Pedri

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.16. 23:42:12

Troym írta:
2023.02.16. 21:24:49
milyen jó, hogy Torre eddig 23 percet kapott a szezonban, így Busi és az ő kiesésével kb játékos sincs oda.
Amúgy Gavi sárgájánál kiírták hogy el van tiltva a következő meccsről. Most ez akkor hogy van? Mert ha hárman is kiesnek a kp-ról marad gyakorlatilag 1 épkézláb emberünk a középpályára. Nagyon nagy csapás volt, hogy kiesett, Araujo mellett kb. a legfontosabb emberünk. SR szinte labdába sem ért, nemhogy olyan megmozdulásai legyenek mint Pedrinek egy közepes napján.

Szerintem Xavi hibázott a cserénél, át kellett volna állni 4-3-3-ra.
Forca Barca!!!!
Geri777
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.09.22. 00:27:42

2023.02.16. 21:46:14

21:27 Marca:
"The Spanish international has been examined by the club's medical department, who have detected an injury to the hamstring of his right leg. In the coming hours, he will undergo further tests to assess the exact extent of the injury and the estimated time he will be out of action."
Van ennél frissebb infó?
Mert ez alapján még semmit nem lehet tudni arról, hogy mennyi a rehabilitáció.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.02.16. 21:38:07

Na ez viszont így már nagy baj,két baromi eszes ember hiányzik így középről
Kép
Kép
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.16. 21:24:49

milyen jó, hogy Torre eddig 23 percet kapott a szezonban, így Busi és az ő kiesésével kb játékos sincs oda.
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2023.02.16. 21:07:37

Elvileg 3-4hét kidőlt... kihagyja a real elleni kupa meccseket is #-o Gavi megint előveheti a kreativ énjét
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.02. 17:11:07

Chino írta:
2023.02.02. 13:54:08
Leginkább Inihez hasonlítják, amiben van is igazság, viszont amiben az "elődje" fölé nő az (gól)veszély. Iniestából ez az egy dolog hiányzott, hogy szorosan ott legyen a Messi-Cr duó mögött.
Nagyon remélem, hogy nem töri ketté a karrierjét egy sérülés, mert még innen is van hová fejlődnie, még mindig csak alig 20 éves.
Ami pedig a mentalitását illeti példaértékü. Még seggén a tojáshéj, de ilyen visszafogottan is vezér tud lenni a pályán.
Ha jól emlékszem most tart véglegesen 20 millió körül a vételára az összes bónuszt beleszámolva.
Nálam tegnap is simán MOM volt, csak marketing ez is. Szinte sosem választják kétszer ugyanazt a játékost, főleg ha új embernek is adhatják. Ez a whoscored statisztika sem ér lótúrót sem. Aszerint Busquets szintjén volt kb. bőven lemaradva Raphinhától.
Persze lehet, hogy én vagyok nagyon elfogult vele kapcsolatban.
Amúgy is ide akartam rakni de így hogy reflektorfényben van, erre emlékszünk mikor meccs után Taxival ment haza? :D
https://www.fcbarcelonanoticias.com/en/ ... 7_102.html

Avagy miből lesz a cserebogár...Akkoriban egy nagy ígéret volt és voltak néha-néha Iniestás megmozdulásai, de 80%-ban biztonsági játékos volt és úgy igazán a 2021-es EB-n mutatta meg hogy mit tud, de utána is egy ideig szürke szamár volt itt

Azóta nagyon él, és már 20 évesen egyre jobban érzi hogy mikor kell továbbadni és mikor kell az ellenfelet épp kizökkentve átrohanni a labdával 2-3 játékos között, mikor évekig állófocit játszottunk pont egy ilkyen játékos hiányzott aki megbontja az állóvizet.
Mikor fogja magát és a kapu irányába előretör, és az ellenfél hirtelen azt sem tudja hogy milyen rendezvényen vagyunk az teljesen Iniestás.
Mindezt kemény 20 évesen, így minden esélye van még ezen is túltenni, ha pedig azt nézzük hogy a nagy elődök ilyen idősen hol jártak végképp minden esélye megvan rá =D>
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.02. 15:13:03

Az ilyen oldalakon a legkevésbé a pontot kell nézni, mert itt algoritmusok alapján adják, és lehetetlen belőni, ki mivel volt épp hasznosabb. Hosszútávon talán ez is valamennyire rendben van, egy meccsen eléggé random. Lehet, hogy Busi 99%-os passzmutatója pl. túl sokat nyom a latba - bár most pont két sikeres, progresszív cselsorozatára is emlékszem. :D Nem is emlékszem, mikor láttam ilyet utoljára tőle.

Nálam Pedri nem volt MOM, vagy csak kb megosztva, de a hivatalos MOM-nál jobb volt. :D

Én is kiváncsi vagyok, hogy cseperedik fel a szemünk előtt Ini méltó utódjává. Most azt várom tőle új javulásként, hogy kicsit gyorsuljon a passzsebessége. Nem mondom, hogy rossz benne, mert abban is sokat fejlődött, de ebben pl. Gavi egyértelműen jobb. Ha még ebben is feljönne, akkor egyre komolyabb kényszerítőket tudnánk tolni, egyre szebb kihozatalokkal, és kettejük labdajáratását 2 év múlva csak nyomozni fogják.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.02. 14:55:46

Chino írta:
2023.02.02. 13:54:08
Leginkább Inihez hasonlítják, amiben van is igazság, viszont amiben az "elődje" fölé nő az (gól)veszély. Iniestából ez az egy dolog hiányzott, hogy szorosan ott legyen a Messi-Cr duó mögött.
Nagyon remélem, hogy nem töri ketté a karrierjét egy sérülés, mert még innen is van hová fejlődnie, még mindig csak alig 20 éves.
Ami pedig a mentalitását illeti példaértékü. Még seggén a tojáshéj, de ilyen visszafogottan is vezér tud lenni a pályán.
Ha jól emlékszem most tart véglegesen 20 millió körül a vételára az összes bónuszt beleszámolva.
Nálam tegnap is simán MOM volt, csak marketing ez is. Szinte sosem választják kétszer ugyanazt a játékost, főleg ha új embernek is adhatják. Ez a whoscored statisztika sem ér lótúrót sem. Aszerint Busquets szintjén volt kb. bőven lemaradva Raphinhától.
Persze lehet, hogy én vagyok nagyon elfogult vele kapcsolatban.
Nekem is pont ez jutott eszembe, hogy ha így halad gólérzékenységben és a 16-oson belül, ebben Iniesta fölé is fog nőni. Persze ez lehet csalóka is, hiszen Ininek nem volt erre annyira szüksége, meglőtték mások bőven a gólokat akkoriban.
De mindenképp érdekes lesz, hogyha ezek a képességei is megvannak nála, vajon inkább a kiszolgálásban, vagy az egyéni játékban lesz meghatározó a jövőben?

Még mielőtt valaki félreért, nálam Iniesta félisten kb., szóval egyáltalán nem akarom Pedrit fölé emelni, pláne ebben a korban. De a potenciál egyértelműen ott van benne.

ps.: a whoscerednál Busi volt Raphi szintjén, Pedri pedig alattuk. :P De pl De Jongot is lehúzták...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3286
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.02. 14:16:10

bence0330 írta:
2023.02.02. 09:52:27
Messi távozása sokat segített a fejlődésében.
Talán inkább az, ami nála korábban is látszott, hogy Busi hiányában volt vállalkozóbb, élénkebben élt, több felelősség volt rajta.
Most, hogy Busi inkább hátrább marad, ha "észrevétlenül" is, de máshol van a csapat origója is. Óvatos átrendeződés Xavitól.... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.02. 13:54:08

Leginkább Inihez hasonlítják, amiben van is igazság, viszont amiben az "elődje" fölé nő az (gól)veszély. Iniestából ez az egy dolog hiányzott, hogy szorosan ott legyen a Messi-Cr duó mögött.
Nagyon remélem, hogy nem töri ketté a karrierjét egy sérülés, mert még innen is van hová fejlődnie, még mindig csak alig 20 éves.
Ami pedig a mentalitását illeti példaértékü. Még seggén a tojáshéj, de ilyen visszafogottan is vezér tud lenni a pályán.
Ha jól emlékszem most tart véglegesen 20 millió körül a vételára az összes bónuszt beleszámolva.
Nálam tegnap is simán MOM volt, csak marketing ez is. Szinte sosem választják kétszer ugyanazt a játékost, főleg ha új embernek is adhatják. Ez a whoscored statisztika sem ér lótúrót sem. Aszerint Busquets szintjén volt kb. bőven lemaradva Raphinhától.
Persze lehet, hogy én vagyok nagyon elfogult vele kapcsolatban.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.02. 09:52:27

Guille írta:
2023.02.02. 09:25:45
Azért korábban többször tényleg jogos kritika érte azért, hogy túl biztonsági passzokat ad, a minap az is feljött a statisztikából, hogy talán gólpassza sincs mostanság.
Na de kit érdekel? Ha így fel tudja hozni 10-ből 9-szer a labdát akár a félpályáról a támadóharmadik, és ezekből rendszerint veszély is lesz, egyedül le tud vezényelni egy kontrát a végjátékig. Amúgy is inkább a kulcspasszok fűződnek a nevéhez szemre.
Ja, 0 darab gólpassza van minden sorozatot tekintve, de ez nyilván totál irreális, erre is van kitalálva az xGA mutató (várható asszisztok száma). Az, hogy a többiek pont elrontják a labdáit, nem az ő hibája.
Nem akarom újranyitni annyira a témát, viszont nála pl nagyon azt érzem, hogy Messi távozása sokat segített a fejlődésében. Amíg itt volt, akkor volt az nála jellemzően, hogy odapasszolta neki és kész, semmit nem mert csinálni kb. Persze lehet, hogy csak újonc volt még/Koeman taktikája miatt viselkedett így, de nekem akkor is van egy ilyen érzésem. Így sokkal többet kell vállalnia, és meg is teszi, mert szükség van rá.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.02.02. 09:25:45

bence0330 írta:
2023.02.02. 08:26:09
És bár a brazil pont jó rúgta tegnap a szögleteket, de úgy 70%-ban tőlem rúghatná ő azokat is.
Amúgy a második gólunk előtti szögletet pont ő rúgta.

Öröm volt nézni, amit tegnap művelt a pályán. Duzzad az önbizalmtól, de nála esélyét nem látom, hogy elszálljon miatta, nem olyan karakternek tűnik.Ha még összejött volna neki legalább 1 gól, de akár több is, nem tudom hogyan lehetne jellemezni a teljesítményét (az első helyzete előtt amúgy letolhatta volna a Baldénak az utsó passzt, ezt azért megjegyzem halkan).

Csatlakozva az észrevételeitekhez, tényleg hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt mit fejlődött támadásban, vagy "csak" bátorságban. Én az elejétől fogva nagyra tartom, de nekem is meglepetés, hogy támadásban is ilyen erényei lettek. Azért korábban többször tényleg jogos kritika érte azért, hogy túl biztonsági passzokat ad, a minap az is feljött a statisztikából, hogy talán gólpassza sincs mostanság.
Na de kit érdekel? Ha így fel tudja hozni 10-ből 9-szer a labdát akár a félpályáról a támadóharmadik, és ezekből rendszerint veszély is lesz, egyedül le tud vezényelni egy kontrát a végjátékig. Amúgy is inkább a kulcspasszok fűződnek a nevéhez szemre. Amúgy én nem látom lassúnak. Nyilván nem a sebesség a fő erénye, de inkább átlagosnak mondanám, viszont ésszel ezt simán kompenzálja. Meg most már láthatóan érzi, mikor kell sprintben megindulnia, és mikor lassítani a játékot.

Szóval élmény nézni a szólóit, ahol tényleg nem kicselezi az embereket, de intelligenciából és technikából megoldja és emegy mellettük, érkezik a 16-oson belül rendszerint, bevállalja a cseleket is, lő a rosszabbik lábával, röhögve oldja meg a nyomás alatti helyzeteket kis területen (ezt mondjuk korábban is láttuk tőle), szóval gyakorlatilag karmesterré kezd előlépni. A befejezéseken még van mit csiszolni, de azért durva lenne, ha még abban is penge lenne.
Az is feltűnt, hogy tegnap számos pozícióban feltűnt a pályán, kötetlenebbnek tűnik a szerepe, mint ezidáig, de ez lehet, hogy a 4 kp-s felállás miatt van.
Imádom a csávót!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1064
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.02. 08:55:04

bence0330 írta:
2023.02.02. 08:26:09
Igen-igen, az simán benne van, a zseniális close controlja miatt el tud fektetni védőket, de ott is szerintem elsősorban az intelligenciája a fő oka. Leginkább úgy értettem, hogy nem fog helyből átmenni úgy két emberen, mint mondjuk egy szélső, ha megkettőzik, hanem nagyon figyeli a megnyíló helyeket, meg az előtte lévő védő mozgását, és ezzel operál (ha becsúszva jön elfekteti, stb, mindig jól választ). Kevesen tudnak ennyire higgadtan, tudatosan gondolkodni a pályán.
Ja, a tavalyi menetelésünkkor több bombát is bemutatott, az kicsit tényleg kiesett, de cserében mégis gólerős lett, csak máshogy. És bár a brazil pont jó rúgta tegnap a szögleteket, de úgy 70%-ban tőlem rúghatná ő azokat is.
Szerintem azért sem lenne jó szélső, mert nem elég gyors, nincs akkora kezdősebessége, robbanékonysága, mint pl. a fiatal Messinek volt. Valahogy komótos a mozgása, szinte lassúnak tűnik a nyargalászó szélsőkhöz képest, de mégis pont akkor ér oda a kapu elé, amikor kell. És úgy fedezi a labdát, hogy akárcsak Messit, őt sem nagyon lehet szabályosan szerelni. És ő is, akárcsak Messi, akkor is higgadt marad, ha szabálytalankodnak vele szemben, ezt nagyon bírom benne, valahogy a többiek fölé nő, uralja a helyzetet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.02. 08:26:09

brazilfan írta:
2023.02.02. 07:51:39
bence0330 írta:
2023.02.02. 00:20:23
Amiben idén nagyon szintet lépett, az a cselezés + a kapu elé érkezés. Előbbi különös szerintem, mert alapból nem egy cselgép alkat…
De voltak olyan góljai, hogy előtte egy-egy leheletfinom csellel elküldte a védőket. Ragad a lábához a labda. Viszont amiből mostanában keveset mutat, az a távoli lövés, pedig arra is képes lenne, lőtt már 20 méterről, kapásból bombagólt.
Igen-igen, az simán benne van, a zseniális close controlja miatt el tud fektetni védőket, de ott is szerintem elsősorban az intelligenciája a fő oka. Leginkább úgy értettem, hogy nem fog helyből átmenni úgy két emberen, mint mondjuk egy szélső, ha megkettőzik, hanem nagyon figyeli a megnyíló helyeket, meg az előtte lévő védő mozgását, és ezzel operál (ha becsúszva jön elfekteti, stb, mindig jól választ). Kevesen tudnak ennyire higgadtan, tudatosan gondolkodni a pályán.
Ja, a tavalyi menetelésünkkor több bombát is bemutatott, az kicsit tényleg kiesett, de cserében mégis gólerős lett, csak máshogy. És bár a brazil pont jó rúgta tegnap a szögleteket, de úgy 70%-ban tőlem rúghatná ő azokat is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1064
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.02. 07:51:39

bence0330 írta:
2023.02.02. 00:20:23
Amiben idén nagyon szintet lépett, az a cselezés + a kapu elé érkezés. Előbbi különös szerintem, mert alapból nem egy cselgép alkat…
De voltak olyan góljai, hogy előtte egy-egy leheletfinom csellel elküldte a védőket. Ragad a lábához a labda. Viszont amiből mostanában keveset mutat, az a távoli lövés, pedig arra is képes lenne, lőtt már 20 méterről, kapásból bombagólt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.02. 00:20:23

Amiben idén nagyon szintet lépett, az a cselezés + a kapu elé érkezés. Előbbi különös szerintem, mert alapból nem egy cselgép alkat, de olyan szinten lát a pályán, hogy ezt kihasználva mindig a megnyíló akár egész apró területek felé, tökéletes irányba vezeti, tolja a labdát, ez szerintem kvázi egy teljesen új stílus, amit csinál.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1064
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.29. 12:01:46

Nagyon örülök neki, és áldom azt, aki észrevette és idehozta őt. Remélem, hogy legendás karriert sikerül befutnia.
Ahhoz képest, hogy a legnagyobb ászunk, és már most is rengeteget tesz hozzá a játékhoz és az eredményességhez, elég gyéren látogatott a topikja, ez van, ha valakinek nincsenek zűrjei, és az eligazolásán sem lehet csámcsogni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.28. 20:58:53

Nem semmi jubilálás.
Bemutatkozó senyera mezben győztes meccs, győztes gól, meccs embere díj. Azt hiszem nem felejti el. =D> =D>
Mindez húsz évesen.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 18:08:34

A TM legújabb frissítése után elérte a 100M értéket (Valverdével, Bellinghammel és Musialával együtt), 5. a TM listáján. Gavi is 90M már, toronymagasan a legértékesebb 19 év alatti játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.09. 13:15:46

FCBsteve írta:
2022.11.09. 10:47:49
bence0330 írta:
2022.11.09. 10:14:43

Egyetértek. Mondjuk a hosszúvan is volt azért hely bőven, de ez okosabb volt. Pedrinek azért messze a legnagyobb erénye mint tulajdonság a higgadtság, és ezt kamatoztatja is elég sűrűn. :)
Zseniálisan bevágta arra a kis helyre! =D>
Sztem tán 10-ből egyszer, ha sikerül így, de pont jókor sikerült.
Nagyon jól jött a korai egyenlítés a második félidőben...
Szerintem teljesen tudatos volt, látszott, hogy odanéz mielőtt ellőtte. Az biztos, hogy nem sokan vállalták volna ezt be, 10-ből 8 játékos biztosan belebikázott volna a hossszúba.
Ami azért nekem elég feltűnő, hogy posztjához képest elég gólerős. Már van 3 gólja, úgy, hogy kettőt elvettek tőle. Az assistokat viszont nagyon hiányolom tőle.

Nyilván nem számít, de hogy ki találta ki, hogy David Garcia legyen az MVP az rejtély nekem. Pedri is sokkál inkább megédemelte volna, de ott van még De Jong és Baldé.
Egy vesztes csapat középhátvédjét kiválasztani, akik emberelőnyből két gólt kapnak elég vicces a szöglet ide vagy oda.
Forca Barca!!!!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.09. 10:47:49

bence0330 írta:
2022.11.09. 10:14:43
MQuCsabi írta:
2022.11.09. 10:05:56
Lehet, hogy csak belelátom, de egèszen zseniális gól volt a tegnapi.

10-ből 9-en meglőttèk volna a hosszút, aztán vagy belelèpnek vagy nem. Ő meg a rövidre lőtte, mindkèt vèdő támaszkodott a lábán, hiába volt kis hely (hely sem volt), mègis simán bemehetett a labda.
Egyetértek. Mondjuk a hosszúvan is volt azért hely bőven, de ez okosabb volt. Pedrinek azért messze a legnagyobb erénye mint tulajdonság a higgadtság, és ezt kamatoztatja is elég sűrűn. :)
Zseniálisan bevágta arra a kis helyre! =D>
Sztem tán 10-ből egyszer, ha sikerül így, de pont jókor sikerült.
Nagyon jól jött a korai egyenlítés a második félidőben...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7237
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 10:14:43

MQuCsabi írta:
2022.11.09. 10:05:56
Lehet, hogy csak belelátom, de egèszen zseniális gól volt a tegnapi.

10-ből 9-en meglőttèk volna a hosszút, aztán vagy belelèpnek vagy nem. Ő meg a rövidre lőtte, mindkèt vèdő támaszkodott a lábán, hiába volt kis hely (hely sem volt), mègis simán bemehetett a labda.
Egyetértek. Mondjuk a hosszúvan is volt azért hely bőven, de ez okosabb volt. Pedrinek azért messze a legnagyobb erénye mint tulajdonság a higgadtság, és ezt kamatoztatja is elég sűrűn. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 10:05:56

Lehet, hogy csak belelátom, de egèszen zseniális gól volt a tegnapi.

10-ből 9-en meglőttèk volna a hosszút, aztán vagy belelèpnek vagy nem. Ő meg a rövidre lőtte, mindkèt vèdő támaszkodott a lábán, hiába volt kis hely (hely sem volt), mègis simán bemehetett a labda.
Kép
Isti88
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022.08.03. 02:14:20

2022.09.18. 20:05:38

Egy remek játékoselemző csatorna készített róla egy videót, ha jól emlékszem, senki nem kapott még ilyen magas végső értékelést náluk. :D

https://m.youtube.com/watch?v=VwYYq82ONYk
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.14. 00:35:01

Gyanús volt, mert volt 3-4 alkalom is, mikor belöbbölhette volna vagy indíthatott volna ès mintha már előre bocsánatot kèrt volna, hogy nem adja.

(Mondjuk ez èvek óta jellemző is a csapatra, hogy ebben a fene nagy labdatartásban a be-befutkorászó támadóinkat nem indítjuk el. Így aztán az eredmènye, hogy egy idő után el sem indulnak ès marad az álló/sètálló foci)
Kép
Válasz küldése