Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.11. 15:43:32

Az egyetlen szerencséje, hogy kb egész szezonban gondokkal küzdünk ami a támadósort illeti, volt olyan meccs ahol az első keretből már csak ő volt bevethető. Most úgy tűnik visszatér majdnem mindenki, Fati, Ferran, Depay, LDJ, Brait + a fiatalok akik eddig játszottak. Nem egy világverő sor, de Dembelé rég nem szupersztár, hogy ezek az emberek ne szorítsák ki :D

Ha sikerülne nyáron hozni egy 9-est és Fati most már nem tűnik el hónapokra akkor nem látom értelmét ennek a további vergődésnek Dembelével és az ügynökkel.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.11. 15:41:09

NovaProspekt írta:
2022.01.11. 14:01:37
Troym írta:
2022.01.11. 11:57:40
Most még Xaviba is belekötnek a mundo azt írja. Hajítsák ki minél messzebb. Kb ö az egyetlen lát valamit ebben a balfékben.
Moussa Sissoko (Dembele's agent): "We always talk about money when it comes to the renewal of Ousmane, but it is not only a question of money but also of the day-to-day management.”

Sissoko: “In the match against Linares, he was made to enter the field without training, just after recovering from Covid. It is difficult to understand.”


Ehhez gratulálni kell, h beleáll az egyetlen emberbe, aki kardoskodik a klubnál (a hírek szerint) Dembélé megtartásáért. :mrgreen:
Remélem, arról is fog beszélni, h Dembi hányszor késett el az edzésről, ha már a day-to-day managementről van szó.
Ha még ez sem elég, hogy kihajítsák, akkor nem tudom mi kell. Oda sz***k, ahonnan enni kap. Kritizálja a csapatot szakmailag, nem elég a pénz, még az edzőbe is belekötnek, aki az egyetlen támogatója. Gondolom lassan jön, hogy miért jobb oldalon játszik, ott szemébe süt a nap is. Döbbenet, hogy még nincs kidobva az u16-al edzeni. Máshol konkrétan ilyenek után te többet nem játszanál.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.11. 14:01:37

Troym írta:
2022.01.11. 11:57:40
Most még Xaviba is belekötnek a mundo azt írja. Hajítsák ki minél messzebb. Kb ö az egyetlen lát valamit ebben a balfékben.
Moussa Sissoko (Dembele's agent): "We always talk about money when it comes to the renewal of Ousmane, but it is not only a question of money but also of the day-to-day management.”

Sissoko: “In the match against Linares, he was made to enter the field without training, just after recovering from Covid. It is difficult to understand.”


Ehhez gratulálni kell, h beleáll az egyetlen emberbe, aki kardoskodik a klubnál (a hírek szerint) Dembélé megtartásáért. :mrgreen:
Remélem, arról is fog beszélni, h Dembi hányszor késett el az edzésről, ha már a day-to-day managementről van szó.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.11. 12:40:29

Tökkelütött barom ez az ember, pedig iszonyat sokáig védtem én is, de már elég.
Tehetséges, de hülye. Boldogítson másokat.

Nem látom magam előtt, hogy megmentse itt magát pl hogy megnyeri nekünk most a szupekupát, és mindkét meccset eldönti.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.11. 12:23:29

Troym írta:
2022.01.11. 12:05:18
Maradjunk annyuban, hogy nagyon másképp latjuk, hogy mit kéne nyújtania, ha elvileg ő a csapat szupersztárja. 1 db gól harmadosztályú csapatnak, 2 gólpassz, ebből 1 szöglet. Dest idén adott 3 gólpasszt és sokan az egyik leggyengébbnek tartják.
És akkor most még egy védővel hasonlítottuk össze. Mi van, ha Fatival tesszük? :D Ugyanaz a poszt, csak tükörben, szóval reális. Sőt, majdnem egy év kihagyás, térdműtétek után, és alighanem félkész fizikai állapotban játszhatott pár meccset az orvosiról beesve, szóval még ez sem lehet mentség Dembélére. 3-at kezdőként, 5-öt csereként, és 4 gól 1 gólpassz. Ez klasszis teljesítmény, Dembélé-é meg annyi, hogy várjuk, mikor jön ki a nagy potenciálja, és 1-1 meccset tényleg felpörget. Oké, hogy Xavi ennyire akarja, de gondolom lesznek határok, Laporta nagyon támogatja, de hülyeségeket nem fog csinálni miatta, az tuti.
Iszonyúan messze került a klasszis szinttől, 18 őszén volt utoljára az, ha nem vesszük azt a nagyon kevés egymeccses felvillanást. 3,5 éve.
Nézzük meg milyen játékosok vannak top, meg féltop klubokban a széleken, akik ha fiatalok, akkor még például akár fejlődnek is inkább, nem visszafelé, mint a franciánk. Megállás nélkül lehetne sorolni a neveket, akik jobb statokat hoznak le előrefelé is, és közben még akár védőmunkát is ellátnak, ami alól Dembélé kb fel van mentve. És keresnek mondjuk 3-10 milliót.

És még egy dolog: nem hibáztatom Xavit, hogy az egekig magasztalta, jól tette. Elvileg önbizalmat is hzhatott volna, meg az árát is felsrófolhatta volna. De itt szerintem egy nem feltétlenül realitás talaján mozgó játékost talált el a dicséretével, és nagyon a fejébe szállt, elhitte, hogy tényleg ő a világ legjobb jobbszélsője, holott szerintem messze nincs a közelében sem. Szóval kicsit a nyúl vitte el a vadászpuskát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.11. 12:05:18

drobika írta:
2022.01.11. 11:37:06
Troym írta:
2022.01.09. 11:01:04
Tegnap 14 labdavesztés. Adjunk neki szabad utat most. Akkor jöhet Torres, ő meg kérhet csilliókat valamelyik sejkcsapattól. Win-win
Labdavesztés... Nyilván, ha odapasszolom a legközelebb álló játékosnak ( mint ahogyan azt nálunk rengetegen alibizik ), akkor nem fogok labdát veszteni... Így vizsgálni egy támadót, aki egy-egyet felvállalva mer játszani, aki nálunk olyan ritka, mint a fehér holló, szerintem nem korrekt.
Az, hogy javulhatna tény, mint ahogy az is, hogy egy JÓ Dembele nagyon is kellene.
Maradjunk annyuban, hogy nagyon másképp latjuk, hogy mit kéne nyújtania, ha elvileg ő a csapat szupersztárja. 1 db gól harmadosztályú csapatnak, 2 gólpassz, ebből 1 szöglet. Dest idén adott 3 gólpasszt és sokan az egyik leggyengébbnek tartják.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.11. 11:57:40

Most még Xaviba is belekötnek a mundo azt írja. Hajítsák ki minél messzebb. Kb ö az egyetlen lát valamit ebben a balfékben.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2022.01.11. 11:46:07

drobika írta:
2022.01.11. 11:37:06
Labdavesztés... Nyilván, ha odapasszolom a legközelebb álló játékosnak ( mint ahogyan azt nálunk rengetegen alibizik ), akkor nem fogok labdát veszteni... Így vizsgálni egy támadót, aki egy-egyet felvállalva mer játszani, aki nálunk olyan ritka, mint a fehér holló, szerintem nem korrekt.
Az, hogy javulhatna tény, mint ahogy az is, hogy egy JÓ Dembele nagyon is kellene.
Az a baj, hogy az utóbbi meccseken alig vállalja fel az egy-egyezést, utóbbi meccsen konkrétan a labdaátvétellel és az oldalvonallal meccselt kb 45percig.
Nála 2 állapot van, amikor sérült, akkor azért nem szabad bántani, ha meg netán egészséges 1-2 hónapig, akkor meg azért, mert idő kell, mire formába lendül.

Szerintem is jó lenne nekünk egy csúcs Dembele, de az szerintem nem nálunk fog megtörténni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.11. 11:37:06

Troym írta:
2022.01.09. 11:01:04
Tegnap 14 labdavesztés. Adjunk neki szabad utat most. Akkor jöhet Torres, ő meg kérhet csilliókat valamelyik sejkcsapattól. Win-win
Labdavesztés... Nyilván, ha odapasszolom a legközelebb álló játékosnak ( mint ahogyan azt nálunk rengetegen alibizik ), akkor nem fogok labdát veszteni... Így vizsgálni egy támadót, aki egy-egyet felvállalva mer játszani, aki nálunk olyan ritka, mint a fehér holló, szerintem nem korrekt.
Az, hogy javulhatna tény, mint ahogy az is, hogy egy JÓ Dembele nagyon is kellene.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.11. 11:04:48

Ha elküldenék, rámehetnének pl. Gaya megszerzésére.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.11. 11:00:51

A L’Équipe, játékos közeli forrásokra hivatkozva lehozta, hogy újabb tárgyalásra kerül sor még januárban, elsősorban Xavi szándéka miatt, aki nagyon ragaszkodna a franciához.
Sissoko sem volt azért gyenge. Lenyilatkozta, hogy ez nem pénz kérdés. :mrgreen: :mrgreen:
(meg pampogott, hogy miért kellett játszatni a kupában, mikor alig tért vissza)

Igazából nem értem az egészet. Ha Haaland jönne, márpedig úgy tűnik Laporta erre van rákattanva, akkor nincs értelme hosszabbítani/totál felesleges volt hozni Torrest.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2022.01.11. 11:04:53-kor.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.09. 11:01:04

Tegnap 14 labdavesztés. Adjunk neki szabad utat most. Akkor jöhet Torres, ő meg kérhet csilliókat valamelyik sejkcsapattól. Win-win
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.08. 13:16:38

Tobias88 írta:
2022.01.08. 12:55:24
Update #Dembélé: Been told that Xavi was nearly speechless when he got the information what the player demands for a contract extension: €43m before tax per year + €7m add ons. Just one of the reasons why a transfer to #FCBayern is almost impossible.
Ha ez igaz, télen se adjuk el de szerintem csapata se lesz jövőre :mrgreen:
Az semmi! A szomszédom azt hallotta, hogy 80 milla!
Ezek szerintem újságírói túlzások. Nem szabad ezeknek hitelt adni.
Nyugtával a napot!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.08. 13:14:43

Annak ellenére, h Dembi ellen beszéltem sokat, azért nem gondolom, h ez így egy az egyben igaz. Valószínűleg emelést akar (nekem önmagában már ez sem tetszik mondjuk az itteni 5 éve után :mrgreen: ), de a klubnak érdeke, h azt kommunikálja (a rajongóknak) Dembi elengedése esetén, h vmi őrült nagy fizut kért (hogy a vezetőink mentsék a saját bőrüket), úgyhogy elosztanám vagy tízzel az ilyen pletyókat.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.08. 13:13:16

Valahogy meg kellene egyezni vele. Hasonló profil nincs a piacon, ha lenne, az ára minimum egy 100as. Lehet ekézni, de tény, messze benne van a legtöbb veszély, és igen, ha sikerülne rendbe tenni Prunáéknak, akár a legnagyobb célokra törő csapatnak is kulcsembere lehet. Vagy megegyezünk, vagy ingyen megy.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.08. 13:09:59

Tobias88 írta:
2022.01.08. 12:55:24
Update #Dembélé: Been told that Xavi was nearly speechless when he got the information what the player demands for a contract extension: €43m before tax per year + €7m add ons. Just one of the reasons why a transfer to #FCBayern is almost impossible.
Ha ez igaz, télen se adjuk el de szerintem csapata se lesz jövőre :mrgreen:
Ellenpéldának Ferran Torres meg 5-6 körül írt alá asszem, lejjebb adva a Citys fizujából. Annyit hozzá fog tudni tenni, mint Dembélé, az tuti.
Ha ez igaz, az sajna tényleg elég rossz az egész csapatmorálnak, meg elárulna valamit Dembélé egójáról is. Messi szintű fizu, lehet, hogy ilyesmi kép is él magáról magában. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2022.01.08. 12:55:24

Update #Dembélé: Been told that Xavi was nearly speechless when he got the information what the player demands for a contract extension: €43m before tax per year + €7m add ons. Just one of the reasons why a transfer to #FCBayern is almost impossible.
Ha ez igaz, télen se adjuk el de szerintem csapata se lesz jövőre :mrgreen:
94:39 6 - 1
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.06. 18:28:46

Jelenleg a legveszélyesebb támadónk szerintem Jutgla. (Az egészségesek közül) a teljes keretben meg Fati.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.06. 16:13:50

Chino írta:
2022.01.06. 15:15:40
Andris írta:
2022.01.06. 13:03:21
Szeritnem meg kéne tartanunk. :D
Továbbra is úgy látom, hogy sok hülye húzása, butasága ellenére a legveszélyesebb támadónk, és amúgy is hihetetlen képességei vannak.

A konkrét helyzetben pedig az van, hogy csak áron alul tudnánk eladni, és nem is maradna (perpill) éppkézláb támadónk.
Azt szerintem senki sem vitatja, hogy a képességei ne lennének kiválóak vagy ne kellene ennek a csapatnak. Mondjuk azt állítani, hogy most ő a legveszélyesebb támadónk az alapvető, csak ifiből meg B-csapatból feljött fiatalok (na jó, Jutglá 22) vannak mellette, ha nem így lenne az már régen rossz.
De tény ami tény, nagyon jó játékos.

Egy Fati-Torres-Dmbélé trió nagyon adná, de ez egy elég bonyolult helyzetté vált.
Amíg Depay és Abde volt mellette a pályán, addig is ő volt a legveszélyesebb. :D Méghozzá majdnem ugyanilyen magasan. Még Abde volt hozzá közel, de csak 1 vagy 2 meccsen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.06. 16:08:42

De ne csak a gólokat nézzük, hanem azt is, hogy mekkora a kontraszt a támadójátékunkban vele és nélküle. Számomra nagy szembetűnő, hogy mennyivel veszélyesebbek vagyunk vele, és akkor is így van, ha a gólokat éppenséggel nem ő lövi.

Abban egyetértek, hogy jobb volt 18 őszén, amikor nem csak lendületet hozott, de a lövései is beakadtak. Ha oda sikerülne visszatalálnia, akkor szerintem mindenki elégedett lenne. Viszont Xavi kezei alatt egyértelműen újra éledezik, én bizakodó vagyok. Aztán lehet, hogy jön holnap a hír, hogy edzésen megsérült három holnapra....
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.06. 15:26:49

Chino írta:
2022.01.06. 15:15:40
Andris írta:
2022.01.06. 13:03:21
Szeritnem meg kéne tartanunk. :D
Továbbra is úgy látom, hogy sok hülye húzása, butasága ellenére a legveszélyesebb támadónk, és amúgy is hihetetlen képességei vannak.

A konkrét helyzetben pedig az van, hogy csak áron alul tudnánk eladni, és nem is maradna (perpill) éppkézláb támadónk.
Azt szerintem senki sem vitatja, hogy a képességei ne lennének kiválóak vagy ne kellene ennek a csapatnak. Mondjuk azt állítani, hogy most ő a legveszélyesebb támadónk az alapvető, csak ifiből meg B-csapatból feljött fiatalok (na jó, Jutglá 22) vannak mellette, ha nem így lenne az már régen rossz.
De tény ami tény, nagyon jó játékos.

Egy Fati-Torres-Dmbélé trió nagyon adná, de ez egy elég bonyolult helyzetté vált.
Én csak azt várom, hogy még ha már csak fél évet is tölt itt esetleg, akkor is társuljanak számok és eredmények a veszélyességéhez, mint '18 őszén, akkor nagyot ment látványra és eredményességre is. Idén egyelőre csak látványra. Jutglá névtelenül a semmiből érkezve több gólt lőtt kevesebb idő alatt (324 perc alatt 2 gól, Dembélé 482 perc alatt 1 gól, bár van két gólpassza is)
És oké, hogy körbelövi a kaput, ezt lehet veszélyesnek tekinteni, de még ilyen veszélyes beindulásokban sem emelkedik ki olyan sokkal például Abde előtt. De Jutglát is idevehetném, akinek sok szép megmozdulása volt, pl. LDJ első kapufájánál a minap parádés labdát adott, és a gólja előtt is pont olyan szólót vágott ki, mint Dembélé, csak még szerencsepotya sem kellett ahhoz, hogy gól legyen belőle.

Egyetértek, jó játékos, tényleg a legjobb jelenleg, de egyelőre messze nem emelkedik ki annyira a két nevenincs fiatal előtt, mint kéne. Vannak meccsek, mikor egyenesen jobbak a fiatalok. És közben ők csapatszinten nem csesznek el annyi mindent.
A sebessége és a kétlábassága nyomán nyilván tényleg kiemelkedőek a képességei, csak kamatoztatni is kéne őket, ennél sokkal jobban, mint amit eddig idén sikerült kihozni belőle. Nyilván ha lesz középen egy érkező minőségi játékos, akkor a vonal felé elhúzott cselei is többet érhetnek, mert lesz, aki érkezzen rájuk.
De ezzel is az a gond, hogy oké, partnerekkel majd ki lehet hozni belőle többet, de ez jelzi, hogy valahogy mégsem olyan igazi klasszis a csávó. Összehasonlításképp Fatinak nem kell 2 hónapot szenvednie, még belejön, hanem páer perc alatt meglövi a gólját. Nem kell 20-at lőnie, hogy gólt rúgjon, nem kellenek társak, egy romhalmaz csapatban támadótárs nélkül is simán vagdossa őket. És Dembélének ilyen financiális igényekkel igenis valami ilyesmit kéne hoznia, egyedül is el kéne tudnia dönteni meccseket, nem csak nagy ritkán, mint talán most a kupán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.06. 15:15:40

Andris írta:
2022.01.06. 13:03:21
Szeritnem meg kéne tartanunk. :D
Továbbra is úgy látom, hogy sok hülye húzása, butasága ellenére a legveszélyesebb támadónk, és amúgy is hihetetlen képességei vannak.

A konkrét helyzetben pedig az van, hogy csak áron alul tudnánk eladni, és nem is maradna (perpill) éppkézláb támadónk.
Azt szerintem senki sem vitatja, hogy a képességei ne lennének kiválóak vagy ne kellene ennek a csapatnak. Mondjuk azt állítani, hogy most ő a legveszélyesebb támadónk az alapvető, csak ifiből meg B-csapatból feljött fiatalok (na jó, Jutglá 22) vannak mellette, ha nem így lenne az már régen rossz.
De tény ami tény, nagyon jó játékos.

Egy Fati-Torres-Dmbélé trió nagyon adná, de ez egy elég bonyolult helyzetté vált.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.06. 13:10:37

Andris írta:
2022.01.06. 13:03:21
Szeritnem meg kéne tartanunk. :D
Továbbra is úgy látom, hogy sok hülye húzása, butasága ellenére a legveszélyesebb támadónk, és amúgy is hihetetlen képességei vannak.

A konkrét helyzetben pedig az van, hogy csak áron alul tudnánk eladni, és nem is maradna (perpill) éppkézláb támadónk.

Nyárig játsszon, és vagy megsérül (és dönthetünk majd hogy óccsóér hosszabbítunk, vagy még azt sem), vagy tartja a formáját, egészséges marad, és még happy end is lehet a vége.

Nyilván ha a fizuját nem bírjuk kigazdálkodni, vagy Torres igazolását nem tudjuk megoldani Umtiti, Coutinho elpasszolásával, akkor a kényszer szülhet más helyzetett.
De jelenleg úgy érzem, hogy nemtudom mi lenne a csapattal, ha ő is kiesne a kezdőből bármi okból. Attól függetlenül, hogy továbbra se szimpatizálok vele.
Egyrészt igen, másrész, ha felépül Fati, Depay a balosra, Torres és Abde a jobbosra és na adj isten, még egy 9-esünk is lenne végre, akkor azért bőven lehetne élni nélküle. De jelen helyzetben valóban látványos és fájó, hogy ő a vakok között a félszemű támadásban, senki más nem képes egy 1 v. 1-et mégcsak megpróbálni sem a csapatban. Ja meg kapura lőni persze.
Szóval szerintem csak akkor létfontosságú, ha tartósan kiesik a többi támadó, vagy nem tudunk igazolni mást.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.06. 13:03:21

Szeritnem meg kéne tartanunk. :D
Továbbra is úgy látom, hogy sok hülye húzása, butasága ellenére a legveszélyesebb támadónk, és amúgy is hihetetlen képességei vannak.

A konkrét helyzetben pedig az van, hogy csak áron alul tudnánk eladni, és nem is maradna (perpill) éppkézláb támadónk.

Nyárig játsszon, és vagy megsérül (és dönthetünk majd hogy óccsóér hosszabbítunk, vagy még azt sem), vagy tartja a formáját, egészséges marad, és még happy end is lehet a vége.

Nyilván ha a fizuját nem bírjuk kigazdálkodni, vagy Torres igazolását nem tudjuk megoldani Umtiti, Coutinho elpasszolásával, akkor a kényszer szülhet más helyzetett.
De jelenleg úgy érzem, hogy nemtudom mi lenne a csapattal, ha ő is kiesne a kezdőből bármi okból. Attól függetlenül, hogy továbbra se szimpatizálok vele.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.05. 19:56:09

LG írta:
2022.01.05. 18:57:36
Troym írta:
2022.01.05. 17:11:35
Volt ma egy szavazás a sport-on, mi legyen vele. 52% még télen elsózná, 25% a lelátóra küldené, 13% szerződést bontana, 10% játszatná. (kb. 25.000 szavazat) Hát nem fog népszerűségi versenyt nyerni. Ebből már nem lesz visszaút, mennie kell mindenképp.
A 8-2 után egy hasonló szavazáson a szurkolók Messit leszámítva a kapitányokkal kezdték volna nagytakarítást, aztán látjuk, hogy még mindig itt vannak.
A különbség az sajnos, hogy a kapitányok egyébként elég sokat adtak ennek a klubnak, míg Dembélé nem adott sem régebben, sem a 8-2 idején, sem azóta.
Válasz küldése
cron