Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.11. 01:40:09

Nem tudom, nekem ez az egész vita ott akadt már el, hogy senki nem zeng dicshimnuszokat Gaviról, még a nagyobb kedvelői sem. Főleg, ha kivesszük az 1-2 elszigetelt csúcsteljesítményét, mint a szuperkupa döntő, amiről aztán lehetett is joggal dicshimnuszokat zengeni.
Sőt, odáig megyek, hogy itt a fórum sokkal kevesebbra tartja sajnos, mint amiről a díjai, pontjai, statjai árulkodnak az irreálisan zsenge korát is figyelembe véve, és mint amennyire a média, vagy a Camp Nou tartja őt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.11. 00:50:12

gránit írta:
2023.04.11. 00:46:46
recrea írta:
2023.04.11. 00:43:18
mert válaszolgatsz
Mert ugye te nem válaszolgatsz? :mrgreen: Komolyan, te látod is, amiket leírsz? Hogy a másik írását nem tudod értelmezni, az egy dolog. De a sajátodét se.
Jó pihenést kívánok neked.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.11. 00:46:46

recrea írta:
2023.04.11. 00:43:18
mert válaszolgatsz
Mert ugye te nem válaszolgatsz? :mrgreen: Komolyan, te látod is, amiket leírsz? Hogy a másik írását nem tudod értelmezni, az egy dolog. De a sajátodét se.

Abban egyetértünk, sok kreativitást nem ad a csapatnak, ebben mindenképp fel kell javítani a keretet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.11. 00:43:18

gránit írta:
2023.04.11. 00:32:38
recrea írta:
2023.04.11. 00:28:31
Mit tagadtam meg?
Leírtam, csak el kellett volna olvasnod. Nem csak méretbeli, fizikai tényezőkről írtál, hanem technikai tudásról is. Ismét megtagadtad önmagadat. Lehet így téged komolyan venni, hogy a saját állításaidat sem veszed komolyan? :mrgreen:
Technikai tudást adom, azt így gondolom, bár tőlem egyszer sem olvastál dicshimnuszt róla, kreatívnak pedig semmiképp sem nevezném őt.

Neked azért mégis sikerül, mert válaszolgatsz, igaz, sosem a felvetésre vagy a kérdésre, ezáltal tudjuk is rájuk a választ.

Én a tieidet nem veszem komolyan (bár van köztük, ami teljesen jó meglátás, azt adom), ahogy többek sem, mint láthatod.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.11. 00:32:38

recrea írta:
2023.04.11. 00:28:31
Mit tagadtam meg?

Leírtam, csak el kellett volna olvasnod. Nem csak méretbeli, fizikai tényezőkről írtál, hanem technikai tudásról is. Ismét megtagadtad önmagadat. Lehet így téged komolyan venni, hogy a saját állításaidat sem veszed komolyan? :mrgreen:

Nagyon messze van még ez a fiú attól, hogy dicshimnuszokat zengjünk róla. Eljöhet még az ideje. A középpályára meg ráférne nyáron az erősítés.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.11. 00:28:31

gránit írta:
2023.04.11. 00:18:19
recrea írta:
2023.04.11. 00:04:02

Meséld már el, mikor keveredtem ellentmondásba?
Például akkor, amikor huszadjára szajkóztad, hogy ne hasonlítsuk össsze klasszisokkal, miközben pont te Kantéztál meg Makaleléztél. Aztán megtagadtad saját magadat, és miközben mások helytelenségével próbáltad magadat igazolni, a következő hozzászólásodban már megtagadtad az álláspontodat. Nem csodálom, hogy mások szoknyája mögé bújsz, ha a saját állításaidban sem hiszel.

Újra, sokadszor, nem kell egy 18 évestől a legmagasabb szinteket elvárni. Egyszerűen a helyén kell kezelni. A csapatban van, nagyon nem lóg ki, mondjuk ez a csapatrészről is sokat elmond, ennyi. A kreativitásnak meg nagyon híján voltunk ezen a meccsen.
Óriási különbség, hogy én a méretbeli/fizikai mutatókat hasonlítottam össze, te pedig a játéktudást. Az első egzakt, a második nem, mivel másfél szezonnál jár a fiú. A huszadjára is egy újabb túlzás tőled.
Tehát többen mások helytelenül látják, te pedig jól? Mit tagadtam meg? Kezdesz belekavarodni.

Andrisnál tökéletes példa az autópályás :roll:

De kilóg, és rossz hírem számodra, h felfelé és ez valóban sokat elmond a csapatrészről.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.11. 00:18:19

recrea írta:
2023.04.11. 00:04:02

Meséld már el, mikor keveredtem ellentmondásba?
Például akkor, amikor huszadjára szajkóztad, hogy ne hasonlítsuk össsze klasszisokkal, miközben pont te Kantéztál meg Makaleléztél. Aztán megtagadtad saját magadat, és miközben mások helytelenségével próbáltad magadat igazolni, a következő hozzászólásodban már megtagadtad az álláspontodat. Nem csodálom, hogy mások szoknyája mögé bújsz, ha a saját állításaidban sem hiszel.

Újra, sokadszor, nem kell egy 18 évestől a legmagasabb szinteket elvárni. Egyszerűen a helyén kell kezelni. A csapatban van, nagyon nem lóg ki, mondjuk ez a csapatrészről is sokat elmond, ennyi. A kreativitásnak meg nagyon híján voltunk ezen a meccsen.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.11. 00:09:18

Szerintem teljesen jogos felhivni a figyelmet arra a jelensegre, amikor mindenki szembejon az autopalyan.

Gavin a fizikumat szamonkerni teljes nonszensz, a magassagatol is, de a lenduletes jatekatol is teljesen fuggetlenul egy kemeny kotesu gyerekrol beszelunk, aki kb olyan hatekonysagu es tipusu labdaszerzo, labdatarto es altalanossagban vedekezo munkat kepes ellatni, amit ranezesre egy Kessie tipusu embertol varnank.

Granit, szerintem alapvetoen te vagy az, aki semmivel nem tudja megindokolni a velemenyet, ami homlokegyenest szembe megy azzal, amit a tobbseg latott a palyan a sractol.
A termete es kora ellenere es altalanossagban IS kimagaslo az, hogy mennyi es milyen kulcspassza, labdaszerzese, elszenvedett szabalytalansaga, passzhatekonysaga van. Ev jatekosa dijak, meccs embere dijak tomkelege, azonnali es megkerdojelezhetetlen kezdotagsag a spanyol valogatottban is, es meg sorolhatnank tovabb.
De nem is a hyperol van szo, ami esetenkent lehet tul nagy, hanem csupan arrol, hogy nagyon jok a kepessegei, egyaltalan nem veletlen fix kezdo, te pedig joforman teljesen ketsegbevonsz mindent ezekbol. De barmifele alatamasztas nelkul. Persze nem csoda, hiszen az altalad leirtak nagyjat lehetetlen is megtamogatni barmivel.

Nincs ebben semmi szemelyes, de egyszeruen nem tudom maskent irni: egyszeruen semmi nem allja meg a helyet abbol, amit eredetileg (a tema elejen) leirtal rola.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.04.11. 00:06:46

recrea: megnéztem fbref.com-on ami optás adatokat használ, és például kessiénél nagyobb százalékban nyeri meg a párharcait.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.11. 00:04:02

gránit írta:
2023.04.11. 00:00:41
recrea írta:
2023.04.10. 23:52:54

En csak azt tettem, amit többen, megkérdőjeleztem néhány sületlenséget, amit írtál vele kapcsolatban :P és továbbra is ragaszkodsz hozzá, ennyiről van szó. Hogy mi lesz belőle az általad említett játékosokhoz képest, majd az idő eldönti, mindketten reméljük szerintem, hogy jobb lesz.
Megkérdőjelezni megkérdőjelezted, csak megcáfolni nem tudtad, és még csak meg sem próbáltad. Írtál néhány általánosságot, majd még annyit se, közben kétszer ellentmondásba keveredtél saját magaddal.

A középpályánknak meg égető szüksége lenne egy nagy adag kreativitásra.
Meséld már el, mikor keveredtem ellentmondásba?
Önmagában hülyeség 18 évesen két világklasszishoz hasonlítani meg leírni, hogy csak lökdösődik, ezen mit kellene cáfolni? :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.04.11. 00:02:15

19 éves sincs, de már most egy bajnok csapat meghatározó játékosa, aki alig hagy ki meccset. sokan elfelejtik, de egy messi se volt még ennyi idősen világklasszis, irreálisak az elvárások. gavi nagyon fiatal, hatalmas potenciállal, és közben minden meccsen megdöglik a címerért, sokkal több tiszteletet érdemelne a szurkolóktól.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.11. 00:00:41

recrea írta:
2023.04.10. 23:52:54

En csak azt tettem, amit többen, megkérdőjeleztem néhány sületlenséget, amit írtál vele kapcsolatban :P és továbbra is ragaszkodsz hozzá, ennyiről van szó. Hogy mi lesz belőle az általad említett játékosokhoz képest, majd az idő eldönti, mindketten reméljük szerintem, hogy jobb lesz.
Megkérdőjelezni megkérdőjelezted, csak megcáfolni nem tudtad, és még csak meg sem próbáltad. Írtál néhány általánosságot, majd még annyit se, közben kétszer ellentmondásba keveredtél saját magaddal.

A középpályánknak meg égető szüksége lenne egy nagy adag kreativitásra.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.10. 23:52:54

gránit írta:
2023.04.10. 23:44:53
recrea írta:
2023.04.10. 23:39:58

kétlem, h bárki mögé kellene bújnom
Pedig ezt tetted. Ismered a mondást a legyek számáról és az étkezésről? :mrgreen: Amúgy vannak kritikusai bőven, de egyértelmű, hogy néhány másik játékos mellett sokak számára szent tehén kultstátuszba került (a vitaindíító állításban is inkább ez volt a kritika tárgya, mintsem az, hogy van-e helye a csapatban).
En csak azt tettem, amit többen, megkérdőjeleztem néhány sületlenséget, amit írtál vele kapcsolatban :P és továbbra is ragaszkodsz hozzá, ennyiről van szó. Hogy mi lesz belőle az általad említett játékosokhoz képest, majd az idő eldönti, mindketten reméljük szerintem, hogy jobb lesz.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.10. 23:44:53

recrea írta:
2023.04.10. 23:39:58

kétlem, h bárki mögé kellene bújnom
Pedig ezt tetted. Ismered a mondást a legyek számáról és az étkezésről? :mrgreen: Amúgy vannak kritikusai bőven, de egyértelmű, hogy néhány másik játékos mellett sokak számára szent tehén kultstátuszba került (a vitaindító állításban is inkább ez volt a kritika tárgya, mintsem az, hogy van-e helye a csapatban).
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.10. 23:39:58

gránit írta:
2023.04.10. 23:32:36
recrea írta:
2023.04.10. 23:25:50

Akkor kérlek, ne is hasonlítsd őt hozzájuk, mert komolytalanná teszi a hozzászólásod. Én helyén kezelem őt, nyilván nem is nekem szólt ez a rész.

Baromi kiváncsi lennék, hogy pl a spanyol bajnokságban kik milyen arányban nyerik a párharcaikat vagy ki ellen mennyit szabálytalankodnak…erősen meglepődnél Gavi számain.

Hatalmas túlzás, amit írsz, én vagyok a harmadik vagy a negyedik, aki ezt leírja egy oldalon belül, a nagy számok törvénye alapján vélhetően te tévedsz, ez a kisebbik baj, a nagyobbik, hogy ragaszkodsz is hozzá. A labdaszerzés helyett lökdösik…ne haragudj :)
Az meg már rég baj, ha mások mögé kell bújnod, és ez az egyetlen, amivel próbálod magad igazolni.
5-600 nagypályás meccset lejátszottam életemben, kétlem, h bárki mögé kellene bújnom, ez is egy újabb ferdítés tőled, ahogy a labdaszerzés helyett csak lökdösődik megnyilvánulás #-o Ha akarod, érted, te nem akarod.

Várok valakitől egy párharc/szabálytalanság statot, ha létezik ilyen.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.10. 23:32:36

recrea írta:
2023.04.10. 23:25:50

Akkor kérlek, ne is hasonlítsd őt hozzájuk, mert komolytalanná teszi a hozzászólásod. Én helyén kezelem őt, nyilván nem is nekem szólt ez a rész.

Baromi kiváncsi lennék, hogy pl a spanyol bajnokságban kik milyen arányban nyerik a párharcaikat vagy ki ellen mennyit szabálytalankodnak…erősen meglepődnél Gavi számain.

Hatalmas túlzás, amit írsz, én vagyok a harmadik vagy a negyedik, aki ezt leírja egy oldalon belül, a nagy számok törvénye alapján vélhetően te tévedsz, ez a kisebbik baj, a nagyobbik, hogy ragaszkodsz is hozzá. A labdaszerzés helyett lökdösik…ne haragudj :)

Ha dicshimnuszokat írnak róla, akkor az annak megfelelő emberekkel kell összehasonlítani (de, neked szólt az a rész). Amit én állítottam, hogy erre a szerepkörre nem a legalkalmasabb ember.

Az meg már rég baj, ha mások mögé kell bújnod, és ez az egyetlen, amivel próbálod magad igazolni. Ha észrevetted volna, a témát nem én kezdtem, vannak bőven kritikusai, csak ők elengedték a vitát a dicshimnuszokkal és az általánosságokkal.

Én nem látok benne túlzott kreativitást, és azt a fizikai erőt sem, amit belevizionálsz.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.10. 23:29:52

Kante 22 évesen francia negyedosztályban nyomta, Masch meg középpályán emlékeim szerint nem alkotott maradandót, nálunk kh szinten volt használható.
Amúgy meg nem is ugyanaz a poszt, Gavi nem is szűrő, legalább olyanokkal hasonlítsuk már, akik hasonló poszton nyomják.
Fizikálisan nem feltétlen lóg ki felfelé a csapatból, inkább akaratban.

Az meg, hogy 48-50 meccset végignyom nem ebben a szezonban lesz gond, hanem a következőben, amikor ugyanúgy lesérülhet, mint Pedri és ő is kihagy 2 szezon alatt 1-et. Egy fejlődő kölyök szervezetét ennyire nem szabadna megterhelni, ez sima biológia.
De okos ember más hibájából tanul, buta a saját kárán, mi meg... (ld példának Dembele, Pedri, Fati egészségi állapotát, mindhárom 20 éves korára több időt van táppénzen, mint egészségesen)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.10. 23:25:50

gránit írta:
2023.04.10. 23:11:03
recrea írta:
2023.04.10. 21:24:58

Tehát őket hasonlítod össze egy 18 éves gyerekkel egy 15 éve leggyengébb Barcából?! Értem…tudod hol volt Mascherano 18 évesen? A River Plate ifiben.
Onnan jött elő, hogy szerinted nem jó fizikálisan. Ebben a szezonban a mai a 47. vagy 48. meccse, szerintem a legtöbbel rendelkezik a csapatból, ebből nagyjából az összeset végigrobotolja és minden párharcba beleáll, baromi gyengének tűnik fizikálisan :D netán az a jó fizikumú focista, akinek nagyobb a bicepsze vagy a combja, esetleg a legmagasabb?
Nem elvárás egy 18 évestől, hogy azon a szinten teljesítsen, éppen ezért kellene a helyén kezelni. Igazából senki nem írta róla azt, hogy rossz játékos lenne, vagy ne lenne helye a csapatban. Ahogy látom, a kritikák inkább a dicshimnuszok ellen szólnak, és nem a kritikusok húzzák le őt túlzottan, hanem a dicséretek túlzóak.

Nem, nem erős fizikálisan. Ő fellökdösni próbálja az ellenfeleket. Aki erős, annak nem kell lökdösődnie, mert lepattannak róla, a puszta testével elnyomja az ellenfelét. Ő két kézzel lökdösődik, és a figyelmét is ez köti le a labda helyett. Mert ma is lökdösődött, ahelyett, hogy a labdaszerzésre koncentrált volna. Fellökte, nagyon jó. Csak a labda nem lett a miénk.
Akkor kérlek, ne is hasonlítsd őt hozzájuk, mert komolytalanná teszi a hozzászólásod. Én helyén kezelem őt, nyilván nem is nekem szólt ez a rész.

Baromi kiváncsi lennék, hogy pl a spanyol bajnokságban kik milyen arányban nyerik a párharcaikat vagy ki ellen mennyit szabálytalankodnak…erősen meglepődnél Gavi számain.

Hatalmas túlzás, amit írsz, én vagyok a harmadik vagy a negyedik, aki ezt leírja egy oldalon belül, a nagy számok törvénye alapján vélhetően te tévedsz, ez a kisebbik baj, a nagyobbik, hogy ragaszkodsz is hozzá. A labdaszerzés helyett lökdösik…ne haragudj :)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.10. 23:11:03

recrea írta:
2023.04.10. 21:24:58

Tehát őket hasonlítod össze egy 18 éves gyerekkel egy 15 éve leggyengébb Barcából?! Értem…tudod hol volt Mascherano 18 évesen? A River Plate ifiben.
Onnan jött elő, hogy szerinted nem jó fizikálisan. Ebben a szezonban a mai a 47. vagy 48. meccse, szerintem a legtöbbel rendelkezik a csapatból, ebből nagyjából az összeset végigrobotolja és minden párharcba beleáll, baromi gyengének tűnik fizikálisan :D netán az a jó fizikumú focista, akinek nagyobb a bicepsze vagy a combja, esetleg a legmagasabb?
Nem elvárás egy 18 évestől, hogy azon a szinten teljesítsen, éppen ezért kellene a helyén kezelni. Igazából senki nem írta róla azt, hogy rossz játékos lenne, vagy ne lenne helye a csapatban. Ahogy látom, a kritikák inkább a dicshimnuszok ellen szólnak, és nem a kritikusok húzzák le őt túlzottan, hanem a dicséretek túlzóak.

Nem, nem erős fizikálisan. Ő fellökdösni próbálja az ellenfeleket. Aki erős, annak nem kell lökdösődnie, mert lepattannak róla, a puszta testével elnyomja az ellenfelét. Ő két kézzel lökdösődik, és a figyelmét is ez köti le a labda helyett. Mert ma is lökdösődött, ahelyett, hogy a labdaszerzésre koncentrált volna. Fellökte, nagyon jó. Csak a labda nem lett a miénk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.10. 22:47:10

Senki nem írta annak az ellenkezőjét, amit te írsz.
Azt se írta senki, hogy Gavi sose nyer fizikai párharcot.

Ma mindkettőre volt példa, arra is hogy őt borították fel (szabályosan is meg szabálytalanul is), és arra is hogy ő tette ugyanezt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.10. 22:40:25

Szoval muszaj lenne (engedelmemmel) nezni ezeket a meccseket, ahol Gavi siman megnyeri a tempotol es lendulettol nem fuggo fizikai parharcokat is rendre.
Idealis esetben ez nem lenne fontos ereny amugy a szamomra, jobb szeretem ha a labdaval jatszanak, nem az ellenfelekkel, de hat ez manapsag (egyelore) luxus barcelonaban.

Mindenesetre amit az ember nem is szeretne, azt ritkan veszi eszre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.10. 22:34:10

Andris írta:
2023.04.10. 22:30:02

Tenyleg nem tudom mit nez az (a tornasort leszamitva), aki ugy gondolja, hogy Gavi nem atlagon feluli ami a kozeppalyas fizikalis jelenletet illeti.
Ezeket nem tudod hanyagolni egyébként? Hogy ki mit néz? Én a meccset egyébként, engedelmeddel.
Főleg, hogy egy szertornász ezeket a nyikhajokat kettébe hajtaná:D

Egyébként meg az, hogy ki kit billent ki teljesen irreleváns. Gavit is az első félidőben a bajszos kis nyikhaj úgy odébb tette, hogy háromszor pörgött meg csak a levegőben.
Shaq-et is ki tudná billenteni Eric Garcia is, ütemen múlik ez, nem a fizikai jelenléten. Persze azon is, de nem 100%-ban csak azon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.10. 22:30:02

Gavi ma is arcon porog. Neki sem megy iszonyu jol a jatek, ahogy kb senkinek, de *160 centi tomeny izom a srac. Nem csak odaer mindenhova, de nala ket fejjel nagyobb embereket is megbillent, test a test ellen elenyeszo az akinek eselye van.

Tenyleg nem tudom mit nez az (a tornasort leszamitva), aki ugy gondolja, hogy Gavi nem atlagon feluli ami a kozeppalyas fizikalis jelenletet illeti.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.04.10. 22:11:02

csababarca írta:
2023.04.10. 22:08:16
recrea írta:
2023.04.10. 21:57:25
Én pontosan értem, hogy gondolja gránit, csak nem igaz, amit ír, leírták előttem ketten, hárman.

Én is azt állítom, h - sajnos vagy nem sajnos - ebből a csapatból felfelé lóg ki emberünk, nem azért, mert ő a legjobb focista, hanem 1) mindig egészséges 2) nem annyira hullámzó, mint sokan mások, hoz egy konstans teljesítményt folyamatosan.
Szerinted nem igaz, szerinte igen.
Ezt nem tudod feloldani, nem lesz egyetértés benne.

A második felével nem vitatkozom, leírtam pár napja én is ezt, hogy így gondolom.
Azt nem olvastam, de nem is neked szólt, csak általánosságban írtam le a véleményem róla. Nekem semleges a fickó, de inkább pozitív jelenség idén a pályán, mint negatív (Ferran, García, Fati, Lewa tavasszal).
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.10. 22:08:16

recrea írta:
2023.04.10. 21:57:25


Én pontosan értem, hogy gondolja gránit, csak nem igaz, amit ír, leírták előttem ketten, hárman.

Én is azt állítom, h - sajnos vagy nem sajnos - ebből a csapatból felfelé lóg ki emberünk, nem azért, mert ő a legjobb focista, hanem 1) mindig egészséges 2) nem annyira hullámzó, mint sokan mások, hoz egy konstans teljesítményt folyamatosan.
Szerinted nem igaz, szerinte igen.
Ezt nem tudod feloldani, nem lesz egyetértés benne.

A második felével nem vitatkozom, leírtam pár napja én is ezt, hogy így gondolom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése