Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 15:03:23

https://www.youtube.com/watch?v=UkzOHdDCfmg" target="_blank

Elég jól tud beadni a bal lábbal is a srác =D>

Érdemes megnézni a 7-es számú gólpasszát(2:46-tól), van látása a srácnak, nem egy ilyen labdát adott tavaly, egyet a RM ellen is =D>
8-as sem gyenge
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.31. 11:10:17

vinszentvega írta:
Képzeld el, ha mondjuk besül Dembele is, meg Coutinho is (nagyon nem szeretném, de benne van a pakliban). A vezetőség milyen erőforrásokhoz kell, hogy nyúljon, ha ez bekövetkezik? Tudom, hogy ilyen logikával senkit se éri meg leigazolni, de azért vannak biztos igazolások, meg vannak kétesek. Dembelével kezdek kibékülni, de őrá nem lehet azt mondani, mint mondjuk Cr7-re, mikor az Unitedból átigazolt a Realba. Akkor tudni lehetett, hogy előbb vagy utóbb megtalálja a számitásait, mert egy klasszis vettek. Mi van, ha nem tudja elviselni a nyomást (ez is benne van sajnos)?
Ha kiürül a pénztárca, aztán ha nem jönnek az eredmények, nehezen lesz lovetta új játékosoknál kifizetni a potenciált.
Azért anno Ibra leigazolása, inkább azért volt, mert ad 1 megtehette a vezetőség, hogy inkább megvegye Ő mint mondjuk egy másik rivális(real, pl.) Jó persze egyáltalán nem kérdőjelezem meg a képességeit, mert elismerem, hogy mekkora tehetség volt ő is. Csak hát, Ő azt hitte, hogy majd itt is mindenki csak előtte fog térdre-bukni és tisztelegni féllábon. Csak hát, ugye itt már akkor is évek óta csapatreláció volt. Minden csapatként ment és valahogy ez nem tetszett neki szerintem és meg is lett a konfliktus . Jó meg persze a pletykaszintű Messi féle összeférhetetlenség...amiben azért nem vagyok biztos.
Egy biztos, Dembele került amennyibe került, reméljük ezek ketten elől 200% ban befogadják és bevonják a játékba kellőképp!!!!
Most is megtehette a vezetőség.
Kettő. Arról volt szó, hogy kiforrott, kész játékost vegyünk, mint tehetséget, aki tett már le valamit az asztalra. Ő tett. Bizonyította, hogy ebben is vvan kockázat.

De jó példa a Realnal Bale. A PL. év játékosa volt. Aztán megvette a Real rekordáron és duplanulla lett.
Renget5eg kész játékos bukott meg, sőt sokkal kisebb az esély, hogy fejlődni fog, legalábbis annyit nem, mint egy fiatalabb. Másrészt nem sok alternatívánk volt Dembelé helyére.
Mondjuk ott volt Draxler. 22 éves koráig a Wolfsburgban vitézkedett, 1 évet tolt le Párizsban és annyira alapkezdő sem volt, sokszor inkább mariska játszott a baloson. Ráadásul a PSG kb. a képünkbe röhög vagy azt mondja 160 millióért vihetitek.
Dembelében pedig benne van, hogy mondjuk 2 év múlva Neymar szintjén legyen.

Amellett nemcsak, hogy mindkét szélen, hanem Ini helyén is tud játszani, ha kell. Dortmundban többször volt olyan poszton.

Az ára annyi amennyi. Neymar is inkább tehetség volt, az igazi árát ugyan nem tudjuk, de 100 fölött volt az biztos, és mindez 4 éve.
Egy Lemart se kapnákl 100 alatt.
Mbappénak se a mostani tudását vették meg 180 millióért. Ha 25 éves lenne kb a felét kapná érte a Monaco.
Forca Barca!!!!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.31. 10:26:13

Képzeld el, ha mondjuk besül Dembele is, meg Coutinho is (nagyon nem szeretném, de benne van a pakliban). A vezetőség milyen erőforrásokhoz kell, hogy nyúljon, ha ez bekövetkezik? Tudom, hogy ilyen logikával senkit se éri meg leigazolni, de azért vannak biztos igazolások, meg vannak kétesek. Dembelével kezdek kibékülni, de őrá nem lehet azt mondani, mint mondjuk Cr7-re, mikor az Unitedból átigazolt a Realba. Akkor tudni lehetett, hogy előbb vagy utóbb megtalálja a számitásait, mert egy klasszis vettek. Mi van, ha nem tudja elviselni a nyomást (ez is benne van sajnos)?
Ha kiürül a pénztárca, aztán ha nem jönnek az eredmények, nehezen lesz lovetta új játékosoknál kifizetni a potenciált.
Azért anno Ibra leigazolása, inkább azért volt, mert ad 1 megtehette a vezetőség, hogy inkább megvegye Ő mint mondjuk egy másik rivális(real, pl.) Jó persze egyáltalán nem kérdőjelezem meg a képességeit, mert elismerem, hogy mekkora tehetség volt ő is. Csak hát, Ő azt hitte, hogy majd itt is mindenki csak előtte fog térdre-bukni és tisztelegni féllábon. Csak hát, ugye itt már akkor is évek óta csapatreláció volt. Minden csapatként ment és valahogy ez nem tetszett neki szerintem és meg is lett a konfliktus . Jó meg persze a pletykaszintű Messi féle összeférhetetlenség...amiben azért nem vagyok biztos.
Egy biztos, Dembele került amennyibe került, reméljük ezek ketten elől 200% ban befogadják és bevonják a játékba kellőképp!!!!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.31. 09:13:19

hajnesz írta:
S.Agüero írta:Tehát egy 30 éves támadó többet ér, mint egy 20 éves támadó?
X összegért inkább elhoznád Ibrát, mint Dembélét, mert előbbi többet tett le az asztalra, és nem kockázatos? :D
Képzeld el, ha mondjuk besül Dembele is, meg Coutinho is (nagyon nem szeretném, de benne van a pakliban). A vezetőség milyen erőforrásokhoz kell, hogy nyúljon, ha ez bekövetkezik? Tudom, hogy ilyen logikával senkit se éri meg leigazolni, de azért vannak biztos igazolások, meg vannak kétesek. Dembelével kezdek kibékülni, de őrá nem lehet azt mondani, mint mondjuk Cr7-re, mikor az Unitedból átigazolt a Realba. Akkor tudni lehetett, hogy előbb vagy utóbb megtalálja a számitásait, mert egy klasszis vettek. Mi van, ha nem tudja elviselni a nyomást (ez is benne van sajnos)?
Ha kiürül a pénztárca, aztán ha nem jönnek az eredmények, nehezen lesz lovetta új játékosoknál kifizetni a potenciált.
Azért Coutinho elég sokat letett már az asztalra, nem egy nyeretlen kétéves akinek van egy szezon a lábában.
Másrészt sültünk már nem is egyszer, amikor olyan játékosokat vettünk, akik már kész játékosok voltak, megmutatták mit tudnak, aztán úgy felsültek itt, mint annak a rendje.
Cr ára meg egyrészt rekordösszeg volt, és még ma is komoly pénznek számítana, amit "nagyobb" játékosokért adnak. Az a 92 millió most Neymar árát kiröhögné. Akkor még az ilyen (Juves) Pogba szintű játékosok is max. 50-60-ba kerühettek. De ez már a plafon. Emlékezzónk Ibra 70 milliójára. Mekkora összeg volt az a posztján egyértelműen legjobb, de úgy en block is top játékosért, aki ráadásul ideális korban is volt. Mégis hatalmas összegnek számított, meg is oszlottak a vélemények, hogy megéri ilyen horribilis összeget kiadni.

Abban pedig mindenki egyetért, hogy Dembelé a világ egyik legtehetségesebb fiatal játékosa, aki mutatott idáig annyit mint sok bőven átlag feletti 25 éves. Hiába volt a Dortmundban egy évet, egyik legnagyobb húzóember volt és nagyobb csapatok ellen is bizonyított. 19 évesen úgy oktatta a madridi védelmet, hogy öröm volt nézni.
Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet bukta, de a posztján legerősebb játékos távozott, akit pótolni kell. És ilyenkor szól be a piac. Rangeteg játékos nem megszerezhető. Bármilyen hülyeségnek hangzik, de így van. Verratti még hajlott volna is a váltásra, de a PSG visszakézből rúgott ki minket. Emlékezzünk vissza, a 150 milliós ajánlatot is sokalltuk már érte, azóta csak 1-2 hónap telt el és már majdhogy aprópénznek tűnik érte. De ott van Coutinho, aki már hivatalosan is kérte, hogy távozhasson, de még egy baromi nagy összegért sem tudjuk elhozni.
Dembelé pedig már csak a stadiont nem aknázta alá, hogy jöhessen, mégis hetekig tartott, mire nagy nehezen el tudtuk hozni.
Vagy Thiago. Aki nagyon jól érzi magát Münchenben, a Bayern sem akarja eladni. Kínálhatunk bármit.

Ráadásul baromi nagy kényszerhelyzetben voltunk. És ezt tudták a potenciális eladó klubok is, azzal megfejelve, hogy tisztában voltak az anyagi helyzetünkkel. Ez a két aspektus alapjában előrevetítette, hogy felárral fogunk bárkit megkapni. Nagyon-nagy valószínűséggel a Dortmund is belement volna egy olcsóbb összegbe, ha nem dagasztja a pénztárcánkat közel 300 millió euro és még eladások sem voltak.
Én nagyon bízom abban, hogy Dembelé beválik, minden adott hozzá. Az elején viszont nem várok túl sokat. Az igazi edzések egy ideje kiestek, a csapattársak zömét még személyesen sem ismeri, teljesen idegen közegbe, bajnokságba, csapatba, rendszerbe érkezik. Minden játékosnak kell idő a beilleszkedéshez, de ő egyből nem is mély vízbe, haneem a Mariana-árokba került és az elvárások is nagyok az irányában. Mindezt 20 évesen.
Nálam április-május az amikor már komolyabb következtetést kezdek levonni, de még a teljes első szezont is oda lehet neki adni. Neymar, Suarez, mindkettőnek tanulóév volt a premier szezon.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.30. 23:18:13

Bob_Marley írta:Azért nem értek ezzel egyet, mert pont ezzel lehet besülni, ha azt mondjuk a potenciált fizeted meg. Olyan értéket becsülsz fel, ami nincs is a kezedben. Pont ez volt vele a bajom, kockáztatás, drágán.
Én nagyon nem akartam Dembélét ennyiért, de valahol értem a leigazolását. Azér az az egy év a Dortmundnál nem a szerencse dolga. Ott azért nagyon is látszott, hogy mit tud és mi van benne. Ilyen hosszú időn át nem lehet véletlen, amit mutatott. Tehát a potenciálon kívül vannak objektív mutatói is, ami miatt idevalónak gondolom. Persze van benne rizikó, mert itt nagyobb nyomás lesz rajta, tőle már azt várják, amit a Dortmunban letett és ez a minimum, nem beszélve a pénzről, amiért vettük. Én inkább emiatt érzem rizikósnak és nem a tudása, vagy a feltételezett potenciál miatt. Nyilván sok minden közrejátszik majd abban, hogy merre fog kanyarodni a karrierje itt nálunk, de türelemre biztosan szüksége lenne. Az sem mind1, hogy a többiek hogyan állnak hozzá, de ezzel szerintem eddig sem volt probléma a csapatban. Szóval értem én a dilemmád, de ha már itt van, akkor örűljünk. Grízes meg időben aláírt az ATMA-hoz, mitől adnák el nekünk?
A srác ha beválik, akkor azt mondom látva a piacot, hogy jól járt vele a klub és egy fiatal, tehetséges, akár klasszissá váló játékost szereztek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.30. 21:14:54

S.Agüero írta:Tehát egy 30 éves támadó többet ér, mint egy 20 éves támadó?
X összegért inkább elhoznád Ibrát, mint Dembélét, mert előbbi többet tett le az asztalra, és nem kockázatos? :D
Képzeld el, ha mondjuk besül Dembele is, meg Coutinho is (nagyon nem szeretném, de benne van a pakliban). A vezetőség milyen erőforrásokhoz kell, hogy nyúljon, ha ez bekövetkezik? Tudom, hogy ilyen logikával senkit se éri meg leigazolni, de azért vannak biztos igazolások, meg vannak kétesek. Dembelével kezdek kibékülni, de őrá nem lehet azt mondani, mint mondjuk Cr7-re, mikor az Unitedból átigazolt a Realba. Akkor tudni lehetett, hogy előbb vagy utóbb megtalálja a számitásait, mert egy klasszis vettek. Mi van, ha nem tudja elviselni a nyomást (ez is benne van sajnos)?
Ha kiürül a pénztárca, aztán ha nem jönnek az eredmények, nehezen lesz lovetta új játékosoknál kifizetni a potenciált.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.30. 19:44:11

S.Agüero írta:Tehát egy 30 éves támadó többet ér, mint egy 20 éves támadó?
X összegért inkább elhoznád Ibrát, mint Dembélét, mert előbbi többet tett le az asztalra, és nem kockázatos? :D
Elég kifordítod. A cikk ezzel magyarázza hogy megérte, miközben persze ez is tényező, csak nem ilyen mértékben. Egy gyakorlatilag másfél éve játszó embernél ez irreális. Akik nagy pénzért mentek nem egy a potenciál és a többet mutattak.

Griezmann jó példa egyébként, ő vilagklasszis kategória, ideális és fejlődő korban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.30. 19:43:08

Javíts ha tévedek Bob, de szerintem inkább arra gondolt, hogy egy pályája csúcsán levő labdarúgóért adna ki ennyit, mint Dembéléért. Griezmann pl. Egyet nem értek ez esetben, de logikusnak logikus.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.30. 19:32:41

Tehát egy 30 éves támadó többet ér, mint egy 20 éves támadó?
X összegért inkább elhoznád Ibrát, mint Dembélét, mert előbbi többet tett le az asztalra, és nem kockázatos? :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.30. 19:22:27

Azért nem értek ezzel egyet, mert pont ezzel lehet besülni, ha azt mondjuk a potenciált fizeted meg. Olyan értéket becsülsz fel, ami nincs is a kezedben. Pont ez volt vele a bajom, kockáztatás, drágán.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.30. 18:12:01

https://www.hatharom.com/2017/08/29/eze ... ne-dembele" target="_blank

Hathárom egész jó cikket írt róla. =D>

"Képes fegyelmezetten, a taktikai utasításokat maximálisan betartva focizni"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.28. 23:25:41

Tivadar6 írta: Sajnálom, biztos szétkapják ezért a megmozdulásáért :roll:
Viszont szerintem teljesen érthető, hogy van/volt benne lámpaláz.
Azért ennyi idősen , ekkora pénzért leigazolni hozzánk, az nyílván egy hatalmas dolog. Majd lelazul a srác, drukkolok neki :!:
Na meg a 17 ezer ember. Azért az nem semmi, hogy Hétfőn ennyien kíváncsiak rá és csak rá. Nyilván ráizgult egy kicsit. 20 éves, ez még gyerek.:-D
Egyébként, annak ellenére, hogy sokallom ezt az összeget, amit kipengettünk érte, nagyon szúrkolok neki, mert az x faktor az benne van. Nem ártana spanyolul tanúlnia minél hamarébb, hogy a többiekkel is szót értsen.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2017.08.28. 18:46:09

visca el barca írta:
BarcafanTomee írta:Azért majd rá is rá kell pakolni pár kiló izmot. :D
az ilyen emberekre nem kell izom, mert lelassulnak tőle. isten ments tőle.

https://www.facebook.com/19176142751440 ... 773987851/" target="_blank

:lol:
Sajnálom, biztos szétkapják ezért a megmozdulásáért :roll:
Viszont szerintem teljesen érthető, hogy van/volt benne lámpaláz.
Azért ennyi idősen , ekkora pénzért leigazolni hozzánk, az nyílván egy hatalmas dolog. Majd lelazul a srác, drukkolok neki :!:
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 17:18:39

S.Agüero írta:Tényleg ilyen fontos ez? :D
Tényleg nem fontos csak az okismeret hibádzik:)
Palesz jól kezdte, de némi nemű információt elfeledett:)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.28. 17:17:15

BarcafanTomee írta:Azért majd rá is rá kell pakolni pár kiló izmot. :D
az ilyen emberekre nem kell izom, mert lelassulnak tőle. isten ments tőle.

https://www.facebook.com/19176142751440 ... 773987851/" target="_blank

:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.28. 17:13:23

Azért majd rá is rá kell pakolni pár kiló izmot. :D
Neymar is csontvázkènt érkezett, de már nem pattog le olyan könnyen az ellenfélről. Ha csak nem akar persze.

Tényleg, Dembelè mennyire tartozik a színészkedös/dobálom magam/ pofazós játékosokhoz? Pl Neymarhoz képest?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 17:04:18

Tényleg ilyen fontos ez? :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.28. 17:02:45

Gondolom arra gondol Csabi, amikor 2 kép van egymás alatt, egyiken jobb, másikon bal kézzel ír alá. De ha megnézed mellette Bartot, ő is ugyanúgy egyiken jobb, másikon ballal ír. De elég megnézni a videót, látszik azon is, hogy a balossal firkantotta alá.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 16:56:30

palesz77 írta:
PCsabi írta:Egyszer jobbal, egyszer ballal írta alá a papírokat :D
Az a kép "kamu", megfordították az egyiket. Nézd meg Barto kezét, ő is bal és jobb kézzel ír alá azon. Balosára ült a fotósoknál, és bal kézzel írta alá azt is, nem tudom miért kezdte valaki terjeszteni ezt a neten. :D
Ha megfordították a képet, a világ csodája ha maradt az alakép és csak Dembele hasított a másik kezével...Ha ugyan úgy balra volt barto és ahogy mondod, is váltotta a kezét??????????

Ez aszem a fizikai lehetetlenség élménye:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dentomi 2017.08.28. 17:30:18-kor.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.28. 16:44:25

PCsabi írta:Egyszer jobbal, egyszer ballal írta alá a papírokat :D
Az a kép "kamu", megfordították az egyiket. Nézd meg Barto kezét, ő is bal és jobb kézzel ír alá azon. Balosára ült a fotósoknál, és bal kézzel írta alá azt is, nem tudom miért kezdte valaki terjeszteni ezt a neten. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 16:39:11

Normális gyereknek tűnik, bár szerintem őt sem az eszéért szeretik. :mrgreen:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.08.28. 16:37:57

randomguy írta:Dembélé: "The €105M? No... they don't make me nervous. It's the market that has become a little crazy."

Örülök, hogy nem nagyon foglalkoztatja ez az árcédulás dolog.
Egyszerű de nagyszerű srácnak tűnik.. remélem emberileg is gazdagodtunk vele. Örülök neki nagyon.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.28. 16:27:30

jó csapatunk lesz, tiszta rovartelep :D bolha, szúnyog, hangya... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.28. 16:01:25

Dembélé: "The €105M? No... they don't make me nervous. It's the market that has become a little crazy."

Örülök, hogy nem nagyon foglalkoztatja ez az árcédulás dolog.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.28. 15:58:46

Egyszer jobbal, egyszer ballal írta alá a papírokat :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése