Paulinho

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
0
0 szavazat
3
2
14%
4
12
86%
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 14
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.15. 09:37:17

Ronaldinho&Barca írta:Hát, elég savanyú az a bizonyos szőlő még, érnie kell, ha egyáltalán be fog érni. Úgy mentünk neki a nyárnak hogy Iniestának kellene egy helyettes/pótlás, tudjon terhet levenni róla, illetve ezáltal is ösztönözni a maximumot kiharcolni. Na ettől rohadt messze állunk most így augusztus közepén. Ráadásul Neymar kívülről csukta be az ajtót. Paulinho nem tehet semmiről, brazil és talán ezért van ott ahol, de nem ismerem, nem az a fajta ember vagyok aki látatlanba valakit lehurrog. Elég sok szól ellene és ha jött/jönne Dembélé vagy Coutinho mellette talán megemésztették volna a katalánok ezt az igazolást. Nem tudom mit vár tőle a vezetőség, és én se, küzdjön harcoljon, aztán meglátjuk. Drukkolok neki mert ha van rossz időzítés azt neki most össze hozták.


U: Mekkora lenne ha Ney látná a hírt hogy a span a barcába landolt, könyörögne az araboknak hogy "lécci" majd holnap a psg kivásárolná a játszópajtást. :D
Szerintem nem a személye ellen irányulnak a hozzászólások, hanem a körülmények miatt. Egy Tottenham-ban megbukott Kínából igazolt , az asztalra eddig szinte semmit le nem tévő 29 éves játékosért kiadtunk kapásból 40 millát, mikor a középpályánk tömve van és azoknak semmi lehetőséget nem adunk, akik saját nevelések vagy éppen fejlődőképes fiatalok.
Arról nem beszélve, hogy a lényeges igazolásoknál pedig 5-10 milliókon megy a szenvedés lassan másfél hónapja, itt pedig szinte alkudozás nélkül leteszünk egy brutális összeget és láthatóan ez a transzfer a csapatmorált is rombolja.
A leglényegesebb szempont pedig, hogy ez csupán egy üzleti fogás, hogy az elnök megszedhesse magát. Még, ha az edző határozott kérése lett volna, mert egy olyan szisztémát akar, amibe beleillik emészthető lenne, de így inkább felháborító.
Azzal szerintem senkinek nem volt baja, ha egy játékos tepert és kihozta magából a legtöbbet, inkább az edző volt ostorozva, hogy miért játszatja, mikor láthatóan nagyon kevés és nem való ide, mint pl. Gomes esetében.

Ez annyiban szól Paulinho személyének, hogy miatta szó szerint elzavarunk egy fiatal, tehetséges játékost, aki ha egy kevés lehetőséget kapott többnyire élt vele és olyannyira kitart a klub mellett, mint nagyon kevesek. Még annak a Sergi Robertonak a távozása is szóba kerül, akinek a játékára sem lehet panasz és a szíve a Barcaért dobog.

Paulinho kapott egy lehetőséget, hogy a Barcaban játszhat, gondolom nem gyenge fizuért. hülye lett volna visszautasítani.
Gomest se azért kívánja mindenki átadólistára, mert csak lazsál és szedi fel a pénzt, hanem mert a képességei -legalábbis a Barcaban- nagyon kevesek. Inkább az ilyen Arda-félék azok akiket ki kellene paterolni.

Amúgy Digne 12 millió volt és Grimaldo minden valószínűség szerint tőle függetlenül távozott, így mindenképp kellett egy csere balhátvéd, amire ő megfelel. Azzal a transzeferrel szerintem nem volt gond.
Forca Barca!!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.08.14. 23:31:06

March 2017 - Voted the worst ever player at Tottenham.

August 2017 - Signs for Barcelona for 40m.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.14. 21:28:15

Hát, elég savanyú az a bizonyos szőlő még, érnie kell, ha egyáltalán be fog érni. Úgy mentünk neki a nyárnak hogy Iniestának kellene egy helyettes/pótlás, tudjon terhet levenni róla, illetve ezáltal is ösztönözni a maximumot kiharcolni. Na ettől rohadt messze állunk most így augusztus közepén. Ráadásul Neymar kívülről csukta be az ajtót. Paulinho nem tehet semmiről, brazil és talán ezért van ott ahol, de nem ismerem, nem az a fajta ember vagyok aki látatlanba valakit lehurrog. Elég sok szól ellene és ha jött/jönne Dembélé vagy Coutinho mellette talán megemésztették volna a katalánok ezt az igazolást. Nem tudom mit vár tőle a vezetőség, és én se, küzdjön harcoljon, aztán meglátjuk. Drukkolok neki mert ha van rossz időzítés azt neki most össze hozták.


U: Mekkora lenne ha Ney látná a hírt hogy a span a barcába landolt, könyörögne az araboknak hogy "lécci" majd holnap a psg kivásárolná a játszópajtást. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
efem27
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2017.02.19. 09:39:41

2017.08.14. 21:24:34

vinszentvega írta:
geridoss írta:Nem vagytok azért egyszerű esetek. Sérülést meg füttykoncertet kívánni a klub új játékosának, akit egy másodpercig sem láttatok (biztos vagyok benne, hogy nem) játszani... Komolyan mondom, tiszta kabaré, ami itt megy. Én értem, hogy csalódottak vagytok, hogy nem csilliárdokért jött egy igazi szupersztár, én is szeretném Coutinhot és Dembelét is, de miért kell ezért Paulinhot gyűlölni? Mit tett ő?

Elment Kínába pénzt keresni, igen. De ez miért jelenti azt, hogy nem lehet jó játékos, ha épp van kellő motivációja (ha a pénz az, akkor az!)? Egyből ki van kiáltva közellenségnek, holott még a szerződését sem írta alá. Lehet, hogy nagy felsülés lesz a pali, de van azért némi esély, hogy annyira nem lesz borzasztó, nem?

A vételárról nem tehet, ha hívja a Barca, hülye lett volna nemet mondani, valószínűleg az utolsó lehetősége top csapatban játszani. És csak több, mint 40szeres brazil válogatott. Azért akárkit nem hívnak meg oda negyvenszer.

Egyeseknél tényleg elszaladt már a ló. Amennyiben az első három hónapban egy nagy nulla lesz, jogosan lehet kritizálni, de addig... én komolyan kezdem kellemetlenül érezni magam, hogy egy csapatnak szurkolok ilyen csürhével, mint itt néhány kommentelő...

Sok sikert kívánok neki, remélem beigazolja, hogy miért is hoztuk el!
Köszönöm! Én is ilyesmit akartam leírni, csak nem volt hozzá akaraterőm ;)
Sokan egy elvesztett Klasszikus után, egy viszonylagos mélypontról, egy kicsit zűrös és zavaros időszak közepén írtak róla. Nyilván nem ellene irányul, merthát végülis ide top player kell top bajnokságból. De én is úgy gondolom hogy nektek van igazatok. Adni kell egy esélyt ennek a srácnak. Bakiparádés videókat pedig bármelyik játékosról lehet csinálni aki pályára lépett...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 21:08:27

geridoss írta:Nem vagytok azért egyszerű esetek. Sérülést meg füttykoncertet kívánni a klub új játékosának, akit egy másodpercig sem láttatok (biztos vagyok benne, hogy nem) játszani... Komolyan mondom, tiszta kabaré, ami itt megy. Én értem, hogy csalódottak vagytok, hogy nem csilliárdokért jött egy igazi szupersztár, én is szeretném Coutinhot és Dembelét is, de miért kell ezért Paulinhot gyűlölni? Mit tett ő?

Elment Kínába pénzt keresni, igen. De ez miért jelenti azt, hogy nem lehet jó játékos, ha épp van kellő motivációja (ha a pénz az, akkor az!)? Egyből ki van kiáltva közellenségnek, holott még a szerződését sem írta alá. Lehet, hogy nagy felsülés lesz a pali, de van azért némi esély, hogy annyira nem lesz borzasztó, nem?

A vételárról nem tehet, ha hívja a Barca, hülye lett volna nemet mondani, valószínűleg az utolsó lehetősége top csapatban játszani. És csak több, mint 40szeres brazil válogatott. Azért akárkit nem hívnak meg oda negyvenszer.

Egyeseknél tényleg elszaladt már a ló. Amennyiben az első három hónapban egy nagy nulla lesz, jogosan lehet kritizálni, de addig... én komolyan kezdem kellemetlenül érezni magam, hogy egy csapatnak szurkolok ilyen csürhével, mint itt néhány kommentelő...

Sok sikert kívánok neki, remélem beigazolja, hogy miért is hoztuk el!
Köszönöm! Én is ilyesmit akartam leírni, csak nem volt hozzá akaraterőm ;)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 21:00:56

Nem úgy volt, hogy Matyi is belefizetett anno a bugiba, hogy jöhessen? Remek előjelek :P
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.14. 20:52:17

Nem vagytok azért egyszerű esetek. Sérülést meg füttykoncertet kívánni a klub új játékosának, akit egy másodpercig sem láttatok (biztos vagyok benne, hogy nem) játszani... Komolyan mondom, tiszta kabaré, ami itt megy. Én értem, hogy csalódottak vagytok, hogy nem csilliárdokért jött egy igazi szupersztár, én is szeretném Coutinhot és Dembelét is, de miért kell ezért Paulinhot gyűlölni? Mit tett ő?

Elment Kínába pénzt keresni, igen. De ez miért jelenti azt, hogy nem lehet jó játékos, ha épp van kellő motivációja (ha a pénz az, akkor az!)? Egyből ki van kiáltva közellenségnek, holott még a szerződését sem írta alá. Lehet, hogy nagy felsülés lesz a pali, de van azért némi esély, hogy annyira nem lesz borzasztó, nem?

A vételárról nem tehet, ha hívja a Barca, hülye lett volna nemet mondani, valószínűleg az utolsó lehetősége top csapatban játszani. És csak több, mint 40szeres brazil válogatott. Azért akárkit nem hívnak meg oda negyvenszer.

Egyeseknél tényleg elszaladt már a ló. Amennyiben az első három hónapban egy nagy nulla lesz, jogosan lehet kritizálni, de addig... én komolyan kezdem kellemetlenül érezni magam, hogy egy csapatnak szurkolok ilyen csürhével, mint itt néhány kommentelő...

Sok sikert kívánok neki, remélem beigazolja, hogy miért is hoztuk el!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.14. 20:44:51

Az Isten szerelmére... komolyan ilyen szánalmas elméleteket kell vele kapcsolatban gyártani? Hogy miért 40milla? Azért mert Neymar 222. Ezek után senkit se lehetne megvenni 50 misi alatt... Iszonyatosan eldurvult a piac... az olcsó játékosok nagybani piaca ezek után csak a téli átigazolás lesz, ahol a kegyvesztettektől lehet majd megszabadulni... Én komolyan mondom hogy várom! Végre egy Casemiro féle fafaragó kp-s!!! Ez kell most nekünk! Nem sírni kell az istenit!!! Ez van !!! Kívánom, hogy könnyen beilleszkedjen és jo tagja legyen a csapatunknak!!
Ha beigazolódik végre hogy Cou és vagy Dembele is jön, akkor meg mindenki habzószájjal fog örvendezni(én is)
Szóval Vamos Paulinho Porra!!! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vinszentvega 2017.08.14. 21:14:17-kor.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.14. 20:39:09

A bizalom részemről meg van. Sok sikert neki és így magunknak is. Remélem látni fogjuk, hogy miért fizettünk ki 40 millát érte.
Alapból meg kell adni a lehetőséget és bizalmat neki, azért még is csak itt fog játszani. Hajrá!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 20:12:12

Varatrix írta:Iniesta annyira izgatott Paulinho érkezése miatt hogy, jelezte a vezetőségnek, lemond a 8-as mezszámról, és a Brazilnak adja. [barcelonafanatics4ever.mindenkilapja.hu]

Számomra az érthetetlen hogy, ha Douglasnál mondjuk volt valami sus-kus a háttérben, legalább "kicsibe" maradtak. De 40 millió majdhogynem nyilvános bónusz egy teljesen más jellegű üzlet miatt.

Valverde szájából elhangzott valamikor hogy, kéri a fiút, vagy ez is csak terelés?

Azért remélem nem annak tudatában jött az edzőnk sem ide hogy, a vezetőség bábja marad, amíg meg nem buknak, aztán stikába kap valami szép végkielégítést. Lehet az ő szerzdésének is érdemes lenne utána nézni.

Mondjuk valószínűleg simán a körülmények áldozata lesz mindkettő.
Pedig pontosan erről van szó. Valverde 1-2 napja is mondta hogy ő nem kéri Paulát, és nem is tud az érkezéséről....

Mellesleg kiderült hogy egész véletlenül Bartomeu cégének pont ott van Kínában dolga olyan projektben, amiben Paulinho kínai csapata is benne van... :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.14. 20:06:52

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Ez azért nem semmi, hogy beszállt egy jókora összeggel, remek előjel.
A rosszindulat beszél belőlem lehet, de nekem az az érzésem, hogy a Mundo pontosan azért hozta le ezt a hírt, hogy ezt a reakciót érje el a szurkolóknál.

Azért elég beszédes, hogy őt nem egyedül akarják bemutatni, hanem 2 sztárigazolás mellett. Ilyet még életemben nem láttam, hogy "rejtegetnek" egy új igazolást, szinte biztosan a szurkolói fogadtatása miatt. Elég sokatmondó azért a dolog.
Tegyük fel elintézték neki, akkor terhet vesz le róla. Sok érte a pénz, 20-25ért ezt meg kellett volna oldani, de tegyük fel valóban kifizette, akkor viszont jó felfogásról, lojalitásról tesz tanúbizonyságot.
Ha már itt van akkor meg bízni kell benne.
Kép
Kép
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2017.08.14. 19:56:14

Bob_Marley írta:Ez azért nem semmi, hogy beszállt egy jókora összeggel, remek előjel.
Komolyan, Bob...
Ha holnapra eladnák Bartóék Messit és megvennék a helyére 10-esnek Cicciolinát, szerintem Te annak is örülnél...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 19:52:58

Bob_Marley írta:Ez azért nem semmi, hogy beszállt egy jókora összeggel, remek előjel.
A rosszindulat beszél belőlem lehet, de nekem az az érzésem, hogy a Mundo pontosan azért hozta le ezt a hírt, hogy ezt a reakciót érje el a szurkolóknál.

Azért elég beszédes, hogy őt nem egyedül akarják bemutatni, hanem 2 sztárigazolás mellett. Ilyet még életemben nem láttam, hogy "rejtegetnek" egy új igazolást, szinte biztosan a szurkolói fogadtatása miatt. Elég sokatmondó azért a dolog.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.14. 19:48:06

Ez azért nem semmi, hogy beszállt egy jókora összeggel, remek előjel.
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.14. 19:05:32

Robcsyy írta:Paulinho paid 7.5 million euros out of his own pocket to play at the Camp Nou.

[md]

What? :lol:
Paulinho paid 7.5 million euros out of his own pocket for Barto(Out) :D to play at the Camp Nou.

így hihetőbb :D
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.14. 19:02:31

Paulinho paid 7.5 million euros out of his own pocket to play at the Camp Nou.

[md]

What? :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.14. 18:59:56

mondjuk ez a barcás újságíró nagyon tudhat valamit, mert a világháló összes többi, a témával foglalkozó ciánkéknél, szó sincs róla, hogy lenne eu-s papírja...

http://remezcla.com/sports/neymar-barce ... -passport/" target="_blank

https://www.thesun.co.uk/sport/football ... ssport-eu/" target="_blank

stbstbstb
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 18:56:49

Nem tudom jószívvel üdvözölni, nagy keserűség van bennem.
Ettöl függetlenül cáfoljon rám, nyeetünk mi BLt Guily és Bellettivel
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.14. 18:49:38

Legendinho írta:Hazajövök melóból, mondom felnézek, hátha jön egy jó hír Coutinho felől v akármi, erre Paulinho topic... Ezek a hétfők b+... Én is lecserélem Dinho-t az új Pelére...

Ez szégyen! Paulinhora kiadunk 40et, közben meg Coutinho túl sok 120ért, mi csak 100at adunk... Na takarodjon a vezetőség!

GTFO BARTOMEU&GANG!NOW!
Művészet amit Bartoék csinálnak!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 18:43:23

palesz77 írta: Én itt olvastam, Barcás újságíró.

Katt
Áh, nem tudok spanyolul, de annyi a dolog, hogy nem foglal helyet már, mint EU-n kívüli. Lemaradtam erről, de szerintem nem csak én.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.14. 18:36:33

Suareznek arrol van, hogy nem veszett :P
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 18:19:31

crixus írta:Suáreznek mikor lett? Milyen? Én erről lemaradtam, de a transfermarkt.de is :D
Én itt olvastam, Barcás újságíró.

Katt
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.14. 18:17:20

palesz77 írta:Suáreznek van papírja már, Douglas meg úgyse lesz nevezve. Nem miatta nem jön Coutinho, ha nem jön.
Suáreznek mikor lett? Milyen? Én erről lemaradtam, de a transfermarkt.de is :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.14. 18:09:09

Suáreznek van papírja már, Douglas meg úgyse lesz nevezve. Nem miatta nem jön Coutinho, ha nem jön.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.14. 18:04:15

Iniesta annyira izgatott Paulinho érkezése miatt hogy, jelezte a vezetőségnek, lemond a 8-as mezszámról, és a Brazilnak adja. [barcelonafanatics4ever.mindenkilapja.hu]

Számomra az érthetetlen hogy, ha Douglasnál mondjuk volt valami sus-kus a háttérben, legalább "kicsibe" maradtak. De 40 millió majdhogynem nyilvános bónusz egy teljesen más jellegű üzlet miatt.

Valverde szájából elhangzott valamikor hogy, kéri a fiút, vagy ez is csak terelés?

Azért remélem nem annak tudatában jött az edzőnk sem ide hogy, a vezetőség bábja marad, amíg meg nem buknak, aztán stikába kap valami szép végkielégítést. Lehet az ő szerzdésének is érdemes lenne utána nézni.

Mondjuk valószínűleg simán a körülmények áldozata lesz mindkettő.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt