Raphinha

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Szerinted:

A szavazás 2022.09.12. 12:50:24-kor befejeződött.

- jó vétel volt, fontos lesz a csapat számára
25
81%
- más játékosra költöttem volna az összeget
5
16%
- teljesen fölösleges átigazolás
1
3%
 
Szavazatok száma: 31
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.14. 16:24:08

sansz írta:
2022.07.14. 15:52:21

Ehhez képest Raphinha szinte minden ponton jobb a dortmundi és a barcás Dembeléhez képest is. Ugyanakkor nem értem miért kellett most, így, ennyiért. Végig azt kiabálta Laporta, hogy megpusztulunk végünk. Sikerült a sajtón keresztül közölni Busival, hogy csökkenteni kellene a fizuját, akkor a baj.
Most meg megvesszük őt, és nem csak egy fantát fizetünk érte. Mindegy, szokásos Laporta-kavarás.
Közben Fati, Depay, Ferran, Auba és Dembelé mellé jön Rapinha...
Leírom megint, egy-két hete még SE Raphinha, SE Dembouz NEM volt a jobbon...
Ha nem nyomulunk Raphinha-ra, és Dembouz véletlenül nem hosszabbít (ami nagyon benne volt a pakliban), lehetett volna egész évadban Torres-t nézni, Ez Abde/Collado-val párban... Melyik tűnik a jobb párosnak???

Amikor a Raphinha ügy eldőlt/eldőlni látszott, akkor pánikolt rá Dembouz, hogy még a Barca-ról is lemaradhat (főleg, hogy Alemany legszívesebben beintett volna Sissoko-nak és már korábban is kezdeményezte a Dembouz ajánlat visszavonását)!

Azt lehetett eldönteni, hogy Raphinha után akarjuk-e Dembouz-t is, akkor állt is pár napig az ügy a Barca asztalán... Szinte látom magam előtt: Alemany részéről egy k. nagy nem, míg Xavi meg szeretné a leigazolását... És egy jó sportigazgató hallgat az edző kérésére... :)

Laporta meg egy "mintha semmise történt volna az elmúlt bő félévben" széles mosollyal írt alá... 😎
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.07.14. 15:52:21

Pepp írta:
2022.07.14. 12:30:45


Ehhez adódik hozzá, hogy az elnökváltás egy új dinamikát és új imidzset hozott a Barcának.
Ne haragudj, de Laporta milyen imidzset hozott? Maffiamódszereket, játékosok nyilvános lejáratása, zsarolása, a klubért rajongó játékosok eldobása apró, vagy nagyobb haszonért(Emerson, FDJ), folyamatos nyílt hazudozás és manipuláció.

Az egy másik dolog, hogy a piszkos játékaival, vagy azok ellenére összeállhat egy jó csapat, ez majd később kiderül, de imidzsileg egyáltalán nem épültünk Bartoékhoz képest sem.
Attól én se félek, hogy nem akarnak majd hozzánk jönni focizni, mert mindig lesznek ilyen lelkes arcok, mint pl Raphinha, de azért kisebb lesz a merítés, akár Laportáék húzásai miatt is.
Az meg csak kis kitérő, hogy nem tudom honnan vetted, hogy a PSG megette a sztáredzőket és a játékosokat. Sokan csak az elmúlt egy-két évben vették észre a PSG-t, pedig amúgy régóta építgetik a klubot és meglepő türelemmel egy bizonyos pontig. Az utóbbi egy-két évben durrant el a tulaj igazából. Edző terén kifejezetten visszafogottak voltak. Emery olyan elit edző neked? De Tuchel se volt az, mikor szerződtették, pedig akkor is vehettek volna nevet is. És nem mondom, hogy Tuchel rossz edző, de nem volt érett ehhez a csapathoz. Nagyon sok meccs az ő remegésén ment el, nem tudott váltani jól a nyers, fizikális és technikás francia bajnokság és a sokkal taktikusabb BL közt. Lehet azóta felnőtt a feladathoz, az is lehet, hogy ez most sem lenne neki való.
És akkor Pochettino. Na őt meg pláne ne nevezzük nagynak.
Egyáltalán nem igaz, hogy a nagy neveket fogyasztották volna.


De visszatérve Raphinhára: Nagyon vegyesek az érzéseim. Félig úgy lelkesedek, mint Bence. Ugyanakkor nem tudok teljességgel örülni sem. Egyrészt imádom a brazilokat és amit láttam a srácból, azalapján igazi brazil. Dembelét már dortmundos korában sem kedveltem, semmi extra nem volt abban a srácban. Normálisan kihasználva a képességeit (amit amúgy Xavi sem akar, meg előtte se senki a Barca padján..) lehet eredményes játékost csinálni. De akkorsem egy ász. Ígyis fény volt sokszor az éjszakában, mert Gaviékkal ellentétben Dembele folyamatos veszélyt jelent a kapura(ha gólokban nagyon szerény is).
Ehhez képest Raphinha szinte minden ponton jobb a dortmundi és a barcás Dembeléhez képest is. Ugyanakkor nem értem miért kellett most, így, ennyiért. Végig azt kiabálta Laporta, hogy megpusztulunk végünk. Sikerült a sajtón keresztül közölni Busival, hogy csökkenteni kellene a fizuját, akkor a baj.
Most meg megvesszük őt, és nem csak egy fantát fizetünk érte. Mindegy, szokásos Laporta-kavarás.
Közben Fati, Depay, Ferran, Auba és Dembelé mellé jön Rapinha...ahelyett, hogy egy Busi nélküli középpályát építenénk fel. Én értem, hogy nem bízunk Fatiban, de amúgy ha nem bízunk benne, akkor adjuk el. Ja és most nem tudom, hogy a Lewa ügy hogyan van, nagyon remélem, hogy kiköt majd az a "zseni" egy másik csapatban és majd annyi gólt lő, mint Messi a PSG-ben...
Úgyhogy hajrá, a kavarások ellenére, szerintem Raphinha egy jó vétel, de azt nem tudom, hogy nekünk is az volt-e, mindent figyelembe véve.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.07.14. 13:09:40

Ha arra gondolok, hogy elmúlt szezonban Dembele volt az egyedüli, aki a támadó sorban képes volt a váratlanra, veszélyt kialakítani és döntő momentumot bemutatni, akkor kifejezetten örülök, hogy jön egy társ aki képes erre. Bár Raphinha pályafutását csak nagy vonalakban ismerem, de számtalan összefoglalót megnézve róla, megvan benne minden, hogy egy eredményes és értékes tag legyen a Barcában, mindhez jön Xavi szerepe ami óriási. Nekem abszolút tetszik ez a Barca, erősítettünk a védelmen, kp.-n és a támadó soron is, utóbbira óriási szükség volt, mert gondolom Fati ismét 5-6 meccsre lesz bevethető. Nagy kalappal neki, maradjon szerény és alázatos, a többi mind jönni fog.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.07.14. 12:30:45

Feast4 írta:
2022.07.14. 00:05:29
Már csak azért is mert ha egy City, egy PSG, egy Chelsea tényleg akar valakit akkor mi jelen állapotunkban nem tudunk versenyezni velük...
Mondjuk ez az, ami jelenleg nem igaz. Igenis tudunk velük versenyezni, olyannyira, hogy akár kevesebbért is meg tudunk venni játékosokat, mint amit ők ajánlanak.
A Barca, mint klub vonzereje mindig nagyobb, mint a City, PSG és a Chelsea kategóriájú kluboké, maximum a pénz az, amiben többet tudnak ajánlani.
Egyszerűen vannak történelmi nagy klubok, óriási szurkolótáborral a világ minden részéről (Barca, Real, Juve, Milan, Inter, Liverpool, ManU), óriási eredménysorral és rengeteg legendás játékossal, akik példaképek a következő generációkank.
Van egy második vonal (Bayern, City, Chelsea, PSG), ami vegyes, mert van ahol a múlt és az eredmények is megvannak, de mondjuk a bajnokság nem annyira vonzó világszerte (Bayern), meg vannak olyanok, amik az utóbbi években a pénz által jöttek fel (City, PSG, Chelsea).
És van egy jó ugródeszka csoport (Benfica, Ajax, Dortmund, Atleti, Sevilla, stb.).
Itt jön be, hogy egy játékos gyerekkorában min nő fel és ez az, amiben a Barcát csak a Real verheti.

Ehhez adódik hozzá, hogy az elnökváltás egy új dinamikát és új imidzset hozott a Barcának.
Jelenleg a Barca sportprojektje nagyon ígéretes és Xavi személye nagyon sok játékos számára döntő.
Pont ez az, amiben csak kevés csapat tud most versenyezni a Barcával, az edző vonzereje.
Ebben szerintem kizárólag a City veszi fel velünk a versenyt jelenleg.
És még ott van a város maga.

De konkrétan:
A PSG az elmúlt évek játékos politikájával eléggé kicsinálta magát. Lényegében összevásároltak mindenkit, ami sokaknak karriertemetőt jelentett, miközben 4-5 csúcsedzőt elhasználtak.
Az új sportigazgató és edző talán összekapja őket, de szerintem a PSG jelenleg pária a jó játékosok szemében. A francia liga meg szinte senkit nem érdekel.

Premier League a legvonzóbb bajnokság egyértelműen jelenleg, kiegyensúlyozott, izgalmas, óriási pénzekkel.
A ManU a legnagyobb presztízsű angol csapat, de jelenlegi helyzetében (az elmúlt évek miatt) sok jó játékos nem tekinti opciónak. Ten Hag itt 1-2 éven belül rendet tehet és akkor visszatérnek.
A Liverpool a második presztízs szempontból és mint klub, talán a legjobban szervezett. Klopp nagyon komoly faktor, de ők keveset és posztra igazolnak. A város nem igazán vonzó.
A City egyetlen vonzereje Pep. Hiába gazdagok, azért olyan nagy összegeket nem fizetnek, a szurkolóbázis sem igazán elkötelezett. Pep nélkül ők ugyanaz, mint a PSG, a végeredménysor sem különbözik, ami a kupákat illeti...
A Chelsea-t eléggé megrendítette az Abramovics-szankció. A játékosok jelenleg nem tudják, hogy milyen lesz a csapat jövője, az amerikai tulaj mennyit fog költeni, a fél csapat elmegy. Tuchel kevésbé karizmatikus, mint Klopp és Pep.
Az Arsenal, Tottenham most keresi önmagát, de végre van jó edzőjük, erős koncepcióval, de nem lehet összehasonlítani őket a nagy csapatokkal.

Az olaszok az elmúlt években nagyon megrogytak, de már kezdenek talpra állni, de a pénz náluk is nagy gond.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 08:07:08

csababarca írta:
2022.07.13. 22:25:03
Te magad is tudod, hogy nincs olyan, hogy egy ember tart bent egy csapatot.
Ez max megye 2-3ban igaz, ahol van egy csatár aki elrak 50 gólt egy szezonban, kapnak rá 35-40et, és éppen bentmaradnak. Ilyet már láttam, de ez is árnyaltabb.
Mindenki érti, miről van szó szerimtem nincs értelme ennyit lovagolni a szavakon. Messi is sokszor megkapta, hogy egyedül tartja életben a Barcát, aztán ott is 11-en voltunk a pályán.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.07.14. 00:05:29

csababarca írta:
2022.07.13. 22:07:09

Senki nem ellenhypolta, csak értetlenül álltunk egy eddig full ismeretlen ember (bocsi, nézek angol focit, podcasteket hallgatok ezerrel, stb, tehát azért képben vagyok) ilyen mértékű féloldalnyi dicséretével.
Detto. Tisztában vagyok az angol focival, ha akármelyik csapatból mond valaki egy kiemelkedőbb játékost valószínű fogom tudni ki az. Na most ő nekem kb. annyira volt ismerős, hogy tudtam, hogy van, de ennyi.

Örülök, hogy valaki ennyire bízik benne, de én továbbra se tudom miért is ő a megváltó és mi került rajta ennyibe. De legyen igaza mindenkinek aki benne látja a megváltást, de nekem nagyon vegyes érzéseim vannak.

Már csak azért is mert ha egy City, egy PSG, egy Chelsea tényleg akar valakit akkor mi jelen állapotunkban nem tudunk versenyezni velük... Tehát emiatt se hiszek ebbe az őt akarta a fél világ storyban.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.13. 22:25:03

bence0330 írta:
2022.07.13. 22:20:16


Ha bármelyik cikket elolvasod a Leeds végjátékából, vagy Raphinha távozásáról, elég sok helyen a single-handedly kifejezéssel fogsz találkozni, ezzel kb mindenki egyetért (most fél perc kereséssel találtam sok ilyen cikket, pl. a Leeds saját oldaláról is, akik azért jól beleláttak a témába). A Leeds tavalyi - relatíve - sikeres szezonja többtényezős volt, elöl Bamford szórta a gólokat pl, de ez az összeomlott-sérüléshullámos Leeds simán zúgott volna ki, ha nincs meg az ő minősége. Nem csak a góljai miatt, az a klubhoz képest elég jó, de nem kiemelkedő, hanem a tizes/karmesteri játékára is hatalmas szükség volt.
Te magad is tudod, hogy nincs olyan, hogy egy ember tart bent egy csapatot.
Ez max megye 2-3ban igaz, ahol van egy csatár aki elrak 50 gólt egy szezonban, kapnak rá 35-40et, és éppen bentmaradnak. Ilyet már láttam, de ez is árnyaltabb.

Értem, hogy költői túlzás, de nincs ilyen a mai top fociban. Mondjuk úgy, hogy nagyban hozzájárult a csapata bent maradásához, jobban mint bárki más. Így már értelmezhetőbb amit írtál.
A média nyomja a hype-t, szerintem ezt sem kell bemutatni. Az NSO is eladja Ádám Martin Dél-Koreás kalandját az évszázad üzletének, és visszavezeti, hogy milyen színvonalas emiatt az NB1. Nem hiszem, hogy ebből kell kiindulni.


btw, én azt mondom, hogy a Dembelé, FT, Raphinha, Fati, Auba ötössel is meg kellene oldani, van itt talent, rutin, gyorsaság, finesz, minden. Innentől edzői kérdés, hogy hogyan tudja összepasszintani a támadószekciót.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.13. 22:20:16

csababarca írta:
2022.07.13. 22:07:09
Azt meg konkrétan te magad írtad be, hogy EGYEDÜL tartotta bent a Leeds-t a PL-ben. Ne haragudj, de ez elég meredek.
Ha bármelyik cikket elolvasod a Leeds végjátékából, vagy Raphinha távozásáról, elég sok helyen a single-handedly (kept in) kifejezéssel fogsz találkozni, ezzel kb mindenki egyetért (most fél perc kereséssel találtam sok ilyen cikket, pl. a Leeds saját oldaláról is, akik azért jól beleláttak a témába). A Leeds tavalyi - relatíve - sikeres szezonja többtényezős volt, elöl Bamford szórta a gólokat pl, de ez az összeomlott-sérüléshullámos Leeds simán zúgott volna ki, ha nincs meg az ő minősége. Nem csak a góljai miatt, az a klubhoz képest elég jó, de nem kiemelkedő, hanem a tizes/karmesteri játékára is hatalmas szükség volt.

Davi: A braziloknál láttam egy jó fél meccset, ahol ránézésre 2 csatárral játszottak, és ő volt a jobboldali. Nem volt rossz, de szerintem a szélen sokkal jobban villognak a skilljei. Ferrán lesz szerintem sokszor odatolva középre, ő egész jól mozog ott, üresre tényleg kegyetlen jól érkezik, és ha elkezdi belőni is a helyzeteit, akkor őt el tudom képzelni jó 9-es alternatívának. Xavi ráadásul imádja, és ha Fati egészséges lenne, akkor így több játéklehetőséget tudna adni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2022.07.13. 22:25:46-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.13. 22:07:09

bence0330 írta:
2022.07.13. 21:44:30


Oké, kicsit valóban. :D De pár szempontból nem. Egyrészt jóval kevésbé hypoltam, mint akik "ellenhypolták" és húzták le nullára anélkül, hogy valaha látták volna egy percet is, meg ahhoz képest sem hypoltam, amit korábban állítottak ironikusan (aranylabda, 30 gólos szezon, stb.). S

Senki nem ellenhypolta, csak értetlenül álltunk egy eddig full ismeretlen ember (bocsi, nézek angol focit, podcasteket hallgatok ezerrel, stb, tehát azért képben vagyok) ilyen mértékű féloldalnyi dicséretével.
És olyat se írtam, hogy azt mondtad aranylabda esélyes, azt írtam, HOGY HA hozza azt, amennyire Te beharangoztad, akkor kinézek egy ilyet.
Azt meg konkrétan te magad írtad be, hogy EGYEDÜL tartotta bent a Leeds-t a PL-ben. Ne haragudj, de ez elég meredek.


De még egyszer leírom, nekem semmi bajom a brazillal, én majd az itteni ténykedése alapján fogom megítélni, mert így korrekt.
"Bizalmamat" megkapja ahogy megkapta FT is, még ha nem is igazolta magát. (ugye ott is írtak olyanokat, hogy kiszorított mindenkit is a cityből:D)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.13. 21:57:28

bence0330 írta:
2022.07.13. 21:44:30
És benne az a jó, hogy ha gyengébb meccse van, akkor is hasznos, védekezik, részt vesz a játékban, stb. Nem lesz új Messi, még ha stílusban nagyon hasonlók is, de remek, élvezhető, látványos focit toló játékos lesz.
Hát ha védekezik, akkor tényleg nem lesz új Messi :D

Center kéne még, ha Depay megy, azt ahogy nézem nem igazán szokott játszani. Aztán lehet Xavi is tol egy Pep-et és középpályásokat meg szélsőket tol be középre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.13. 21:44:30

davi10 írta:
2022.07.13. 14:50:40
Azért egy kicsit de :D

Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy Dembele és Ferran után kellett még valaki a jobbosra, de elég ígéretesnek néz ki a srác. Youtube-on baromi jól nézett ki (mondjuk ott mindenki, de az átlagnál jobban), erős bajnokságból jön, és az elhivatottsága már látszik.
Nagyon kiváncsi leszek rá, brazilt venni mindig zsákbamacska, a PL-ből meg pláne. De azért mégiscsak egy brazil válogatott kezdő támadót hoztunk el.
Oké, kicsit valóban. :D De pár szempontból nem. Egyrészt jóval kevésbé hypoltam, mint akik "ellenhypolták" és húzták le nullára anélkül, hogy valaha látták volna egy percet is, meg ahhoz képest sem hypoltam, amit korábban állítottak ironikusan (aranylabda, 30 gólos szezon, stb.). Szerintem sosem mondtam, hogy ő az új Messi, vagy a megváltó, csak egy gyors, pengés, ügyes játékos, aki DEMBÉLÉHEZ KÉPEST sokkal gólerősebb is, vagy egyéb skilljeit említettem meg, pl. jó szabadrúgáslövő, tizes szerű kulcspasszos, stb. Az meg remélem senki számára nem kérdés, hogy igaz, hogy a zsoldos Dembélénél jobban fog hajtani és védekezni, ez eleve a focisták 95%-ára igaz. És hát úgy látom, hogy Xaviék kb egyetértnek velem.

De látom Neked is tetszett youtube-on, bár az ahogy írod, torzít, de nyilván meg lehet ítélni még abból is, mit tud valaki a labdával, hogy lő, stb. De tavaly sok meccsét láttam, idén bevallom csak összefoglalókat. És benne az a jó, hogy ha gyengébb meccse van, akkor is hasznos, védekezik, részt vesz a játékban, stb. Nem lesz új Messi, még ha stílusban nagyon hasonlók is, de remek, élvezhető, látványos focit toló játékos lesz.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.07.13. 21:42:08

Coutinho, Messi , Dembele … ?
Nekem ő egy az egybe a bal labas (tükör) Neymarra hajaz .. a többit meglátjuk !
Szerintem nagy fogas lesz !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.13. 19:55:44

Feast4 írta:
2022.07.13. 19:43:40
1994barca írta:
2022.07.13. 16:00:40
Xavi szerint nem az ès itt az a lényeg.

Na most valószínűleg a fél fórum fellázad ellenem: De Xavi szerint Ferran Torres is egy goat csak nem tudom minek. Sóval az ő értékítélete sem győzött eddig maradéktalanul.

Egyébként nekem is az a bajom mint webnek. 25 évesen ha egy angol alsó kenő csapatban játszol és nem áll érted sorba fél Európa és nem Klopp mondta, hogy te vagy az ő embere akkor az gyanús.

Mindegy cáfoljon rám és derüljön ki, hogy ő a fel nem fedezett félisten. [-o< De nagyon vegyes érzéseim vannak.
Hírek szerint az összes topklub térdelt előtte és az egyértelműen legkeresettebb szélső címet is viselte.

Úgyhogy jó lesz ő, ha meg nem van egy Dembouz is :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.07.13. 19:43:40

1994barca írta:
2022.07.13. 16:00:40
Xavi szerint nem az ès itt az a lényeg.

Na most valószínűleg a fél fórum fellázad ellenem: De Xavi szerint Ferran Torres is egy goat csak nem tudom minek. Sóval az ő értékítélete sem győzött eddig maradéktalanul.

Egyébként nekem is az a bajom mint webnek. 25 évesen ha egy angol alsó kenő csapatban játszol és nem áll érted sorba fél Európa és nem Klopp mondta, hogy te vagy az ő embere akkor az gyanús.

Mindegy cáfoljon rám és derüljön ki, hogy ő a fel nem fedezett félisten. [-o< De nagyon vegyes érzéseim vannak.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.13. 19:08:06

Nekem pont eleg h 25 evesen egy angol alsohazi csapatban vergodott. Angliabol kb barkit hozunk egy nagy nulla.

De en itt befejeztem, velemenyem leirtam.

Sok sikert neki, cafoljom ram, ejtsen amulatba, fossa a golpontokat es majd befogom a pofám :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.13. 18:40:40

Optimista vagyok az érkezése kapcsán, ha nem sérül meg, 10 gólt, és ugyanennyi asszisztot megajánlok neki a következő szezonra!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.07.13. 17:57:47

Andris írta:
2022.07.13. 16:54:27
Most akkor ez a srác tényleg ilyen jó, hogy megint kicsengetünk egy vagyont egy támadóért, miköben van másik nyolc?

Egy percet nem láttam még játszani, de ez persze nem az ő hibája. szóval tényleg ennyire jó?

Nagyon remélem, hogy Xavi külön kérése volt, nem pedig Laporta szokásos sztárt igazolunk hülyesége. Ez persze sose fog kiderülni, majd talán a pályán.
Jó focista, de az a kérdés, hogy nem e lesz rá is nagy a mez?!
Bocsi az offért; Köze nincs Ferranhoz sem stílusban sem sehogy… egy percet nem láttuk még itt játszani és máris hasonlítgatjuk! 10 meccs után meglátjuk megüti e a mércét! Én személy szerint azt értem, hogy befog válni a srác
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.13. 17:00:30

Andris írta:
2022.07.13. 16:54:27
Most akkor ez a srác tényleg ilyen jó, hogy megint kicsengetünk egy vagyont egy támadóért, miköben van másik nyolc?

Egy percet nem láttam még játszani, de ez persze nem az ő hibája. szóval tényleg ennyire jó?

Nagyon remélem, hogy Xavi külön kérése volt, nem pedig Laporta szokásos sztárt igazolunk hülyesége. Ez persze sose fog kiderülni, majd talán a pályán.
Mondjuk ez a gyerek egyelore nagyon messze van a sztar kategoriatol. Nekem kb ilyen ferran torres 2.0nak tunik eddig minden tekintetben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.13. 16:54:27

Most akkor ez a srác tényleg ilyen jó, hogy megint kicsengetünk egy vagyont egy támadóért, miköben van másik nyolc?

Egy percet nem láttam még játszani, de ez persze nem az ő hibája. szóval tényleg ennyire jó?

Nagyon remélem, hogy Xavi külön kérése volt, nem pedig Laporta szokásos sztárt igazolunk hülyesége. Ez persze sose fog kiderülni, majd talán a pályán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.07.13. 16:13:10

davi10 írta:
2022.07.13. 14:50:40
bence0330 írta:
2022.07.13. 14:21:41
Nem hypeoltam.
Azért egy kicsit de :D
Bence, épp tegnap írtam Neked, hogy én nem láttam játszani a srácot, de ha csak a fele igaz lehet annak amit írtál róla az elmúlt időszakban, akkor főnyremény lehet a srác..... :lol:

Végülis itt lesz, szóval innentől nincs más választásunk, mint reménykedve várni, hogy beváljon.

Brazil téma miatt még annyit, hogy Cou nagyon jó volt abban a poolban, miatta néztem is anno pool meccseket, Mané padozott mögötte. Szóval volt mire anno azt mondani, hogy Cou kell ide.....
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.07.13. 16:00:40

visca el barca írta:
2022.07.13. 15:16:35
Teljesen ertelmetlen igazolas, ablakon kidobott penz megint. Ennyibol kb a vilag barmelyik top belso vedojet megvehetttuk volna. Idiota vezetes. Pfej.
Xavi szerint nem az ès itt az a lényeg. Én is Koundet hoztam volna elsőnek, de én biztos vagyok benne, hogy ő is jönni fog! És azaz érzésem a brazillal kapcsolatban, hogy be fog válni…csak sztem sem ért ennyit, de ugye közbe szólt a Chealse és az Arsenal..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.13. 15:16:35

Teljesen ertelmetlen igazolas, ablakon kidobott penz megint. Ennyibol kb a vilag barmelyik top belso vedojet megvehetttuk volna. Idiota vezetes. Pfej.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.13. 14:50:40

bence0330 írta:
2022.07.13. 14:21:41
Nem hypeoltam.
Azért egy kicsit de :D

Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy Dembele és Ferran után kellett még valaki a jobbosra, de elég ígéretesnek néz ki a srác. Youtube-on baromi jól nézett ki (mondjuk ott mindenki, de az átlagnál jobban), erős bajnokságból jön, és az elhivatottsága már látszik.
Nagyon kiváncsi leszek rá, brazilt venni mindig zsákbamacska, a PL-ből meg pláne. De azért mégiscsak egy brazil válogatott kezdő támadót hoztunk el.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.07.13. 14:46:13

Én örülök neki! Annyiban másabb Coutinho, hogy neki soha nem volt itt posztja Rafinak pedig meg van a posztja! Sok sikert haver
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.13. 14:41:09

Akik szeretjük ezeket a brazil "fókashow" -s srácokat, azok biztosan örülnek.
Ugyan ezèrt örültünk anno Cou nak is.

Remèlem fejben erősebb lesz, azèrt talán ő a korábbi csapataiban sem csak epizód szereplő volt, így lehet jól felèpítette magát. Ez pedig hamarosan kiderül.
Kép
Válasz küldése