Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.20. 23:55:09

Cesc meg Moses :D ne nyírj ki Palesz, két antifocista, és még mi a panaszkodunk a keretre :D Pedronal meg labda se volt ma, Hazardot is csak a nevéről ismertük fel.

Amit leírsz vele kapcsolatban, az teljesen jogos, kivéve ez a kockáztatás dolog...max annyi lett volna a kockázat, h megint pocsékul játszik, és az önbizalma ennél is lejjebb zuhan, ezeknél sokszorosan kockázatosabb az, amit leírtam és amit csinálunk is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.20. 23:48:47

Mi köze az edzéseknek a meccszitukhoz?
Meccseken kell versenyeztetni, nem edzésen.

Vidal is nagy nulla, ma se csinált semmi érdemlegeset.
Gondolom Valverdének van egy elképzelése hogy mit akar látni a pályán és mit vár el a játékosoktól, edzésen tudja megnézni ki mire képes,ki mihez tud alkalmazkodni és nem youtube videók alapján dönt.

Vidal is gyenge volt, pont annyira mint Paulinho, vagy amennyire Gomes volt, de Coutinho is szenvedett és valószínűleg Dembelének se ízlik ez a fajta foci odaszögezve a vonalhoz.

Utoljára írom le, tényleg azt gondolom hogy top 10es tehetség, nem egy olyan élcsapat van ahol kezdő lenne, de ő ebbe a fociba, ilyen körülmények között ilyen ellenfelek ellen nem tud hozzá tenni. Igen, kétszer is írtam az Élő közvetítések topicba hogy behoznám, de azért mert amit Paulinho vagy Vidal nyújtott azt ő is hozta volna. De ha csak azt tudja, mint a felsorolt társak akkor ez minden idők pénzkidobása volt.

"Nem alkalmas a pálya, rugdosódik az ellenfél, idén már volt sérülése, nem tanult még meg spanyolul" tegyük a szívünkre a kezüket és ismerjük el hogy ezek röhejes magyarázatok, a matekházi hiányát anno meglehetett magyarázni ilyen vicces kifogásokkal, de ez itt élsport nagyon magas szinten.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.20. 23:46:18

recrea írta:Nehogy már kockázatos legyen a saját kapunktól 70 méterre előrefelé cselezni...
Amikor Cesc ott van az ellenfélnél, és elől Hazard, William, Pedro és Moses várja a labdákat, akkor de, kockázatos. És nem, nem azt mondom, hogy nem kellett volna ez 0-1-nél, nem is véletlen, hogy bemelegített, és úgy volt, hogy beáll. Aztán a gól után inkább kivárásra játszottunk már, ami EV-nél amúgy is előfordul, azért nem kockáztatta ezt be, főleg a srác gyenge önbizalmával.

Padról meg nem fog fejlődni, valóban. De az se tesz neki jót, ha túl nagy nyomás alá helyezzük már most, láthatóan EV ezt próbálja elkerülni. Lehet háborogni persze, én a mester megítélésében jobban bízok ennek ellenére, és az eddigiek alapján szisztéma is van a "jegelésében". Majd ha nem játszik semmit a Girona ellen pl, akkor elkezdek elgondolkozni én is, jelenleg tök logikusnak tartom ami történik vele jelenleg.
recrea írta:A brazil ma se előre, se hátra nem tett hozzá semmit, “kis” túlzással én is játszhattam volna helyette :D
Ezt meg már mondtam pár hónapja is, hogy lehet, hogy gólokat lő Paulinho, de mezőnybe nem értékelhető sokszor. Ettől még Dembélé beszoktatását szerintem nem rontja el EV.
erikbarca4ever írta:Gyerekek 18 éves Mbappét a Psg még hakni meccsen is hajtja
Ne mondjuk már ezt a sok hulyeseget
Igen, volt szerencséje beleszokni a játékba szezon elején már. Dembélé is játszott volna most szerintem, ha már lett volna 1500 perc a lábában.
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.02.20. 23:43:22

erikbarca4ever írta:Én teljesen megfogom erteni ha ezek után még gyengébb lesz..
önbizalma beka segge alatt lehet
Gyerekek 18 éves Mbappét a Psg még hakni meccsen is hajtja
Ne mondjuk már ezt a sok hulyeseget
Elmondjam hogytud valaki belejönni valamibe??? Ha játszik igen... Padrol senki nem lesz jobb.. :!: :!:

De nem lehet ennyire vázlatosan gondolkodni... minek hasonlítod össze Mbappeval teljesen más sors a kettő. Most úgy jött ki hogy két ilyen meccs volt amin tényleg nem ő volt a legjobb választás csapat szempontjából lehet vele vitatkozni de játékos szempontjából egyértelmű. Hova sietteted a be épülését? Nem egy Chelsea elleni fel órával fog be épülni ahol kb semmi hasznát nem vehettük volna mert buszoztak, és csak neki lett volna frusztraló hogy Fuu már megint nem tudtam jót nyújtani megint nem tudtam igazolni az áram stb... és meg egy teher lett volna a vállán. Nagyon jó döntés hogy nem tették be majd hétvégén nézheted biztos vagyok benne.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.20. 23:35:24

Én teljesen megfogom erteni ha ezek után még gyengébb lesz..
önbizalma beka segge alatt lehet
Gyerekek 18 éves Mbappét a Psg még hakni meccsen is hajtja
Ne mondjuk már ezt a sok hulyeseget
Elmondjam hogytud valaki belejönni valamibe??? Ha játszik igen... Padrol senki nem lesz jobb.. :!: :!:
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.02.20. 23:33:35

csababarca írta:
Vidal hányat szokott elrontani? 19et, és akkor már jobb is.

Értem az elvet, csak továbbra sem látom miért jobb opció Vidalt. Akit már nyáron meg télen is rá akartunk sózni mindenkire, de nem kellett senkinek.
Te azt nézed hogy a csapatnak jobb lenne lehet Dembele. De EV nézi s játékost is hogy neki mi lenne a legjobb mert azért hosszú távon eléggé be válhat ha jól kezelik és egyértelmű hogy Dembelenek nem hiányzott egy ilyen presztízs meccs egy ilyen szerencsétlen 7 hónap után. Nem egy ilyen meccsbe kell vossza térnie. Vidal meg védőmunkába tudja hozni azt mint Dembele sőt meg többet is szerintem és előre meg Dembele se tudna huu de sokkal sokkal többet segíteni egyenlőre, sőt meg benne lenne a kockázat is és nem biztos hogy jól sülne el az ő szempontjából.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.20. 23:30:37

palesz77 írta:Jobban érzi a társakat már, taktikailag fegyelmezettebb, és nem próbál meg bőven annyi rizikós megoldást mint Dembélé, ergó kevesebb labdát veszít - de a pályát ő is széthúzza. A gyerek a hírek szerint így is nehezen dolgozza fel eddig az évet, ami érthető is, szerintetek mennyit segítene a helyzetén, ha egy hibája után elmenne a Chelsea elleni párharc? Ott melegített a végén, amikor már minden mindegy volt, be akarta dobni EV, de a gól után jobbnak látta nem. Totál érthető döntés szerintem. Mint a hétvégi is, ahol miután megmondták többször, hogy most még óvatosabban fogják visszaszoktatni, nem dobta be Valverde egy pocsék pályára, hentes ellenfelek közé.

Ez a szezon már jó eséllyel ilyen lesz neki, elment az egész őszi szezon ahol beleszokhatott volna a BL párharcok előtt, innentől nem ő lesz az első, akivel kísérletezik majd EV éles meccseken jó eséllyel, teljesen érthetően. Lehet persze felróni, hogy 135 millió, de ő egy hosszútávú befektetés, és sokkal fontosabb az, hogy hosszútávon sikeresen be legyen integrálva a csapatba, minthogy most minden megkapható percet odaadjon neki EV. Teljesen jól kezeli most Valverde szerintem, hétvégén ha nem játszik, tényleg fura lesz, de ez a 2 meccs szerintem totális logikus döntés volt az edző részéről.
Igazad van
De hidd el ez már nem.beszoktatás
A gyereknek elmegy a kedve megútál mindenkit
És lép... azert nemokos dolog így elszórni 100 milliokat.
Ha valaki nem erzi a bizalmat nemisfog teljesíten
Szoval en ezt nézetet taplalom
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.20. 23:30:02

Nehogy már kockázatos legyen a saját kapunktól 70 méterre előrefelé cselezni...

Tudod mi a kockázatos Palesz? Passzolagtni körbe-körbe, és játszani a 0-0-ra. Vagy nem fogni 25 méteren azt a játékost, aki első félidőben két kapufát rúgott. Vagy csalni a focit egy BL meccsen. Vagy nem leütközni a félpályán egy kontra lehetőséget. Ezek a kockázatos dolgok, nem Dembele játszatása. A brazil ma se előre, se hátra nem tett hozzá semmit, “kis” túlzással én is játszhattam volna helyette :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.02.20. 23:32:33-kor.
csaaron
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:38:52

2018.02.20. 23:27:59

palesz77 írta:Jobban érzi a társakat már, taktikailag fegyelmezettebb, és nem próbál meg bőven annyi rizikós megoldást mint Dembélé, ergó kevesebb labdát veszít - de a pályát ő is széthúzza. A gyerek a hírek szerint így is nehezen dolgozza fel eddig az évet, ami érthető is, szerintetek mennyit segítene a helyzetén, ha egy hibája után elmenne a Chelsea elleni párharc? Ott melegített a végén, amikor már minden mindegy volt, be akarta dobni EV, de a gól után jobbnak látta nem. Totál érthető döntés szerintem. Mint a hétvégi is, ahol miután megmondták többször, hogy most még óvatosabban fogják visszaszoktatni, nem dobta be Valverde egy pocsék pályára, hentes ellenfelek közé.

Ez a szezon már jó eséllyel ilyen lesz neki, elment az egész őszi szezon ahol beleszokhatott volna a BL párharcok előtt, innentől nem ő lesz az első, akivel kísérletezik majd EV éles meccseken jó eséllyel, teljesen érthetően. Lehet persze felróni, hogy 135 millió, de ő egy hosszútávú befektetés, és sokkal fontosabb az, hogy hosszútávon sikeresen be legyen integrálva a csapatba, minthogy most minden megkapható percet odaadjon neki EV. Teljesen jól kezeli most Valverde szerintem, hétvégén ha nem játszik, tényleg fura lesz, de ez a 2 meccs szerintem totális logikus döntés volt az edző részéről.
Ugyan ezt gondolom! Hétvégén biztos vagyok benne hogy játszani fog... hülyeségek ezek a hírek hogy Messi nem csipázza meg hogy el akarják adni. Legfőképp azért nem örülök ezeknek a híreknek mert van elég baja hogy több mint fel evig sérült volt és akkor meg ezek a hírek is elegge meg lehet nyomva a válla nagyon szurkolok neki hogy legyen egy jó meccse mert onnan akkor menni fog felfelé szerintem mint a gép. Önbizalmát össze kell rakni a srácnak ebben biztos vagyok és nagyon jól tette EV hogy nem erőltette bele ebbe a nyögvenyelős meccsbe főleg úgy hogy jött a gól, ugyan ez az Eibar ellen. Majd most hétvégén meg utána van egy két meccs ahol lesz idő őt is jatszatni.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.20. 23:25:49

palesz77 írta:Gyerek legutóbb amikor beállt rontott vagy 20 szitut, most éles helyzetben meggyengült önbizalommal nem dobta be EV inkább.. Hűha, sokkoló.

Erősen kétlem a mondandód
Vidalnal aki eddig keret tag nemvolt évekig
Gomessel az élen hagyjad mar.
Dembele klasszis.. coutinhot nem nezitek le ennyire amikor rá tekeredik a labdara [-X furcsa mennyire levan nézve ... #-o

Az hogy bedobnak 10 percre es elrontasz pár dolgot az megesik
De hogy ő a cserékbőlis az utolsó ezmár sok...
Annyira sokat nemront amennyire mondjátok
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.20. 23:12:16

Jobban érzi a társakat már, taktikailag fegyelmezettebb, és nem próbál meg bőven annyi rizikós megoldást mint Dembélé, ergó kevesebb labdát veszít - de a pályát ő is széthúzza. A gyerek a hírek szerint így is nehezen dolgozza fel eddig az évet, ami érthető is, szerintetek mennyit segítene a helyzetén, ha egy hibája után elmenne a Chelsea elleni párharc? Ott melegített a végén, amikor már minden mindegy volt, be akarta dobni EV, de a gól után jobbnak látta nem. Totál érthető döntés szerintem. Mint a hétvégi is, ahol miután megmondták többször, hogy most még óvatosabban fogják visszaszoktatni, nem dobta be Valverde egy pocsék pályára, hentes ellenfelek közé.

Ez a szezon már jó eséllyel ilyen lesz neki, elment az egész őszi szezon ahol beleszokhatott volna a BL párharcok előtt, innentől nem ő lesz az első, akivel kísérletezik majd EV éles meccseken jó eséllyel, teljesen érthetően. Lehet persze felróni, hogy 135 millió, de ő egy hosszútávú befektetés, és sokkal fontosabb az, hogy hosszútávon sikeresen be legyen integrálva a csapatba, minthogy most minden megkapható percet odaadjon neki EV. Teljesen jól kezeli most Valverde szerintem, hétvégén ha nem játszik, tényleg fura lesz, de ez a 2 meccs szerintem totális logikus döntés volt az edző részéről.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.20. 22:59:15

palesz77 írta:Gyerek legutóbb amikor beállt rontott vagy 20 szitut, most éles helyzetben meggyengült önbizalommal nem dobta be EV inkább.. Hűha, sokkoló.
Vidal hányat szokott elrontani? 19et, és akkor már jobb is.

Értem az elvet, csak továbbra sem látom miért jobb opció Vidalt. Akit már nyáron meg télen is rá akartunk sózni mindenkire, de nem kellett senkinek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.20. 22:55:23

Múltkor beállt,és kb semmi nem sikerült neki. 1 csel,1 passz sem. Én nem hiszek ebben a Messi csúnyán nézett rá és eladjuk dologban. Megsérült,visszatért,kapott még + 1-2 hetet,aztán beállt kétszer és megsérült. Nem csoda ha most 15 perceket kap. Önbizalma is marha sok lehet.A bajnokikon fog játszani többet is,most is beállt volna a végére,csak jött a gól. Na mindegy,én így látom,ha baj lenne a keretbe se kerülne,bekamuznánk hogy egyénileg edz még és kész.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.20. 22:54:35

Gyerek legutóbb amikor beállt rontott vagy 20 szitut, most éles helyzetben meggyengült önbizalommal nem dobta be EV inkább.. Hűha, sokkoló.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 22:54:13

Nincs mese, be kell építeni a csapatba, úgy hogy a visszavágón már hasznunkra legyen.

Én nem ülök fel a pletykavonatra, de ha egy Girona ellen otthon nem fog jásztani, akkor tényleg gyanús lesz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.20. 22:52:16

Nero. írta: Vagy csak edzésen veri Vidal
Mi köze az edzéseknek a meccszitukhoz?
Meccseken kell versenyeztetni, nem edzésen.

Vidal is nagy nulla, ma se csinált semmi érdemlegeset.

LG írta:Én várnék a találgatásokkal, ha hétvégén sem játszik úgy, hogy nem jön hír sérüléskor, csak akkor kezdem komolyan venni a helyzetet.
sérülten csak nem nevezik, pláne nem küldik el melegíteni. Vagy ekkora láma a szakmai stábunk?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.20. 22:50:27

Én várnék a találgatásokkal, ha hétvégén sem játszik úgy, hogy nem jön hír sérüléskor, csak akkor kezdem komolyan venni a helyzetet.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.20. 22:47:12

recrea írta:
Nero. írta:Egyre kivancsibb vagyok hogy mi van a gyerek körül, valami nem kóser az biztos
Vagy csak töketlen berakni.
Vagy csak edzésen veri Vidal
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2018.02.20. 22:45:05

Hétvégén játszani fog kezdőként szerintem. Én se biztos hogy betettem volna egy ilyen kiélezett meccsen. Nagyon szoknia kell még a csapatot. Ez az talán ami Vidal mellett szolt Dembelével szemben ma. Hétvégén meglátjuk. Ha akkor sem játszik akkor elvágta magát EV-nél...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.20. 22:42:17

Most épült fel, nem beszéli a nyelvet, ismerkedik a csapattal.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.20. 22:41:42

Nero. írta:Egyre kivancsibb vagyok hogy mi van a gyerek körül, valami nem kóser az biztos
Vagy csak töketlen berakni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.20. 22:15:39

Egyre kivancsibb vagyok hogy mi van a gyerek körül, valami nem kóser az biztos
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.18. 05:21:15

Samper írta:
erikbarca4ever írta:Most kezdem elhinni hogy elhagyja a csapatot. Aleixet berakni helyette szégyen...


Paulinho szerepkörére Dembelét? Elképesztő gondolat.
Miért szerinted Vidal nem a jobb szélre húzódott csereként?:)
Kovbal88 írta:
terrer írta:Teljesen érthető döntés volt, hogy nem őt cserélte be. Éles meccs, nem volt még biztosan a zsákban a 3 pont, így a védekezésre is kellett figyelni. Dembelé pedig a meccshiány mellett (vagy okán) még önbizalom hiánnyal is küzd. Sok lett volna neki ez most.
Persze ilyenkor lehet mondani hogy 105+ millióért ne kelljen már így óvatoskodni, de ő egy hosszútávú befektetés ezt sem szabad figyelmen kívűl hagyni.
Chelsea ellen se játszatnám, egyrészt nincs meg a helye a csapatban, másrészt a sérülések plusz az ára is plusz tehert nyom rá. Itt van kb fél éve és még nem tudott bizonyítani. Majd jövőhéten végén kell megpróbálni. Nagyon mélyen van, innen lehetetlen egy klasszis teljesítményt felmutatni.
Nem értem miert lenne mélyen
Coutinhoval 1 szinten szenvednek
Csak neki más a megítélése ennyi
Nekem a Franci csodagyerek mozgása még szimpatikusabb is..
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.17. 22:58:41

Dembelé sajnos megsérült, kétszer is, gyakorlatilag fél év alatt nem tudott beilleszkedni emiatt. Most, amikor jön a szezon döntő szakasza, nem fogja már EV berakni és miatta megbontani a csapatot, ebben biztos lehet mindenki és ez így helyes! Ahogy láthatjuk, Cou sem lesz ebben a szezonban sztenderd kezdő, mert Ininek kell a játék, hogy formában legyen a BL-re!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.17. 20:36:52

terrer írta:Teljesen érthető döntés volt, hogy nem őt cserélte be. Éles meccs, nem volt még biztosan a zsákban a 3 pont, így a védekezésre is kellett figyelni. Dembelé pedig a meccshiány mellett (vagy okán) még önbizalom hiánnyal is küzd. Sok lett volna neki ez most.
Persze ilyenkor lehet mondani hogy 105+ millióért ne kelljen már így óvatoskodni, de ő egy hosszútávú befektetés ezt sem szabad figyelmen kívűl hagyni.
Chelsea ellen se játszatnám, egyrészt nincs meg a helye a csapatban, másrészt a sérülések plusz az ára is plusz tehert nyom rá. Itt van kb fél éve és még nem tudott bizonyítani. Majd jövőhéten végén kell megpróbálni. Nagyon mélyen van, innen lehetetlen egy klasszis teljesítményt felmutatni.
Válasz küldése