Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2023.03.06. 14:37:36

Valahogy a többieket sem érzi mostanában,
rosszul helyezkedik, útban van, elfejeli,
rossz döntések, lassú lábbal, fejben.
Lehetőséget kap, de nem nagyon van változás sajnos.
Még jó, hogy ez most belefér a csapatnak is.
Nem tudom, mi a megoldás. Pedig nagyon kellene a 2-3 évvel ezelőtti Fati.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.03.06. 13:39:33

Ez is elképesztő, hogy egy 20 éves kölyök már 63 ligameccsel rendelkezik, gyakorlatilag két teljes szezonnal. 20 évesen. Úgy, hogy rengeteget volt sérült. Nagyon hamar bedobják ezeket a fiatalokat manapság a mélyvízbe, aztán kiégnek. Senna 24 éves korában került a Forma-1-be. Prost 25 évesen. Ezeket a gyerekeket nagyon hamar kicsinálják. Persze ez őket aligha zavarja, keresnek rengeteg pénzt. Őket nem kell félteni. A sport látja ennek kárát.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.06. 13:10:16

Szerintem ő ott tart, amit az összes támadó átél egyszer fiatalon. Majdnem mindenkinek van egy olyan 1-2 szezonja, ahol sehol semmi nem jön össze, hozzáállás sem megfelelő, stb.
Azt tippelem ő most ugyanebben a cipőben jár. Pl Rashford az egyik legjobb formában lévő támadó, előző szezonban 4 gólt lőtt. Ugyan 20 éves, de kb ez csak a 2. felnőtt szezonja a sérülései miatt, gondolom most került ebbe a gödörbe.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Hungarokatalan20
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2023.02.16. 18:08:21

2023.03.06. 12:59:34

Igen, nekem is kifejezetten szimpatikus volt, hogy odament Ferranhoz.

És nagyon remélem, hogy nemsoká újra az igazi Fatit láthatjuk majd... azt a verziót, aki 15 perc alatt két gólpasszt és egy gólt hozott össze a Sociedad ellen a szezon elején.

https://www.youtube.com/watch?v=Gx8DK5goYpw
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.06. 12:40:36

Andris írta:
2023.03.06. 12:16:59


Szóval összességében hiányolom az alázatot, a csapat iránti elkötelezettséget, a bizonyos fokú önzetlenséget, a társak segítésének szándékát. Mind olyanok, amikkel simán ünnepelt sztár lehet valaki (újra).

Ezen dolgozni kéne már rég. Sajnos (Ansu szempontjából) azt feltételezem Xaviról, hogy nem bugyuta. Akkor viszont ő is látja ezt már rég. Azt se feltételezem, hogy ne akarna megfelelő lépéseket tenni.
Szóval három forgatókönyvet tartok elképzelhetőnek:
1. Ansu egoja és (érzelmi) inteligenciája nem ad lehetőséget lassú javulásra sem
2. Laportáék "kötelezik" az edzői stábot, hogy hímestojásként bánjanak a 10essel.
3. Xaviék tapasztalatlanságából adódóan maguktól bánnak hímestojásként vele.

Utóbbi kevésbé valószínű szvsz, bár érdekes statisztika asszem, hogy Ansu ha csere is alapvetően, de gyakorlatilag kivétel nélkül minden meccsen lehetőséget kap, mikor mennyit, de kap.
Laportáékból bármit is kinézek, de mégis sajnos az elsőt tartom az igazán valószínűnek. :(

Kiváncsi vagyok, mit gondoltok, de én egyre elégedetlenebb vagyok az ő hozzáállásával. Sajnos azt gondolom, hogy ez nyomja rá igazán a bélyeget a teljesítményére. Ettől még lehet h ő is gólképtelen támadó lenne, egy sok közül, de más jellegű, alapvetőbb gondokat látok. Nem olyanokat, mint Torresnél, Lewánál, Raphinál.
Szerintem ezt már sosem tudjuk meg. Vagy nem változik és akkor már végleg el lesz könyvelve lúzernek vagy képes visszatérni a régi Fatihoz és akkor nem fog érdekelni senkit mi volt a korábbi ok.

Azt viszont illik nmegemlíteni, ha mindenki gyerekes hisztivel vádolja, hogy miután Torres kihagyta a büntetőt ő volt az első aki odament vigasztalni. Semmi indulatosság, beképzeltség nem volt abban, csak egy ilyen hirtelen lobbanás, nem kell akkora feneket keríteni ennek. Ahogy Raphinha is nemrég milyen cirkuszt vágott ki, hogy lecserélték, mégsem beszélünk róla.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.06. 12:16:59

A képességei nyilván nem változnak nagyokat egy játékosnak.
A fizikális állapotát illetően két dolog van: az egyik, hogy nyilván játékra alkalmas. A másik, hogy a műtött láb lehet sose lesz százas. Ez korlátozhatja a teljesítményét.

Amit én látok Fatinál, az viszont egyértelműen mentális problémának tűnik, és tulajdonképp két különböző dolog is van:
1. Félti a lábát, nem megy bele nagy dolgokba, nem hajtja szét magát, egyszerűen nem 100% az ahogy odateszi magát. Ez szerintem egy természetes mentális gát egy olyan kálvária után, mint az övé. Viszont muszáj lenne dolgozni vele ezen, és ehhez nem erőnléti edző kell, és nem is Xavi atyai szavai, hanem szakember.

2. Van egyfajta hozzáállásbeli, önbizalombeli probléma, kérdéskör is: Úgy látom, hogy nem hajt, nem teszi oda magát. Nem ütközésekre, nem túlfeszítésre gondolok, hanem egy egyszerű hajtós teljesítményre. Olyanra, amikor utánamegy a labdáknak, odateszi magát védekezésben, letámadásban, stb. Nem úgy mint Gavi, csak úgy mint mondjuk Raphi vagy Ferran. Lehetne ezt magyarázni az 1. pontommal, de szerintem itt többről van szó.
Azt is látom, hogy nem választja a jó megoldásokat. Nem úgy, mint pl sokszor régen (és most is) Dembelé pl, hanem tudatosan: nem passzol, nem támadást épít, nem a csapatért és a csapatnak játszik, kifejezetten öncélú a hozzáállása. A lecsúszófélben lévő Cristianora emlékeztet. A tegnapi büntetős hiszti ezt tovább erősíti bennem, de eddig is így éreztem. Oké, hogy a támadót gólban mérik (legelső sorban), de a Camp Nou és Xavi is másként működik. Nem kell kiszakítanod a gólzsákot, hogy rendkívüli tagja lehess a keretnek, akár a kezdőnek is. A legtöbbeknek, szerintem pl Lewának is nagy örömöt okoz, ha kulcspasszokat is oszthat, Messi is így volt, Pedriék is így vannak. A legnagyobb sztárjaink. Ansunak megvannak ehhez (is) a képességei. Mégsem erre játszik, és szerintem ez hosszú hónapok óta így van.

Szóval összességében hiányolom az alázatot, a csapat iránti elkötelezettséget, a bizonyos fokú önzetlenséget, a társak segítésének szándékát. Mind olyanok, amikkel simán ünnepelt sztár lehet valaki (újra).

Ezen dolgozni kéne már rég. Sajnos (Ansu szempontjából) azt feltételezem Xaviról, hogy nem bugyuta. Akkor viszont ő is látja ezt már rég. Azt se feltételezem, hogy ne akarna megfelelő lépéseket tenni.
Szóval három forgatókönyvet tartok elképzelhetőnek:
1. Ansu egoja és (érzelmi) inteligenciája nem ad lehetőséget lassú javulásra sem
2. Laportáék "kötelezik" az edzői stábot, hogy hímestojásként bánjanak a 10essel.
3. Xaviék tapasztalatlanságából adódóan maguktól bánnak hímestojásként vele.

Utóbbi kevésbé valószínű szvsz, bár érdekes statisztika asszem, hogy Ansu ha csere is alapvetően, de gyakorlatilag kivétel nélkül minden meccsen lehetőséget kap, mikor mennyit, de kap.
Laportáékból bármit is kinézek, de mégis sajnos az elsőt tartom az igazán valószínűnek. :(

Kiváncsi vagyok, mit gondoltok, de én egyre elégedetlenebb vagyok az ő hozzáállásával. Sajnos azt gondolom, hogy ez nyomja rá igazán a bélyeget a teljesítményére. Ettől még lehet h ő is gólképtelen támadó lenne, egy sok közül, de más jellegű, alapvetőbb gondokat látok. Nem olyanokat, mint Torresnél, Lewánál, Raphinál.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.06. 10:27:56

MessiNeymarSuarez írta:
2023.03.06. 09:58:28
...főleg ha mondjuk Lewa fejéről lopja el a kiegyenlítést érő labdát mint a MU ellen, és ez már nem az első.
A következőn meg kivédi Kessié lövését. :D Mostanság kicsit olyan, mind Griez egyik ősszel, mikor pár hétig a saját gólvonaláról is kifelé lőtte a lasztit.

De vannak jó megmozdulásai, hihetetlen amúgy hogy a támadóinknak mennyire szerencséje sincs a forma mellett, azért Fati nem egy kapufát lőtt mostanság. Abban biztos vagyok, hogy fog ő még nagyon jól focizni, csak azt nem tudom, hogy azt itt, Barcelonában meg tudjuk-e várni, főleg, hogy ő közben mínusz egy ember a góljai nélkül sajna, anélkül nem illik a játélmodellünkbe egyáltalán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.06. 09:58:28

Nyiri81 írta:
2023.03.06. 09:35:29
Vele mi történt? Nem értem. 1-1.5 éve kiemelkedően játszott. Akármikor becserélték nem kis pluszt adott. Rendszeresen hozta a gólokat. Most meg, emberhátrány. Nem értem. Nem felejtett el focizni akkor meg mi baja?
El kéne venni tőle a 10-es mezt mert túl nagy teher, neki is kéne tolnia egy resetet fejben, ne akarjon aranylabdásként vagy "új-Messiként" teljesíteni mert görcsölve nem fog menni.

Még csak 20 éves, lenne ideje elengedni az előző berobbanását és a 0-ról kezdve felépítenie magát de ezzel a kényszeres "énakarok mindent, bizonyítanom kell" felfogással nem sokra viszi, főleg ha mondjuk Lewa fejéről lopja el a kiegyenlítést érő labdát mint a MU ellen, és ez már nem az első.

Hozzáállásban sajnos a kapálózó Ronaldora hasonlít, aki tudja hogy bal lábbal kelt fel mégis mindent ő akar befejezni a csapat kárára is.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.03.06. 09:35:29

Vele mi történt? Nem értem. 1-1.5 éve kiemelkedően játszott. Akármikor becserélték nem kis pluszt adott. Rendszeresen hozta a gólokat. Most meg, emberhátrány. Nem értem. Nem felejtett el focizni akkor meg mi baja?
Csak is Puyol
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.24. 22:52:15

Deluigi írta:
2023.02.24. 20:45:13
Bad news for Barça as club statement reveal Ansu Fati “suffered a left knee contusion during training session”

#FCB “Ansu Fati is out and his recovery will determine his availability”, Barcelona reports.

ez nem tul jo hir :(
Azt olvastam valahol, hogy semmi extra, max egy körből kimarad. Aztán majd meglátjuk, nagyon hiányozni úgysem fog, csak ne legyen súlyos sérülés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.02.24. 20:45:13

Bad news for Barça as club statement reveal Ansu Fati “suffered a left knee contusion during training session”

#FCB “Ansu Fati is out and his recovery will determine his availability”, Barcelona reports.

ez nem tul jo hir :(
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.17. 21:07:11

bence0330 írta:
2023.02.17. 20:55:04
Csak én láttam úgy, hogy jól szállt be? Nagyon alacsony pontot kapott a főoldali értékelőben. Szerintem most volt benne hajtás és veszély is, akkor is, ha a gól éppenhogy nem jött össze.
Én két dologra emlékszem: pár so-so lövési kísérletre, és arra, hogy egy labdavesztésnél úgy kocogott utánna a leforduló MU játékosnak és a kontrának, mint ha teljesen lesz.rná. Kiábrándító volt, nagyon meg voltam rökönyödve rajta. Még ma sem értem, hogy ott mi történt.

Amúgy valszeg az utsó 15 perces tüzijátékunkban neki is volt szerepe, csak nem igazán tudom szétszelektálni azt a sok jelenetet így utólag, emlékezetből.

Mindenesetre engem biztos nem győzött meg, az megmaradt volna. Miután kiderült hogy Gavi és Pedri is tuti off, egyből azon kezdtem el gondolkodni, hogy Alba maradjon, és Baldét használjuk harmadik, bal oldali támadónak a visszavágón.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.17. 20:55:04

Csak én láttam úgy, hogy jól szállt be? Nagyon alacsony pontot kapott a főoldali értékelőben. Szerintem most volt benne hajtás és veszély is, akkor is, ha a gól éppenhogy nem jött össze.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.02.15. 11:16:56

Nekem is pont ő jutott eszembe.
Lehet nagy lett rá a 10-es mez és az azzal járó elvárás.
Nem ő lesz az első tehetség, aki így járt a hirtelen jött sztársággal.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.02.15. 10:24:10

Újabb Bojan Krkics?
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.02.15. 09:45:26

Olvasva, hogy a viselkedésével vannak gondok, az baj. Valószínűleg ez kihat az edzésmunkájára is. Én is visszafejlődést látok nála a szezonkezdet óta. Ilyen hozzáállással (ha igazak a hírek) felesleges megtartani.
Főleg, hogy az évi bruttó 14m eurós fizetés sok egy mostanra perememberré vált játékosnak.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.02.14. 20:20:18

Különböző forrásokból szerzett információk alapján szerintem a modorával, identitássával vannak gondok. Lehet látni a pályán amikor egy-egy balul sikerült megoldás után a társak szólnak neki, elég fura grimaszokat vág.
Emlékszem - próbálom elfelejteni azt az időszakot -, amikor egy rossz megoldása miatt Koeman kérdőre vonta, erre beszólt neki. (Akkor még nagy reménységnek számított) Nem is játszott egy darabig.
Nem tudjuk, milyen a viszonya a társakkal, Xavival, de valami nagyon nincs rendben. Vagy a tányér, vagy a leves görbe. Egyedül Messi volt rá pozitív hatással.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.14. 19:55:59

davi10 írta:
2023.02.14. 19:46:26
...Ennek ellenére én nem látom, hogy bármivel előrébb tartana, mint a szezon elején.
Sőt... szezon elején még kevés percekkel is gólokat lőtt. Most ránéztem, a bajnokság első 10 meccsén (8alkalommal csereként) összehozott egy 3/3-at, 336 perc alatt, azért az nem gyenge. Azóta nics gólpontja, legalábbis a LL-ban. Jól halad, csak rossz irányba sajnos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.14. 19:46:26

Sonoma írta:
2023.02.14. 17:49:49
Mitől ilyen lassú? Milyen edzés munkát végez? Biztos, hogy megkapja azt a erőnléti és gyorsasági terhelést amivel visszanyerné a régi gyorsaságát? Kaphat-e már egyáltalán maximális terhelést, ami elengedhetetlen a fejlődéséhez? stb.
Addig amíg ezeket nem tudom, én nem török pálcát felette, de sajnos fogy a levegő körülötte.
És ezeket mikor fogod megtudni? :D

Én amúgy nem hiszem, hogy bármivel könnyebb edzésmunkát kellene végeznie, mint a többieknek. Február van és a szezonban hivatalosan még nem volt sérült. Ennek ellenére én nem látom, hogy bármivel előrébb tartana, mint a szezon elején.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.02.14. 17:49:49

Peter írta:
2023.02.04. 16:37:05
Az lehet, hogy a teljesítménye viharosan hullámzik, de éppen emiatt egyáltalán nem szabadna még feladni vele szemben a türelmet. Októberben volt 20 éves, szemünk előtt zajlik ami vele történik, történt a pályán.
Fati jelenleg közel sem egy kilátástalan Depay kategória, ráadásul ez a manapság leghatékonyabbnak tűnő 4-4-2 felállás sem Fatin áll vagy bukik, szóval minden adott, hogy önmagára találjon.
Csoda és irreális ajánlatra jelenleg szerintem nincs mire alapozni, de amennyiben ennek mégis eljönne az ideje, az valószínűleg azért lesz, mert elkezdett ömagára találni.
Akkor meg vétek lesz eladni majd.... :lol:
Nekem (is) egy nagy kérdőjel Fati teljesítménye.
Amit én látok, hogy egykori önmagához képest lelassult, a robbanékonysága se a régi. Márpedig egy támadó legfontosabb fegyvere a sebessége. Hiába cselez jól, ha védő újból és újból utoléri (és szereli). Lásd C. Ronaldo.
A kupában láthattuk (gyengébb-lassabb ellenféllel szemben), hogy azért nem felejtett el kapura lőni, de ez a mostani gyorsasága a La ligában már kevés. Ezért inkább fizikai, mint mentális problémát látok nála.
Kérdések sora ötlik fel bennem. Mitől ilyen lassú? Milyen edzés munkát végez? Biztos, hogy megkapja azt a erőnléti és gyorsasági terhelést amivel visszanyerné a régi gyorsaságát? Kaphat-e már egyáltalán maximális terhelést, ami elengedhetetlen a fejlődéséhez? stb.
Addig amíg ezeket nem tudom, én nem török pálcát felette, de sajnos fogy a levegő körülötte.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.08. 12:03:07

Részben Kessiét, részben őt nyomatnám leginkább a közeljövőben, Busi kiesésével.

Nagyon nem szimpatikus számomra az idei évben. Rendszerint nem a csapat számára legjobb megoldásokat választja, és többségében szerintem tudatosan. Látványosan öncélú, és nem tűnik elég alázatosnak sem. Arról nem is beszélve, hogy nem látom nála a fejlődést fizikailag, pedig szerintem még lenne hova, és lenne lehetősége.

Ha a kövi hetekben sem tud igazán hozzátenni, nyáron elengedném jó pénzért. Mindenki jobban járna.

Most nyugi van a csapatnál, jobb formában az egész gépezet, tekintélyes előny, van már kupa, stb.. ennél ideálisabb körülmények nincsenek. BÁRKI, aki a kövi hetekben lehetőségeket kap, a lehető legjobb esélyeket kapja meg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.02.05. 10:16:16

Peter írta:
2023.02.04. 16:37:05
Az lehet, hogy a teljesítménye viharosan hullámzik, de éppen emiatt egyáltalán nem szabadna még feladni vele szemben a türelmet. Októberben volt 20 éves, szemünk előtt zajlik ami vele történik, történt a pályán.
Fati jelenleg közel sem egy kilátástalan Depay kategória, ráadásul ez a manapság leghatékonyabbnak tűnő 4-4-2 felállás sem Fatin áll vagy bukik, szóval minden adott, hogy önmagára találjon.
Csoda és irreális ajánlatra jelenleg szerintem nincs mire alapozni, de amennyiben ennek mégis eljönne az ideje, az valószínűleg azért lesz, mert elkezdett ömagára találni.
Akkor meg vétek lesz eladni majd.... :lol:
Szegény Fati, már 18 évesen megkapja a 10-es mezt, hoz egy jó teljesítményt, meccseket dönt el, majd megsérül. És megint megsérül. Utána meg, nem az igazi. Pedig neki pont így kellene játszania, ahogy most teszi, sok-sok semmi, és hirtelen 3-4 villanás meccsenként, amivel képes eldönteni a találkozott. Ekkor lenne halálos.

Eladni biztos, hogy nem fogjuk, hamarabb megy Torres (szerintem ő se fog még jövőre) ha feljavul azért nem adjuk el, ha meg rosszul fog játszani, akkor nem lesz kinek eladni.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.02.04. 21:58:41

El nem adnám. Úgy néz ki felépült és hátra hagyta a sérülést. Sokan elfelejtik mekkora tehetség a gyerek. Benfikák 100 misiért dobálják az ilyen arcokat. Remélem Xavi lesz olyan józan, hogy nem herdálja el. Hiszem, hogy a jövő egy meghatározó arca lesz.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.02.04. 16:37:05

Az lehet, hogy a teljesítménye viharosan hullámzik, de éppen emiatt egyáltalán nem szabadna még feladni vele szemben a türelmet. Októberben volt 20 éves, szemünk előtt zajlik ami vele történik, történt a pályán.
Fati jelenleg közel sem egy kilátástalan Depay kategória, ráadásul ez a manapság leghatékonyabbnak tűnő 4-4-2 felállás sem Fatin áll vagy bukik, szóval minden adott, hogy önmagára találjon.
Csoda és irreális ajánlatra jelenleg szerintem nincs mire alapozni, de amennyiben ennek mégis eljönne az ideje, az valószínűleg azért lesz, mert elkezdett ömagára találni.
Akkor meg vétek lesz eladni majd.... :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.04. 16:32:28

Igen, én is úgy gondoltam, hogy 70-80 misi fölött lenne értelme elengedni, az angol csapatoknak ez nem olyan nagy összeg.

Kölcsönbe nem hiszem, hogy menne, ahhoz még mindog túl nagy a hype körülötte.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése