Jules Koundé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.23. 14:10:50

Ha elmegy, akkor olyanok leszünk, mint a saját farkát kergető kutya.
Van 3 minőségi khv 5percig, adjunk el egyet, lesz 2, az egyik megsérül és nyavalyoghat mindenki a gyenge védelmen, amikor Inigot szétfutja, vagy kicselezi mondjuk Musiala. Ha eladnák még pénzünk se lenne, ez menne bele a 200 millióba.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.05.23. 14:06:04

Mondjuk az árából kijönne a Laporte vétel és a Cancelo kölcsönvétel, akkor mehetne is. Az év elején mindenki arról áradozott, hogy összeállt a világ egyik legjobb középső védelme.....Hát....
Meg is lennénk akkor hátul: Cancelo (J. Araujo) - R. Araujo (Laporte) - Christensen (Inigo) - Balde (Alba).
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.05.23. 13:55:33

Középen lenglet-szint, gomboljunk le 70 milliót a cselziről érte
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.23. 13:48:11

soadroli írta:
2023.05.23. 13:13:33
Jules Koundé does NOT want to stay at FC Barcelona. @gerardromero
Toni Juanmartiè a Sport újságírójáè az èrtesülès, Romero is ráerősített. Állítólag tart attól, hogy jövőre is jhv lesz. Lehet igazságtartalma, többször írt hasonlót a sajtó. Nehèz elkèpzelni a távozását, mert Xavi nagyon kedveli, ès állítólag magas 7-8 millió a nettó fizetèse is, bár a PL-ben mèg többet is kaphat. 50-60 milliót valószínűleg lehetne kapni most is èrte, Inigo elvileg ingyen èrkezik, Laporte távozni szeretne, mert kikerült a City kezdőjèből. Ott van Pau Torres, bal lábas vèdőkènt, akit szintèn règóta figyel a klub. Kounde árából lehet kijönne Laporte+egy jhv valamennyi ráfizetèssel. Koundet kedvelem, jó vèdő, de nagyon sok hibát vèt, ahogy a Sevillaban is tette.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.05.23. 13:13:33

Jules Koundé does NOT want to stay at FC Barcelona. @gerardromero
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.25. 12:03:46

Én nem látom annyira gyengének őt, legalábbis a teljes szezont nézve nem. Persze nem ő az álom jobbhátvéd, de e jelenlegi felhozatalunkból messze ő a legjobb opció oda, sokkal nyugodtabb vagyok, ha ő van, mintha SR vagy Bellerin lenne. Aztán pedig amilyen hírek jönnek a nyári igazolási lehetőségeinkről, valószínűleg meg kell barátkozni a gondolattal, hogy még egy darabig ő lesz a kezdő a poszton.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.24. 18:11:15

Igen. Ráadásul egyetlen meccs alatt össze tud hozni egy kabaréjelenetnyi anyagot.

Ha ezeket egy csokorba szednénk és összevágnánk, az eddigi röpke barcelonai szerepléséről simán össze lehetne szedni egy egész estés mozit. A világbajnokságon a francia válogatottnak is gyenge pontja volt. Lenglet volt még ilyen, akinek a bohóc jeleneteiből mozifilmeket lehetne összeválogatni, csak ő még Koundé-nál is sokkal durvábban tolta.
Avatar
Din Djarin
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2022.08.29. 10:35:20

2023.02.24. 17:40:48

Megint borzasztó meccse volt sajnos. Nem tudom mi lehet az oka ennek a hullámvölgynek nála, de remélem hamar ki tud jönni belőle.

https://twitter.com/NBAYoungboob/status ... 4602095618
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.18. 00:38:13

gránit írta:
2023.02.17. 12:25:08
és minden lánc csak annyira erős, mint amennyire a leggyengébb láncszeme.
Szerintem kicsit szigorú vagy vele kapcsolatban. Véletlenül sem a megállapításaiddal szeretnék vitatkozni, inkább általánosságban gondolom, hogy nekem az a benyomásom, mintha a mostani "kudarcnak?" (vagy elmulasztott lehetőségnek?) megélt meccs az ő nyakába lenne varrva.
Ő is egy láncszem volt a védelemben, ez így van. Az öngól előtt a testére pattant a labda, kézzel talán lett volna lehetősége elütni reflexből....7 percen belül kaptunk két gólt baloldalról.... :mrgreen:
Szerintem Xavi nyúlt csúnyán mellé a védelem összeállításakor és ráadásul már későn is korrigált
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.17. 23:10:11

Tegnap is hatalmas mentessel indította a meccset mikor Rashford kilépett volna de a levegőben úszva tisztázott Jules. De utána elvesztette a fonalat, valóban több kritikus hibája is volt és a sors még egy öngóllal is "jutalmazta". Azért még van idő,ráadásul a tegnapi miatt még nem dőlt össze a világ.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.17. 12:25:08

Nem, nem néhány meccs alapján. Az első meccsén is furcsállottam, hogy ez az a srác, akit akkora hype-pal harangoztak be? Mára szerencsére ismét elérjük azt a szintet, hogy képesek vagyunk egy erős csapat ellen is dominálni a játékot, még ha ki is estünk a BL-csoportkörből, alapvetően jó meccseket játszottunk, és játékban határozottan előreléptünk az előző évekhez képest. Ilyen körülmények között egy védő már akkor is világklasszisnak tud tűnni, ha egyszerűen nem csinál hülyeségeket. Itt nem kellett volna csodákat tenni, elég lett volna nem hülyeségeket csinálni, és behúzzuk a meccset. A francia válogatottban egyébként szintén ballaszt volt, rengetegszer mentek el az ő oldalán, és minden lánc csak annyira erős, mint amennyire a leggyengébb láncszeme.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.17. 12:20:07

gránit írta:
2023.02.17. 11:03:54
Semmi különös, szóvá tettem, mennyit hibázik, ennyi. Mondjuk ez nem szokott jó omen lenni, mert akit a számra veszek, az általában vagy egy éven belül repül a csapatból, vagy katapultgolyóként repítenék, de maradni akarnak (pl. de Jong, aki mára már nem annyira körülményes, mint a kezdetekben).

Raphinháról látom, hogy sok kritikát kap, ő a hibák mellett nagyon sokat tesz is hozzá a csapat játékához. Koundé-tól én egyelőre nem látok maradandót. Egy ideig Garcia is kezdő volt, az ő esetében elfogyott a türelem.
Ahányszor középen játszott (ami nagyon kevés) nem igazán lehetett rá panasz. Tegnap valóban a csapat egy leggyengébb láncszeme volt, de úgy en bloc mindenki olyan amatőr hibákat vétett, amiket nem szoktunk. Araujonak is volt két olyan megmozdulása, amit összességében az egész szezonban nem láttunk.
Az öngólt nem vetnem a szemére, olyan hirtelen pattant rá, hogy mozdulni nem volt ideje. Szerencsétlen eset volt.
Azzal, hogy szinte mindig a jobboson játszik nem lehet megítélni. Amikor tavaly pl. Araujo volt ott, ő se alkotott maradandót, pedig tudjuk milyen képességei vannak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.17. 12:13:05

Mégegyszer leírom, szerintem az utóbbi 2-3, max 4 meccs alapján ítélkeztek. És ez messze nem oké, egyáltalán nem. Mindenkinek lehet hullámvölgye, előtte elég killer volt a gyerek szerintem. Türelem, aztán meglátjuk mi lesz.

Azt gondoltam, h az Acuna sztorira nem is írok, de mivel továbbra is görgetitek kicsit: Szerintem a srác egy agyatlan segédmunkás. Minden kvalitást figyelembe véve az egyik legrosszabb játékos kb akit ezen a szinten mostanában láttam játszani, bár nem nézek túl sok meccset azért. Nagy melós, de én is egy rossz viccnek tartanám, ha érdeklődnénk iránta. Az argentín válogatottban is rossz volt nézni, hiába tett le néhány fontos megmozdulást a nagy rakkolás közepedte.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.17. 12:06:53

Amilyen jól kezdett ahhoz képest minél messzebb tenném a kaputól. Két szinte hasonló öngól, illetve labdakihozatalnál hibák.... Araujo-Christensen klasszisokkal jobb középen!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.17. 11:03:54

Semmi különös, szóvá tettem, mennyit hibázik, ennyi. Mondjuk ez nem szokott jó omen lenni, mert akit a számra veszek, az általában vagy egy éven belül repül a csapatból, vagy katapultgolyóként repítenék, de maradni akarnak (pl. de Jong, aki mára már nem annyira körülményes, mint a kezdetekben).

Raphinháról látom, hogy sok kritikát kap, ő a hibák mellett nagyon sokat tesz is hozzá a csapat játékához. Koundé-tól én egyelőre nem látok maradandót. Egy ideig Garcia is kezdő volt, az ő esetében elfogyott a türelem.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.02.17. 10:56:59

Koundenak is voltak sorsdonto mentesei, nem ertem, miert alltal ra ennyire

eleg korrekt meccseket hozott le, most meg egy meccsen katasztrofalis es maris nem a Barca szinvonala

barkivel megtortenhet, ettol meg elit vedo marad, csak ossze kell kapnia magat
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.17. 10:11:54

A hibái nem egészen a pozícióról szólnak. Eladott labdák hosszú sora, labdakezelési hibák, ezeket más pozícióban is elkövetné. Az acuñás sztori nem látom, miért lenne "viccnél is rosszabb", Araújo meg valóban betlizgetett tegnap. Ő is hibázgat időről időre, csak ő emellett klasszis mentéseket is bemutat, lásd a Villareal ellen többször mentette meg bekapott góltól a csapatot. Úgyhogy a kettőt nem nagyon sorolnám egy kategóriába.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.17. 09:28:21

Mostanában volt 1-2 gyengébb meccse, meg tegnap tényleg volt több hibája is, bár én egyáltalán nem láttam amúgy olyan botrányosnak.

De alig 1-2 hete még óriásiakat mentett, és Araujoval meg Christensennel abszolút szintben teljesített.

Teljesen, 110%ban indokolatlan bármiféle kétséget megfogalmazni vele kapcsolatban ezen a ponton.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Andrsika
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2023.02.17. 08:08:17

gránit írta:
2023.02.16. 20:56:50
Elképesztő, hogy még mindig erőltetik ezt az embert. Nem csak az öngóljai problémásak, ezek nem elszigetelt esetek, bénázások. Mérkőzésről mérkőzésre látszik, hogy nem Barcelona-szint. Rengeteg hibával játszik, eladja a labdát, labdakezelési hibái vannak, ráadásul a 16-oson belül, a kapu torkában, tálcán kínálva a közvetlen gólhelyezetet az ellenfélnek. Az a hazalőtt labda is, amivel ter Stegent hozta kellemetlen helyzetbe, teljesen ártalmatlan helyzetből adott egy szögletet az ellenfélnek. Elképesztően gyenge volt ma is, mint általában.

Le sem kellett volna igazolni, de ha már leigazolták, max akkor játszatni, ha már minden más alternatíva a lábát törte. Szerencsétlenkedik, bénázik, elképesztően bizonytalan.
Elképesztő milyenek a szurkolók.
Èn szerintem meg le kellett igazolni, mert igenis Barca szint, ha azon szinten játszik amire ő képes! Meglátásom szerint vele is az van mint raphinjával! Amióta koundè is itt van 10 meccsett nem játszott a posztján. Mégis, h a fenébe kerüljön valaki formába? Tegnap pl Araujo jobb bekként számomra siralmas volt. Neki sem a jobb bekk a posztja mint ahogyan Koundènak sem! Én örülök, hogy jött ès remélem megmutatja a kritikusainak, h egy nagyon jó középvédő. Ez az Acunas sztori meg viccnek is rossz( Balde nálam alap kezdő lenne mindig..
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2023.02.17. 07:00:22

visca el barca írta:
2023.02.17. 06:55:53
nem láttam a tegnapi meccset, de ezt az általános fikaáradatot nem értem az irányába. továbbra se felejtse el senki, ő nem jobbhátvéd, semmi affinitása nincs ahhoz a pozicióhoz. nem gyors, nem tud 1 vs 1-ezni, a beadásai se túl jók, kombinatív játékban sem túl erős. Amióta itt van, játszott vagy 3x középen, ott soha semmi baj nem volt vele.

ez pont uo. mint, hogy dolgozol xy helyen 10 éve, aztan hirtelen attesznek egy más pozicioba, es hiaba tidod h mit kellene, ha nincs hozza kepzettseged, gyakorlatod, nagy esellyel megbuksz.
Tegnap kb 80 percet középen játszott, botrányosan. Én személy szerint nagyon bírom és sokszor dícsérem, de a tegnapi nagyon gyenge volt, Xavival és Lewával együtt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.02.17. 06:55:53

nem láttam a tegnapi meccset, de ezt az általános fikaáradatot nem értem az irányába. továbbra se felejtse el senki, ő nem jobbhátvéd, semmi affinitása nincs ahhoz a pozicióhoz. nem gyors, nem tud 1 vs 1-ezni, a beadásai se túl jók, kombinatív játékban sem túl erős. Amióta itt van, játszott vagy 3x középen, ott soha semmi baj nem volt vele.

ez pont uo. mint, hogy dolgozol xy helyen 10 éve, aztan hirtelen attesznek egy más pozicioba, es hiaba tudod h mit kellene csinálni, ha nincs hozza kepzettseged, gyakorlatod, nagy esellyel megbuksz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2023.02.17. 09:53:23-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.17. 03:19:10

Ha már Sevilla, Acuñát hoztam volna el onnan, igaz, egy másik posztra. Koundé-t már az első barcelonai meccsétől bizonytalannak látom, pontatlan, sok hibával játszik. A hype-ot körülötte már akkor is indokolatlannak találtam. Christensen telitalálat volt, ő eddig egy biztos pont. Nálam ő megkérdőjelezhetetlen kezdő belső védő, baloldalra Acuñát hoztam volna, sőt, őt a pálya belsejében is bevetném a középpályán, ahogy a hasonló stílusú Davids-ot is a szélről húzták be belső szervezőnek annak idején. Alonso is hibázgatott az első meccsein, de ő azért elkezdett stabilabb teljesítményt nyújtani. Annak örülök, hogy Eric Garcia már nem kezdő, ő is elképesztően sokat hibázott. Koundé is követhetné a padra, amíg össze nem szedi magát.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2023.02.17. 02:37:25

gránit írta:
2023.02.16. 21:05:57
Mostanában még a szokásosnál is rosszabb.
Mihez képest?
Van egy Christensen - Araujo páros, amelyik földöntúli teljesítményt nyújt. Manapság ez a mérce a védőinknél. Szerencsére. Ehhez képest ő még éretlennek tűnik, de semmiképp se a korábbi Langlet - Umtiti szint.
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2023.02.16. 21:27:12

gránit írta:
2023.02.16. 20:56:50
Le sem kellett volna igazolni, de ha már leigazolták, max akkor játszatni, ha már minden más alternatíva a lábát törte. Szerencsétlenkedik, bénázik, elképesztően bizonytalan.
Kounde-t én bevallom őszintén akkor láttam játszani mielőtt idekerült, amikor a Sevilla ellen játszodtunk, nekem ott nem sok név maradt meg azokból a csapatokból, de ez a gyerek igen, mert nagyon is ügyes. Amikor nyáron sikerült a leigazolása, akkor minden oda meg vissza volt hogy mekkora király az igazolás. Szerintem neki ugyanaz a baja, mint Raphina-nak, bizalom kell neki és belejön, mert képességben mindene megvan, hogy itt meghatározó legyen. Az tény, hogy eddig engem sem nyűgözött le, az utóbbi hetekben pedig nagyon alul teljesít, de biztosan merem állítani, hogy ő nagyon is jó lesz itt.

Kicsi off, de szerintem Christensen azért is tud ilyen tanárian teljesíteni, amióta itt van, mert sokkal kisebb volt felé a nyomás, mint a többi igazolásunk felé.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.16. 21:05:57

Mostanában még a szokásosnál is rosszabb. Eddig is sok pontatlansággal játszott, most már kifejezetten veszélyes a csapatra. A gól után Xavi örjöngött, de hát ő rakja be, ő erőlteti.
Válasz küldése