Robert Lewandowski

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.18. 12:25:26

a 28 éves dybala ingyen volt a rómának évi 6 milliós fizetéssel... jó, nem egy kaliber a két spíler, de na...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.07.18. 12:06:44

sansz írta:
2022.07.18. 10:43:50
Mi Messiből (sem Suarezből, sem Griezmannból) nem tudtunk pénzt csinálni, ők meg pénzért eladják Lewát. Röhej. És akkor kérdés, hogy miért vannak anyagi problémái a klubnak? Raphinha egy jó vétel volt, hogy most volt-e rá szükségünk az más kérdés. Kessié a középpályára is nagyon nagy dolog. Én a védelmet is erősnek tartom, Araujo mellett Chris és beugró Piqué és Eric. Lewa nélkülis ez egy gólerős, stabil és nem kifejezetten öreg csapat lenne...
Egyetértek. Szerintem is rohadt drága volt úgy hogy ha nincs mögötte egy tökéletes gépezet ami kiszolgálja, akkor nem akkora király a csávó. És nem tűnik úgy hogy van. Olcsóbban még oké, de ennyiért?
Csak is Puyol
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.18. 11:41:04

sansz írta:
2022.07.18. 10:43:50
Páran nagy szeretettel fogadták Lewát, hát akkor itt egy "ellen comment":
Jól átgondoltam és soha nem volt még olyan igazolásunk, akit ennyire nem szerettem volna, pedig azért voltak érdekes húzásaink, lássuk be.

Az elit csapatok emblematikus játékosai közt vannak hatalmas tehetségek, és vannak a Lewa-féle túlajnározott kóklerek. Lewa érzi a kaput, mögé kell egy gépezet és ha mindenhol erősek, akkor a csapata sikeres lesz. De össze se lehet hasonlítani az igazi sztárokkal.. Ronaldot se kedvelem, de nem összehasonlíthatóak. Aki ismeri a Bayern játékát, pontosan tudja, hogy nem ő volt a kulcsember, a góljai ellenére.

Azt se mondom, hogy nálunk nem fog gólokat lőni, ha kivételesen a helyén játszatjuk, mert most felépült egy góllövőt kiszolgáló komoly személyzet: Gavi, Pedri, FT, Dembele, Raphinha... De pont ez a szomorú, ehhez nem kellett volna egy kiöregedő "egy dologra jó" játékost venni. Erre tökéletes Auba is, de Depay is termelne, ha őt szolgálnák ki. Papolunk, hogy nincs semmire pénz, erre kb 50-et leteszünk egy Lewáért, akiben már messze nem bízott a Bayern , hogy egy-két szezonnál több lenne benne, egy olyan posztra, ami igazából rövidtávon megvan nekünk is. Micsoda bohóc a vezetésünk..és mekkora királyt csináltunk a Bayernből. Lewa még legalább három évig akarta megkeresni ezt a pénzecskéjét, a Bayern pedig már nem mert vele középtávon se számolni.

Mi Messiből (sem Suarezből, sem Griezmannból) nem tudtunk pénzt csinálni, ők meg pénzért eladják Lewát. Röhej. És akkor kérdés, hogy miért vannak anyagi problémái a klubnak? Raphinha egy jó vétel volt, hogy most volt-e rá szükségünk az más kérdés. Kessié a középpályára is nagyon nagy dolog. Én a védelmet is erősnek tartom, Araujo mellett Chris és beugró Piqué és Eric. Lewa nélkülis ez egy gólerős, stabil és nem kifejezetten öreg csapat lenne...
A Bayern teljesen más focit tol, mint mi. Nem kérdés, hogy Lewának is más lesz a környezet ebben a játékstílusban, mert egész biztosan nem fogunk stílust váltani.
Én alapból a 4-3-3 rendszert várom Xavitól, mert a klubnál ezt favorizálják ezer éve.
Kérdés a 3 helyre pályázó 7 ember közül kik lesznek az alapemberek, valahogy az állandó rotáció nem igazán jött eddig be. Mennyire lehet sértődés nélkül a helyzetet elfogadni.
Igazi nagy kérdés, hogy neki fix helye lesz-e, és hogyan illeszkedik be ebbe a másfajta támadójátékba. Ezt szerintem simán meg tudja tanulni, focizni is tud, tehát én valahol a házi gólkirálynak várom. Viszont ebben az anyagi helyzetben nagy kérdés, hogy ő kellett volna e ide. Reméljük a legjobbakat. :)
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.07.18. 10:43:50

Páran nagy szeretettel fogadták Lewát, hát akkor itt egy "ellen comment":
Jól átgondoltam és soha nem volt még olyan igazolásunk, akit ennyire nem szerettem volna, pedig azért voltak érdekes húzásaink, lássuk be.

Az elit csapatok emblematikus játékosai közt vannak hatalmas tehetségek, és vannak a Lewa-féle túlajnározott kóklerek. Lewa érzi a kaput, mögé kell egy gépezet és ha mindenhol erősek, akkor a csapata sikeres lesz. De össze se lehet hasonlítani az igazi sztárokkal.. Ronaldot se kedvelem, de nem összehasonlíthatóak. Aki ismeri a Bayern játékát, pontosan tudja, hogy nem ő volt a kulcsember, a góljai ellenére.

Azt se mondom, hogy nálunk nem fog gólokat lőni, ha kivételesen a helyén játszatjuk, mert most felépült egy góllövőt kiszolgáló komoly személyzet: Gavi, Pedri, FT, Dembele, Raphinha... De pont ez a szomorú, ehhez nem kellett volna egy kiöregedő "egy dologra jó" játékost venni. Erre tökéletes Auba is, de Depay is termelne, ha őt szolgálnák ki. Papolunk, hogy nincs semmire pénz, erre kb 50-et leteszünk egy Lewáért, akiben már messze nem bízott a Bayern , hogy egy-két szezonnál több lenne benne, egy olyan posztra, ami igazából rövidtávon megvan nekünk is. Micsoda bohóc a vezetésünk..és mekkora királyt csináltunk a Bayernből. Lewa még legalább három évig akarta megkeresni ezt a pénzecskéjét, a Bayern pedig már nem mert vele középtávon se számolni.

Mi Messiből (sem Suarezből, sem Griezmannból) nem tudtunk pénzt csinálni, ők meg pénzért eladják Lewát. Röhej. És akkor kérdés, hogy miért vannak anyagi problémái a klubnak? Raphinha egy jó vétel volt, hogy most volt-e rá szükségünk az más kérdés. Kessié a középpályára is nagyon nagy dolog. Én a védelmet is erősnek tartom, Araujo mellett Chris és beugró Piqué és Eric. Lewa nélkülis ez egy gólerős, stabil és nem kifejezetten öreg csapat lenne...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.07.17. 18:18:19

Szerencsére nem az én dolgom a könyvelés, voltak és vannak fenntartásaim Lewával kapcsolatban, de egyet kívánok neki, nyerje itt meg azt a fránya arany lasztit. Mind a két félnek üdvözítő lenne. Hajrá Lewa, korrekt normális srác, utolsó nagy szerződése vélhetőleg a Barcás, kíváncsi leszek erre az utazásra.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.07.17. 10:45:54

Vegyesek az érzelmeim. Ha fogjuk tudni használni a jó eget is kitömi.

Ehhez az kellene, hogy jobbra-balra mozgatva széthúzzuk a védelmeket, helyet csináljunk neki, legyen mögötte érkező ember, aki második hullámból lő, vagy visszapasszol neki és mindezt baromi gyorsan kéne.

Ő nem az a csatár aki talajon betör és beveri. Neki utat kell csinálni, üresbe mozgatni.

Na most a mi játékunk nem ilyen. Az hogy komótosan körbepasszoljuk a védelmet és beívelünk rá azzal meg fogjuk enni őt. Nagyon kíváncsi leszek mert egy komoly személet váltás kellene támadójátékban ahhoz, hogy ennek az igazolásnak legyen értelme.

Másrészt baromi drága volt...

Na mindegy hátha. Ha letenné a tavalyi évét nálunk a fejünk se fájna.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.17. 09:45:04

Leon írta:
2022.07.16. 23:42:45
Egy kis kedvcsináló, Leo a "GOAT" -on kívül nem sűrűn láttam ilyen gólgyárost, életveszély a pali: 8)
Amúgy meg a világ legjobb csatára, talán annyira nem kéne szomorkodni,hogy ide jön...
Nem érdekel mennyiért nem én fizettem...

https://www.youtube.com/watch?v=Q54GEy_OB5Q
Ha a korát nézzük akkor azt mondja az ember hogy levezetni jött ide. Ha viszont a statjait, idei góljait akkor az a helyzet hogy egy csúcsformában lévő topcsatárt igazoltunk le, ami nagyon kelleni fog.

Ha komolyak a céljaink akkor rengeteg múlhat egy ilyen csatáron, elég megnézni a 2021-es Bl-ben, ha a PSG ellen a mindent kihagyó Csupa-mócsing helyett Lewa bevethető akkor simán továbbmegy a Bayern.

Azt se felejtsük el hogy Luuk mekkora császár volt a fejeseivel, Lewa szintén erős fejjátékban és feltételezhetően nem 5 percekre fog bejönni.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2022.07.17. 09:31:52

Ha az edző őt szerette volna akkor hajrá :D A korával kapcsoltosan belőle simán kinézek egy olyat mint akár Ibrából is, hogy 40 évesen is meghatározó játékos tud lenni. Mentalitásával, személyiségével szerintem nem lesz panaszunk :D Ha a Madridnál Benzema most éli aranykorszakát miért ne nyújthatna Lewa is egy kiemelkedő 3 évet? Egyébként kész Dortmundi támadó sorunk van most már Lewa, Auba és Dembi vel :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.07.16. 23:42:45

Egy kis kedvcsináló, Leo a "GOAT" -on kívül nem sűrűn láttam ilyen gólgyárost, életveszély a pali: 8)
Amúgy meg a világ legjobb csatára, talán annyira nem kéne szomorkodni,hogy ide jön...
Nem érdekel mennyiért nem én fizettem...

https://www.youtube.com/watch?v=Q54GEy_OB5Q
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.07.16. 23:29:22

Deluigi írta:
2022.07.16. 23:19:28
jah, kozben annyira megfakult a real, hogy mar nem nagyon erdekel szinte senkit :)
Ja, vagy így megfakult a BL döntő óta, vagy Benzema helyére nem fér be :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.07.16. 23:19:47

Nekem igazából mindegy, lényeg az hogy itt van. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.07.16. 23:19:28

jah, kozben annyira megfakult a real, hogy mar nem nagyon erdekel szinte senkit :)
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.07.16. 23:15:53

Leon írta:
2022.07.16. 23:09:22
Az meg, hogy egy PSG (tuti kapott volna 2szer ennyi dellát) ajánlatra is nemet mondott külön szimpatikus.
Mondjuk a PSG szinte tuti pletyka, mivel MBappé nyilván nem akart magának ilyen kaliberű posztriválist.
Amúgy Auba után egy újabb játékos, aki anno azt hangoztatta, h a Madrid a célja. :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.07.16. 23:09:22

A kora nem érdekel mert példátlanul (kb csak CR ilyen) figyel a fizikumára.
A kapu előtt egy igazi gyilkos, benne van minden reményem. Az meg, hogy egy PSG (tuti kapott volna 2szer ennyi dellát) ajánlatra is nemet mondott külön szimpatikus. Utoljára Suareznek örültem ennyire.
Úgy érzem a lengyel gólf.sóval jól jártunk! :D
Remélem velünk elnyeri majd az ellopott aranylabdáját! 8) :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.07.16. 21:02:08

Xavier Hernandez írta:
2022.07.16. 19:19:02
Amikor Suárezt 0€-ért elajándékoztuk az Atletinek, akkor pont egy évvel volt fiatalabb, mint a most 50 millió €-ért idehozott Lewandowski. Annyit jegyeznék meg mindenféle él nélkül, hogy korából adódóan azért ő sem a jövő embere, hisz Messi sem volt az, mikor pont ugyanennyi idősen az új menedzsment elhajtotta innét... de persze hajrá!
Ahhoz képest, hogy elvileg csődközeli helyzetben van a klub, és tök üres a kassza, és a játékoseladásokból eddig csak apró jött be, azért egész szépen folynak el az eurómilliók. Ha jól matekolok, már 120m felett járunk.
Egyrészt Suarez ahogy idősödött úgy ment le illetve Lewa ahogy idősödött úgy lett egyre jobb illetve nézd meg mennyj gólt rúgott a bl-ben. Másrészt Messit bem elüldözték, hanem akkor esélytelen volt megtartani. Nem a vezetőséget védem, de az jobb lett volna, ha még nem befutott fiatal csatárért adnak 40-50 millió eurót aztán bőven benne van, hogy hoppon maradunk. Nyílván a lengyelnél is benne van ez a rizikó faktor, de azért kb 600 bundes meccsen csak eltett több mint 400 gólt! Én sem adtam volna ennyit érte, de manapság ez van és azért benne még bőven benne lehet 2 év csúcs szinten. Érzésem szerint ( nem tudom ki írta ma) a kis Brazil srác fog érkezni 2 év múlva szintén nem kis összegért, mert kb az összes elit klub őt akarja… én akkor leszek kibékülve teljesen az átigazolásokkal, ha Koundé és Azpi is érkezik. Ja és teszek rá, hogy mennyit költenek ugyanis, ha már ezt teszik azt jelenti van miből!
Lpetya
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022.07.16. 12:35:48

2022.07.16. 20:40:05

Üdv nálunk Lewy!

Kíváncsian várom mit alkot a büntető területen belül. Nem lesz itt Müller de helyette sok tehetséges fiatal igen!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.16. 20:06:44

visca el barca írta:
2022.07.16. 20:03:09
Igen, amugy mókas h laporta szavaival élve 2 hete még lélegeztetogepen volt a klub, most meg kiszortunk 120 millat ket abszolut felesleges emberre.
Oké, de az allegória folytatódott is még ugyanazon nyilatkozatban, valami olyasmivel, hogy "ha a szociók zöld lámpát adnak, akkor kikerülhetünk az intenzívről".
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.16. 20:03:09

Xavier Hernandez írta:
2022.07.16. 19:19:02
Amikor Suárezt 0€-ért elajándékoztuk az Atletinek, akkor pont egy évvel volt fiatalabb, mint a most 50 millió €-ért idehozott Lewandowski. Annyit jegyeznék meg mindenféle él nélkül, hogy korából adódóan azért ő sem a jövő embere, hisz Messi sem volt az, mikor pont ugyanennyi idősen az új menedzsment elhajtotta innét... de persze hajrá!
Ahhoz képest, hogy elvileg csődközeli helyzetben van a klub, és tök üres a kassza, és a játékoseladásokból eddig csak apró jött be, azért egész szépen folynak el az eurómilliók. Ha jól matekolok, már 120m felett járunk.
Igen, amugy mókas h laporta szavaival élve 2 hete még lélegeztetogepen volt a klub, most meg kiszortunk 120 millat ket abszolut felesleges emberre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.07.16. 19:35:30

Na neki én nagyon örülök. Raphinaert nem vagyok oda,de a lengyel full hidegvérű profi,semmi sallang. Ráadásul egy totál győztes közegből érkezik. 34 ide vagy oda, ő rá bizton lehet számítani,hogy a kapunak háttal állva is tudja segíteni a csapatot a 16oson belül pedig egészen elképesztő a pali. Szerintem mindent elmond róla mikor pár perc alatt vágott 5 gólt pár éve. Jobbal,ballal,fejjel. Ha ő helyzetben van,vagy sokszor konkrét helyzet se kell, ő elképesztően hatékony.
Kép
Kép
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.07.16. 19:28:52

Suarez kb 0 gólt lőtt a BL-ben az uccsó 3 évben
Lewa 2020, 21ben is kb az év játékosa, 1/1 mutatóval
Messi évente kb. 120 millióba került, Lewa nettó 9.
Szerintem más a szitu..
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.07.16. 19:19:02

Amikor Suárezt 0€-ért elajándékoztuk az Atletinek, akkor pont egy évvel volt fiatalabb, mint a most 50 millió €-ért idehozott Lewandowski. Annyit jegyeznék meg mindenféle él nélkül, hogy korából adódóan azért ő sem a jövő embere, hisz Messi sem volt az, mikor pont ugyanennyi idősen az új menedzsment elhajtotta innét... de persze hajrá!
Ahhoz képest, hogy elvileg csődközeli helyzetben van a klub, és tök üres a kassza, és a játékoseladásokból eddig csak apró jött be, azért egész szépen folynak el az eurómilliók. Ha jól matekolok, már 120m felett járunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.16. 19:11:08

Sok sikert neki is. Remelem legalabb 2 evre jo lesz, es itt is elteszi a majd gol/meccs atlagot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.07.16. 18:44:55

Végre, vártam már egy ilyen szupersztár érkezését! 8)
Remélem több gólt lő majd mind amennyit kapunk... :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.16. 18:37:04

Üdv köztünk! =D>

Furcsa a sors, mikor prime-Suarezünk volt el nem tudtam volna képzelni azt hogy egyszer ő itt fog játszani.

Azt javaslom ne a korát nézzük, hanem azt hogy milyen kaliber került vele a Barcához.
Xavinak egy csúcs csatár kellett mégpedig MOST és nem 2-3 év múlva.

A munka és edzésmoralját ismerve 2 évig még legalább a legjobbak között lesz a posztján, sérülékenynek sem mondható(előző szezonban 1 meccsen nem volt bevethető, pihentetés miatt) szóval minden adott arra hogy megfelelő gólzsák legyen .
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.16. 18:33:38

Üdv!

Reméljük rácáfol a kétkedőkre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése