Raphinha

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Szerinted:

A szavazás 2022.09.12. 12:50:24-kor befejeződött.

- jó vétel volt, fontos lesz a csapat számára
25
81%
- más játékosra költöttem volna az összeget
5
16%
- teljesen fölösleges átigazolás
1
3%
 
Szavazatok száma: 31
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.04.05. 23:26:24

allitolag az Arsenal vinne', jo penzert el kell engedni
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.05. 23:12:33

Rápihent,de nudli volt ő is,ma flop volt. Szerintem középpályán jobban lehetne használni,mint szélsőként.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.04.05. 23:11:59

Sokat melózok,ebben igaza van Bencének és ez nagy érdemes. De iszonyat hibaszazalekkal játszik. Az hogy kit ver meg,kit nem nálam nem téma. De hogy mennyi elpasszolt labdája van, brutál vak labdai 10 méterrel ember elé,mögé. Szerintem ezek a nagyon intő jelek vele kapcsolatban. Kilátástalan volt ma
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.04.05. 23:07:25

ő makár mehetne is Isten hírével. küzd, hajt, de maximum a liga gyengébb csapatai ellen kiemelkedő.

dembouz ma kivégezte volna camavingát annyi 1v1 szitu volt, ő meg egyszer sem tudta megverni. backul szélsőnek hatalmas luxus. Szevasz öreg!
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.05. 22:57:15

Ő is nevetséges amiket letol a nagy meccseken. Szerintem ma egyszer nem tudott átmenni egy középpályásból átnevelt Camavinga-n. Millió esélyt kapott 1v1-ezni, tömték keresztlabdákkal, kb. helyzetig nem tudta elvinni a szitut.
És elvileg Ő az egyedüli "legjobb korban" lévő támadónk...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 22:29:27

Október körül néztem, azt akkor be is raktam a topikjába, azóta változhatott. Utánalesek, és berakom hozzá.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.20. 22:27:07

Peter írta:
2023.03.20. 21:54:02
Chino írta:
2023.03.20. 20:39:45
Én abszolút nem. Ahányszor ketten voltak fent a pályán, szinte minden esetben cseréltek a 30-35. perc körül és a teljes baloldalunk úgy-ahogy van meghalt.
Érdekes, ugyanakkor bencétől is idéznék annak ellenére, hogy nem mindíg hiszek maradéktalanul csak és kizárólag a statokban.... :oops:
bence0330 írta:
2023.03.20. 16:09:21
Dembélé statisztikailag is jobb balról az egész nálunk töltött idejét is nézve.
Nem tudom milyen statokat számolt, de ha megnézem az assistjait és góljait nem ez jön le.

https://www.youtube.com/watch?v=xDc8FBw7pjY

Szerintem ez jobban alátámasztja, de nem feltétlenül ez a lényeg. Maga a játéka, teljesítménye is sokkal jobb a jobboson.
De ha a statokat nézzük, akkor a francia mutatja be a legtöbbet, úgyhogy ez se mellette szól, de ez szemre is megállapítható.
Az lehet, hogy nagy lövő stb., de ebből azért nem sokat mutatott itt. De ha mindketten játszanak, egyértelmű hogy a brazilnak kell a jobb oldalon lenni.

Az nem tudom mi lesz, ha mindketten egészségesek lesznek. Szerintem nem ártana, ha többet állnánk fel 4-3-3-ban, jobban tehermentesíteni lehetne a középpályát. Vagy legalább meccs közben váltani
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 22:12:17

Én azt tippelném, hogy Chino a cserélgetésre érthette a dolgot, mert az tényleg mindig teljesen befulladt. Most már biztos ott is jobb lenne, mert általánosságban bátrabb és jobb a formája, de amíg Dembélénél tényleg csak annyi a vita tárgya, hogy kicsit jobb-e itt, vagy kicsit jobb-e amott, Raphinhánál ez óriási különbség, onnan nem tud diktálni, kényszerítőzgetni, mély kereszteket adni, max elfutosgatni és beadni, arra meg ott van Baldé/Alba. Ha néha átmenne 5-10 percre, más kérdés, rendben van zavaró szándékkal, de ősszel sem így ment a dolog.

Ha meg Raphinha úgy folytatja, mint az elmúlt két meccsén, még azt is megkérdőjelezem, hogy 1v1-ben lényegesen rosszabb-e Dembélénél, és szerintem ez az egy dolog, amiben a francia jobb nála. És akkor marad az egyetlen dolog a francia mellett (ami tényleg kincs), hogy ténylegesen kétlábas, bal oldali támadónk meg kvázi nincs is, főleg, hogy amúgy Torres sem az, és a jobboson tud valamit mutatni, szerintem minden adott lenne neki ott a baloson, és akkor kettejük problémája meg lenne oldva, két, más szempontból veszélyes játékos lenne a pályán, Lewy is több lasztit kapna az tuti.

Amúgy megszámoltam összefoglalóban, 4 sikeres kényszerítőt kezdeményezett a brazil a 16-os előterében és ezek mind helyzettel és/vagy lövéssel zárultak. Fogalmam sincs, mikor nyomtunk utoljára ilyesmit, de iszonyúan hiányzott, ez tényleg kulcs lehet sok meccsen, remélem tudatos volt, és nem egyszeri felvillanás, hanem ezt Xavi építgeti be a játékba. Lewy ebben amúgy nagyon jó partner volt, SR is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.20. 21:54:02

Chino írta:
2023.03.20. 20:39:45
Én abszolút nem. Ahányszor ketten voltak fent a pályán, szinte minden esetben cseréltek a 30-35. perc körül és a teljes baloldalunk úgy-ahogy van meghalt.
Érdekes, ugyanakkor bencétől is idéznék annak ellenére, hogy nem mindíg hiszek maradéktalanul csak és kizárólag a statokban.... :oops:
bence0330 írta:
2023.03.20. 16:09:21
Dembélé statisztikailag is jobb balról az egész nálunk töltött idejét is nézve.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.03.20. 20:50:07

bence0330 írta:
2023.03.20. 16:09:21
"csak ő nem került szóba a dicséreteknél"
Hát, ha Xavi nem dicséri, akkor dicsérjük meg mi: amellett, hogy végighajtotta a meccset, végre elkezdett cselezni, és kiderült, hogy azt is tud, meg a kényszerítői is jók voltak, megverte a védőit, támadta a kaput. Rendesen kivette a részét a győzelemből, nem véletlenül kísérte vastaps, amikor lement.
Egyébként a lecserélése most kivételesen érthető volt a sárga lapja miatt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.20. 20:39:45

Peter írta:
2023.03.20. 16:02:10
Rivaldo11 írta:
2023.03.20. 15:15:29
Dembouz abszolút kétlábas,
Nekem mindíg úgy tűnt, hogy Dembelé balról gólveszélyesebb, jobbról pedig a beadásai előnyösebbek.
Ugyanakkor ami szezon elején jellemző volt, hogy Dembi és Raphi meccs közben is többször helyet cserélt, na ez lehet egy megoldás, már most aláírnám
Én abszolút nem. Ahányszor ketten voltak fent a pályán, szinte minden esetben cseréltek a 30-35. perc körül és a teljes baloldalunk úgy-ahogy van meghalt.
Nálam még mindig Dembélé felé billen a mérleg nyelve. Nehéz így összehasonlítani mert jó ideje csak Raphinha van a pályán és nem látjuk a franciát.
Ennek ellenére dícséret illeti, tegnap kimelózta ő is magát és veszélyesebb is volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 16:09:21

FCBsteve írta:
2023.03.20. 14:59:34
Érdekes, én más oldalon azt olvastam, Raphi cseréjével kezdte a sajtótájékoztatót
"csak ő nem került szóba a dicséreteknél"

Persze, ha rákérdeznek, ad róla választ. Viszont a visszanézed bármelyik meccset, ahol vagy jó volt, vagy eldöntötte a meccset, ez a max, de az is csak akkor, ha direkt rákérdeznek. Mellette Dembéléről még akkor is ódákat képes zengeni, mikor egy hónapja nem bevethető.
Ugyanez a kettősség amúgy igaz DJ és Busi esetére is, Busiról képes folyamatosan barokk körmondatokban beszélni kérdés nélkül is, DJ-ra meg ha direkt rákérdeznek, akkor mond egy olyat ,hogy "ja, jó volt".

Én úgy gondolom, hogy Raphinha nála sajna nem verekedte be magát a kezdőbe Dembélé visszatérésével. Még akkor sem, ha Dembélé statisztikailag is jobb balról az egész nálunk töltött idejét is nézve. De ne legyen igazam, simán lehet, hogy túl sokat látok bele.
A fáradtsága... hm. Én nem láttam, de lehet, szerintem a brazilé a legjobb kondíció a pályán, talán DJ után. A probléma az, hogy szeptember 3-án nem cserélte le utoljára, egy individuális cserét meg lehet magyarázni, azzal nincs gond, de hogy bő fél év alatt soha nem játszott végig egy meccset egy fronton sem, az durva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.20. 16:02:10

Rivaldo11 írta:
2023.03.20. 15:15:29
Dembouz abszolút kétlábas,
Nekem mindíg úgy tűnt, hogy Dembelé balról gólveszélyesebb, jobbról pedig a beadásai előnyösebbek.
Ugyanakkor ami szezon elején jellemző volt, hogy Dembi és Raphi meccs közben is többször helyet cserélt, na ez lehet egy megoldás, már most aláírnám
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 15:15:29

Dembouz abszolút kétlábas, a balosról is életveszélyes lesz, Raphinha maradhat a jobboson. Remélhetőleg Lewy is megtalálja a góllövő cipőt ismét.
Rivaldo-A Legnagyobb.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.03.20. 14:59:34

bence0330 írta:
2023.03.20. 12:46:41

A szokásos, sokszor első emberes lecserélése nálam viszont kezd kicsit megalázóba átmenni.
Érdekes, én más oldalon azt olvastam, Raphi cseréjével kezdte a sajtótájékoztatót:

First of all, he explained his decision to sub off Raphinha, who was arguably the best player on the pitch tonight. “Rapha was tired and had a yellow card,”...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 14:22:07

Visszatér Dembelé és meglátjuk mennyivel lesz ő jobb. Nekem egyértelmű, hogy a brazil felé billen a mérleg. Dembelé meghúzza, elfut, beadja, néha lő, de ezek kb. 50-50 h bejönnek. Rafi sokkal komplettebb játékos. Ha így folytatja, sokkal jobb lesz a franciánál, arról nem beszélve, hogy fizikummal sokkal jobban bírja és kevesebbet sérült.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 13:47:25

Tegnap is nagyot melózott, de kezd már Dembele szinten bosszantani a srác.
A munkamorálja előtt le a kalappal, végig megy, küzd.

Viszont elképesztő hiányosságai vannak, egy labdát nem tud úgy átvenni, hogy lépéselőnybe kerüljön. Nem először rúg luftot úgy, hogy rossz nézni. Sokszor jó döntéseket hoz, de akkor is az esetek 80%-ában sikerül olyan ütemben, hogy pont a védő lábát találja el, akár passzolni, akár cselezni szeretne. Ezt az ütemérzéket nem tudom így 25-26 évesen mennyire lehet fejleszteni/kinőni, de én úgy látom, hogy a legtöbb problémája ebből fakad.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 12:46:41

Ráadásul ma működtek az 1v1-ei is, amire 1-2 meccse ár voltak életjelek. Többször küldött el 2-3 embert egy csellel, jól kevergetett, pirosat is kaphatott volna a Reál róla annál a boxmeccsre való ütésnél, ott is két embert szivatott épp szét, és került volna jó helyzetbe. Akkor még mindig gondban van, ha ő az első ember és nincs társ egy kontránál, szinte látom felette szövegbuborékban, hogy "de mi van, ha elrontom...?" És inkább megáll. A túl könnyű helyzetektől fél leginkább, mert azt ciki rontani. Ahhoz képest, milyen bal lába van, és milyen nagyot ment, pl. rúgott megint egy nevetséges luftot is, ezeknél lehet látni, ahogy retteg.

Ami különösen tetszett tőle tegnap, az a rengeteg kényszerítő, amit leginkább ő indított meg, SR vagy Lewy volt a fogadó fél. Gyorsak voltak, szemük volt, helyzeteket is okozott, még ha nem is lett belőle gól, de ilyesmit rég láthattunk szerintem. Ezek a villámgyors váltások nagyon kellenek, kiscsapatok ellen, felállt védelem ellen is jó taktika lesz, ha sikerül beépíteni.

A gól most pont hiányzott tőle, de lő mostanság eleget, belefér. Viszont tényleg elkezdte egyre inkább átvenni a vezérszerepet játékban, meg sokszor gólokban is, aminek nagyon örülök, mert egy ilyen munkamorálú játékosnál ez komolyan is vehető, és át is ragad a többiekre. Csodálom, hogy kezdi felvenni ezt a szerepet, mert innen külső szemlélőként Xavitól erre nem sok támogatást kap, megint kb csak ő nem került szóba a dicséreteknél, mint már meccsek óta mindig.

Ha egy jó formában lévő Lewy lenne mellette, szerintem ketten rengeteg gólt hoznának össze, kár, hogy kicsináltuk a lengyelt.

A szokásos, sokszor első emberes lecserélése nálam viszont kezd kicsit megalázóba átmenni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 10:47:17

Nálam tegnap Robi gólja ellenére is ő volt a MOM. Hatalmas melót tett le az asztalra. Egyértelműen helye van a kezdőben. Remélem nem kerül padra, ha Dembelé visszatér. Sokkal hasznosabb a játéka. Dembelé se lő több gólt, de amit végig gürizik jobbszélen, azt Demb nem teszi meg. =D> =D> =D>
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.03.20. 10:18:09

Nagyon jól tolta, de most már szurkoljunk be neki egy távoli balos lövést a kapuba, mert f..sz kivan hogy szegény próbálkozik és vagy 5 centivel fölé, vagy védés, vagy kapufa. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 09:33:13

Jár neki a piros pont, szerintem ez volt eddig a legjobb meccse. Nem feltétlenül azért, mert most játszott a legjobban, nekem az tetszett, hogy igazi vezérnek éreztem. Támadásban hátára vette a csapatot, küzdött, passzolt, lőtt, vállalkozott. Ez a Raphinha más szint, mint eddig volt, ez tetszett nagyon.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.03.18. 10:36:14

Én nagyon szeretem Raphina játékát, harcos, próbálkozik, képes cselezni remekül ad be, ÉS jól védekezik. Dembusz villámléptű, de hiányzik az a fajta küzdés, ami kell a nem ihletett pillanatokban. Raphina a gyenge meccseinken hoz pontokat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.17. 21:48:56

Ez a stat pont arról szól, hány egygólos meccset hoztunk a góljaival/gólpontjaival, ergo ki szerzett több fontos, több pontot érő gólt a La Ligában.

Azért azokról az egygólos meccsekről beszélünk, aminek legalább a felének döntő faktora volt. Dembélé erre nem képes szerintem, nem tudásban, mint személyiségileg. Ő nem az, aki előrelép, amikor nagy szükség van rá. Raphinhából most kezd kicsit előtörni az a húzóember-vezéralkat, ami a kiscsapatban nyilván sokkal jobban megvolt neki (kakas a szemétdombon elven). Plusz azokról az 1-0-ás mecccsekről, ahol nem szabadott, hogy gólt kapjunk, ami Dembélével a jobboldalon szintén nem biztos, hogy összejött volna, legalábbis nem ennyiszer, az kb biztos. Dembélével a fedélzeten sem 3 gólos győzelmeket hoztunk amúgy, hanem 1 gólosokat, pedig akkor még Pedri is ott volt, szóval azért nem arról van szó, hogy vele szétaláztunk mindenkit, sőt.
9/9-e van amúgy, de egyrészt a kupában is tovább kell jutni, nem tudom, miért nem számít az annyira, főleg, ha felemeljük a végén a serleget.

Plusz Raphinha is hullámzik, de messze stabilabb, mint Dembélé, aki 5 meccsig nincs a pályán, aztán 1-en igen, meg még egyen zseniális, aztán megint 5 meccses csend, és még az amúgy tök jó 1v1-e is abban merül ki, hogy két sikeres csel után bele a falba. A brazil a belerázódása óta legalább minden második meccsén kulcsszereplő, stabilan, amikor meg nem, akkor sem mínusz egy ember, max mínusz egy támadó.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy makkegészséges már rég, nem sérülékeny, lehet rá számítani mindig. Lehet, hogy szerencse, de abban kb biztos vagyok, hogy többet tett érte egész pályafutása alatt, mint Dembélé. A leggyengébb meccse is nagyobb intenzitású, mint a franciának az az egy és negyed, amikor bele is sérült. Felteszem az edzésben is hasonló a különbség.

És már rég nem csak jó keresztlabdákat ad, ne már. 9-eseket megszégyenítő módon indulgat be, kerüli ki a lescsapdákat kivárással vagy félkörrel, látványosan magas a játékintelligenciája, tudatosan csinál mindent. És már egyre több ilyet be is fejez, fejesekkel, jobbal, ballal. Remekül alkalmazkodott a megváltozott helyzethez, a teljesen eltűnt távoli lövéseihez, vagy a kétcsatáros rendszerhez, stb.

Nem véletlen, hogy az Arsenal már százhoz közelített az ajánlatával érte télen, meg voltak más kérői is, Dembélé meg senkit nem érdekel, nyáron is pont így volt, még a dúsgazdag PSG-t sem érdekelte ingyen...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.17. 21:42:37

bence0330 írta:
2023.03.16. 02:12:28
https://www.fcbarcelona.com/en/football ... ga-in-2023

A csúcs védekezőstatok mellett a teljes szezonban a házi góllövőlistán a 2., házi gólpasszlistán 1. De ami érdekes, hogy 2023-ban (de ez már 2022 november elejétől is igaz) az övé a legtöbb ligapontot érő gólpont nem csak a csapaton belül, hanem az egész La Ligában, tehát nagyon fontos és nehéz helyzetekben is szerezte, például ugye kétszer is emberhátrányban lévő meccset döntött el góllal.
Én kedvelem a brazilt, de azért nem olyan egyértelmű ez a stat. A ligában pl. Dembélének több az assistja, eggyel előzi meg gólban és a gól/perc mutatóban nem igazán van különbség, se liga sem komplett szinten. Plusz a 9 gól, 7 assist statból 2-2 a Ceuta meg Intercity ellen volt egy 4, illetve 5 gólos meccsen. Az '23-ban pedig nagyrészt Torres/Fati (középcsatár) volt a konkurenciája. És ez a rendszer sokkal jobban fekszik neki, a lengyel aki ősszel fosta a gólokat most látványosan szenved.

A játékban pedig a franciával összevetve, inkább Dembélé erényei amik fontosabbak. Szép dolog, hogy védekezik, jók a keresztpasszai stb. de ezen a sok egygólos meccsen látszik, hogy inkább szükség lenne arra, hogy váratlant tudjon húzni, egy-két embert megverve támadni a kaput, helyzetet teremteni vagy kontrázni, mert ezekben ég és föld a különbség.
Az is lehet, hogy jól tud távolról lőni, de ezt nem igazán bizonyítja. Egy barátságos meccsen volt egy bombagólja, de azóta szinte nem is próbálkozik. Az, hogy a Leeds-ben mit csinált itt és most teljesen irreleváns.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.16. 12:35:30

Lehet, hogy nem annyira látványos amit csinál, mint pl. Dembelé, de szépen csendben teszi a dolgát. Sokkal jobban, mint jelenleg Ferran. Bár ő jól indult, nagyon lejtmenetbe került. Reméljük Rafi innen csak feljebb fog lépni. Csak így tovább!!
Válasz küldése