Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.30. 19:39:04

ha igaz ez a legutolsó Sportos pletyó, akkor a klub már rég lemondott a veszélyes* Dembéléről, és csak azért akart vele hosszabbítani 1 évre még, h pénzért tudja majd eladni.

én kívánom neki, h legyen máshol sikeres, mert a klub és ő közte ez a kapcsolat látványosan nem működött, nyögvenyelős volt. nem is értem azokat itt, akik tovább szeretnék nézni ezt a szenvedést, és reménykedni Dembi megújulásában a 26. alkalommal, mióta itt van.

*önmagára, a saját karrierjére, és a nézők agysejtjeire vitathatatlanul.
Barcaforever írta:
2022.01.30. 18:20:56
Én egy másik topicban feltettem már a kérdést, de nem jött rá érdemi válasz, Dembele azon mit hibázott, hogy a Dortmund mennyiért adta el, a Barca vezetősége mennyit adott érte és milyen szerződést tolt elé.
Dembi semmiért sem hibás. A Dortmund elleni lázadására a Barca ösztökélte. Az életmódja azért volt olyan, amilyen, mert lehúzta a környezete. A spanyollal azért állt hadilábon, mert rossz a nyelvérzéke (megjegyzem a spanyol és a francia szókincs sztem saccra 60%-ban átfed, lévén közeli rokonságban van a két nyelv). A hosszabbítása azért nem jött össze, mert az ügynökének nagy volt az arca. Keresni meg azért keresett ennyit, mert ilyen szerződést toltak elé. Ő nem tehet semmiről, mert csak egy kisfiú. Egy kisfiú, aki amint elkezd felelősséget vállalni bármiért, neadjisten beismerni, h hibázhatott netán ő is valamiben, abban a pillanatban talán el is kezdik őt komolyan venni az emberek, és nem csak egy hülyegyereknek aposztrofálni.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.30. 19:36:46

Még ha 100%-ban is a játékos és ügynöke mondja az igazat (szerintem nagyon nem igy van) akkor is engedtessék meg annyi részrehajlás, hogy a csapatnak szurkolunk, akár tagja a srác, akár nem. Nagyobb nevek is távoztak nála és gondolom majdnem mindenki nevében mondom, hogy bármi történt maradt a csapat mellett. Szerintem az első ajánlat hasonló lehetett, mint a jelenlegi bére, de azt 1 hete mondták, hogy visszavonták. Ez a megjelent ajánlat az lehet, hogy ha annyira maradna, ahogy nyekergik mindenfelé a sajtóban, bizonyítsa. Én is ezt tettem volna.

A MU tagadja, hogy tárgyalna a megszerzéséröl. - Romano
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.01.30. 19:43:33-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.01.30. 19:28:43

LG írta:
2022.01.30. 17:51:13
Ja, csak eddig úgy volt előadva, hogy a klub tök jó ajánlatot adott neki, csak a szemét pénzéhes Dembeléjék nem fogadják el. Ha viszont ezek a számok vannak közelebb a valósághoz, akkor azért kicsit más megvilágításba helyezi az egészet.
Még ha így is van, a teljesítményéhez mérve még az is sok. 5 éve ugyanott jár, hogy majd egyszer talán kijön belőle a tehetség, de ugyanolyan idegenként mozog a pályán, stb. Mindenkinek az a legjobb ha lelép.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.30. 18:20:56

LG írta:
2022.01.30. 17:51:13
Ja, csak eddig úgy volt előadva, hogy a klub tök jó ajánlatot adott neki, csak a szemét pénzéhes Dembeléjék nem fogadják el. Ha viszont ezek a számok vannak közelebb a valósághoz, akkor azért kicsit más megvilágításba helyezi az egészet.
Dembele kiírása után, teljesen egyértelmű volt sztem, h a legfontosabb információk nincsennek kommunikálva az emberek felé. Moribánál sztem ugyanez volt. Én egy másik topicban feltettem már a kérdést, de nem jött rá érdemi válasz, Dembele azon mit hibázott, hogy a Dortmund mennyiért adta el, a Barca vezetősége mennyit adott érte és milyen szerződést tolt elé.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.30. 17:51:13

Ja, csak eddig úgy volt előadva, hogy a klub tök jó ajánlatot adott neki, csak a szemét pénzéhes Dembeléjék nem fogadják el. Ha viszont ezek a számok vannak közelebb a valósághoz, akkor azért kicsit más megvilágításba helyezi az egészet.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.01.30. 17:32:45

jclayton írta:
2022.01.30. 12:32:03
plusz egy évet ajánlottak neki a mostaninál jelentősen rosszabb feltételekkel nagyjából a jelenlegi bére feléért (négy-ötmilliós évi bérért a legutolsó szerződéshosszabbításokból kiindulva), a bónusz pedig, hogy nyáron tízmillióért elengedték volna. Hát nem tudom, ha tényleg ez a helyzet, akkor szerintem teljesen reálisan sokkal jobb ajánlatokat kaphat a piacon - nyilván nem a húszmilliós éves fizetés magasságában, de ennél jobb feltételekkel.
Szerintem pedig ez al lehető legtisztességesebb dolog volt. Miért?
Kb így képzelem el a tárgyalást (zárójelben a ki nem mondott gondolatok):

A klub rossz anyagi helyzetben van, nem engedheti meg magának a magas fizetéseket, de szükségünk van rád, ezért hosszabbítsunk! Ha a szezon lemegy, tisztább lesz a kép ki mit tett le az asztalra, esetleg a kassza is másképp áll. Aki időt nyer életet nyer, segíts nekünk ezzel a fél évvel. (Mi is segítettünk neked hisz az elmúlt 4 éved fele sérüléssel telt) Ha eljön a nyár nyugodtan eligazolhatsz. (A 10 milla nem egy egetrengető összeg, akár magad is kifizetheted az eddigi béredből, ha olyan helyre akarsz menni, ahol csak ingyen kellesz)

Nekünk ez nem megfelelő. (Nem csak pénzügyileg álltok rosszul, hanem a szurkolók is eredményt várnak. Most van itt a lehetőség hogy kihasználjuk a szorult helyzeteteket. Sehol nem kapunk annyit, mint amennyit itt kipréselünk belőletek. Ha volt 50 misi Ferranra, akkor van még ott nekünk is) Nem tündököl a csapat. Nélkülözhetetlen az általam képviselt Dembelé.

De a régi mondás szerint, a "nélkülözhetetlen emberektől meg kell szabadulni" . Vagy az újabb szerint "senki nem lehet nagyobb mint a klub".

De nem is értem, miért kellene még azon agyalni, hogy játszon valaha a Barcelonában. Apámtól hallottam azt a hasonlatot, hogy nem ér semmit az a vadászkutya, amelyiket hajtani kell a vad után.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.30. 12:32:03

Fenntartásokkal kell kezelni, de először ír valaki róla, szóval a Sport valamilyen konkrétumokat is hozott arról, hogy mégis mi volt az a végső ajánlat, amit Dembélé visszautasított és azóta a klub is levette a napirendről (https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... e-13166567). Eszerint plusz egy évet ajánlottak neki a mostaninál jelentősen rosszabb feltételekkel nagyjából a jelenlegi bére feléért (négy-ötmilliós évi bérért a legutolsó szerződéshosszabbításokból kiindulva), a bónusz pedig, hogy nyáron tízmillióért elengedték volna. Hát nem tudom, ha tényleg ez a helyzet, akkor szerintem teljesen reálisan sokkal jobb ajánlatokat kaphat a piacon - nyilván nem a húszmilliós éves fizetés magasságában, de ennél jobb feltételekkel.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.29. 20:21:17

bence0330 írta:
2022.01.29. 20:03:55

Fél órával ezelőtti hír. Ha igaz, akkor magyarán a Barca visszavonta az ajánlatot, és Dembélé csak és kizárólag Pedriékhez hasonló kontraktussal újíthat. Nagyon helyes, nekem az eredeti ajánlatok sem voltak korrektek, mert maradt volna a brutális bérfeszültség. És ő azért nem Messi, aki kiérdemelte a különbözetet, és vissza is hozza azt.
De a Barca elsősorban távozni szeretné látni.

Én örülök, ez így mindenképp az utolsó igazán kiugróan elcseszett igazolás és bér kitatarozása lesz, akár megy, akár hosszabbít kis pénzzel. Már a nagytakarítás végéhez közelednénk így, és csak SR-ék vannak vissza.
Hát Pedrinél több pénzt nem is ér. Egyébként szerintem eltaktikázták az ügynökei. Más ajánlatot se tudnak felmutatni, azzal csak a Barcát akarták sarokba szorítani, csak Alemany átlátta a helyzetet. Gondolom hasonló vagy gyengébb ajánlatok jöttek, mint a jelenlegi szerződése, mert senki nem bízik abban hogy elmúlt a sérúlékenysége.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.29. 20:03:55

"According to Gerard Romero, the general director of Barça, Ferran Reverter, and the first and sports vice president, Rafa Yuste, told the player's agent directly that the proposal is no longer valid.

Barca's move means that if the Frenchman still wanted to renew, he would have to renegotiate with Barca on different terms.

It is necessary to remember that Dembélé has rejected until now this first proposal. But the Barça club would have informed him now that, in case of renegotiating the renewal, he would be with similar conditions to the new contracts of Pedri and Ansu Fati.

Now the situation has taken a new turn and Barça's priority is to leave the club. Among the possible options proposed by the Barça club there are three: Exchange of players on loan, minimum transfer to pay now or deferred, assume part of the record it's from the season."

Sport, Romero (google translate)

Fél órával ezelőtti hír. Ha igaz, akkor magyarán a Barca visszavonta az ajánlatot, és Dembélé csak és kizárólag Pedriékhez hasonló kontraktussal újíthat. Nagyon helyes, nekem az eredeti ajánlatok sem voltak korrektek, mert maradt volna a brutális bérfeszültség. És ő azért nem Messi, aki kiérdemelte a különbözetet, és vissza is hozza azt.
De a Barca elsősorban távozni szeretné látni.

Én örülök, ez így mindenképp az utolsó igazán kiugróan elcseszett igazolás és bér kitatarozása lesz, akár megy, akár hosszabbít kis pénzzel. Már a nagytakarítás végéhez közelednénk így, és csak SR-ék vannak vissza.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.29. 11:45:07

Femeni írta:
2022.01.29. 08:32:08
Kicseszett a Dortmunddal, most kicseszik velünk. Annyira nem nagyágyú a srác, mint aminek képzeli magát. Én nem kapkodnék ilyen alkalmazott után. Pláne nem annyiért, amennyit ő óhajt. Szerintem ha PSG-nek, Chelseanek kell is, max kevesebbért, és max a padra.
Ez mondjuk világos. Évi 40 milliós nettó fizetést sehol sem fog kapni, hiába megy ingyen. Ha jól tudom Messi kap évi 25 millió eurót nettóban, + kapott szintén ugyanennyi aláírási pénzt Párizsban. Ő ugyan idősebb, cserébe viszont még mindig jobb játékos, kevésbé sérülékeny és nagyon erős marketingértéke van.

De nem is hiszem, hogy ez a 40 milliós kövételés valós lenne, ennyire ők sem lehetnek elrugaszkodva a valóságtól. Ha valahol megkapja az évi 15M-t és még mellé mondjuk ugyanennyi aláírási pénzt, összeteheti a két kezét.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.29. 10:15:58

Sonoma írta:
2022.01.29. 09:10:14
A számításaidból kiveszed az emberi faktort.
Ez nem úgy megy, ja nem sikerült a tervünk, akkor majd aláírom amit kapok és vígan focizok tovább. Nem robotok vagyunk. Mi sem ugyanúgy gondolkozunk, értelmezzük ugyanazt az esetet itt a fórumon.
Miért gondolod, ő így fogja fel, ahogy te elképzeled?
A dortmundi esetből kiindulva én még azt gondolom, inkább ül a lelátón, mint aláírja a vezetőség által ajánlott szerződést.
Mert ő elhiszi magáról, hogy egy 40m fizetést megérő csúcsjátékos.
Szerintem pont hogy nagyon is benne van az emberi faktor: Dembelé leszarja. :D Én olyan srácnak látom őt, aki elfocizgat, mert azt szereti, huszonévesen lubickol a pénzében és fifázgat gondtalanul. Nyilván megpróbálják neki a minél jobb fizetést. De ha egyszer már lesz egy szerződése, mindegy hogy milyen, még mindig eurómilliókat keres, focizhat, és fifázhat. Nem hiszem, hogy különösebben szétstresszelné magát bármin.

Azért a dortmunid esete nagyon más, ott valami olyanért tagadta meg az edzést pár napig, egy hétig, ami ígyis úgyis megtörtént volna, csak az volt a kérdés, hogy hova, mennyiért.
Az általam felvázolt, tisztán hipotetikus helyzetben, ismét kiemelném: nincs más valódi opciója, mint a Barcában játszani tovább.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.29. 09:10:14

Andris írta:
2022.01.28. 14:02:41
Hát mivel az általam leírt helyzetben az van, hogy amúgy se kapott jobb ajánlatot senkitől, így szerintem
a) örüljön, hogy kapott szerződést
b) nyilván lesz benne egy rakás függő rész, ami pont hogy teljesítményre ösztönzi szerintem a játékost, akit tényleg érdekel, hogy 3 vagy 4 vagy 4,5 milliót keres egy évben végül.

Itt nem arról van szó, hogy azért lőttékbe a fizetési igényét magasra, mert ennyiért éri meg neki játszani, ezalatt meg már nem kifizetődő.. hanem mert ezek a dolgok masszív alkudozások tárgyai. Aztán ami sikerül, az lett, azért fog focizni. Ez mindig, mindenkinél így van.

Kétségtelenül nem annyira jó a szitu, de szerintem ha megkötik, akkor pont az van, hogy Dembelé és a klub valahogy kiegyeztek, és mehetnének tovább.

Ez mind hipotetikus, de egyik dologból már következik a másik, abból meg a harmadik.
A számításaidból kiveszed az emberi faktort.
Ez nem úgy megy, ja nem sikerült a tervünk, akkor majd aláírom amit kapok és vígan focizok tovább. Nem robotok vagyunk. Mi sem ugyanúgy gondolkozunk, értelmezzük ugyanazt az esetet itt a fórumon.
Miért gondolod, ő így fogja fel, ahogy te elképzeled?
A dortmundi esetből kiindulva én még azt gondolom, inkább ül a lelátón, mint aláírja a vezetőség által ajánlott szerződést.
Mert ő elhiszi magáról, hogy egy 40m fizetést megérő csúcsjátékos.
Femeni
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.01.20. 21:08:08

2022.01.29. 08:32:08

Kicseszett a Dortmunddal, most kicseszik velünk. Annyira nem nagyágyú a srác, mint aminek képzeli magát. Én nem kapkodnék ilyen alkalmazott után. Pláne nem annyiért, amennyit ő óhajt. Szerintem ha PSG-nek, Chelseanek kell is, max kevesebbért, és max a padra.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2022.01.29. 08:29:51

Chino írta:
2022.01.29. 07:04:38
Ez érdekes lenne, én ezt akkor tudnám elképzelni, ha a PSG eladná valamelyik nagyágyúját. Ők is olyasmi heelyzetben van, mint mi, az FFP őket is nagyon szorítja, Icarditól például emiatt próbálnának szabadulni.
Azért egy Dembele - Icardi cserét el viselnék :D Bár nem hiszem, hogy sokkal beljebb lennénk.. Icardi fizetési igénye se lehet alacsony..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.29. 07:04:38

bence0330 írta:
2022.01.28. 18:37:56
Én olyasmiket olvastam most mindenhonnan pletykaszinten, hogy a CFC és a PSG is vinné, ha ingyen menne. Erre látok is esélyt, amilyen faramuci helyzetben vagyunk. És szerintem akkor Dembélé is menne, hisz ingyen elengedve őt anyagilag is ugyanaz a szitu állna fent, mint nyáron lenne. Mi meg erősíthetnénk valahová a védelemben.

PSG való neki szerintem. Ott el lehet jobban lötyögni, Mbappé, Neymar vonulattal, akik nem arról híresek, hogy tökéletes mintapolgárok, és minden edzésre percre pontosan érkeznek.
Ez érdekes lenne, én ezt akkor tudnám elképzelni, ha a PSG eladná valamelyik nagyágyúját. Ők is olyasmi heelyzetben van, mint mi, az FFP őket is nagyon szorítja, Icarditól például emiatt próbálnának szabadulni.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.28. 19:52:50

bence0330 írta:
2022.01.28. 18:37:56
Én olyasmiket olvastam most mindenhonnan pletykaszinten, hogy a CFC és a PSG is vinné, ha ingyen menne. Erre látok is esélyt, amilyen faramuci helyzetben vagyunk. És szerintem akkor Dembélé is menne, hisz ingyen elengedve őt anyagilag is ugyanaz a szitu állna fent, mint nyáron lenne. Mi meg erősíthetnénk valahová a védelemben.

PSG való neki szerintem. Ott el lehet jobban lötyögni, Mbappé, Neymar vonulattal, akik nem arról híresek, hogy tökéletes mintapolgárok, és minden edzésre percre pontosan érkeznek.
Ha lötyögni akar, akkor tényleg menjen a PSG-be, bár sokat nem lenne kezdő szerintem, elég erős a konkurencia. A Chelsea-ben viszont Tuchel alatt szépen megújulhatna. Persze, csak ha elkerülik a sérülések.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.28. 18:37:56

Én olyasmiket olvastam most mindenhonnan pletykaszinten, hogy a CFC és a PSG is vinné, ha ingyen menne. Erre látok is esélyt, amilyen faramuci helyzetben vagyunk. És szerintem akkor Dembélé is menne, hisz ingyen elengedve őt anyagilag is ugyanaz a szitu állna fent, mint nyáron lenne. Mi meg erősíthetnénk valahová a védelemben.

PSG való neki szerintem. Ott el lehet jobban lötyögni, Mbappé, Neymar vonulattal, akik nem arról híresek, hogy tökéletes mintapolgárok, és minden edzésre percre pontosan érkeznek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 14:02:41

Sonoma írta:
2022.01.28. 13:28:50
Andris írta:
2022.01.28. 10:53:56
Ha tényleg annyira ócska az ügynöke, akkor viszont itt fog maradni. Nem lesz ajánlata, és aláírja majd a hosszabbítást. Sőt elvileg a klub visszavonta az ajánlatot, szóval egy még alacsonyabb fizetésű hosszabbítás lehet majd esetleg.
Szerinted mekkora elánnal fog majd focizni, ha a fizetését lefelezik/ harmadolják?
Te mennyire hajtanál, amikor a munkaadód épp jelentősen csökkentené a fizetésed, és kényszerből el kellene fogadnod? Főleg, hogy a fizetési igényedet a mostaninál is magasabbra lőtted be az ügynököddel?
Innen nincs visszaút. Ha mégis megköttetik a hosszabbítás, az már egyik félnek sem lenne jó.
Hát mivel az általam leírt helyzetben az van, hogy amúgy se kapott jobb ajánlatot senkitől, így szerintem
a) örüljön, hogy kapott szerződést
b) nyilván lesz benne egy rakás függő rész, ami pont hogy teljesítményre ösztönzi szerintem a játékost, akit tényleg érdekel, hogy 3 vagy 4 vagy 4,5 milliót keres egy évben végül.

Itt nem arról van szó, hogy azért lőttékbe a fizetési igényét magasra, mert ennyiért éri meg neki játszani, ezalatt meg már nem kifizetődő.. hanem mert ezek a dolgok masszív alkudozások tárgyai. Aztán ami sikerül, az lett, azért fog focizni. Ez mindig, mindenkinél így van.

Kétségtelenül nem annyira jó a szitu, de szerintem ha megkötik, akkor pont az van, hogy Dembelé és a klub valahogy kiegyeztek, és mehetnének tovább. Csak az lenne a kérdés, hogy a szurkolóknak van-e annyi eszük, hogy engedik nyugodt körülmények közt játszani, vagy megrögzötten gyűlölik tovább.

Ez mind hipotetikus, de egyik dologból már következik a másik, abból meg a harmadik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2022.01.28. 13:43:58

Én tökre örülnék ha a PSG-be menne. Játszik a posztján egy elég tehetséges argentin srác, aki bár idősebb, de cserealapnak egész jó lenne.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.28. 13:28:50

Andris írta:
2022.01.28. 10:53:56
Ha tényleg annyira ócska az ügynöke, akkor viszont itt fog maradni. Nem lesz ajánlata, és aláírja majd a hosszabbítást. Sőt elvileg a klub visszavonta az ajánlatot, szóval egy még alacsonyabb fizetésű hosszabbítás lehet majd esetleg.
Szerinted mekkora elánnal fog majd focizni, ha a fizetését lefelezik/ harmadolják?
Te mennyire hajtanál, amikor a munkaadód épp jelentősen csökkentené a fizetésed, és kényszerből el kellene fogadnod? Főleg, hogy a fizetési igényedet a mostaninál is magasabbra lőtted be az ügynököddel?
Innen nincs visszaút. Ha mégis megköttetik a hosszabbítás, az már egyik félnek sem lenne jó.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 10:53:56

Ha tényleg annyira ócska az ügynöke, akkor viszont itt fog maradni. Nem lesz ajánlata, és aláírja majd a hosszabbítást. Sőt elvileg a klub visszavonta az ajánlatot, szóval egy még alacsonyabb fizetésű hosszabbítás lehet majd esetleg. És akkor részemről fátylat is borítanék a dolgokra, lenyomták a klubbal a pókermeccset, és kész. Nem tudtunk igazolni, mert utolsó pillanatban csökkentette csak a fizuját az aláírással, ez a minket érintő negatívum, de mint mondtam:
a) nem is kell azonnal elszórni minden fillért, ami bejön
b) azt nyertük, hogy nem tud ingyé távozni, ez már rövidtávon is nagyobb pénzügyi nyereség lehet, viszonylag könnyedén realizálható is, kivéve ha megint kórházba kerül

Ezt is el tudom képzelni egy forgatókönyvnek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.28. 10:00:44

Norton írta:
2022.01.27. 13:48:50
Ne felejtsük el, hogy egy ügynöknek több ügyfele is van, tehát nem csak Dembi az egyetlen. Ergo akár igaz is lehet a kép és valóban a PSG-től keresték, de lehet más játékos ügyében. Ki tudja? Mindenki azt lát bele amit akar.
Láttad te, hogy kiket képvisel ez a csávó? :D Kétlem, hogy abból a veretes névsorból bárki kellene a PSG-nek. Egyetlen ismertebb ügyfele volt még, Camavinga, de Ő is kirakta még a Real-deal előtt.

Szerintem sima amatőr színjáték volt ez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.28. 09:57:31

Ez a Dembele topic kezd olyan épp aktuális átigazolási topic lenni, semmi konkrétum, találgatások illetve a szokásos savazás. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Femeni
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.01.20. 21:08:08

2022.01.28. 09:56:48

Troym írta:
2022.01.28. 08:44:59
Napi Dembi miről szól? Megy, marad, golfozó lesz? Alapít egy tudományos klubot? :D
Úgy olvastam valahol (talán a Sporton?), hogy visszavonták az ajánlatot, tehát vagy megy, vagy lelátózik nyárig.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.28. 09:45:32

Troym írta:
2022.01.28. 08:44:59
Napi Dembi miről szól? Megy, marad, golfozó lesz? Alapít egy tudományos klubot? :D
Mai infó, hogy tulajdonképpen maradni szeretne, a klub is marasztalná, de az ügynöke szerint nem kapták meg a nekik kijáró tiszteletet.
De az sincs kizárva, hogy ez tegnapelőtti infó. Vagy a holnaputáni.
Válasz küldése