Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.25. 08:14:53

Tekintve hogy a legutóbbi meccset is kihagyatták vele/kihagyta, nem hiszem hogy lesz ebből már bármi.

Ő már másfél lábbal a klubbon kívül van, megtalálják a csapatot ami elviszi aztán cső. Legalább kölcsönbe távozni fog, ha eladni nem is sikerül, aztán nyáron ingyen megy.

Soha többet nem fog itt játszani.
sansz írta:
2022.01.25. 00:57:57

Ugyebár a klub akkor kezdett totál feleslegesen a sajtón keresztűl keménykedni, amikor azt hitték, hogy Ferran egy csatáristen, aki aztán futószalagon hozza a gólokat és a helyzeteket, mellette Fati is bevág minden meccsen egyet.
Ehhez képest, legalábbis megingott a hit,hogy Ferran tényleg azt hozza e majd,amit vártunk és Fati pedig...ismerjük a storyt.

Xavi pedig nem volt egyértelmű. Azt mondta,hogy nem tudja mi lesz és akkor nincs visszaút,ha semmi nem változik.
Ferran-ról mi derült ki?? Szerintem eddig tökéletes. Gól gólpassz eddig két és fél meccsen, úgyhogy előtte kihagyott egy jelentős időszakot, és új csapatba érkezett.
Mister Bömbellének 11 meccsen van 1 gól 2 gólpassz. Akkor mi derült ki, úgy egészen pontosan? Milyen hit ingott meg?

Megint a hülyeség, hogy hát látszik szemre hogy Ferran nem Messi, de még nem is Neymar, akkor már megingott a hit..
Egyetlen realista ember hite sem rengett meg, Ferran egy remek spanyol támadó, aki lyukrafutó típusú és beveri amit be kell.
Egy cselgép biztos látványosabb lenne, egy passz mester meg biztos ezrivel tolná ki magából a helyzeteket de ő nem az. Ő egy csatár, olyan ami kellett nekünk már évek óta.
Griezmann helyett kellett volna egy ilyen támadó.

Fatit elvesztettük, de nem látom hogy ez Dembelét hogy befolyásolja. Persze az nyíl egyszerű hogy -1 támadó, akkor ne legyen egyből -2, de ha megvizsgáljuk a helyzetet, Dembelét nem azért akarják kitenni mert hogy nem kell. Eleve meg akarták tartani. Azért nem fogják, mert nem akar maradni, vagy nem olyan áron, ami belefér.
Tehát, nem szakmailag akarják elküldeni. Így viszont, hogy szakmailag Fati miatt még kevésbé éri meg elküldeni, az logikus, de nem jelent semmit, mivel szakmailag eleve nem akarták elküldeni.
Magyarul, hogy Fati sérült-e vagy sem, nem jelent semmit Dembelé ügyében.
Dembelé ügyében az jelentene valamit ha a semmiből beesik 500mil EUR a klubhoz és lesz rá pénz, vagy ha ő maga lemond az igényeiről.
Egyik se fog megtörténni, sőt utóbbi már lehet hogy nem is lenne elég, mivel kifutott az időből, és már eldöntötte a klub hogy elküldik.

Akár honnan vizsgálom, ennek vége. Szerintem Xavi nyilatkozatai is egyértelműek.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.25. 00:57:57

Kalapos írta:
2022.01.24. 21:43:55
honnan jött hogy ő még játszhat?

Xavi lenyilatkozta hogy vége. Nincs visszaút.
Onnan jön, hogy a vezetőség folyamatosan összevissza beszél és kapkodik. Szóval sajnos az van,hogy mindegy ki és mit mond, kb a határidő utáni pillanatban lesz biztos minden. Ráadásul a helyzet is képlékeny. Ugyebár a klub akkor kezdett totál feleslegesen a sajtón keresztűl keménykedni, amikor azt hitték, hogy Ferran egy csatáristen, aki aztán futószalagon hozza a gólokat és a helyzeteket, mellette Fati is bevág minden meccsen egyet.
Ehhez képest, legalábbis megingott a hit,hogy Ferran tényleg azt hozza e majd,amit vártunk és Fati pedig...ismerjük a storyt.

Xavi pedig nem volt egyértelmű. Azt mondta,hogy nem tudja mi lesz és akkor nincs visszaút,ha semmi nem változik.
Kalapos írta:
2022.01.24. 21:43:55
Nem hosszabbított, el lesz küldve és kész.

Igen, te meg holnaptól nem kapsz fizetést. Miért? Mert csak!
Ez kb ilyen helyzet. Van egy érvényes szerződés,ami nyárig szól. Egyoldalúan akkor lehet elküldeni,ha előre kifizetik a pénzét. Nagy ötlet.
Szóval lehet el lesz küldve, de csak akkor,ha Dembele is rábólint. Egyelőre totál bizonytalan az egész.
Karesz46
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.01.24. 22:31:52

2022.01.24. 22:35:09

Én csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy amikor igazoltuk is hasonlóan viselkedett, csak akkor számunkra kedvező volt a hisztije.Nekem már akkor sem volt szimpatikus.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.24. 21:54:56

MessiNeymarSuarez írta:
2022.01.24. 21:25:21
Aztán bolondot csinálva magunkból beraknánk játszani és 5 perc múlva megint lesérülne :D :D
Ez annyira leírná az elmúlt 2-3 évünket, h effektíve még a pulzusom se emelkedne meg a meglepődéstől. :D
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.24. 21:43:55

honnan jött hogy ő még játszhat?

Xavi lenyilatkozta hogy vége. Nincs visszaút.

Tudom hogy szoktunk farhátat csinálni a szánkból, Laporta, Pique sőt Xavi is megtette már.
De ez más, mivel ez nem sablon szöveg. Ez egy tény közlése volt, még csak nem is zsarolás, azon már túl voltunk.

Nem hosszabbított, el lesz küldve és kész.

Nincs is rá szükség és nem is fog játszani, szerintem tiszta mint a nap.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.24. 21:25:21

Aztán bolondot csinálva magunkból beraknánk játszani és 5 perc múlva megint lesérülne :D :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.24. 21:07:17

Grimaldo írta:
2022.01.24. 20:33:36
Chino írta:
2022.01.24. 18:19:28

Ez a keretből való kirakás már elég régóta fel volt vetve.
Az őszi szezon miért döntene? Nyáron lesz a VB.
Igen, lógott a levegőben, de épp ezt mondom, hogy csak akkor merték meglépni amikor úgy tűnt, hogy elől jól fogunk állni a sérültek visszatérésével.Ellenben mondjuk a Cfc kirakta már ősszel is Christensent, olyankor is amikor elég rosszul álltak a poszton, az tényleg határozott kemény fellépés, mi csak égetjük magunkat ezzel is.

Idén rendhagyó módon Decemberben lesz a vb.
Persze, ez rendben van, de ebben a szezonban van 600 perce, gyakorlatilag egy teljes szezont hagyna ki aztán lenne kb. 2 "éles" hónapja, ha nem sérült/koronás stb. Plusz egy ki tudja milyen csapatban, ahol szintén kérdéses hogy kezdő-e és mennyire tud beleszokni abba a bajnoksáágba. Ezért nem hiszem, hogy az őszi szezon annyit változtatna.

Christensent nem rakta ki a Chelsea, plusz Rüdiger, TS és Chalobach egész szezonban rendelkezésre állt.
Forca Barca!!!!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.24. 20:33:36

Chino írta:
2022.01.24. 18:19:28

Ez a keretből való kirakás már elég régóta fel volt vetve.
Az őszi szezon miért döntene? Nyáron lesz a VB.
Igen, lógott a levegőben, de épp ezt mondom, hogy csak akkor merték meglépni amikor úgy tűnt, hogy elől jól fogunk állni a sérültek visszatérésével.Ellenben mondjuk a Cfc kirakta már ősszel is Christensent, olyankor is amikor elég rosszul álltak a poszton, az tényleg határozott kemény fellépés, mi csak égetjük magunkat ezzel is.

Idén rendhagyó módon Decemberben lesz a vb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.24. 18:26:36

Chino írta:
2022.01.24. 18:19:28
Grimaldo írta:
2022.01.24. 17:48:56
Ha a klub olyan nagyon tökös lett volna, nem pont azután vált volna volna sürgőssé a keretből való kirakása, hogy visszatért Fati meg Depay, de nyilván véletlen az időpont.
A válogatottal meg miért lenne zsarolható? Tavasszal egy felkészülési meccse lesz a franciáknak, meg amúgy is az őszi szezon fogja eldönteni kit visz magaval Deschamps.
Ez a keretből való kirakás már elég régóta fel volt vetve.
Az őszi szezon miért döntene? Nyáron lesz a VB. Ha ennek a szezonnak az őszi felére gondolsz, alig játszott valamit és azt se olyan magas szintet. Fél év nulla játékperccel (plusz azelőtt is alig-alig) nem a legjobb ajánlólevél.
Ennek ellenére én is baromságnak tartom a lelátózást, főleg a jelenlegi támadóhelyzetet ismerve.
November-decemberben lesz most a VB, ezért van ideje bekerülni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.24. 18:19:28

Grimaldo írta:
2022.01.24. 17:48:56
Ha a klub olyan nagyon tökös lett volna, nem pont azután vált volna volna sürgőssé a keretből való kirakása, hogy visszatért Fati meg Depay, de nyilván véletlen az időpont.
A válogatottal meg miért lenne zsarolható? Tavasszal egy felkészülési meccse lesz a franciáknak, meg amúgy is az őszi szezon fogja eldönteni kit visz magaval Deschamps.
Ez a keretből való kirakás már elég régóta fel volt vetve.
Az őszi szezon miért döntene? Nyáron lesz a VB. Ha ennek a szezonnak az őszi felére gondolsz, alig játszott valamit és azt se olyan magas szintet. Fél év nulla játékperccel (plusz azelőtt is alig-alig) nem a legjobb ajánlólevél.
Ennek ellenére én is baromságnak tartom a lelátózást, főleg a jelenlegi támadóhelyzetet ismerve.
Forca Barca!!!!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.24. 17:48:56

Ha a klub olyan nagyon tökös lett volna, nem pont azután vált volna volna sürgőssé a keretből való kirakása, hogy visszatért Fati meg Depay, de nyilván véletlen az időpont.
A válogatottal meg miért lenne zsarolható? Tavasszal egy felkészülési meccse lesz a franciáknak, meg amúgy is az őszi szezon fogja eldönteni kit visz magaval Deschamps.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.01.24. 17:16:57

Amúgy Dembelet érdekli a válogatott? Büntetés az neki, ha otthon kell tévéznie foci helyett?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.24. 17:06:53

Én a klub helyében tökön lőném magam és kiültetném. Hátha látja mindenki,hogy a jövőben nem így rendezzük a dolgainkat,mint a francia pajtás. Kicsit rossz most,hogy később ne legyen nagyon rossz.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.24. 17:01:42

valószínűleg a klubnál nem így gondolják, mint itt sokan, h akkora hatása lenne a játékra, h érdemes mellőzni a büntit. persze a Jutglá, De Jong féle nímandokhoz képest más szint, de érdemben nem fog változtatni a várható helyezésünkön pl. az, ha játszik, annyit nem tesz hozzá ő sem.
grgly50 írta:
2022.01.24. 16:16:42
Ha a lelátóra kerül, szerintem nem fog Európában fele pénzért sem munkát találni. - Van rá egy liter szílvám! - Szerintem sikerült megismertetni magát.
Nem is azzal van a gond, h Európában mi lesz vele, hanem h a keret közelébe engedik-e most a közelgő VB-n. fél év lelátó után a válasz erre a kérdésre egyértelmű úgy, h a válogatotthoz eddig sem volt túl sok köze jegelés nélkül sem.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.24. 16:16:42

Andris írta:
2022.01.24. 15:10:04
Ha presztízs, akkor szerintem csak még nagyobb hülyének látszunk kívülről, amikor tényleg leültetünk fél évre egy játékost, akinek úgy is kell állni a fizetése 100%át, és jobb mint bármelyik elérhető támadónk.
Én, sokadmagammal pont az ellenkezőjét gondolom.
Ha nem arról a Dembeléről lenne szó, akit több mint százmillióért vettünk meg, aki az amúgy is laza fegyelemmel működő klubnál semmibe veszi azt a kevéske szabályt ami reá is vonatkozik - többszöri felszólításra is rendkívül fegyelmezetlen -, az itt töltött négy és fél évből legalább három évet sérülten (?) töltött, amikor pedig játékban volt, akkor is csak a gyengék között volt kiugró, akkor talán igazad lenne.
De! Ilyen viselkedési előzmények után, amikor a klub alig tud talpra állni, amikor mindenkinek lefaragják a fizetését, irreális igényekkel áll elő az ügynökével egyetemben, még akkor sem érdemli meg, hogy berakják a csapatba, ha a Barca kiesne a La Ligából. Ja, és még most is Ő/ők akar diktálni! Nehogy a lekvár főzze már a nagymamát!
Ha a lelátóra kerül, szerintem nem fog Európában fele pénzért sem munkát találni. - Van rá egy liter szílvám! - Szerintem sikerült megismertetni magát. Valójában büdös neki a munka, s gondolom, azért is van olyan sokszor (alibi) betegen.
Remélem tökösek lesznek a Barca vezetői!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.24. 15:10:04

Ha presztízs, akkor szerintem csak még nagyobb hülyének látszunk kívülről, amikor tényleg leültetünk fél évre egy játékost, akinek úgy is kell állni a fizetése 100%át, és jobb mint bármelyik elérhető támadónk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.24. 14:52:03

LG írta:
2022.01.23. 20:09:46
Sonoma írta:
2022.01.23. 19:14:36
...
De pont az a baj ezzel, hogy fél évig még úgysem tudod elzavarni, és fizetni fogod őt. Akkor inkább nem adsz neki munkát, hanem fizeted a semmire? Biztos, hogy ezzel annyira megbünteted őt? Lehet mondani, hogy a VB miatt fontos neki, hogy játszon, de a válogatottban úgy is játszhat tavasszal is, aztán az új csapatában is lesz még ideje formába lendülni. A sérülés persze nála közbeszólhat, de erre is kisebb a kockázata, ha nálunk nem játszik. Én pont, hogy még próbálnám kisajtolni belőle, amit lehet. Lehet, hogy a klubbért már nem nagyon fog hajtani, de egy jó szerződésért (ha addig persze nem egyezik meg valakivel) igen.
Itt nem az a lényeg, a klub mennyire jöjjön ki belőle jól anyagilag.
Ez presztízs kérdés inkább már.
Ha a Barca játszatja annak ellenére, hogy a játékosod direkt nem hosszabbít a jobb eligazolás érdekében-mindezt az utolsó pillanatban benyögve-az óriási blama lenne a klubnak.
Főleg azután, hogy mennyiért vettük, és mekkora bukó az ő ittléte.
Augusztusban szóban megállapodtak a hosszabbításban, majd Dembele felrúgta ezt az egyességet most.
Én nem látok semmi kivetnivalót, ha a klub ezzel vág vissza neki. Megleszünk nélküle is.

Ellenpélda Alaba és Thiago. Ők már egy évvel ezelőtt megbeszélték a klubbal, hogy nem hosszabbítanak (ha jól emlékszem több pénzt ajánlott a Pool és a Real). Mindkét fél tudomásul vette a váltást és dolgoztak tovább. Értük nem is kellett 150m kiadni+ mindkettő úgymond megdolgozott a pénzéért. Dembele nem.
Femeni
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.01.20. 21:08:08

2022.01.24. 14:48:48

Andras Inieszta írta:
2022.01.24. 13:54:09
Én már csak azt várom, hogy ez a szappanopera érjen véget. Akárhogy. Ha itt van, játsszon. Ha nem játszik, akkor meg ne is legyen a klubnál. Ha nem tudjuk most egyből eladni, akkor legyen kerettag és hajtsuk ki belőle, amit még lehet. Ez a "nem engedjük a keret közelébe" elég dedós húzásnak tűnik, nem is hiszem el. Más volt egy I. Moriba helyzet és más ez.
Egy dolog, amit nyilvánosan mondanak, meg van sok minden, amit nem. Laporta és Alemany sem hülye, főleg nem amatőrök. Biztos, hogy a háttérben egészen más a muzsikaszó, de nem kötik az orrunkra.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2022.01.24. 13:54:09

Én már csak azt várom, hogy ez a szappanopera érjen véget. Akárhogy. Ha itt van, játsszon. Ha nem játszik, akkor meg ne is legyen a klubnál. Ha nem tudjuk most egyből eladni, akkor legyen kerettag és hajtsuk ki belőle, amit még lehet. Ez a "nem engedjük a keret közelébe" elég dedós húzásnak tűnik, nem is hiszem el. Más volt egy I. Moriba helyzet és más ez.
TitanFang
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.09.10. 16:21:02

2022.01.24. 13:10:17

sansz írta:
2022.01.23. 22:53:36
grgly50 írta:
2022.01.23. 10:42:23

Akkor nem értetted,amit írtam. Én pont az ismert tényeket mondtam.

Egyszerűbben: a két fél nem igazán tud megegyezni, vagyis valójában nem akarnak. És mindkét felet meglehet érteni. Lavírozik mindkét fél. "Stimm!"
Kimondani, hogy ha nem igazolsz el azonnal,akkor a keret közelébe sem engedünk, ez nem lavírozás, hanem zsarolás és nem mellesleg totál törvénytelen is. Ez a kész tény.
Tehát nem az a gusztustalan, hogy Dembele túl sokat kérne,vagy, hogy a Barca túl keveset adna(ha egyáltalán erről szól a vita,amit nem tudhatunk), hanem az, hogy az egyik fél azt mondja,hogyha az én ajánlatomat nem fogadod el, akkor megkeserítem az életedet,akár törvénytelen eszközökkel is. Itt tartunk.
Ezzel az a baj, hogy hiába írsz tényeket. Ez a játékos évekig élvezte a csapat bizalmát, sérülésekkel teletűzdelt időszakokban is. Tehát végig!! Ezek után teljesen jogos egy teljesítmény központú szerződés. Az ügynöke részéről elfogadhatatlan, hogy nem fogadnak el bármilyen hosszabbítást, tekintve hogy öt évig a semmire vette fel a rekordfizetést. Ezek után egy sérülékeny játékos kap egy ajánlatot, amit nem méltányol, nem fogad el. Ja még nekünk kell azt nézni, és elítélni, amit a klub csinál? Mert, hogy zsarolják... És ha zsarolják, akkor nem érdemli meg, egy ilyen hálátlan csapat, aki Dembelét képviseli?? Semmilyen érv nincs, amit Dembele javára fordítaná most a vita jogosságát. Neki hálásan kellett volna közelednie a Barca felé, nulla plusz igénnyel. Menjen ingyen a búsba, most már a szurkolók nagy része úgysem látja szívesen. Mármint azok, akiknek a klub az első, nem sztárocskák.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.23. 22:53:36

grgly50 írta:
2022.01.23. 10:42:23


Szerintem nagyon téves gondolat menet, a végén torz példával.
Próbáld a kész tényeket nézni!
Van a Barca, aminek van egy pénzügyi és játékos helyzete, s van egy felülről, mások által meghatározott szabály. Ebben a helyzetben próbálnak lavírozni. Nem zsarolás, egyszerűen nincs több pénz! Stimm! (Hogy a tárgyalásokon mi hangzott el, senki nem tudja)
A hosszabbítást nem betanulási idő miatt kérik, hanem mert szüksége lenne rá a csapatnak! (De egyenlőre ennyi az anyagi keret)
Akkor nem értetted,amit írtam. Én pont az ismert tényeket mondtam.

Egyszerűbben: a két fél nem igazán tud megegyezni, vagyis valójában nem akarnak. És mindkét felet meglehet érteni. Lavírozik mindkét fél. "Stimm!"
Kimondani, hogy ha nem igazolsz el azonnal,akkor a keret közelébe sem engedünk, ez nem lavírozás, hanem zsarolás és nem mellesleg totál törvénytelen is. Ez a kész tény.
Tehát nem az a gusztustalan, hogy Dembele túl sokat kérne,vagy, hogy a Barca túl keveset adna(ha egyáltalán erről szól a vita,amit nem tudhatunk), hanem az, hogy az egyik fél azt mondja,hogyha az én ajánlatomat nem fogadod el, akkor megkeserítem az életedet,akár törvénytelen eszközökkel is. Itt tartunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.23. 20:09:46

Sonoma írta:
2022.01.23. 19:14:36
Barcaforever írta:
2022.01.23. 17:42:00
Tehát vki magyarázza el, hogy miért is kell ezért utálni vagy itt már megint az igazság 80%-a kimarad mint a Messi storyban.
Nézzük egyszerűbben.
Van egy munkatárs a csapatodban, aki jó képességűnek tűnt, amikor felvetted. Határozott időre. Sajnos sokat betegeskedett ez idő alatt, nem sokat tett hozzá a csapat munkához, de a nagy fizetését mindig felvette.
Most (a szerződése végefelé) miután úgy néz ki kezd komolyabb munkát is végezni, úgy gondolta csak emelt összegű fizetés mellett maradna csak.
Mivel erre te nem vagy hajlandó- mivel még nem bizonyította ennyit megérne+ évekig áltad a fizuját a nagy semmire-beint neked és a felmondási idejét kezdi inkább letölteni.
Közben állandóan azt hajtogatja ő és az ügyvédje, hogy szeretett volna veled megegyezni, de ugyebár te nem akartad teljesíteni a követeléseit.
Az ügyvédje meg még pofátlanul azt kéri, hogy hagy dolgozhasson a csapatodban addig, minél jobban tudjon alkudni a leendő munkaadójával.

Te mit csinálnál?

a, hagyom hagy dolgozzon, nem baj ha lehúzott és a többiek kiröhögnek mekkora lúzer vagyok

b, elzavarom a p.csába , hogy a többiek is értsenek belőle, veled ezt nem csinálhatják meg újból
De pont az a baj ezzel, hogy fél évig még úgysem tudod elzavarni, és fizetni fogod őt. Akkor inkább nem adsz neki munkát, hanem fizeted a semmire? Biztos, hogy ezzel annyira megbünteted őt? Lehet mondani, hogy a VB miatt fontos neki, hogy játszon, de a válogatottban úgy is játszhat tavasszal is, aztán az új csapatában is lesz még ideje formába lendülni. A sérülés persze nála közbeszólhat, de erre is kisebb a kockázata, ha nálunk nem játszik. Én pont, hogy még próbálnám kisajtolni belőle, amit lehet. Lehet, hogy a klubbért már nem nagyon fog hajtani, de egy jó szerződésért (ha addig persze nem egyezik meg valakivel) igen.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.23. 19:14:36

Barcaforever írta:
2022.01.23. 17:42:00
Tehát vki magyarázza el, hogy miért is kell ezért utálni vagy itt már megint az igazság 80%-a kimarad mint a Messi storyban.
Nézzük egyszerűbben.
Van egy munkatárs a csapatodban, aki jó képességűnek tűnt, amikor felvetted. Határozott időre. Sajnos sokat betegeskedett ez idő alatt, nem sokat tett hozzá a csapat munkához, de a nagy fizetését mindig felvette.
Most (a szerződése végefelé) miután úgy néz ki kezd komolyabb munkát is végezni, úgy gondolta csak emelt összegű fizetés mellett maradna csak.
Mivel erre te nem vagy hajlandó- mivel még nem bizonyította ennyit megérne+ évekig áltad a fizuját a nagy semmire-beint neked és a felmondási idejét kezdi inkább letölteni.
Közben állandóan azt hajtogatja ő és az ügyvédje, hogy szeretett volna veled megegyezni, de ugyebár te nem akartad teljesíteni a követeléseit.
Az ügyvédje meg még pofátlanul azt kéri, hogy hagy dolgozhasson a csapatodban addig, minél jobban tudjon alkudni a leendő munkaadójával.

Te mit csinálnál?

a, hagyom hagy dolgozzon, nem baj ha lehúzott és a többiek kiröhögnek mekkora lúzer vagyok

b, elzavarom a p.csába , hogy a többiek is értsenek belőle, veled ezt nem csinálhatják meg újból
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.23. 19:06:55

LG írta:
2022.01.23. 15:19:17
Én még mindig nem bánnám, ha összejönne, persze szigorúan csak olyan feltételekkel, ami a klubnak az előnyös. Sőt szerintem ez lenne a legjobb opció. Ha át lenne ütemezve a fizuja, az ugye az ugye a fizetési sapka szempontjából jó. Xavi keze alatt azért ígéretes volt. Ha mégsem lenne jó, vagy a többi a támadónk felszívja magát és kiszorítják, akkor pedig nyáron el lehet adni. Sok pénzt nem remélhetünk belőle, de 0-nál minden jobb.
Én piszok mód megnézném Xavi kezei alatt, akárhogy is nézzük, egy egészséges Dembele óriási erősítés nekünk, viszont a tekintetben, hogy Xavi kimondta a sajtóban, hogy "nincs vissza út", emiatt írtam, jobb lenne békésen lezárni ezt a történetet. Persze nekünk innen a fotelből gőzünk sincs mi zajlik,. zajlott a háttérben, halvány lila gőzünk sincs és a média is jókorát ferdít minden létező aspektuson, más nem marad, mint Dembele akit lehet pofozni. Én örülnék neki, ha sikerülne egy arany-közép utat szem előtt tartva megállapodni, és együtt folytatni, mert a gazdasági helyzetet tekintve, nem lesznek bombaigazolásaink, kár Haalandról álmodozni, esélyünk sincs. Viszont Dembele piaci értéke az utóbbi pár év sérülései végett 20m szóval én inkább megnézném Xavi kezei alatt mit alkot. A real ellen nagyot ment, piszok mód tetszett az a sebesség amivel játszottunk a mérkőzés bizonyos szakaszaiban. Persze Fati kidőlt, de azért Dembele-Ferran mögötte Pedri.. Jövő héten mindenképpen eldől, vagy így vagy úgy.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.23. 18:06:53

Barcaforever írta:
2022.01.23. 17:42:00
Tehát vki magyarázza el, hogy miért is kell ezért utálni vagy itt már megint az igazság 80%-a kimarad mint a Messi storyban.
nem ezert kell utalni, hanem a modert, ahogyan ezt o latja

de nem irja a nagykonyvben sehol, hogy nem szabad padoztatni emiatt, mindenki azt kapja amit erdemel
Válasz küldése