Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 15:05:48

davi10 írta:
2022.02.01. 12:57:02
Rabiot se játszott semmit a PSG-ben fél évig, ha jól rémlik.

Amúgy szerintem hosszabbítani fog végül. A barom ügynöke is belátta, hogy nem ér annyit Dembele, mint hiszik.
Azt sem tartom kizárnak hogy rég megegyezett már valakivel a hátunk mögött szóban(akár már a nyáron), ezáltal ha azt a Barca nem licitálja felül akkor nem hosszabbít és máshova sem megy el ahol a Barca pénzt látna belőle. Hivatalosan nem lehetséges, de azért láthattunk már példát a szerszám másik feléről mikor Griezmannal egyeztünk meg sunyiban szezon közben.

Nameg ezek tudatában vajon élne-halna a címerért erre a fél évre? Szerintem megpróbálna 1-2 látványos megoldást amitől felfigyelhet a sajtó a nyárra való tekintettel, de nem fog dagonyában becsúszva szerelni sérülés kockáztatva.

Szerintem a klub álláspontja világos: Változás van, aki nem akar a Barca mezében játszani és ezért mindent megtenni annak nincs itt a helye, mindenki pótolható és ha te neked ez nem felel meg, szerzünk helyetted mást aki töredékéért örömmel pályára lép helyetted.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.01. 14:53:11

Troym írta:
2022.02.01. 14:04:52
Balotelli - Liverpool 2014: ... és akár félmilliót is, ha a Premier League-ben gólt szerez.
Röhej, ha ezt elhiszed. Én ilyen szerződést max egy kapusnak tudok elfogadni. :mrgreen:
Nem kell mindent elhinni, ez baromság.
Troym írta:
2022.02.01. 14:04:52
Van der Vaart 2015
2015-ben, amikor a Real Betishez szerződött, Rafael Van der Vaart beleegyezett egy kitételbe, amely kimondta, hogy "bármilyen sportcipőt használhat, de semmi esetre sem tartalmazhat pirosat", mivel ez a városi rivális Sevilla színe. Emiatt a játékos 14 havi 114 428 eurós kifizetést kapott.
Nem azért kapott pénzt, mert nem vállalta, hogy nem hord pirosat. Hanem a szerződése ilyen fizetést tartalmazott, amiben volt egy kitétel is.
Az én munkaszerződésemben is benne van, hogy milyen infókat nem oszthatok meg kívülállókkal. De nem azért fizetnek, hogy ilyen jó kis infókat titokban tartsak, hanem mert jól elvégzem a munkám.
més que un club
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.01. 14:52:57

Remélem ezek után Dembelé nem kap 1 percet sem. Nem azért, mert ő a világ leggonoszabb embere, hanem akkor legyünk következetesek, ha már Xavi is kimondta, hogy nincs visszaút és Laporta is azt mondta nem veszi többet fel a mezt, akkor legyen így. Lett most egy pár támadó a keretben, a minőség az jó kérdés, majd az kiderül, de annyira szerencsétlenek csak nem leszünk mint ősszel hogy lesérül 4-5 támadó egyszerre, Most Fati-n kívül elvileg mindenki egészséges, arra leszek kíváncsi ha ez így marad hogy oszlanak majd el a percek.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.02.01. 14:51:17

Mint Barca szurkoló természetesen nem szimpatizálok vele, a pokolba kívánom, de valahol a játékos oldaláról nézve érthető ez. Itt eurómilliókról beszélünk, amiből még az unokái is király módon élhetnek akkor is, ha Dembélé soha többé nem lép pályára sehol, és holnap kihajítja a stoplist.
Ne felejtsük el, Dembélé második generációs "francia", szülei Maliból jöttek, ami a világ egyik legnyomorultabb és legelmaradottabb országa. Ezeket a fekete srácokat nem a futball imádata, a sportsikerekkel járó dicsőség, hanem a mérhetetlen vagyon megszerzése motiválja. Mindez annak az egyenes folyománya, hogy a modern foci már nem lokális alapon szerveződik, nem csak a csapatok, de a szurkolótáborok is nemzetköziek lettek, a klubmenedzsmentek számára egyedül az üzleti szempontok számítanak. Na ebben kalkulálta el magát nagyon a Bartomeu-féle vezetés, mértéktelenül szórták a pénzt ilyen nímandokra, akikben semmiféle lojalitás nincs a csapat iránt, de miért is lenne vajon? A mérhetetlen nyomorból jöttek, csak a pénz számít. Azért valljuk meg, nem lehet annyira rossz a Barca kispadján ülni a Camp Nouban úgy, hogy ezért még eurómilliókat is fizetnek :).
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.02.01. 14:19:18

Lehet, hogy vannak elhanyagolható tételű meccsbónuszok, de a klub meg épp másféle bónuszokra hajt a ligában (BL-hely, minél jobb EL-szereplés a pénzdíjak miatt, az se mindegy, hogy milyen sorozatokban való szereplést tudnak felajánlani a nyári transzfercéloknak).

Dembélének nem azért kéne játszania, mert a státuszából fakadóan kijár neki, hanem mert segíthet a csapatnak. Illetve pontosítok nagyon gyorsan: szerintem amikor a többség itt arra céloz, hogy játszania kéne, akkor arra gondol, hogy játszania kéne akkor ha a teljesítménye, a formája, a hasznossága miatt megérdemli. Nagyon is elképzelhető, hogy nulla erőfeszítéssel lépne pályára és használhatatlan lesz, de ezt nem tudjuk még.
Az teljesen rendben van, ha Dembélé februárban kapásból a pad végére szorul, ki kell próbálni, mit tud Traoré meg Aubameyang. De a csapat mostani helyzetében iszonyatos luxus a biztonság kedvéért még egyszer megalázni. Augusztusban is papíron milyen jól nézett ki a keret, aztán a sérülések miatt volt egy pont, mikor Abde és Jutglá játszatása mellett sem volt kit becserélni a csatársorba, jött is a Dest-kísérlet meg a spekuláció arról, hogy Gavi szélsőnek sem rossz. Namármost kellemetlen lenne ugyanilyen helyzetbe csöppenni májusban, mikor a következő három meccsen múlik, BL-selejtező helyen végez-e a csapat. És ehhez tényleg nem kell más, csak egy kis diplomáciai érzék és kibírni, hogy a vezetőségből valaki ne ígérje be februárban is, mi az árulók nyomorúságos sorsa.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.01. 14:04:52

Példa
Hugo Lloris - Tottenham
Szerződése a Tottenhamnél enyhén szólva is tartalmazott néhány meglepő kitételt. A játékos 7000 fontot tett zsebre minden meccsért, amelyben elkezdett, 8000 fontot, ha győzelmet aratott, és 3500 fontot döntetlenért vagy vereségért.

Balotelli - Liverpool 2014 : Az Anfield óriásai heti 85 000 fontot és 150 000 font bónuszt ajánlottak az olasznak minden öt lejátszott meccs után, 5 000 fontot minden lőtt gólért, és akár félmilliót is, ha a Premier League-ben gólt szerez. A Vörösök bizalmatlanságát a játékos viselkedési hajlamaival szemben azonban aláhúzta egy félmilliós záradék, amelyet akkor kell fizetni, ha Balotelli elkerüli a bajt a pályán és azon kívül.

Van der Vaart 2015
2015-ben, amikor a Real Betishez szerződött, Rafael Van der Vaart beleegyezett egy kitételbe, amely kimondta, hogy "bármilyen sportcipőt használhat, de semmi esetre sem tartalmazhat pirosat", mivel ez a városi rivális Sevilla színe. Emiatt a játékos 14 havi 114 428 eurós kifizetést kapott.

forrás: Marca

Ezek a marca-n fenn vannak mai napig.
Gondoljátok, hogy a hihetetlen magas bérekről ismert Barcában nincsenek ilyenek még nagyobb összegekkel? Nyilván Dembi szerződése nem derült ki, de ha egy LLoris 10-12.000 fontot kapott 7-8 éve minden meccsért egy angol középcsapattól, akkor Dembi mennyit? Itt még Song is elmondta, hogy Angliához képest is szanaszét kereste magát.

Amúgy, ha a fickó bére 14-16 millió, akkor miért elrugaszkodott 2-3-4 milliós bónusz? 20-30% teljesítményarányos nem annyira nagy szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.02.01. 14:34:54-kor.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.02.01. 14:01:59

Remélem Xavi taknyosra sz....ja az edzéseken, utána meg mehet a lelátóra.
14 misi sem elég neki, még a felét is k...va soknak érzem.
Így jártunk sajnos,rajtunk maradt a pali mint szamáron a fül.
Most már húzzuk ki ezt a kis időt aztán még Katalóniából is tiltsák ki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.01. 14:00:34

Andris írta:
2022.02.01. 10:38:15
Ma lesz elvileg tárgyalás arról, hogy mi legyen vele. Mármint gondolom vezetőségi ülés, vagy ilyesmi, nem olyan, amint a játékos is ott van. Talán max Xavi.
Szerintem benne lehet a pakliban az is, hogy játszani fog. Színtisztán a Barca anyagi és sportszakmai előremenetelét kéne szerintem szem előtt tartani, semmi mást. Azt ők tudják pontosan, hogy milyen lehetőségek vannak, és melyik mivel jár (elsősorban anyagilag).

A sajtótájékoztatón Laporta azt nyilatkozta, hogy többet nem húzza fel a Barca mezét, szóval nagyon meglepődnék ha bármikor is pályára lépne, szerintem még a lelátón sem lesz.
Ugyanakkor alapvetően baromság volt ez a farokméregetés. Elhiszem, hogy erős nyomást akartak gyakorolni, de túlzásba vitték. Valami kaput kellett volna hagyni, mert így csak magunkat lőttük lábon.
Forca Barca!!!!
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.02.01. 13:55:12

Andris írta:
2022.02.01. 10:38:15
Ma lesz elvileg tárgyalás arról, hogy mi legyen vele. Mármint gondolom vezetőségi ülés, vagy ilyesmi, nem olyan, amint a játékos is ott van. Talán max Xavi.
Szerintem benne lehet a pakliban az is, hogy játszani fog. Színtisztán a Barca anyagi és sportszakmai előremenetelét kéne szerintem szem előtt tartani, semmi mást. Azt ők tudják pontosan, hogy milyen lehetőségek vannak, és melyik mivel jár (elsősorban anyagilag).
Nem értelek.
Miből meríted ezt az optimizmust?
A klub folyamatosan azt mondta, vagy hosszabbít az ő általuk ajánlott szerződéssel, vagy menjen el januárban. Egyiket sem teljesítette. Ezek után szerinted majd a keblükre ölelik és játszhatják azok helyett, aki fizetéscsökkentésel is nálunk akarnak?
Ezért a sportszakmai szempontok már nem lényegesek.
INem számítanak az anyagiak sem, mivel az a hajó is elment ( nyakunkon maradt Dembike).
Ha játszatnák ezek után is, csak saját magukat égetnék Laportáék. Alemany biztos megtorpedózná. Rossz üzenet lenne a többiek számára.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 13:44:18

Szerintem ez teljesen alaptalan feltételezés.
Persze különböző prémiumok szoktak lenni, de az inkább csapat címekhez, gólkirályi címhez van kötve.
Meccsszám dolgokat max. a játékjog adás-vételénél szoktak belefoglalni, játékosnál még nemigen hallottam.
Még az NFLben sincs ilyen, csak fő mutatókhoz (mint pl elkapás vagy td szám). Pedig ott sokkal progresszívebb és teljesítményalapúbb az egész.

Az az 50-100ezer egyébként elsőre fel se tűnt, de ez azt jelentené, hogy ha évi 50 meccsen játszik (ez normális kezdő közeli embereknél), akkor még 3-5 millióval nő a fizuja a fix felett, csak mert játszatva volt? nonszensz, általánosságban is, nem hogy Dembelé esetében.

Szerk: de ha mutatsz egy nyolc-tíz spanyol élvonalbeli wikileakses szerződést, akkor meglepődök, és talán el is hiszem, hogy ilyeneket szokás csinálni. Csak valahogy a világon senki soha nem tudott róla, pedig általában azt is tudják, mit evett reggelire Puig, és hogy mi lett a végeredménye Dembelé hajnali három óra húsz perckor megkezdett fifa meccsének.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.01. 13:33:14

Troym írta:
2022.02.01. 13:27:03
Andris írta:
2022.02.01. 13:17:22

Ha ilyen van, hogy meccsszám prémium, akkor persze, nem lehet őt játszatni. De eddig én erről nem hallottam sehol.
Folyton sérült volt, mégse olvastam sehol, hogy legalább milliókat spórolunk a fizetéséből.
Minden lépésükre van pénz kötve. (pályára lépés, gól, gólpassz, védőknél ha nem kap sárgát, pirosat) ezen kívül meccszámhoz, év csapatába bekerüléshez, aranylabdához, nyert trófeákhoz, tényleg mindenhez van kötve pénz.
Pl. Gondolom ha adott esetben nyernénk Uefa kupát és pályára lép a sorozatban arra is kapna.

Nyilván őt ami főleg érinti: pályára lépés és a meccsek száma, év végi helyezése a csapatnak. A gól, gólpassz prémiumaiból gondolom nem gazdagszik meg. :D Anno kikerültek futballista szerződések wikileaksen, ott lehetett ezekről olvasni.
Ez egyértelműen csak feltételezés, erről semmi infó nincs. Pont ez volt a baj az előző szerződésekkel, hogy nem volt benne teljesítményfüggő rész. Amúgy meg, az hogy azért kapjon pénzt, ha nem kap sárgát, hülyeség. Sokszor jobban megéri a sárgalapos fault, mint hogy elengedjen egy kontrát.
Ilyen szerződéseknél minden pályára lépése még kb. 50-100.000 euró költség.
Ez is légből kapott. Ne csináljuk már.
més que un club
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.02.01. 13:28:24

Troym írta:
2022.02.01. 12:55:35



Amúgy azoknak, akik játszatni szeretnék:
Ilyen szerződéseknél minden pályára lépése még kb. 50-100.000 euró költség. 18 meccsre az is 2 millió euró. Gondolom van meccsszámhoz kötött prémiuma is, az is százezres nagyságrend lehet.
Azokat a pénzeket pl. Gavi fizetésébe is tehetnék.
És ehhez valami forrásod is van vagy csak hasraütésszerűen te gondolod ezt ?
Arról nem is beszélve, hogy akkor valószínűleg másnak is van ilyen meccsprémiuma, tehát aki játszik helyette annak is fizetni kell..
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.01. 13:27:03

Andris írta:
2022.02.01. 13:17:22

Ha ilyen van, hogy meccsszám prémium, akkor persze, nem lehet őt játszatni. De eddig én erről nem hallottam sehol.
Folyton sérült volt, mégse olvastam sehol, hogy legalább milliókat spórolunk a fizetéséből.
Minden lépésükre van pénz kötve. (pályára lépés, gól, gólpassz, védőknél ha nem kap sárgát, pirosat) ezen kívül meccszámhoz, év csapatába bekerüléshez, aranylabdához, nyert trófeákhoz, tényleg mindenhez van kötve pénz.
Pl. Gondolom ha adott esetben nyernénk Uefa kupát és pályára lép a sorozatban arra is kapna.

Nyilván őt ami főleg érinti: pályára lépés és a meccsek száma, év végi helyezése a csapatnak. A gól, gólpassz prémiumaiból gondolom nem gazdagszik meg. :D Anno kikerültek futballista szerződések wikileaksen, ott lehetett ezekről olvasni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 13:17:22

Troym írta:
2022.02.01. 12:55:35
Joan Laporta elnök utalt rá, hogy Ousmane Dembélé nem fogja többé viselni az FC Barcelona mezét. Ezt a Forensic sajtótájékoztatóján közölte, amelyen nem habozott kijelenteni, hogy nagyon meglepődtek a francia döntésén, mert mint kifejtette, "egyet sem akart elfogadni a neki felajánlott javaslatok közül". .

"Szerintünk megállapodása van egy másik klubbal, és mi a saját érdekünkben fogunk cselekedni" - mondta az elnök a helyzetről. most júniusig a játékossal.

Sport - Google fordítás

Amúgy azoknak, akik játszatni szeretnék:
Ilyen szerződéseknél minden pályára lépése még kb. 50-100.000 euró költség. 18 meccsre az is 2 millió euró. Gondolom van meccsszámhoz kötött prémiuma is, az is százezres nagyságrend lehet.
Azokat a pénzeket pl. Gavi fizetésébe is tehetnék.
Ha ilyen van, hogy meccsszám prémium, akkor persze, nem lehet őt játszatni. De eddig én erről nem hallottam sehol.
Folyton sérült volt, mégse olvastam sehol, hogy legalább milliókat spórolunk a fizetéséből.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 12:57:02

Rabiot se játszott semmit a PSG-ben fél évig, ha jól rémlik.

Amúgy szerintem hosszabbítani fog végül. A barom ügynöke is belátta, hogy nem ér annyit Dembele, mint hiszik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.01. 12:55:35

Joan Laporta elnök utalt rá, hogy Ousmane Dembélé nem fogja többé viselni az FC Barcelona mezét. Ezt a Forensic sajtótájékoztatóján közölte, amelyen nem habozott kijelenteni, hogy nagyon meglepődtek a francia döntésén, mert mint kifejtette, "egyet sem akart elfogadni a neki felajánlott javaslatok közül". .

"Szerintünk megállapodása van egy másik klubbal, és mi a saját érdekünkben fogunk cselekedni" - mondta az elnök a helyzetről. most júniusig a játékossal.

Sport - Google fordítás

Amúgy azoknak, akik játszatni szeretnék:
Ilyen szerződéseknél minden pályára lépése még kb. 50-100.000 euró költség. 18 meccsre az is 2 millió euró. Gondolom van meccsszámhoz kötött prémiuma is, az is százezres nagyságrend lehet.
Azokat a pénzeket pl. Gavi fizetésébe is tehetnék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.02.01. 12:59:29-kor.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.01. 12:52:43

mess2009 írta:
2022.02.01. 12:47:40
nem az újamból [auto_cenzúra]... a sajtóban jelent meg korábban, hogy a játékosokat védő (szakszervezet?) valami... előre figyelmeztette a vezetőséget, hogy nem sérülhetnek a jogai mert egy szándékos mellőzés csökkenti a piaci értékét.
kissé pesszimista vagyok mert sokszor látunk olyasmit szerződésre hivatkozva ami -látszólag- ésszerűtlen. egyébként arra külön kíváncsi leszek, hogy mennyire leszünk következetesek a mellőzésében, amúgy pedig kétségtelenül elvárható gondosság kell hogy legyen ismerni a lehetőségeinket! (nem nekem, a jogászoknak)
Abban ugyanakkor az edzéslehetőségről beszéltek csupán. Meccskeretbe nem kerülhet be garantáltan senki.
més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.01. 12:47:40

Feast4 írta:
2022.02.01. 11:33:50
mess2009 írta:
2022.02.01. 09:16:36
a padoztatással is nagyon észnél kell lenni. mert még egy jó kis kártérítési pert is kaphatunk tőlük - ajándékba.
Meglepődsz de nem. Már az ügynöke is okoskodott és tulajdonképp csak az van, hogy nem lehet, hogy ne edzen, de egyébként ha nem nevezed az se baj.

Nem tudom emlékszel e Llorente esetére 2013-ban. Nem hosszabbított az Atletic Bilbaoval és ingyen ment a Juvéba. A Bilbao vezetősége és Valverde úgy megsértődött rá, hogy konkrétan egy évet ült a lelátón. (Szerintem az a kiesés törte meg a karrierjét egyébként.) Ott is mindenféle perrel próbálkoztak, még tárgyalási szakba se jutott el jogalap hiánya miatt.

Szóval Dembi csücsülhet amíg akarjuk.
nem az újamból [auto_cenzúra]... a sajtóban jelent meg korábban, hogy a játékosokat védő (szakszervezet?) valami... előre figyelmeztette a vezetőséget, hogy nem sérülhetnek a jogai mert egy szándékos mellőzés csökkenti a piaci értékét.
kissé pesszimista vagyok mert sokszor látunk olyasmit szerződésre hivatkozva ami -látszólag- ésszerűtlen. egyébként arra külön kíváncsi leszek, hogy mennyire leszünk következetesek a mellőzésében, amúgy pedig kétségtelenül elvárható gondosság kell hogy legyen ismerni a lehetőségeinket! (nem nekem, a jogászoknak)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.02.01. 11:33:50

mess2009 írta:
2022.02.01. 09:16:36
a padoztatással is nagyon észnél kell lenni. mert még egy jó kis kártérítési pert is kaphatunk tőlük - ajándékba.
Meglepődsz de nem. Már az ügynöke is okoskodott és tulajdonképp csak az van, hogy nem lehet, hogy ne edzen, de egyébként ha nem nevezed az se baj.

Nem tudom emlékszel e Llorente esetére 2013-ban. Nem hosszabbított az Atletic Bilbaoval és ingyen ment a Juvéba. A Bilbao vezetősége és Valverde úgy megsértődött rá, hogy konkrétan egy évet ült a lelátón. (Szerintem az a kiesés törte meg a karrierjét egyébként.) Ott is mindenféle perrel próbálkoztak, még tárgyalási szakba se jutott el jogalap hiánya miatt.

Szóval Dembi csücsülhet amíg akarjuk.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 11:09:29

Deluigi írta:
2022.02.01. 10:46:24
mess2009 írta:
2022.02.01. 09:16:36
a padoztatással is nagyon észnél kell lenni. mert még egy jó kis kártérítési pert is kaphatunk tőlük - ajándékba.
ketlem, hogy a szerzodeseben irna, hogy KOTELEZO jatszatni

megkapja az edzesi lehetoseget es ul a padon, meg tartaleknak sem kell berakni
Megpróbáltuk eladni egy csomag cukormentes rágóért, és nem kellett senkinek. Ez több mint elég hivatkozási alap, ha meg kell indokolni, hogy miért nem játszik. Nem csak nekünk nem kell, másnak se kellett.
A keretbe se kell kerülnie mindig, játszania meg egy percet sem kell, ha nem akarjuk. Semmi esélye, hogy peres úton ezt támadja.

De szerintem agyon kéne hajtanunk, kicsavarni belőle az utolsó cent hasznot is. Feltéve hogy nem lesz 3 nála jobban teljesítő támadónk, amit erősen kétlek. Vagy három olyan, akire építeni akarunk jövőre még. Ilyenből az egész keretben csak egy van talán, Ferran Torres.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.02.01. 10:46:24

mess2009 írta:
2022.02.01. 09:16:36
a padoztatással is nagyon észnél kell lenni. mert még egy jó kis kártérítési pert is kaphatunk tőlük - ajándékba.
ketlem, hogy a szerzodeseben irna, hogy KOTELEZO jatszatni

megkapja az edzesi lehetoseget es ul a padon, meg tartaleknak sem kell berakni
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.01. 10:43:43

Biztos nem játszhatna, ha rajtam múlna. Egyrészt minimum 4 támadó van előtte a sorban. Másrészt csak olyanokat tennék be akik élnek-halnak a játékért. Ő meg lenyilatkozta, hogy inkább a lelátón ül, ha nincs nagy lóvé. Harmadrészt most sokan playmakert látnak benn, de nem az, csak egy szélsö gyenge hatásfokkal a játékra.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.01. 10:38:15

Ma lesz elvileg tárgyalás arról, hogy mi legyen vele. Mármint gondolom vezetőségi ülés, vagy ilyesmi, nem olyan, amint a játékos is ott van. Talán max Xavi.
Szerintem benne lehet a pakliban az is, hogy játszani fog. Színtisztán a Barca anyagi és sportszakmai előremenetelét kéne szerintem szem előtt tartani, semmi mást. Azt ők tudják pontosan, hogy milyen lehetőségek vannak, és melyik mivel jár (elsősorban anyagilag).
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.01. 09:16:36

Ronaldinho&Barca írta:
2022.02.01. 07:57:49
Én csípem a játékát és messze a legveszélyesebb játékos a jelenlegi keretünkben, még mindig egy csiszolatlan gyémánt de valószínűleg az is fog maradni, kb. semmit sem fejlődött az ideérkezése óta, megmarad a gyors villámlépű srácnak, akinek az 1+1=3.... mert elképesztő, hogy fejben mennyire gyenge ez a srác és ugyan ott tart, mikor a dortmundnak keresztbe tett. Szinte biztos, hogy nyáron megy a psg-be Mbappe helyére, utóbbi pedig ugyebár a realba. Ott majd az afrikai cmborákkal fifázhatnak kedvükre dollár/euró milliókért.

Én nem vagyok híve a padoztatásnak, mert az az öltözőnek csak rossz, játsszon, Xavi fújja ki az orrát úgy hajtsa, aztán majd ugyis lesérül amikor próbál egyenesen futni. Aztán a vb-t is lejátszhatja fifán.

Orvosi stábba még mindig nagy rutinnal eltud helyezkedni, lehet inkább oda kellene napi szinten bejárni, néhány sérülést már biztos tud kezelni. :D
egy kis szó játék: én azt hiszem ő inkább csiszolhatatlan gyémánt, de lehet hogy valójában dunakavics. sajnos itt nem csak a fizetéséről van szó, hanem egy élő szerződésről és ammi abban foglaltatik az mind jár neki! a padoztatással is nagyon észnél kell lenni. mert még egy jó kis kártérítési pert is kaphatunk tőlük - ajándékba.
az a valós tény hogy ezt a (méreg) poharat fenékig kell inni.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.02.01. 08:49:55

Sanama írta:
2022.02.01. 07:34:38
Hála az égnek, még a sérülésekkel együtt is meg van a létszám, semmi szükség rá. Ferran Torres - Aubameyang - Traore simán kezdhet, Braithwaite és Luuk De Jong is ott lesznek.
Elvben jól hangzik, a gyakorlatban dőlnek ki a csatárok, mintha pusztítana a pestis. FT és Auba (ha egészséges) kezdőtag, Traorét én biztosan nem raknám stabilan oda. Rajtuk kívül ki az alternatíva? Braithwaite, aki már több, mint fél éve nem játszott. Depay, aki most is küzd valamilyen nyavalyával és /vagy formahanyatlással. Luuk De Jong, akit decemberben még stabilan vissza akartak küldeni a Sevillának, annyira gyenge volt, viszont volt pár jó meccse, ami megmentette. Ez Abde és Jutglá, a B-csapatból. A korábbiakhoz képest Fati nincs, Agüero nem is volt. És még feltételeztük, hogy mindenki egészséges marad, ami az elmúlt két évben egyszer se jött össze. Ez még mindig nagyon messze van a jó rotációtól - viszont ezt legalább a klubvezetés is látja, nem véletlenül startoltak rá a támadókra az átigazolási időszakban.
Válasz küldése