéig -2=17) fős keretbe egyetlen játékost enged hozni az ffp, az pedig 30 millió feletti játékos, jelenleg óriási áldozatok árán, akkor meg kéne próbálni beépíteni legalább. Plusz nekem az, hogy egymás után két meccsen lő 1-1 gólt csereként a posztján, aztán sosem kap még egy percet majdnem két hónapig, az fura. De Lewy szempontjából még furább, akit talán megint tropára akarunk hajtani, és mivel mostanság sok meccset döntünk el hamar, még létszükségletnek sem számít a pályán tartása. Az ő tehermentesítésére hoztuk. Minek...
Ezzel egyet is értek. Azzal nem értettem egyet, hogy "nagyon alja dolog emberileg egy fiatalt jegelni". Ha ez így működne, az egész csapat tinikből állna.

Én is több játékidőt adnék neki, és sajnos beigazolódott, amitől tartottam. Hogy a szélen fogjuk pazarolni, és a 4-3-3-as beidegződések utóhatásainak az áldozatává válik. Egy Haalandot is képesek lennénk a szélre tolni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.21. 23:55:35

gránit írta:
2024.03.21. 23:48:38
Ugyanakkor én nem értek egyet azzal, hogy ha valaki fiatal, akkor egyből jár neki a játékidő.
Nem ezért jár, hanem ha már egy 19(permanensen szezon végéig -2=17) fős keretbe egyetlen játékost enged hozni az ffp, az pedig 30 millió feletti játékos, jelenleg óriási áldozatok árán, akkor meg kéne próbálni beépíteni legalább. Plusz nekem az, hogy egymás után két meccsen lő 1-1 gólt csereként a posztján, aztán sosem kap még egy percet majdnem két hónapig, az fura. De Lewy szempontjából még furább, akit talán megint tropára akarunk hajtani, és mivel mostanság sok meccset döntünk el hamar, még létszükségletnek sem számít a pályán tartása. Az ő tehermentesítésére hoztuk. Minek...
A kora max azért fontos, mert ilyenkor azért a fejlődéshez játszania kell, nem üldögélhet fél évig a padon. Akkor kidobhattuk volna kölcsönbe tavaszra, vagy otthon tarthattuk volna még fél évre. Ez így most a legrosszabb forgatókönyv mindenki számára, már ami őt illeti nyilván.

Roque 19, minden, csak nem igazán fiatal. Bellingham 20. A kora miatt már nem kéne várni vele. Ebben a korban már elkezdődhet a stabil kezdőtagság is (nálunk ez már 16 évesen megvan sajna néha, helytelenül), amit nála nem tartanék korrektnek sem Lewy, sem a fizikai állapota miatt, de igenis kaphatna lehetőséget néha a helyén. Ami percet megkaphat amúgy is (tegyük fel, hogy spórolni akarunk vele), azt ne szélsőként szenvedje végig szegényem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.21. 23:48:38

A szerződésben az áll, hogy 5 évig minden szezon után fizetnünk kell 5 milliót, ha a szezon során a meccsek több mint 50%-án játszik. Erre a szezonra nem tudom, mi a megállapodás, mert amikor megérkezett, már kb a szezon felénél jártunk. Emellett ez a megállapodás nem zárja ki, hogy ha pályára lép, mondjuk minden második meccsen, akkor komoly játékperceket kapjon. Tehát működhetne az, hogy minden második meccsen lép csak pályára, hogy ne kelljen 5 milliót fizetni arra az évre, de amikor pályára lép, akkor komolyabb játékidőket kapna. Mégsem ezt látjuk, tehát nem csak a megállapodás miatt játszik keveset. Az elején kisebb sérülésekkel küszködött, lehet, hogy még mindig, de az is lehet, hogy az edző egyszerűen nem bízik benne. A megállapodás nem indokol ilyen mértékű jegelést, még ha minden második meccsen lépne csak pályára, akkor viszont kaphatna több játékidőt. De nem kap.

https://www.beinsports.com/en-us/soccer ... 2024-02-07

Ugyanakkor én nem értek egyet azzal, hogy ha valaki fiatal, akkor egyből jár neki a játékidő. Nem jár. Sőt, a fiatal várja ki a sorát. Ettől persze lehet játszatni, ha megüti a szintet. De a fiatal korra önmagában nem jár semmi. Lehetne neki több játékidőt adni, de nem a kora miatt. Ha a korra járnának a játékpercek, ovicsapat is lehetnénk.

Mivel 5 évre szól ez az 5 milliós cucc, vagy fizetünk évente 5 milliót, vagy állandó tartalék lesz ebben az időszakban. Egyelőre az utóbbi néz ki neki, ez persze változhat, főleg egy másik edzővel. Az is lehet, hogy belelendül, és inkább fizetünk évente 5 milliót. Most viszont a pad jut neki, és nem csak a szerződés miatt.

A csatárkérdést nagyon veszélyesnek tartom, mert bár kilóra talán megvagyunk, van 4 bevethető ember, ha Fatit megtartjuk, akkor 5, ami a kétcsatáros rendszerre is elég lehet. De Lewandowskin kívül egyikük sem bizonyította még, hogy képes lenne a legmagasabb szinten húzóerő lenni. Lehet, hogy bizonyít majd valaki vagy valakik, de ekkora zsákbamacskával problémás nekivágni egy szezonnak. Lewandowski pedig ki tudja, hogy teljesít jövőre. Én őt eladnám és vennék egy fiatal szupersztárt, de minden nyilatkozat arra vall, hogy maradni akar. Menni nyilván senki nem akar majd, de a minőség számomra kérdőjeles. Én szereznék egy jó csatárt, és kétcsatáros rendszerben játszanék.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.21. 20:52:00

Chino írta:
2024.03.21. 20:49:36
Az igazolások topicba felvetettem egy lehetőséget, ami talán indokolja a mellőzését.
Szerintem lehet köze ahhoz, hogy ha nem muszáj Laportáék nem akarják kifizetni az 5 milliós bónuszt, gondolom a Bl-ben is emiatt maradt a padon. Ha a szezon végéhez közeledünk és már a változó feltétele nem lesz olyan közeli, szerintem többet fog játszani.
Lehet, én el is fogadok valami hasonlót magyarázatként, de ezért írtam, hogy nekem mindegy, mert ez talán így még gázabb, mintha szimplán jegelve lenne. Elhozni egy fiatal, fejlődésben lévő gyereket a megbeszélt idő előtt, hogy a padon ücsörögjön, hát... no comment. Tényleg semmi értelme nem volt, egy csereközéppályás hasznosabb lett volna, a srácnak meg milyen megalázó lehet.

És pont ezért tartom kicsit talán ingatag lábon állónak ezt az elméletet, mert ha előre tudjuk, hogy nem fogjuk játszatni, és eleve nyárra volt tervezve a leigazolása, akkor minek hoztuk volna el idő előtt, télen? Szerezhetett volna még egy kis rutint Brazíliában.

Ja, és az egész nem magyarázza meg, miért nem kaphat perceket a helyén, mert minden meccsen kap szinte egy kis lehetőséget. Legalább több gólos előnyben. Két hónapja nem focizott ott, szó szerint. Ha ennyit játszathatjuk, mehetne a helyén is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.21. 20:49:36

bence0330 írta:
2024.03.21. 20:38:10
Engem megmondom őszintén, nem nagyon érdekel, melyik, mert mindenképp problémás a dolog. Ha ezzel a tudattal hoztuk el, akkor egyfelől semmi értelme nem volt, és lehetett volna jobb helyre tenni a Gavi miatt megnyílt keretet, plusz nagyon alja dolog emberileg egy fiatalt jegelni. Ha meg nem így számoltuk, csak szimplán nem kaphat egyetlen percet sem két hónap alatt a posztján, mert az első számú centert 3-0-nál sem lehet soha lehozni 10 percre sem, az szimplán borzasztó játékperc menedzselés, és szintén kicsit alja dolog a játékossal szemben. Kap perceket, csak balszélsőként meg jobbszélsőként.
És főleg azért szomorú a dolog, mert láttuk azért, hogy mi van benne. Oké, nem LL szint kezdőként talán fizikálisan, de semmi nem indokolja, hogy legalább az agyonnyert meccseken ne hozzuk be Lewy helyére. Mostanság volt pár ilyenünk. Attól félek, hogy belekerül egy Puig-spirálba, hogy először nem játszatják valamiért, pedig irtó tehetséges, aztán a sok üldögéléstől elmegy az önbizalma és a formája, és végül már azért nem fog játszani, mert már tényleg nem szint. Persze ettől még messze van, de egyre gyengébb mostanság, ha be is száll, még a posztidegenségéhez képest is, szóval az irány elég rossz. Remélem az új edző majd jobban sáfárkodik azokkal a játékosokkal, akiket a klub nagy erőfeszítések árán szerez meg, mert amikor az extra szűk keretbe érkeznek ilyen Seria A álomcsapat tagok, meg a (2.) legtehetségesebb brazil csodagyerekek, stb, és próbálkozás sincs a beépítésükre, azt tuti, hogy a fejét a kezébe temetve nézi, aki intézte.

Sokan írtuk nagyon a fórumon, hogy tök felesleges lesz ide most télen, Lewyt soha az életben nem fogja Xavi lehozni, nemhogy padon kezdetni, és itt volt Guiu fiatalnak arra a pár percre, amit kaphat néha. Sajna beigazolódott a dolog egyelőre. Nyárig mindenképp várni kellett volna vele, főleg, hogy alig maradt középpályásunk, oda sebtiben még valakit hozhattunk volna helyette.
Az igazolások topicba felvetettem egy lehetőséget, ami talán indokolja a mellőzését.
Szerintem lehet köze ahhoz, hogy ha nem muszáj Laportáék nem akarják kifizetni az 5 milliós bónuszt, gondolom a Bl-ben is emiatt maradt a padon. Ha a szezon végéhez közeledünk és már a változó feltétele nem lesz olyan közeli, szerintem többet fog játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.21. 20:38:10

Engem megmondom őszintén, nem nagyon érdekel, melyik, mert mindenképp problémás a dolog. Ha ezzel a tudattal hoztuk el, akkor egyfelől semmi értelme nem volt, és lehetett volna jobb helyre tenni a Gavi miatt megnyílt keretet, plusz nagyon alja dolog emberileg egy fiatalt jegelni. Ha meg nem így számoltuk, csak szimplán nem kaphat egyetlen percet sem két hónap alatt a posztján, mert az első számú centert 3-0-nál sem lehet soha lehozni 10 percre sem, az szimplán borzasztó játékperc menedzselés, és szintén kicsit alja dolog a játékossal szemben. Kap perceket, csak balszélsőként meg jobbszélsőként.
És főleg azért szomorú a dolog, mert láttuk azért, hogy mi van benne. Oké, nem LL szint kezdőként talán fizikálisan, de semmi nem indokolja, hogy legalább az agyonnyert meccseken ne hozzuk be Lewy helyére. Mostanság volt pár ilyenünk. Attól félek, hogy belekerül egy Puig-spirálba, hogy először nem játszatják valamiért, pedig irtó tehetséges, aztán a sok üldögéléstől elmegy az önbizalma és a formája, és végül már azért nem fog játszani, mert már tényleg nem szint. Persze ettől még messze van, de egyre gyengébb mostanság, ha be is száll, még a posztidegenségéhez képest is, szóval az irány elég rossz. Remélem az új edző majd jobban sáfárkodik azokkal a játékosokkal, akiket a klub nagy erőfeszítések árán szerez meg, mert amikor az extra szűk keretbe érkeznek ilyen Seria A álomcsapat tagok, meg a (2.) legtehetségesebb brazil csodagyerekek, stb, és próbálkozás sincs a beépítésükre, azt tuti, hogy a fejét a kezébe temetve nézi, aki intézte.

Sokan írtuk nagyon a fórumon, hogy tök felesleges lesz ide most télen, Lewyt soha az életben nem fogja Xavi lehozni, nemhogy padon kezdetni, és itt volt Guiu fiatalnak arra a pár percre, amit kaphat néha. Sajna beigazolódott a dolog egyelőre. Nyárig mindenképp várni kellett volna vele, főleg, hogy alig maradt középpályásunk, oda sebtiben még valakit hozhattunk volna helyette.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2024.03.21. 20:00:17

Nem tudja valaki nincs valami kitétel a szerződésében, hogy ha ennyit és ennyit játszik akkor ennyit és ennyit ráfizetünk?

Vagy kifizettük egybe és csak simán játszik ilyen keveset?
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.03.09. 10:12:52

Felixnél már ma is többet ér. De Yamalon kívül a többi csatárunk se mutat nála többet. Úgy látszik, érdemes volt idehozni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.03.09. 09:53:16

Tegnap végre nem 6 percet kapott és élt is a lehetőséggel, bár megkockáztatom Lewával együtt játszatva nincs elég területe, távolabb is játszott tegnap a kaputól, de hihetetlen agilis, azok a megindulásai élményszámba mentek, kiharcolt egy sárgát is az ellenfélnek, eddig nekem nagyon tetszik amit látok tőle, kedden is kaphatna legalább 20 percet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.03.09. 09:11:15

LG írta:
2024.03.08. 23:44:06
Keveset láttuk még szerintem ahhoz, hogy nagy jóslatokba bocsátkozzunk vele kapcsolatban, abban viszont egyetértek, hogy az eddigiek alapján játszhatna többet.
Így van, nem is értem hogy Xavi miért nem játszatja a srácot. Azért hogy a padon üljön 60millióért kárt volt elhozni Brazilból.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.08. 23:44:06

Keveset láttuk még szerintem ahhoz, hogy nagy jóslatokba bocsátkozzunk vele kapcsolatban, abban viszont egyetértek, hogy az eddigiek alapján játszhatna többet.
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2024.03.08. 23:08:57

Engem Ronaldora emlékeztet a stílusa mozgása...és úgy látom elég robbanékony.En azt mondom nagy játékos lesz belőle.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2024.03.08. 22:53:33

Most is nagyon ügyesen ès szèpen játazik, meg elèg jó rugói vannak, ez látszott az elszúrt fejesènèl is. De van egy gyanúm, hogy gatya lehet az erőnlète, azèrt nem játazik többet. 10 perce van fent, a keresztbe futós szólója után levegőt alig kapott. Lehetsèges, hogy neki meg nèhány kiló minusz kellene.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.04. 14:08:06

Camp Nou99 írta:
2024.03.04. 13:33:07
Ezért hogy a padot koptassa szegény kár volt áthozni az óceánon.
Gondolom nem erre számított hogy álmai csapatában még epizódszereplő sem lesz..
Tegnap jogos volt hogy nem állt be. Ha nincs az első félidei két kényszerű csere, könnyen lehet, hogy beáll, így is hármat cserélt egyszerre Xavi. Lewat fent hagyni pedig nem volt rossz döntés, pont az ilyen helyzetekben lehet az, hogy sikerül villannia egyet, akár védővel a nyakán. Nem olyan meccs volt, amikor lett volna terület , Roque pedig stílusából adódóan inkább akkor hasznos.
Legfeljebb Felix helyett behozni és a lengyellel együtt fent hagyni, Cancelot pedig kirakni balra a vonal mellé.
Forca Barca!!!!
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.03.04. 13:33:07

Ezért hogy a padot koptassa szegény kár volt áthozni az óceánon.
Gondolom nem erre számított hogy álmai csapatában még epizódszereplő sem lesz..
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2024.03.04. 11:20:42

Fizikalisan meg nem szint(igen, 20 percre is necces). Remelem hamar felfejlesztik es a tobb jatekpercevel meglathatjuk, hogy mire kepes valojaban.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.03.04. 10:42:46

bence0330 írta:
2024.03.03. 23:42:43
Teljesen érthetetlen, ami történik vele, basszus, gólokat lőtt kevés idő alatt, mozgékony, ezerszer jobban támadja a területeket, mint Lewy...

Az, hogy nem stabil kezdő, oké, senki nem várta, a kora sem indokolja. De hogy már csere sem...

Guiu-val pontosan ugyanez történt, lőtt pár gólt, amikkel meccseket döntött el, Roque is, aztán jön a jegelés. Érthetetlen, ez már igazából nálam felfoghatatlan kategória. Lewy meg továbbra is mindig végigjátszik mindent 35 évesen. Két remek cserével. Jó formában is van viszonylag, oké, de nem annyira, hogy egy 40 milliós igazolást ne lehessen behozni helyette 20 percre.
Detto ezek a gondolatok vannak a fejemben, agilis, jól mozog üres helyekre, gólérzékeny, csak ad a támadásnak, erre meccsek óta jegeljük, érthetetlen. E tekintetben megvetem Xavit, a lemondása helyett adhatna inkább erre válaszokat.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.03.04. 08:31:13

bence0330 írta:
2024.03.03. 23:42:43
Teljesen érthetetlen, ami történik vele, basszus, gólokat lőtt kevés idő alatt, mozgékony, ezerszer jobban támadja a területeket, mint Lewy...

Az, hogy nem stabil kezdő, oké, senki nem várta, a kora sem indokolja. De hogy már csere sem...

Guiu-val pontosan ugyanez történt, lőtt pár gólt, amikkel meccseket döntött el, Roque is, aztán jön a jegelés. Érthetetlen, ez már igazából nálam felfoghatatlan kategória. Lewy meg továbbra is mindig végigjátszik mindent 35 évesen. Két remek cserével. Jó formában is van viszonylag, oké, de nem annyira, hogy egy 40 milliós igazolást ne lehessen behozni helyette 20 percre.
Egyetlen logikus magyarázat van rá, valószínűleg nagyobb pénzeket kell kifizetni, ha játszik vagy gólt lő. Tegnap nem rá lett volna szükség. Középpályán nem ment át a labda.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.03. 23:42:43

Teljesen érthetetlen, ami történik vele, basszus, gólokat lőtt kevés idő alatt, mozgékony, ezerszer jobban támadja a területeket, mint Lewy...

Az, hogy nem stabil kezdő, oké, senki nem várta, a kora sem indokolja. De hogy már csere sem...

Guiu-val pontosan ugyanez történt, lőtt pár gólt, amikkel meccseket döntött el, Roque is, aztán jön a jegelés. Érthetetlen, ez már igazából nálam felfoghatatlan kategória. Lewy meg továbbra is mindig végigjátszik mindent 35 évesen. Két remek cserével. Jó formában is van viszonylag, oké, de nem annyira, hogy egy 40 milliós igazolást ne lehessen behozni helyette 20 percre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2024.03.03. 23:15:51

Xavi , Ő mi a facert nem jetszhat gyakorlatilag pályára se lép ?!

Ezért kellett kivenni 40 millát Laporta zsebéből ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.08. 10:41:35

bence0330 írta:
2024.02.07. 20:53:36
Chino írta:
2024.02.07. 15:55:59
A Barca egy sor írásos és képi bizonyítékot nyújtott be, de a bizottság hét pontban kifejtve utasította el.
A Mundo közzétette de olyan hosszú, hogy esti olvasmánynak is elmenne. A vezetőség most a Fellebbviteli bizottsághoz fordul, korábbi esetekre is hivatkozva, bár nem tudom ennek mi értelme van, biztosan nem azt remélik, hogy máshogy fognak dönteni, inkább médiacirkusz az egész.

Guiut nem nagyon fogjuk játszatni, mert sérüléssel bajlódik, a jövő hét elejére lehet hadra fogható, hacsak nem gyógyul fel nagyon gyorsan. Bár egy izomsérülést nem jó siettetni.
Szerintem inkább Fermin vagy Dani Rodriguez lehet ebből. Utóbbit mondjuk nagyon megnézném, kíváncsi vagyok mit tudna alkotni.
Raphinha is elég kérdéses, ha játszik is, egy egész meccset nem fog bírni, úgyhogy lehet, hogy megint Yamalnak kell előlépnie.
Ja, ennyire engem sem érdekel. Vagyis érdekelne, ha lenne bármi értelme, de gondolom nincs.
Á, köszi, én leragadtam ott, hogy kb két hete egyszer beteg volt, nem tudtam, hogy sérült is.
Most visszanéztem, amit MichaaBee belinkelt Nachora, na az kemény, a játékost le is kellett vinni. Itt meg Roquénak gyakorlatilag odacsúsztak és ő kapott egy sárgát. És teljesen ugyanaz az impactja a kettőnek eltiltásilag. Döbbenet, ami Spanyolországban zajlik. Követem az olasz ligát is, ott is megy a bírószidás, vannak hibák, de sehol sincsenek ehhez képest. Tényleg nem lehet eldönteni, hogy itt most valami csalás megy, vagy csak ennyire értékelhetetlen a színvonal.
Az a legviccesebb, hogy lefényképezték utána edzésen a "sérült" lábat és volt rajta egy seb, aztán kiderült, hogy nem is az ő lába volt és jött a magyarázkodás, hogy az övé volt csak éppen a másikat fotózták le.
Ráadásul közvetlenül a sípcsontjánál volt ez a seb, amit a sípcsontvédő egyértelműen takar.
Az az igazság, hogy a VAR nemhogy használ, inkább több csalásra ad esélyt. Egyre több hanganyag kerül napvilágra (még a Getafe ellenit is elővették) és a VAR szobában ülők nagyon befolyásolják az ítéleteket, folyamatosan győzködik a bírót egy-egy ítéletnél. Kihasználják, hogy a kutya sem fog emlékezni arra, hogy ki ült ott fent, mindenki a játékvezetőt fogja elővenni.
Nem véletlenül indított pert a játékvezetői testület a sok kiszivárogatás ellen, a bibi csak az, hogy a szerződésben foglaltak szerint a Mediapro felveheti ezeket a beszélgetéseket is.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése