Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.29. 02:18:08

Na hat errol (is) beszelek. Lehet h nem is lattad a meccset, nemtom azota megnezted e.. de jossz itt ezzel a kozepszeru dumaval, kozben meg a valosag az, hogy Gavi talan a szezonban a legjobb meccsen van tul, ami raadasul nem kis szo az o eseteben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.29. 02:10:33

Simán levette, aztán két momentummal megfordította a meccset.
Ez óriàsi különbség, bárcsak fordítva lett volna.

A focit gólra játszák, jól mondod, de Gavit enélkül is hasznosnak tartom, de kanyarban sincs egy valódi gamechangerhez képest. Egy jó iparos, se nem több, se nem kevesebb.
Nem fogsz vele meccset nyerni, ez van.

Busquets cipőfűzőjét nem kötheti be, utáltam Sergiot, de volt 5-6 extraklasszis éve, amikor top volt a posztján, ezt még én is belátom.
Hozzáadott értékben is ég és föld a kettő.

Gavi nekünk jelenleg nagyon hasznos, elengedhetetlen. De kezeljük a helyén, ennyit kérek.
Ne vizesedjen a gatya, mert kétszer becsúszik jól.
Majd az elvileg embere, akit lemeszelt a pályáról két villanással dönt. Nevetséges, legalábbis nekem.
dingdong írta:
2023.10.29. 02:08:41
Finoman szolva komédia, hogy minden mecss után ez a gyerek a téma. Top játékos nálunk stabilam MOM mecsseken keresztül mióta ujra a posztján van. Osztom a véleményt, hogy itt sokan már a kapust is gól szám alapján itélik meg. Ma is volt 3-4 olyan ember aki sérüles vagy edzői hiba miatt de vállalhatatlan volt. Az ő fejesét elemezzük amikor bl győztes veteran Lewa labdát nem tudott átvenni...
Látszik hogy dunsztod nincs miről beszélgetünk, csak idevetettél egy kommentet.

Azért beszélünk Gaviról mert le van pipázva a full középszer teljesítményre.
Lewa meg egy kalap kula volt, de ez hogyan is kapcsolódik a topikhoz?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2023.10.29. 02:08:41

Finoman szolva komédia, hogy minden mecss után ez a gyerek a téma. Top játékos nálunk stabilam MOM mecsseken keresztül mióta ujra a posztján van. Osztom a véleményt, hogy itt sokan már a kapust is gól szám alapján itélik meg. Ma is volt 3-4 olyan ember aki sérüles vagy edzői hiba miatt de vállalhatatlan volt. Az ő fejesét elemezzük amikor bl győztes veteran Lewa labdát nem tudott átvenni...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.29. 01:38:03

Csaba, mivel nem egy poszt, ezert valoban ertelmetlen osszehasonlitani a jatekuk kulonbozo elemeit.
Osszessegeben viszont a szintjet es fontossagat szerintem barmely ket jatekosnak ossze lehet hasonlitani.
Ahogy a szintjuket az alapjan is lehet hasonlitgatni, hogy egymas ellen adott esetben mire kepesek konkretan.
Tegnap lattuk, hogy Gavi, mikor szembekerul Bellinghammel, siman leveszi a palyarol. Nem biztos, hogy mindig igy lenne, de most igy volt.

Es jol mondod, Bellingham meccseket dont el a goljaival.
Szerintem Gavi is meccseket dont el, csak nem golszerzessel. Ez az amit te egyaltalan nem vagy hajlando belatni. Ha csak a golszerzesen mulna valakinek a szintje es a hozzaadott erteke, nem leteznenek jo vedok, kapusok, kozeppalyasok.
Gavi a jelen Barcelonajaban ugyanolyan gamechanger teljesitmenyt nyujt, mint az angol odaat, es ugyanolyan kiegyensulyozottan, csak mas formaban.

De mindegy egyebkent, nyilvan nem pont neked irok szep dolgokat Gavirol, amikor irok, mert ismerem a hozzaallasod a kerdeskorhoz.

Busi is egy ekes peldaja az emlitett dolognak, hogy messzebb ne menjunk. O minden idok egyik legzsenialisabb jatekosa, megis rengeteg ember elobb sorol fel 20-30 tamadot, csatart, ha az elmult husz ev legjobbjairol kerdezik.

A focit golra jatsszak, de attol meg csapatjatekrol beszelunk. Adott esetben barmelyik pozicio es feladatkor lehet fontosabb a csapat mukodese es a golokbol allo vegeredmeny kialakitasaban, mint maga a golszerzes es a golszerzo.
Nekunk iden szerintem eddig egyetlen jatekos sincs nagyobb hatassal az eddig elert pozitiv eredmenyekre, mint Gavi, holott golpontja alig van. Ez Frenkie seruleseig nem volt igaz, de szerintem mostanra (es mostanaig) egyertelmuen az.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.29. 01:20:51

Peter írta:
2023.10.29. 01:07:35
gránit írta:
2023.10.29. 00:46:06
előbb-utóbb hibára kényszerítenek minket.
"csúnyán" szólva a saját fegyverünkkel.....addig teszik ide oda a lasztit, míg meg nem találják a rést, vagy nem keletkezik magától egy rés, ahova be lehet tenni a labdát.....ez pedig sajnos a hosszabb távon labdabiztosabb csapat jellemzője....
Ráadásul semmilyen válaszunk nincs arra, ha az ellenfél szorít be minket, és dominálja a meccset. Ahogy írtad, csak követtük az eseményeket, sodródtunk az árral.
Peter írta:
2023.10.29. 01:07:35
Ha képesek leszünk fizikai állóképességben javulni tavaszra, azzal nőni fog a labdabiztosság a labdatartás és a labdakihozatal nyomás alatt is, így képesek lehetünk 60 perc után is megközelítőleg arra a játékra, amire előtte voltunk.
Az a baj, hogy már októberben a fülünkön vesszük a levegőt egy órányi játék után. Meg lennék lepve, ha erőnlétben előrelépnénk tavaszra, és nem még fáradtabbak leszünk. Romeu helyett meg visszasírom Kessiét, aki tavasszal Real Madrid elleni meccseket döntött el. Nem volt egy igazán nagy eresztés, de Romeuval kifejezetten visszaléptünk, és szerintem Gavi sem lesz elég a posztra. Kéne már egy rendes vkp.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.29. 01:18:34

Andris írta:
2023.10.29. 00:50:02

Gavi nagyot jatszott, szerintem siman bizonyitotta, hogy van Bellingham szintjen, csak hat ugye alapvetoen a sajat csapaton belul mas pozicioban.
Most tegyük félre a fejest, benne van a játékban, tényleg nem kellett volna egyenesen gólnak következnie abból.
(Halkan jegyzem meg hányszor volt Messi ekézve, mert az ellenfél 16osánál eladta, és gól/helyzet jött belőle…ezerszer)

De milyen Bellingham szintről beszélünk? Ne bohóckodjunk már.
Az angol srác konkrétan a góljaival meccseket dönt el, a mienk meg becsúszik kettőt, és nedves a gatya.

Ettől még Gavi nekünk lehet legalább annyira hasznos, mint nekik az angol, de teljesen komolytalan az összehasonlítás, már csak azért is mert se nem egy poszt, se nem egy stílus, se nem egy feladat amit ellátnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.29. 01:07:35

gránit írta:
2023.10.29. 00:46:06
előbb-utóbb hibára kényszerítenek minket.
"csúnyán" szólva a saját fegyverünkkel.....addig teszik ide oda a lasztit, míg meg nem találják a rést, vagy nem keletkezik magától egy rés, ahova be lehet tenni a labdát.....ez pedig sajnos a hosszabb távon labdabiztosabb csapat jellemzője....

Ha képesek leszünk fizikai állóképességben javulni tavaszra, azzal nőni fog a labdabiztosság a labdatartás és a labdakihozatal nyomás alatt is, így képesek lehetünk 60 perc után is megközelítőleg arra a játékra, amire előtte voltunk.

Gavi is, ahogy a többiek is, kevesebbet hibáznának, elérnék jobban a labdákat és szervezettebbek tudnánk maradni időben tovább.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.29. 01:06:35

Andris írta:
2023.10.29. 00:50:02
A dontesen es a kivitelezesen kivul meg ezer dolognak kellett ugy alakulnia, hogy ebbol barmifele gol legyen.
Ez minden hibánál így van. Minden hiba több tényezős, és felejtős lenne, ha az ellenfél kihagyná a helyzetet. Ettől a hiba még hiba.

Andris írta:
2023.10.29. 00:50:02
Persze Bellingham csak rugott kettot vegul, de aki nezte a meccset, meg a goljait is, az lathatta, hogy alig volt egesz meccsen megmozdulasa.
Az a kettő éppen elég volt.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.29. 00:50:02

En sem gondolom, hogy az a fejes hibanak minositheto. A dontesen es a kivitelezesen kivul meg ezer dolognak kellett ugy alakulnia, hogy ebbol barmifele gol legyen.

Gavi nagyot jatszott, szerintem siman bizonyitotta, hogy van Bellingham szintjen, csak hat ugye alapvetoen a sajat csapaton belul mas pozicioban.

Ezt volt tulajdonkepp nagyon jo latni, h a madrid ket legjobb emberere alapvetoen van parositasunk, nem akarmilyen szinten.
Persze Bellingham csak rugott kettot vegul, de aki nezte a meccset, meg a goljait is, az lathatta, hogy alig volt egesz meccsen megmozdulasa. Nem azert mert gyenge volt, hanem mert parjara talalt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.29. 00:46:06

Peter írta:
2023.10.29. 00:25:18
Oké, alap, hogy nem fejelünk középre

Már csak azért is volt furcsa, mert három csapattárs állt mellette. A foci meg egy olyan sportág, amiben nem a jó és rossz megoldások számát vetik össze a végén, egyetlen hiba is elég lehet a vereséghez, még akkor is, ha valaki minden mást jól csinált a mérkőzés során. Így lényegtelen, hogy a meccs folyamán hányszor szerelte Bellinghamet, egyetlen hiba is lehet a mérleg nyelve. De úgy tűnik, míg egyesek pellengérre vannak állítva egy hiba után, másnak ugyanez nagyvonalúan el van nézve.

Peter írta:
2023.10.29. 00:25:18
ha Gavi is adta a gólpasszt, nem ezen múlt....így vagy úgy, de bedaráltak volna, sajna.
Sajnos igen. Ha azt a szitut megússzuk, jött volna újabb, és előbb-utóbb hibára kényszerítenek minket. Nagy volt a nyomás, és nem egy-két ember fogyott el, hanem sajnos az egész csapat.
Peter írta:
2023.10.29. 00:25:18
A győztes gólt pedig annak köszönheti a Real - megpattanó ide vagy oda -, hogy ment a győzelemért és addig ment, ment, mígnem talált egy gólt....az ilyen, az mindíg mentális gól és sajnos nem is volt érdemtelen.
Ez meg a következtetése a fentieknek.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.29. 00:25:18

csababarca írta:
2023.10.28. 20:05:59
Mivel nem láttam a meccset,
Oké, alap, hogy nem fejelünk középre, de már "fogyóban" volt a csapat (is), nem voltunk akkor már rendezettek, tátongott az egész 16-os előtere, nem volt sehol senki aki felvehetne egy ilyen kipattanót vagy mentést vagy blokkot....csak követni tudta az egész csapat már az eseményeket....ha Gavi is adta a gólpasszt, nem ezen múlt....így vagy úgy, de bedaráltak volna, sajna.

A győztes gólt pedig annak köszönheti a Real - megpattanó ide vagy oda -, hogy ment a győzelemért és addig ment, ment, mígnem talált egy gólt....az ilyen, az mindíg mentális gól és sajnos nem is volt érdemtelen.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.10.28. 20:32:27

recrea írta:
2023.10.28. 20:02:06
Én nagyon bírom a srácot, de befejelte középre az angolnak, ami nettó baromság.
Én ezt nem tartom akkora hibának. Egyrészt nem volt az olyan könnyű fejes, nem volt olyan helyzetben, hogy tuda irányítani, hová menjen. Mellre venni azt a labdát? Jól hangzik, de gyakorlatban nem biztos, hogy annyira könnyű. Szerintem ahhoz is nagyon jó relfexek kellettek, hogy így el tudja érni. Végül szerencsétlen mozdulatnak bizonyult, de ha nem pont Bellingham-hez megy, és ő meg találja el piszkosul, akkor meg azt mondjuk most lehet, hogy egy szép mentés.

Összességében bőven nagyot játszott, nem rajta múlott. Mezőnyben pl. rendre nyerte a párharcokat Jude ellen, ami azért nem rossz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.10.28. 20:05:59

recrea írta:
2023.10.28. 20:02:06
Én nagyon bírom a srácot, de befejelte középre az angolnak, ami nettó baromság.
Az ilyenekre mondom, hogy még (!!) nincs feje a focihoz, agyatlan.
Azt mellre veszi, és ki mezőnybe.

Mivel nem láttam a meccset, csak ezt a megmozdulást, a többiről nem beszélek, elhiszem, hogy Makelele, Viera, Gattuso született benne újra x10.
Legalábbis az élő alapján.


Ez a második Bellingham gól a tipik bohózat, Mosric rossz labdaátvétele hozzá kerül ziccerben, nulla tudatosság.

Kár érte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.10.28. 20:02:06

Én nagyon bírom a srácot, de befejelte középre az angolnak, ami nettó baromság.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2023.10.28. 19:15:02

A végére elfogyott, de amennyire egyedül volt, ez nem csoda, gyakorlatilag az egész középpályát bejátszotta, Vini oldalán is rengetegszer segített be, hibátlan teljesítmény volt, és ezúttal magához képest visszafogott is volt, ha szabálytalankodott is, kifejezetten okos faultok voltak.

Ha Frenkie visszatér, nálam akkor is stabil kezdő, kettejük köré kell építeni a középpályát.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7481
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.28. 19:04:27

MessiCesc írta:
2023.10.28. 18:37:20
A mai meccsnek és a szezonnak is az egyik legjobbja, pedig nagyon egyedül volt hagyva a középpályán...
Ha nem nyer a Madrid, ma toronymagasan MOM. A legvégére kicsit elfogyott, de amilyen intenzitással tol végig minden meccset, általában csere nélkül, ez nem csoda.

Egyetértek, a szezon egyik legjobbja, de mindenképp a legstabilabb játékosa talán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2023.10.28. 18:37:20

A mai meccsnek és a szezonnak is az egyik legjobbja, pedig nagyon egyedül volt hagyva a középpályán...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.11. 00:03:41

Troym írta:
2023.10.10. 23:50:41
Fernando írta:
2023.10.10. 22:06:12
Ő is megsérült a spanyolok edzesen. Csoda, hogy eddig birta. Lesz ebbol meg egy Romeu-SR kettos kozepen.
Indítani kéne egy sérülések topicot, lassan a leginkább releváns témakör a csapat körül.
Tudod mit? Lehet, hogy ezt megvitatjuk a kollégákkal, és nyitunk egyet. :D

Én remélem h csak valami apróság. Kamunak nem gondolnám, mert nem áll most olyan jól még a csoportban a válogatott. Gaviból kinézném, hogy a Barca fontosabb neki, és eljátssza, és ez még kivételesen szimpatikus is lenne, hiába nem fair átverés. De azt viszont nem nézem ki belőle, hogy kritikus helyzetben dobja be ezt, és jelenleg még ez van szerintem a spanyoloknak.

Nekünk amúgy az lenne a legjobb, ha valami zúzódás lenne, ami miatt kiesik 1 hétre, aztán semmi több. Van valakinek konkrétabb róla?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7481
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.10. 23:56:02

Remélem ez csak kamu/ijedtség, talán Gavi sérülését éreznénk meg jelenleg a legjobban. Nem csak mert stabilan a legjobbjaink közt van minden meccsen, hanem az utolsó értelmes középpályásunk Gündoganon kívül.

Kéne egy statisztika arról, hogy mennyivel nagyobb %-ban sérülnek meg játékosok a válogatottnál, gondolom az eltérő edzésmunka, terhelés miatt. Szerintem óriási lehet a különbség.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.10.10. 23:50:41

Fernando írta:
2023.10.10. 22:06:12
Ő is megsérült a spanyolok edzesen. Csoda, hogy eddig birta. Lesz ebbol meg egy Romeu-SR kettos kozepen.
Indítani kéne egy sérülések topicot, lassan a leginkább releváns témakör a csapat körül.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.10.10. 22:06:12

Ő is megsérült a spanyolok edzesen. Csoda, hogy eddig birta. Lesz ebbol meg egy Romeu-SR kettos kozepen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2023.09.30. 12:41:51

Maximálisan egyetértek a két előttem szólóval. Gavi az utóbbi időben legtöbbször számára testidegen poszton játszva hozott tisztességes, elfogadható, de semmiképp sem extra teljesítményt. Viszont a saját posztján.......Nem tudom, hogy (kortól függetlenül) mit lehet még hozzátenni ahhoz az általa végzett munkához, amit a középpályán, abban a feladatkörben nyújtani lehet. Azt pedig végképp nem értem, a labdarúgás mely ismérve alapján lehet egyértelműen kijelenteni, hogy nem Golden boy. Szerintem bőven megüti azt a szintet, ami természetesen nem zárja ki, hogy mások nem. Feltételezem, hogy abban az adott helyzetben többen is ugyanúgy megérdemelték volna. Ugyanúgy, de nem jobban, viszont ezt a díjat - amint az a díjakra általában jellemző - évente csak egy valaki kaphatja. Óriási dolognak tartom, hogy a bence által felsorolt középpályásokkal rendelkezünk, mert ez bőven ad lehetőséget a rotációra - színvonal csökkenés veszélye nélkül. Ennek a sornak pedig Gavi teljes értékű tagja.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7481
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.30. 10:56:34

Igen, rossz volt nézni amit tavaly tél óta műveltünk vele. Bár hozzátenném, hogy bűnrossz akkor sem volt, inkább csak szürke középszer, ami poszton kívül 18 évesen azért nem rossz. Örülök, hogy visszakerült a rendes kerékvágásba a játéka, a fejlődése, és láthatjuk azt a Gavit, akit az elején, meg a válogatottban, ahol sokkal jobban megtalálták a helyét, még ha a mezszámát nem is. Egy kincs a srác ezzel a munkamorállal és elszántsággal úgy, hogy azért technikailag is nagyon erős.

Nálam zsinórban két meccsen volt mom, de minimum majdnem mom, még ha a Mallorca ellen Raphinhával, itt meg szerintem Ferminnel és Koundéval egyetemben is kb. Ha így folytatja, akkor Pedri nem lesz kikezdhetetlen kezdő a középpályán, és DJ-Gündogan-Pedri-Gavival (+Fermin) egy olyan rotálható négyesünk-ötösünk lesz a 3 helyre, ami már tényleg elit szint. És végre akkor Pedrit sem kell sérülésig játszatni, hátha rá is jó hatással lesz ez az egész.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.09.30. 10:49:37

Amióta a helyén játszik azóta a csapat egyik ha nem a legjobbja! Le a kalappal előtte!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.09.30. 08:41:58

18 évesen nem fog konstans top szintén játszani, tegnap megtette, élmény volt nézni. Olyan is van hogy teljesen eltunik, és butasagokat csinál. Ez tok rendben van, viszont hiába a sok sérült, be kéne őt is osztani, mert az nem oké, hogy 3 naponta 90 perceket vegigberzerkedik.

Ui: mi van a "csapatunklelke" SR-el? Ennyire partvonalon túlra került? Középpályán azért nem volt annyira rossz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése