Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.03. 14:01:36

brazilfan írta:
2024.05.03. 13:49:27
bence0330 írta:
2024.05.03. 11:17:11
De Fati után én félek, és inkább látnék most belőle pénzt, mint 2 év múlva lenullázva semmit
Sem a félelmedet, sem a kereskedelmi szempontot nem osztom.
Fati nem ragályos beteg, nem tudja Pedrire rátüsszenteni a sérülésbacilust.
A Pedriért kapott pénzt meg valakire el kell költeni, aki vagy beválik, vagy nem, ebben is van kockázat, legalább akkora a valószínűsége, mint a Pedrinek megelőlegezett lenullázódásnak.
Nyilván nem, de attól még szerintem lehet tanulni egy esetből. Én azt tippelném, hogy ha elvégeznénk egy kockázatelemzést, akkor abban van több, ha marad. Persze ezek csak random százalékok lennének, simán lehet, hogy soha többé nem lesz komoly sérülése. Csak erre kisebb az esély, szerintem.
Ha bekerülünk 1:1-be, amire egyre nagyobb az esély, akkor azért az érte befolyó pénzből nem Romeut lehetne hozni, az tuti, hanem egy magasabb polcról, az általam korrektnek gondolt 35-40 millió akár jó korú, felsőpolcos játékosra is mehetne, de ez kb Kimmich piaci ára is, aki azért szintén nem öreg még. Roppant kicsi az esélye, hogy ne jönne be, ha pl. őt hoznánk, nem beszélve arról, hogy Gündogannal régóta csapattársak. Persze, akkor még neki is be kell válnia, de én ebben akkor is kisebb kockázatot látok.

15-20 millióért én sem adnám el, azt a kockázatot nálam már megérné, hogy hátha helyrerakjuk, de akkor is látok két gondod. Egyik nyilván az, hogy megint sokat sérült lesz, és az eleve szűk keretnek ez betesz, főleg, ha SR-el is hosszabbítunk, aki szintén sok-sok éve folyamatosan sérült. A másik gond az, hogy leginkább csereként lehetne kb kezelni, ha azért akarunk erőt a középpályába, amíg Gündogan és DJ itt van, ahogy Davi is írta, leginkább a német cseréjeként.

Egy kicsit én is úgy érzem már, mint sokan, hogy néha kicsit túlzottan ragaszkodunk a tinijeinkhez. Egy bizonyos pontig érthető, de szerintem Pedri esete túlment rajta, és az első sérülései után Fatié is, amikor még értékesíteni lehetett volna korrekt áron.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.05.03. 13:49:27

bence0330 írta:
2024.05.03. 11:17:11
De Fati után én félek, és inkább látnék most belőle pénzt, mint 2 év múlva lenullázva semmit
Sem a félelmedet, sem a kereskedelmi szempontot nem osztom.
Fati nem ragályos beteg, nem tudja Pedrire rátüsszenteni a sérülésbacilust.
A Pedriért kapott pénzt meg valakire el kell költeni, aki vagy beválik, vagy nem, ebben is van kockázat, legalább akkora a valószínűsége, mint a Pedrinek megelőlegezett lenullázódásnak.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4511
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.05.03. 12:10:25

Én egy jó ár fejébe sok sikert kívánnék neki. Ha úgy kaparna mint ebben a szezonban Fermin, akkor egy szavam se lenne, de a real elleni hiába mutatja tökéletesen, hogy ő ebbe az "új" fociba borzasztó kevés. Fizikálisan gyenge, e mellett roppant sérülékeny, mikor vissza tér elmegy még 1 hónap, hogy formába lendüljön. Most még látnánk belőle pénz, de ugysem fogjuk eladni, pedig a vak is látja, hogy 1 pazar szezonja óta árnyéka önmagának, egy olyan szezonban ahol még Messi is itt focizott. Kb. egyedül ágaskodtam Fati esetében is, hogy adjuk el, még van ára, nem így tettünk, most kb. megy majd arabokhoz levezetni 20 évesen. Ennyire pocsék az igazolási politikánk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.03. 11:17:11

gerobarcaa írta:
2024.05.03. 11:07:12
De Jong minden csak nem lassú.Pedrinél pedig ugyan az a hiba,mint kb mindenkinél.A csapat erőnléte 2015 óta borzalmas.Kb minden tőlünk távozó elmondja ,hogy gyengék a Barca edzései.Ez nem lehet véletlen.
DJ nem lassú, csak gyámoltalan, és nem tud védekezni, pont úgy, mint Pedri és Gündogan, vagy náluk csak egy hajszállal jobban. Már 2 ilyen játékos is necces, nemhogy 3. Szerintem ez a két játékos egyszerre nem maradhatna nyár után a keretben, mert közben meg túl nagy nevek ahhoz, hogy padra kerüljenek.
brazilfan írta:
2024.05.03. 11:08:32
Gündogan 33, Pedri 21. Ha a túlélés mellett a csapatépítés az elsődleges cél, akkor szerintem nem az a fő szempont, hogy ki volt a mostani szezon legjobbja és kiben van még 1-2 év, hanem az, hogy ki lehet évekkel később,a legjobb korba érve is meghatározó karmester, kinek a játékában van olyan plusz, amit semmilyen erőnléti edzéssel nem lehet megszerezni, és nincs meg a kigyúrt középpályásokban.
Amíg nem volt sérült, addig Pedri futómennyiségével sem volt gond, az élmezőnyhöz tartozott. Hosszú és makacs sérüléshullám után van, látszik, hogy óvatosabb is, vigyázni kell vele, nem pedig elpasszolni az első kérőnek.
Az első mondattal egyetérte...nék. De Fati után én félek, és inkább látnék most belőle pénzt, mint 2 év múlva lenullázva semmit, miközben hozzá sem nagyon járult a játékunkhoz, mert hol sérült volt, hol nem. Ez az eddigiek alapján szerintem esélyesebb, mint az, hogy hipp-hopp a helyére kerül az egészsége. Nyilván ez sem kizárható, de ez pont ugyanaz, mint SR: egy szűk keretnél óriási rizikó, hisz kvázi 1-2-3 hónapokat használhattuk őket az elmúlt években. Ez a rizikó szerintem magasan üti azt az esélyt, hogy újra egészséges, stabil klasszis játékos lesz.

Plusz mivel azért kicsit gyanús a fizikális felkészítésünk (vagy az orvosi stáb?), akkor sem szívnám a fogamat, ha az Arsenalban magára találna, mert semmi nem garantálná, hogy nálunk is így lett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.05.03. 11:08:32

bence0330 írta:
2024.05.03. 10:50:21
Gündogan 33, Pedri 21. Ha a túlélés mellett a csapatépítés az elsődleges cél, akkor szerintem nem az a fő szempont, hogy ki volt a mostani szezon legjobbja és kiben van még 1-2 év, hanem az, hogy ki lehet évekkel később,a legjobb korba érve is meghatározó karmester, kinek a játékában van olyan plusz, amit semmilyen erőnléti edzéssel nem lehet megszerezni, és nincs meg a kigyúrt középpályásokban.
Amíg nem volt sérült, addig Pedri futómennyiségével sem volt gond, az élmezőnyhöz tartozott. Hosszú és makacs sérüléshullám után van, látszik, hogy óvatosabb is, vigyázni kell vele, nem pedig elpasszolni az első kérőnek.
gerobarcaa
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.09.13. 17:25:49

2024.05.03. 11:07:12

bence0330 írta:
2024.05.03. 10:50:21
Nem tudom, mennyi lehet az értéke. 15-20? Annyiért nem adnám el. De ha valaki 40 körül kínálna érte, habozás nélkül engedném el, sajnos. Annak ellenére, hogy Gündogan előtt a legjobb kp-s volt a pályán, aki a különbséget jelentette. De ahogy lejjebb is írták, két ilyen játékost már nehezen bír el a csapat, és Gündogan a szezonunk legjobbja, 1-2 évig még klasszis szintet fog tolni, és fizikálisan is bírja (egyelőre) a gyilkolását.
És az hagyján, hogy nem bírja el a középpályánk ezt a két játékost, de ha ehhez jön még egészséges FDJ is... akkor az egy olyan középpálya lesz, hogy Valenciákat meg lehetne verni velük 4 góllal, mert tudnak focizni, az első nagyobb csapat meg szó nélkül mészárolna le minket. Márpedig gyanúsan ez lenne a gálakezdő Xavinál.
De Jong minden csak nem lassú.Pedrinél pedig ugyan az a hiba,mint kb mindenkinél.A csapat erőnléte 2015 óta borzalmas.Kb minden tőlünk távozó elmondja ,hogy gyengék a Barca edzései.Ez nem lehet véletlen.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6683
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.03. 10:56:16

Peter írta:
2024.05.03. 10:42:14
A jövőjét tekintve már közel sem vagyok olyan optimista, mint a felbukkanása idején. Az ő korában, ha kirajzolódnak bizonyos korlátok, látszanak nehézségek, az sajnos szerencsésnek semmiképp sem mondható.
Én abban bízok, hogy mivel Fati-val, Dembele-vel ellentetben neki olyan igazán komoly sérülése nem volt, azt hiszem műteni se kellett még, talán az új erőnléti edző alatt egy kicsit helyrejön.
Nálam Gündogan cseréje lenne a következő szezonban, a német idén embertelen sokat játszott, Pedri talán kevesebb terhelést kapna, és nem lenne fent egyszerre 2 lassú kp. De főleg ha idén betárazunk vkp-ból (Rodriguez, Kimmich?, A. Garcia? Gavi is visszatér és Christensen-t is átneveltük), és nyomatjuk a duplaszűrőt, így nálam nem indokolná semmi, hogy ők ketten egyszerre a pályán legyenek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.03. 10:50:21

Nem tudom, mennyi lehet az értéke. 15-20? Annyiért nem adnám el. De ha valaki 40 körül kínálna érte, habozás nélkül engedném el, sajnos. Annak ellenére, hogy Gündogan előtt a legjobb kp-s volt a pályán, aki a különbséget jelentette. De ahogy lejjebb is írták, két ilyen játékost már nehezen bír el a csapat, és Gündogan a szezonunk legjobbja, 1-2 évig még klasszis szintet fog tolni, és fizikálisan is bírja (egyelőre) a gyilkolását.
És az hagyján, hogy nem bírja el a középpályánk ezt a két játékost, de ha ehhez jön még egészséges FDJ is... akkor az egy olyan középpálya lesz, hogy Valenciákat meg lehetne verni velük 4 góllal, mert tudnak focizni, az első nagyobb csapat meg szó nélkül mészárolna le minket. Márpedig gyanúsan ez lenne a gálakezdő Xavinál.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.05.03. 10:42:14

davi10 írta:
2024.05.03. 09:32:45
Gündogan se volt valami gyors soha, 1 ilyen játékost még elbír a csapat. Akkor van baj, ha mindketten a pályán vannak.
Az a Pedri féle "gyorsulás" - sajnos - annyira feltünő volt, hogy nem lehetett nem észrevenni. Kicsit el is szabadultak a gondolataim, hogy vajon ez mennyire bír szimbolikus jelentőséggel?
Sokminden benne volt abban a mozgásban.

Pletykák a bulikázásról? Ő nyilván minden tekintetben képben kell, hogy legyen a sérüléseivel, annak okairól illetve a következményeiről is.
Ha olyat tud, ami a sérülések tekintetében számára nem felhőtlen jövőképet prognosztizál, akkor ezt nem könnyű feldolgozni, némi gőzt valahol nem is árt kiengedni, de a saját érdekében ez kis botlásnál több nem lehetne.

A jövőjét tekintve már közel sem vagyok olyan optimista, mint a felbukkanása idején. Az ő korában, ha kirajzolódnak bizonyos korlátok, látszanak nehézségek, az sajnos szerencsésnek semmiképp sem mondható.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.05.03. 09:49:46

gy írta:
2024.05.03. 08:53:07
Előtte meg a csatár úgy ment el mellette hogy két lépésen hármat rávert, azt rossz volt nézni ennyire nem volt értelmezhető a sprint-sebessége...
Pont ez volt az érdekes, hogy úgy látszott, soha nem éri utol, mégis utolérte.
gy írta:
2024.05.03. 08:53:07
És hát reálisan nézve, előbb sérül meg újra, mint hogy összeszedné magát fizikálisan
Ezt nem lehet tudni. Én abban bízom, hogy nem sérül meg.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6683
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.03. 09:32:45

gy írta:
2024.05.03. 08:53:07
Előtte meg a csatár úgy ment el mellette hogy két lépésen hármat rávert, azt rossz volt nézni ennyire nem volt értelmezhető a sprint-sebessége...

Szerintem egyáltalán nincs rendben momentán (szóval bízom benne hogy nem fog...), de ha megmarad a mostani sebessége, ezzel top szintén hasznavehetetlen lesz.
Gündogan se volt valami gyors soha, 1 ilyen játékost még elbír a csapat. Akkor van baj, ha mindketten a pályán vannak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2024.05.03. 08:53:07

brazilfan írta:
2024.05.03. 08:43:49
. A Valencia ellen is csere volt, rögtön a beállása után tisztán és tanítani valóan szerelte a csatárt, jól játszott.
Mondjuk ez a jelenet nekem is megmaradt. Igen, hátulról, becsúszva, tisztán szerelte a csatárt, az szép volt.
Előtte meg a csatár úgy ment el mellette hogy két lépésen hármat rávert, azt rossz volt nézni ennyire nem volt értelmezhető a sprint-sebessége...

Szerintem egyáltalán nincs rendben momentán (szóval bízom benne hogy nem fog...), de ha megmarad a mostani sebessége, ezzel top szintén hasznavehetetlen lesz.

És hát reálisan nézve, előbb sérül meg újra, mint hogy összeszedné magát fizikálisan, és itt nem arról van szó, hogy miért nem futja le Barcolat meg ezeket, hanem magához képest. Szóval nem tudom lesz e ebből valami így... Sajnos. :cry:
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.05.03. 08:43:49

Pedrit még nem olvastam/hallottam megszólalni az ügyben, a testvére egy-két hete már cáfolta a bulizást.
A PSG-visszavágón láthatóan erőtlen volt, kényszerből kellett beállnia Frenkie helyére. A Valencia ellen is csere volt, rögtön a beállása után tisztán és tanítani valóan szerelte a csatárt, jól játszott.
Továbbra is az egyik legfontosabb játékosunk, bízom benne, hogy nyáron elég ideje lesz rendesen utolérnie magát.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6683
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.02. 22:10:46

Azt pletykálják, hogy bulikázik meg iszik, noha többször is kijelentette, hogy nem iszik alkoholt.
Komolyabb lap nem hozta még le, meg nem is tűnik annak a bulis arcnak, szerintem kamu. A mozgása meg mindig is ilyen öreges volt, soha nem volt villámléptű.

Az idei szezonja csalódás és ha Gündogan 5 évvel fiatalabb lenne, lehet hogy én is elgondolkoznék. De én most megtartanám, egyrészt tanuljon csak Gündogan-tól, másrészt talán az állítólag érkező új erőnléti edző is talán jó hatással lesz rá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2654
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.05.02. 21:50:35

kmb írta:
2024.05.02. 21:40:08
Szerintem igazak a pletykák az életvitelével kapcsolatban.Legutóbbi két meccsén nem hittem a szememnek,mint ha nem is ő lett volna a pályán hanem valami nyugdíjas.Állítólag volt olyan is hogy valami influenszerrel eltünt napokra egy hotelszobában.Az arcán is észre lehet venni hogy benne van minden "jóban".
Ilyenekről én lemaradok, milyen pletykák? Az a pletyka, hogy bulizik, csajozik?
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2024.05.02. 21:40:08

Szerintem igazak a pletykák az életvitelével kapcsolatban.Legutóbbi két meccsén nem hittem a szememnek,mint ha nem is ő lett volna a pályán hanem valami nyugdíjas.Állítólag volt olyan is hogy valami influenszerrel eltünt napokra egy hotelszobában.Az arcán is észre lehet venni hogy benne van minden "jóban".
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2654
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.05.02. 19:04:52

Szerződéshosszabbításról tárgyalnak vele is, Araujoval is és közben megszellőztetnek ilyen híreket, hátha akkor olcsóbban megússzák.
Én eladnám, de Xavi biztos nem engedne valakit, aki a pozíciós játékot így keni vágja, még akkor sem, ha mellette lepattan az összes ellenfél középpályásról.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.05.02. 19:01:28

herlius írta:
2024.05.02. 18:51:04
Azért ha fél szezonokat sérült, nem biztos, hogy hosszú távon számolhatunk vele. A mostani játékát elnézve pedig nem is feltétlenül nélkülözhetetlen. A vételáron felül meg ugye van egy fizetése is, ami valószínűleg szintén nem aprópénz.
Ez oké, de eleve vékony a keret. Nudli pénzből hozol a helyére ilyen minőseget? Szerintem így, hogy bezuhan az ára már felesleges eladni. 120-ért buli lenne, de annyiért meg nem viszik el. Sőt szerintem top csapat már nem vinné, így meg maradni akar majd.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1433
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2024.05.02. 18:51:04

superman írta:
2024.05.02. 18:24:36
herlius írta:
2024.05.02. 18:20:47
https://index.hu/bajnokokligaja/2024/05 ... serulesek/

Van ennek bármi alapja vagy csak a szokásos spekuláció?
Csodálnám. Eleve nem hiszem, hogy 60-nál többet kapnának érte, akkor meg már felesleges eladni.
Azért ha fél szezonokat sérült, nem biztos, hogy hosszú távon számolhatunk vele. A mostani játékát elnézve pedig nem is feltétlenül nélkülözhetetlen. A vételáron felül meg ugye van egy fizetése is, ami valószínűleg szintén nem aprópénz.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.05.02. 18:24:36

herlius írta:
2024.05.02. 18:20:47
https://index.hu/bajnokokligaja/2024/05 ... serulesek/

Van ennek bármi alapja vagy csak a szokásos spekuláció?
Csodálnám. Eleve nem hiszem, hogy 60-nál többet kapnának érte, akkor meg már felesleges eladni.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1433
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2024.05.02. 18:20:47

https://index.hu/bajnokokligaja/2024/05 ... serulesek/

Van ennek bármi alapja vagy csak a szokásos spekuláció?
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.04.22. 18:29:25

bence0330 írta:
2024.04.22. 11:09:19
Kicsit tényleg olyan (már), mint egy 30 évvel ezelőtti játékos
A '90-es évek középpályásai megennék őt reggelire. Sziporkázóan virtuóz középpályások voltak még akkoriban. Matthäus, Zidane, Baggio, Seedorf, Hagi, Prosinecki, Michael Laudrup, Davids, Djorkaeff, Scholes stb. Nem sok sót evett volna meg az akkori vkp-k ellen sem, Roy Keane, Vieira, Deschamps, Simeone, Dunga stb. Túlzás nélkül megették volna reggelire. A Barcelonában Laudrup, Bakero, Luis Enrique, Cocu mellett kezdő sem lett volna.

Mélységnek szerintem elmegy, vannak jó indításai. De csúnyán beleszürkül a meccsekbe, védekezésben nulla. Cserének, mélységnek jó lehet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.22. 11:09:19

Nekem az a szomorú az egészben, hogy a 70+ meccses szezonjában még csak nem is volt kiugró. Szürke volt. Legalább az okát megértem, ha Cubarsít és Yamalt rommá játszatjuk (amúgy nem), ott legalább van mögött extra. Pedri azon évében egy SR-t tolt, labdatartás meg passz Messinek, kb ennyi volt. Ezért végigjátszatni vele 17 évesen minden meccset itt és a válogatottban is... és akkoriban még volt keret is.

Xavi alatt első visszatérésénél volt igazán zseni, de azokban a hónapokban annyira ledomináltunk mindenkit, mint egy top Pep csapat, ott működött nagyon amit csinált, fejlődött, a kaput is elkezdte támadni a jó látása mellett. Persze ott sem kapott egy perc pihenőt sem, vissza is esett.

Szerintem akkor láttuk utoljára azt a Pedrit, aki Barca elit szint. Azóta nem tudta felépíteni magát erőnlétben, retteg a sérüléstől szerintem, se védekezésben nem mer agresszív lenni, se előrefelé. Nyilván benne van az az 1-2 passz, mint mondjuk a PSG odavágón csereként. De ez egy nagy semmi önmagában. Kicsit tényleg olyan (már), mint egy 30 évvel ezelőtti játékos, nem ilyen volt, sokkal agresszívebbnek indult. Ma már az ilyen bajos, tartom, hogy egy tutyimutyi Pirlo ma már nem lehetne kezdő topcsapatban.

Kicsit persze megértem a szentimentális hozzáállást vele kapcsolatban, kb mintha vennék egy (a brutalitás miatt használok analógiaként inkább egy tárgyat) ferrarit, fognék egy baseball ütőt, ízekre törném, aztán meg akarnék szabadulni tőle. Ezt tettük vele. Ettől még persze el kell adni, ez Koeman, LE és Xavi hibája, nem az FC Barcelonáé és Laportáé. Nekik kéne hárman közösen odaállni a gyerek elé, letérdelni, és bocsánatot kérni, ha már az erkölcsi oldalról nézzük.

Nem tudom, mi lehet a piaci értéke jelenleg. 30-40-et lehet megadnának még érte, jogosan bízva abban, hogy a miénknél jobb orvosi stábbal és fizikai felkészítéssel ki lehet hozni a potenciálját még. Sajna szerintem Fermín összességében hasznosabb játékos, mint ő, akkor is, ha a tehetsége a fele sincs.

De nem is ez a fő gond, hanem hogy lassan már DJ is full ugyanez lesz. Nem tudom, mennyire volt pech és teljesen elkülönült eset a mostani sérülése, de ő is azonnal be lett dobva kezdőnek a visszatérése után, nem is gyenge meccseken.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4511
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.04.22. 10:20:26

LG írta:
2024.04.22. 08:45:19
Szerintem előrefele sem játszik már út, mint mondjuk 2 éve, néha összejön egy-egy szép passz, de összességében nagyon kevés. Szerinem ő teljesen megrekedt a fejlődésben.

Ha ezt felismerné a vezetés, és lenne tökük, akkor most nyáron eladnák még viszonylag jó pénzért. De valószínűbb a szentimentális hozzáálás, szóval 5 év múlva is itt lesz, és egy jobb meccse után reménykedünk, hogy na most talán belejön.
Lentebb Bob hozzászólásával mantráznék, csak érzelemmentesen lehetne új csapatot építeni. Pedri rohadt kevés, volt 1-2 nagy szezonja amikor berobbant, de a csapat is más volt körülötte, félévekre kidől, majd 1-1,5 hónap mire formába lendül, de ezt mondtam a psg ellen is, erős-fizikális kp.-n megeszik reggelire mind a 40 kg-ját. Gavi féle mentalitás hiányzik belőle, valami megtört nála, én nyáron biztos értékké tenném, még van ára, ne essünk Fati féle hibába.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2654
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.22. 10:04:03

Azért a szezonért, nem csak mások a felelősek.
Nem volt kötelező pl olimpiára menni, az nem is FIFA szervezés, így ha nem mész, akkor sincs semmi.
Ö döntött így.
Értem, hogy 4 évente van és tetszik az ötlet, meg jó, ha nyersz olimpiát, de nem véletlen nem a klubbok alapemberei mennek oda jellemzően. Vannak nyilván nagyobb nevek, de általában azok már nem szoktak menni, akik felnőtt válogatottak. Nem véletlen, pont emiatt.
Válasz küldése
cron