Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2022.02.21. 19:02:31

Végre van egy terminátor a csapatban. Szeretem a lelkesedését.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.21. 10:42:36

Egyèbkènt a Pedri, Gavi páros (Nicoval kiegèszülve esetleg lehetne triumvirátus) nálam egyèrtelműen Xavi -Ini duot nèzve előjött èrzèseimet idèzi.
Persze ez nem a legendákkal való összehasonlítás, csupán stílusukat ès a pályán betöltött szerepüket tekintve.
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.02.21. 09:56:05

Visszatárve ide még egy szóra Xavi azért mellém állt a főoldali cikk szerint :)
De ezt persze csak trollkodásnak szánom :)

Annyit akartam még hozzátenni, hogy persze, tök relatív, hogy ki pontosan mit is ért tehetség alatt. Engem a szeme a játékhoz, a játékintelligenciája, a labdával való viszonya, a meglátásai, passzai, labdabiztonsága nyűgöz le, és ezekben tartom többre Gavinál, aki viszont fizikálisabb, nyersebb, erősebb, harcosabb nála. Igazából kár is hasonlítgatni őket, tök jó, hogy más tulajdonságokban erősek, így nem riválisok, hanem kiegészítik egymást.
Bármelyikük viszi is többre hosszútávon, már az jó érzés, hogy ezekről tudunk itt "vitázni", mert ilyen játékosaink vannak, nem pedig arról kell fröcsögnünk hétről hétre, hogy ki volt a leggyengébb, Lenglet vagy SR, melyikünkön ment el a meccs a Levante ellen már megint. Úgy néz ki, újra jó lesz meccseket nézni. 8)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.20. 15:28:14

bence0330 írta:
2022.02.20. 15:16:03
Umtiti baloldali belső védőt játszott, de hagyjuk a multat, hiszen itt van piké (csak eltiltás miatt nem kezd), itt van busi, alba.....robi sérült.... :oops:

Nézzünk előre, csak annak van értelme.

Amúgy Gavi topic és a srácról egy rossz szót nem írtam, sőt korábban azt is megfogalmaztam, hogy Pedrinél szerintem is tehetségesebb.... :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7477
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.20. 15:16:03

Szerintem nem. Gavi már most bárhol kezdő, vagy minimum alapcsere lenne, és nem ígéretben, hanem a jelenlegi szintjében. De szerintem PSG szintekről is beszélhetünk, egy ManU meg összetenné a két kezét, ha lenne egy ilyen játékosuk. Nem csak spanyol klubokban. 16-8 éves gyerekek rohangálnak már mindenhol, még egy Bayern-Dortmund szintben is. Talán nem lenne ennyit kezdő, hanem lassabban épülne be, ami a kora miatt előnyös, de
Piqué meg mindenképp csak akkor kezdett volna VVD mellett, ha ő a második legjobb védő (mint most a saját uru VVD-nk mellett)
Mint ahogy az akkor komoly szintű Umtiti is első számú védő lett az általad említett periódusban, de ezt az egészet kár idekeverni.

Gavi szerintem jelenleg a legjobb középpályásunk, tehetségben is, szintben is. Ezzel persze lehet vitatkozni, nézőpont kérdése, de hogy tök jogosan kezdő, az biztos, és örülök, hogy Xavi azért még nem szedi szét a srácot, és rotálja, mert nem is szabad neki még ennyit játszani, pláne ezekkel az elképesztően intenzíven lejátszott meccsekkel, belerokkanna. SR a visszatérése után nem fogja őt megelőzni a rangosorban, példának erejéért.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.20. 15:01:58

Ronaldinho&Barca írta:
2022.02.20. 14:07:53
Gavi szerintem egy Isten adta tehetség, és az, hogy 17 évesen alap ember a Barcában és a spanyol válogatottban is meghatározó szereplő, mindent elmondd a jelleméről.
Nekem is tetszik a srác, de maradjunk a földön még egy kicsit. Jelenleg az rá nagyon igaz, hogy jókor volt jó helyen.
Nincsen a fociban " ha " .....de 2015 után minden szakmai vonal elveszett nálunk, kiesett egy komplett generációváltással járó megújulási ciklus. Ha dob nekünk a gép akkor egy Virgil van Dijket, még ugyanúgy Piké lenne a kezdő....
Szóval - tehetsége elismerése mellett - maradjunk annyiban, hogy Gavi jelenleg jókor van jó helyen.... :lol:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4515
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.02.20. 14:07:53

Gavi szerintem egy Isten adta tehetség, és az, hogy 17 évesen alap ember a Barcában és a spanyol válogatottban is meghatározó szereplő, mindent elmondd a jelleméről. Messzemenő elemzést a szezon végén lehetne tartani, ki hány meccset játszott és milyen eredmények születtek, ki mennyire volt hatással a játékra. Bár vannak még szürke napjai, de a napoli ellen is szemmel látható volt, mekkora hatása van a játékra.

Nálam nem kérdés, hogy jobb lesz mint Pedri, utóbbi szerintem kicsit túl van sztárolva, én idén abszolút nem vagyok elájulva tőle. Fatit meg hagyjuk a 10 meccs/szezonnal, hiába rúg minden visszatéréskor gólt, ha utána lesérül az egész szezonra, ilyen játékosokra nem lehet építeni, ellenben Gavival aki Barca szív és pazar tehetség. Örülök, hogy a masia kidobott egy kp.-t így Xavi-Iniesta korszak után.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.02.20. 09:27:31

sansz írta:
2022.02.20. 08:06:43
Szóval a Barca és a spanyol válogatott tele lehet Gavival, az igazi elithez az is kevés lenne önmagában.
Persze, ez nyilvánvaló. Cruyff, Ronaldinho, Neymar nélkül nem lettek volna sikerkorszakok, de Zubizarreta, Puyol, Iniesta nélkül sem.

A spanyol csatársor tényleg nem erős, de más válogatottat sem tudnék mondani, amelyiknél garantált a folyamatos gólveszély, egy-egy viszonylag gólgazdag meccset kínlódás és erőtlenség követ. Voltak nagy spanyol gólvágók, a mostaniakhoz képest klasszis Butragueno vagy Raul, viszont a válogatott akkoriban tartósan eredménytelen volt, néha a csoportkörön sem jutott túl.

Tulajdonképpen nem tudom, hogy a spanyol-kritikusoknak mi a fő bajuk, de szerintem nemcsak a csatárokra vonatkozik, hanem mintha eleve baj lenne, hogy egy spanyol-katalán csapatban spanyol-katalánok is fociznak.

A spanyol-katalán közönségnek viszont szüksége van a helyi vagy saját nevelésű kedvencekre, és az Iniesta és Messi után maradt űr betöltésére, Fati kiesése miatt, jelenleg nem nagyon látszik más jelölt, mint Gavi. Hogy ez elhamarkodott-e vagy sem, hamarosan kiderül, de remélem, hogy nem jelent számára elviselhetetlen terhet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.02.20. 09:01:19

Andris írta:
2022.02.19. 14:26:03
Szerintem látványosan tehetségesebb, mint Pedri vagy Fati, pedig azoknak a sracoknak sem akarmilyenek a skilljei.

A fegyelmezettsege es a kora meg elmarad a tobbiektol, de hat tenyleg csak 17.

En is ugy vagyok vele, hogy jelen allas szerint o lesz a legnagyobb sztar a csapatban, 2-3 ev mulva.
Fatinál biztos nem, Pedrinél lehet.
Az, hogy a legnagyobb sztár lesz/lehet, ebben szkeptikus vagyok.
Nem egy sztáralkat a gyerek, közönség kedvenccé válhat a stílusa miatt, de sztárrá nem hiszem. Pláne nem a legnagyobb sztárrá.

Vagy lehet máshogy értjük a legnagyobb sztár szókapcsolatot.


Ha már a személyénél maradunk, kell ilyen a csapatban, ilyen vízhordó feeling nekem, elvégzi a piszkos munkát a többiek helyett:D néha mondjuk visszább vehetne mert van 1-2 alattomos megmozdulása is, ami nem abból ered, hogy túlpörgi, hanem hogy egyszerűen alattomos.
De mondom, mai fociban nagyon kell egy ilyen kullancs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.02.20. 08:06:43

brazilfan írta:
2022.02.19. 20:29:30

Néha megy itt a fórumon a spanyol focistáink lesajnálása, hát tessék, itt vannak Gaviék, az élő cáfolatok.
Általában én is "védem" a spanyol focit az ilyen vitákban, sokan a barca kudarcait vetítik ki mindenre. A Realnak van egy nagyon gyenge sztáredzője és közepes játékosai, az Atletico lufija valójában pár éve kidurrant, Diegot csak a járványhelyzet és sok szerencse mentette meg egy darabig a Barca helyzetét meg ismerjük. Ettőlmég a spanyol bajnokság erős, a kiscsapatokban is technikásak a játékosok, élvezetes a játék.
És a spanyol válogatott sem gyenge,DE, azért a kritika alapja jogos. Szerintem a kritikusok nem azt mondják,hogy Pedri, Fati és Gavi nem tehetséges. Hanem azt, hogy rossz nézni a spanyolokat, mikor a támadósoruk olyan, hogy Moreno, Ferran Torres és Morata. Tőlük várjuk a gólkat, ami mellé Gaviék góljai csatlakoznának, leírni is vicces.

Szóval a Barca és a spanyol válogatott tele lehet Gavival, az igazi elithez az is kevés lenne önmagában.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.19. 21:14:18

Andris írta:
2022.02.19. 14:26:03
Szerintem látványosan tehetségesebb, mint Pedri vagy Fati, pedig azoknak a sracoknak sem akarmilyenek a skilljei.
Pedri vonatkozásában osztom.....Fati tekintetében viszont keményen vétózok.... 8)
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.02.19. 20:29:30

Andris írta:
2022.02.19. 14:26:03
jelen allas szerint o lesz a legnagyobb sztar a csapatban, 2-3 ev mulva.
A legjobb úton van efelé. Csütörtökön volt egy tipikus Gavi-megmozdulás, amikor a Napoli térfelén, az oldalvonalnál nem engedte, hogy a védő felívelje vagy kihozza a labdát, hanem bedobásra mentett, és közben a lendülettől ő maga is kicsúszott az oldalvonalon. Nem volt egy jelentős, a tudósításban említésre méltó mozzanat, de a szurkolók rögtön elkezdték skandálni a nevét, valószínűleg ugyanazt érezték, amit én is, hogy ez a srác megérdemli a kitüntető figyelmet.
Továbbra is úgy sejtem, hogy a berobbanása jórészt a kényszerhelyzetnek köszönhető, a hagyományok szerint még két-három évig a B-ben kellett volna edződnie Nicóval együtt. De az, hogy nemcsak bemutatkozhattak, hanem itt is ragadtak a felnőtt csapatban, már rajtuk múlt, abszolút élni tudtak vele.
Néha megy itt a fórumon a spanyol focistáink lesajnálása, hát tessék, itt vannak Gaviék, az élő cáfolatok.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.02.19. 15:55:52

Guille írta:
2022.02.19. 13:48:18
Kevésbé tehetséges, mint a Fati/Pedri vonal, de a szíve/mentalitása miatt legalább olyan ígéretes. Az elején én sem láttam bele olyan sokat, de ha belegondolok abba, hogy milyen mentálisa és fizikai teherbírása lehet, hogy ennyi idősen ilyen teljesítményt rak le az asztalra most már hosszú időn keresztül a mélyvízben, ez azért sokat elmond a srácról. Bírkózik a rutinos gorillákkal 90 perceket is rinya nélkül.
Egy igazi harcos, ilyenekből meg mindig jól jön, pláne nekünk, ahol ez a tulajdonság azért általában háttérbe van szorítva a technika mögött.
Engem szép lassan megvesz. :wink:
Sajnos csak kényszermegoldást látok benne. Az érettsége ebben a korban és az akarata becsülendő, de sokkal inkább az Atletibe való focista, mint a Barcaba. Csíp, rúg, mar, harap, labdához ritkán van köze, kellemetlen ellenfél, rohangál mint a mérgezett egér, nekem ez kevés. Van még ideje fejlődni, de megváltozni nem könnyű.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7477
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.19. 14:31:58

Andris írta:
2022.02.19. 14:26:03
Guille írta:
2022.02.19. 13:48:18
Kevésbé tehetséges, mint a Fati/Pedri vonal, de a szíve/mentalitása miatt legalább olyan ígéretes. Az elején én sem láttam bele olyan sokat, de ha belegondolok abba, hogy milyen mentálisa és fizikai teherbírása lehet, hogy ennyi idősen ilyen teljesítményt rak le az asztalra most már hosszú időn keresztül a mélyvízben, ez azért sokat elmond a srácról. Bírkózik a rutinos gorillákkal 90 perceket is rinya nélkül.
Egy igazi harcos, ilyenekből meg mindig jól jön, pláne nekünk, ahol ez a tulajdonság azért általában háttérbe van szorítva a technika mögött.
Engem szép lassan megvesz. :wink:
Szerintem látványosan tehetségesebb, mint Pedri vagy Fati, pedig azoknak a sracoknak sem akarmilyenek a skilljei.
Nem mertem leírni, de kb szóról szóra ugyanezt írtam volna. :D Fatinál elgondolkodnék, mert kérdés, mi a tehetség, mert ahogy a kaput érzi, az egészen páratlan. De ha azt nézzük, hogy kezeli a labdát, milyen a bokája, milyen sebességgel oldja meg a feladatokat, és milyen 1v1-ben... (emlékezzünk vissza, volt 1-2 meccs, mikor a helyén játszott kb legutoljára, hogy az ellennek kb 7-8 sárgát kellett volna kapnia róla, úgy cselezett szét mindenkit 1v1-ben, mintha ott sem lett volna, sőt, ilyenből még gólt is lőtt. Villámgyorsan és precízen passzol, vagány dolgokat vállal be (szélsőként ez nem jön ki nála annyira).
Ehhez nem kis adalék, hogy majd két évvel fiatalabb az említett duónál...

Pedri meg szerintem ha klasszis lesz, nem a klasszikus értelemben vett tehetségével éri el, hanem az intelligenciájával és a látásával, nálam ő ebben emelkedik ki.

És Gavinak mindehhez még hozzájön az a félelmetes fizikai állapota, mentalitása, amit említettél. Nagyon kellett ez a mentalitás a csapatnak, és úgy kullancskodik, hogy nem durva közben egyébként (már). Oké, egy kiállítás összejött, de ennyi belefért tanulópénznek.

Persze a tehetség sem mindenkinek ugyanazt jelenti, szóval nem csoda, ha máshogy látjuk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.19. 14:26:03

Guille írta:
2022.02.19. 13:48:18
Kevésbé tehetséges, mint a Fati/Pedri vonal, de a szíve/mentalitása miatt legalább olyan ígéretes. Az elején én sem láttam bele olyan sokat, de ha belegondolok abba, hogy milyen mentálisa és fizikai teherbírása lehet, hogy ennyi idősen ilyen teljesítményt rak le az asztalra most már hosszú időn keresztül a mélyvízben, ez azért sokat elmond a srácról. Bírkózik a rutinos gorillákkal 90 perceket is rinya nélkül.
Egy igazi harcos, ilyenekből meg mindig jól jön, pláne nekünk, ahol ez a tulajdonság azért általában háttérbe van szorítva a technika mögött.
Engem szép lassan megvesz. :wink:
Szerintem látványosan tehetségesebb, mint Pedri vagy Fati, pedig azoknak a sracoknak sem akarmilyenek a skilljei.

A fegyelmezettsege es a kora meg elmarad a tobbiektol, de hat tenyleg csak 17.

En is ugy vagyok vele, hogy jelen allas szerint o lesz a legnagyobb sztar a csapatban, 2-3 ev mulva.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.02.19. 13:48:18

Kevésbé tehetséges, mint a Fati/Pedri vonal, de a szíve/mentalitása miatt legalább olyan ígéretes. Az elején én sem láttam bele olyan sokat, de ha belegondolok abba, hogy milyen mentálisa és fizikai teherbírása lehet, hogy ennyi idősen ilyen teljesítményt rak le az asztalra most már hosszú időn keresztül a mélyvízben, ez azért sokat elmond a srácról. Bírkózik a rutinos gorillákkal 90 perceket is rinya nélkül.
Egy igazi harcos, ilyenekből meg mindig jól jön, pláne nekünk, ahol ez a tulajdonság azért általában háttérbe van szorítva a technika mögött.
Engem szép lassan megvesz. :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.19. 12:32:00

bence0330 írta:
2022.02.19. 11:04:51
davi10 írta:
2022.02.19. 10:28:29
📊 Gavi has now played 1852 minutes for Barcelona, more than Carles Aleñà and Riqui Puig. 🔵🔴


Repül az idő.
Nem csoda. Vannak fiataljaink, akikkel kapcsolatban van bennem kérdés, hogy klasszis lesz-e belőle, vagy "csak" egy jó játékos, Gavi az egyetlen Araujon kívül, akinél nincs bennem kérdés, konkrétan minden megvan benne, amit én szeretek látni egy középpályásban.
Szerintem is minden adottsága megvan hozzá, de néha ez is kevés lehet. Ott van pl. Fati, aki hatalmas tehetség, de sérülései miatt mégis kérdőjeles. Umtitivel is úgy tűnt, hogy belenyúltunk a tutiba, aztán nála is jött a térdsérülés. Szóval semmit sem jelentenék ki előre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6718
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.19. 11:42:40

Én valószínűleg a kisebbség vagyok, aki még egyaltalán nincs elájulva tőle, sőt jobban idegesítenek a fölösleges szabálytalanságai, mint amennyire tetszenek a jó megmozdulásai.
A mentalitása dicsérendő, főleg ebben a Xavi-féle rendszerben, ahol érdemi letámadás van. Ha kicsit rutinosabb lesz, de a harcossága megmarad, akkor szerintem kirobbanthatatlan lesz. Mondjuk ebből a szempontból már látszik a fejlődés, szezon elején kb. képtelen volt szabályosan szerelni.
De nálam Pedri és Nico előrébb van a sorban, érettebben és okosabban játszanak mindketten. Vagy legalábbis nekem úgy tűnik.

Viszont ez, hogy túllépte Puig és Alena játékperceit rendesen meglepett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7477
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.19. 11:04:51

davi10 írta:
2022.02.19. 10:28:29
📊 Gavi has now played 1852 minutes for Barcelona, more than Carles Aleñà and Riqui Puig. 🔵🔴


Repül az idő.
Nem csoda. Vannak fiataljaink, akikkel kapcsolatban van bennem kérdés, hogy klasszis lesz-e belőle, vagy "csak" egy jó játékos, Gavi az egyetlen Araujon kívül, akinél nincs bennem kérdés, konkrétan minden megvan benne, amit én szeretek látni egy középpályásban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6718
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.19. 10:28:29

📊 Gavi has now played 1852 minutes for Barcelona, more than Carles Aleñà and Riqui Puig. 🔵🔴


Repül az idő.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.07. 12:10:25

A napokban kerül sor találkozóra Gavi szerződéshosszabbításával kapcsolatban.

Valószínűleg könnyebb lesz, mint Dembélével. Gavi mindenképp maradni szeretne, a klub és Xavi is ezt akarja, arról nem is beszélve, hogy nem Sissoko, hanem de la Pena az ügynöke.

Remélem hamar sikerül lezárni ezt az ügyet Araujoval egyetemben és akkor az egész csapat rendben lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.06. 15:54:21

Troym írta:
2022.02.06. 13:59:17
A sport szerint elutasitották a hosszabbítási ajánlatot. Egyenlőre ugyanott tartunk mint Araujoval.
Sejtettem, hogy mindkettő nehézkes lesz.
Leírtam az igazolások topikba is, de megismétlem itt is, inkább amúgy is ide tartozik a téma: teljesen normális, hogy ha valaki elutasítja az első ajánlatot. Ez egy alkudozási folyamat, mindig. Nem csak ha rosszabbul áll a klub. Szerintem legalább 50 ilyen elutasítás volt az elmúlt öt évben, és fel se tűnt egyik se. Csak most többet beszélünk szerződésekről, fizetésekről, ezért ez is nagyobb reflektorfényt kap.

Majd ha már Július közepe van, és mindketten elutasították a harmadik ajánlatot is, ráérünk elkezdeni azon tanakodni, hogy vajon van-e valódi probléma. És persze lehet hogy lesz, mert rosszul állunk. De nem aggódnék, szerintem fontosabbak ők ketten a csapatnak, mint bármilyen tíz meg százmilliós nyári igazolás. És szerintem Xavi meg Alemany is így vannak vele.
Ez is egy olyan dolog, hogy a sajtó persze megírja, de nekünk meg tudni kell látni a lényeget.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.06. 13:59:17

A sport szerint elutasitották a hosszabbítási ajánlatot. Egyenlőre ugyanott tartunk mint Araujoval.
Sejtettem, hogy mindkettő nehézkes lesz.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.02.04. 12:00:11

Lehet, hogy én tudom rosszul, de szerintem a hosszabbításáról írt cikkel ellentétben Gavi nem tagja a B-csapatnak, hivatalosan még mindig az U19 (Juvenil A) keret játékosa. Nem tudom, hogy ez a fizetésében megmutatkozik-e (van-e egyáltalán fizetés az U19-ben), de nyilván van rá mód, hogy valahogyan jutalmazzák a felnőtt meccseken mutatott teljesítményéért.
Nem tartok attól, hogy el lehetne tőlünk csábítani, nem olyannak tűnik, mint aki a pénzért focizik, ennek ellenére tényleg rendezni kell a státuszát.
yffmorab
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2022.01.19. 22:09:49

2022.01.20. 19:16:31

Nico után nyilván ő is felkerül a keretbe. Nagyon helyes, hogy esetleges igazolások reményében nem rezerválják az üres helyeket az arra érdemes fiatalok orra elől. Ami meg a hájpolást illeti, a jelenlegi helyzetben jobb, ha a fiatalokat csokorba kötve próbálják a mezeladást serkenteni, mint ha sztárigazolásra várnának, amiből könnyen lehet bukta.
Válasz küldése