André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.24. 08:16:38

visca el barca írta: ugyanazt a pökhendi dumát tudom elővenni amit múltkor rakéta topicjában: egyem a kis szívét, ne reszkessen, meg ne féljen. ha nem bírja el a nyomást, meg a teljesítménykényszert, akkor menjen el innen.
Azért a meccseink nem rajta mennek el. Itt mindenki maga alatt teljesít. Az is igaz, hogy nem igen mutatta meg, hogy mi a fracért fizettünk érte. Mind1 már, csak átérzem a helyzetét. Nem lehet könnyű neki egy ilyen kezdés után.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.02.23. 22:39:58

Kovbal88 írta: Már bocs de nem a játékával van a gond, hanem a hozzáállásával. Ki látta harcolni, a Leganes ellen. Vezették a labdát visszakocogott mire visszaért vége volt az akciónak. Lézengett a pályán. Vissza lehet nézni. Vagy hogy olyan kapura lövése se volt, ami a lelátott találta volna el, mert semmi. Ezzel van a baj. A játéka csak utána következik,
Igen, erre gondoltam én is, nem véletlen nem voltak az említett emberek fütyülve, de az is igaz, amit Matyi ír, lehetősége se volt bizonyítani, mivel nyár óta gyengék vagyunk. Erre értettem, h a szurkoló nem hülye, nem lehet megtéveszteni, oka van, h kifejezik nem tetszésüket.

Neymar pl sokszor gyenge, de hajt, akar, erőlteti tizedszerre is...igen, rohadt sokat hibázik, őszintén megmondom, le.arom, h mennyit hibázik, annál az alibinél, amit Messi vagy Suarez néha lenyom, százszor jobb ez, vagy a passzoljunk (ha sikerül) a legközelebbi emberhez Denisnél.

Gomesre vissza, engem az is felcsesz, h 15 helyzetből, közte 10 ziccerből sem tudott még gólt rúgni, iszonyat gyenge fejben. Hozzáteszem, sztem több van benne, jó focistának tartom, még az is előfordulhat, h bizonyos körülmények között sokat tudna adni a csapatnak, de egyelőre egy káosz kellős közepén van.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.23. 22:36:06

Messias2 írta:
Nero. írta:A nemzetisége se segíti az ügyét szerintem.
Mivan??? Ez komolyan gondolod?
Szerintem Barcelonában annyira nem csípik a portugálokat (Figo, Mourinho, Pepe, Ronaldo stb.) pláne ha valakit Mendes futtat de elsősorban nem emiatt fütyülik szerintem ez amolyan hab a tortán.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.23. 22:21:47

Nero. írta:A nemzetisége se segíti az ügyét szerintem.
Mivan??? Ez komolyan gondolod?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.23. 22:20:21

A nemzetisége se segíti az ügyét szerintem. Én se vagyok elájulva tőle eddig de nem törnék pálcát felette. Biztos hogy vannak olyan taktikai elemek (mi mezei szurkolók ezeket annyira nem látjuk) amikben nagyon jó nem véletlenül akarták vinni annyian és Lucho se bolond hogy ennyit játszatja.
De a kezdőben most nálam sincs helye.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.23. 22:18:53

Legendinho írta:
recrea írta:Amúgy meg a szurkoló (aki látja is a mecccset) nem vak, de főleg nem hülye, Neymar is gyenge, érdekes módon nem szokták kifütyülni.
Ardát se fütyülték, mikor irdatlan sz*rul játszott, hanem emlékszem, hogy elkezdték skandálni a nevét. Pedig az elején tényleg katasztrófa volt ő is. Vidal ugyan ez az eset. Ő is gyatra volt, mégse kapott füttykoncertet...
Már bocs de nem a játékával van a gond, hanem a hozzáállásával. Ki látta harcolni, a Leganes ellen. Vezették a labdát visszakocogott mire visszaért vége volt az akciónak. Lézengett a pályán. Vissza lehet nézni. Vagy hogy olyan kapura lövése se volt, ami a lelátott találta volna el, mert semmi. Ezzel van a baj. A játéka csak utána következik,
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.02.23. 21:54:23

Mondjuk az is közrejátszik a fütyülésében, hogy most az egész csapat rossz formában van, ha csak Gomes lenne gyenge, kevésbé fütyülnék. Mondjuk érthető, olyanoktól veszi el a lehetőséget, akikben több is van szerintem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.23. 21:27:45

Arda-tlan rosszul játszott. Bocsi, nem tudtam kihagyni :$ :-D
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.23. 21:21:14

recrea írta:Amúgy meg a szurkoló (aki látja is a mecccset) nem vak, de főleg nem hülye, Neymar is gyenge, érdekes módon nem szokták kifütyülni.
Ardát se fütyülték, mikor irdatlan sz*rul játszott, hanem emlékszem, hogy elkezdték skandálni a nevét. Pedig az elején tényleg katasztrófa volt ő is. Vidal ugyan ez az eset. Ő is gyatra volt, mégse kapott füttykoncertet...
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.02.23. 21:01:12

visca el barca írta:
Normandia írta:Idejön, játszik hol itt, hol ott, aztán meg kifütyülik mikor lecserélik. Nagyon rossz lehet így játszani, meg akár felkészülni is, hogy reszketsz, miként és hol fognak játszatni a kövi meccsen és hogy elfogadnak e szurkolók.
ugyanazt a pökhendi dumát tudom elővenni amit múltkor rakéta topicjában: egyem a kis szívét, ne reszkessen, meg ne féljen. ha nem bírja el a nyomást, meg a teljesítménykényszert, akkor menjen el innen.
Továbbá full kezdő mit tudom én hány meccs óta, kétlem, h remeg mérkőzés előtt.

Amúgy meg a szurkoló (aki látja is a mecccset) nem vak, de főleg nem hülye, Neymar is gyenge, érdekes módon nem szokták kifütyülni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.23. 19:13:50

Normandia írta:Idejön, játszik hol itt, hol ott, aztán meg kifütyülik mikor lecserélik. Nagyon rossz lehet így játszani, meg akár felkészülni is, hogy reszketsz, miként és hol fognak játszatni a kövi meccsen és hogy elfogadnak e szurkolók.
ugyanazt a pökhendi dumát tudom elővenni amit múltkor rakéta topicjában: egyem a kis szívét, ne reszkessen, meg ne féljen. ha nem bírja el a nyomást, meg a teljesítménykényszert, akkor menjen el innen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.02.23. 18:43:48

nagyatyesz írta:Nem védem, mert az ideg szétvet, hogy adhattunk ennyit egy ilyen játékosért. (piac kínálta lehetőség... - mondta Barto..hát még ha ingyen jött volna is gáz lenne)
Én egy dologban bízom, mégpedig az ügynökében. Reméljük legalább jó áron kel el - még ha kevesebbért is, mint jött, de nem barátságos meccsekért, meg egy kiló kenyérért menjen....

Az utánpótlás szétbombázását én is bánom, mert még ha Messik, Inik nem is jönnek minden évben, hasznos kiegészítőket lehetne találni. Pl Munir bőven jó lett volna Suarez cseréjének, de nekünk kellett Paco 30ért. Sajnálom őt, nem az ő hibája, de ő nem ide való.

És még egy gondolat a középpályáról - nem Gomes védelmében. LE a korábbi alalp trió pozicióján nem nagyon változtat középen, max Rakitic játszott kényszerből vkp-t. De a "cseresorral" amit leművel az nonszesz: Gomes játszott mindhárom poszton már, Rafinha és Denis meg Ini és Rakitic helyén is, plusz néha feljebb is voltak vezényelve. Ott van Arda is, aki hol valamelyik szélső csatár helyén, hol középen játszik. Nem szeretném védeni őket, de így azért nehéz jól teljesíteni, mivel szerintem Luis Surez sem lenne túl jó vonal mellett, vagy Piqué szűrőbe...ez az edző sara
De azért Gomes mehet nyugodtan! :-)
Úgy érzem, hogy Lucho azért tette össze vissza ezeket a játékosokat, hogy megtalálja a helyüket. Az más kérdés és ebben van igazad, hogy mindig máshol játszani nem egy álom. Ezek a srácok a Barca előtt is játszottak posztokon, valszeg ezért is hozatta őket, de akkor miért nem játszatja ott őket folyamat, már ha játszatja egyáltalán. Gomes játszott már Rakéta helyén, Busi helyén, talán még Ini helyén is. Nem védem, mert eleve nem tartottam idevalónak, de baromira sajnálom is a srácot. Idejön, játszik hol itt, hol ott, aztán meg kifütyülik mikor lecserélik. Nagyon rossz lehet így játszani, meg akár felkészülni is, hogy reszketsz, miként és hol fognak játszatni a kövi meccsen és hogy elfogadnak e szurkolók.
Egyébként vannak momentumai, pillanatai amikor látszik benne valami, de ez így nagyon kevés egyenlőre.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.02.23. 18:18:49

Nem védem, mert az ideg szétvet, hogy adhattunk ennyit egy ilyen játékosért. (piac kínálta lehetőség... - mondta Barto..hát még ha ingyen jött volna is gáz lenne)
Én egy dologban bízom, mégpedig az ügynökében. Reméljük legalább jó áron kel el - még ha kevesebbért is, mint jött, de nem barátságos meccsekért, meg egy kiló kenyérért menjen....

Az utánpótlás szétbombázását én is bánom, mert még ha Messik, Inik nem is jönnek minden évben, hasznos kiegészítőket lehetne találni. Pl Munir bőven jó lett volna Suarez cseréjének, de nekünk kellett Paco 30ért. Sajnálom őt, nem az ő hibája, de ő nem ide való.

És még egy gondolat a középpályáról - nem Gomes védelmében. LE a korábbi alalp trió pozicióján nem nagyon változtat középen, max Rakitic játszott kényszerből vkp-t. De a "cseresorral" amit leművel az nonszesz: Gomes játszott mindhárom poszton már, Rafinha és Denis meg Ini és Rakitic helyén is, plusz néha feljebb is voltak vezényelve. Ott van Arda is, aki hol valamelyik szélső csatár helyén, hol középen játszik. Nem szeretném védeni őket, de így azért nehéz jól teljesíteni, mivel szerintem Luis Surez sem lenne túl jó vonal mellett, vagy Piqué szűrőbe...ez az edző sara
De azért Gomes mehet nyugodtan! :-)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.23. 16:59:58

hát nem nagy szám a csávó, ennyire alibi játékot rég nem produkált errefelé senki. kisebb csapatok ellen Busquets helyére be lehet rakni, a technikai adottságai megvannak a labdakihozatalokhoz, de ennyi van benne. egy sorral feljebb már elég hasznavehetetlen, főleg ha Busquetssel együtt van a pályán, akkor meghaltunk teljesen.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.23. 14:49:23

Felmerült, hogy miért pont őt kell bántani.
Amikor pár éve saját nevelésű maggal vertük a világot, azt lehetett tudni, hogy Iniesták és Messik nem fognak futószalagon jönni, de én úgy gondoltam, hogy innentől a pad nagy részét és néhány kezdő helyet stabilan fel tudunk majd tölteni az utánpótlásból és nem kell tízmilliós vagy bejön vagy nem kiegészítőket venni. Ehhez képest itt van Paco és Gomes (és nálam Arda is ide tartozik a góljai ellenére), embertelen pénzekért, miközben nagyjából három labdaérintésből megmondja bárki, hogy semmi keresnivalójuk itt. És főleg Gomes a bántó, mert a középpályás a Barca filozófia 'kirakatpéldánya', az utóbbi időben annyi klasszis fiatal jött, hogy el sem fértek egymástól.
Ezek után nehéz türelmesnek lenni egy 50 milliós igazolással, akitől ennyi pénzért azt várná az ember, hogy extrád ad a játékunkhoz, de egyelőre a leggyengébb ifi szintjét is alig üti meg.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.21. 11:43:27

TripleH írta:Ha mar Gomes, nincs egy kínai balek csapat aki adna érte 50 millát tok véletlen?

Ha lenne, mi akkor is 10 millio+barátságos meccsért adnánk nekik... :lol:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.21. 11:19:22

Ha mar Gomes, nincs egy kínai balek csapat aki adna érte 50 millát tok véletlen?
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.21. 10:30:17

Ez lehet egy picit off lesz, de ha már szóba került Rakitic is... Meg kell nézni, hogy játszik a válogatottban. Egy kicsit jobb mint átlag keretnek volt a húzóembere és a vezére, úgy, hogy közben ott egy Modric. Ez szerintem sok mindent elmond.
Gomes ellenben azt se tudtam, hogy létezik a portugál csapatban, pedig láttam nem egy meccsüket, akár az EB-n is. Konkrétan azt se tudtam, h létezik, mikor hozzánk igazolt. Nem akarok itt Gomes hater lenni, mert szerintem teljesen korrekt a hozzáállása, és emberileg is okésnek tűnik az emberünk, de ő ide kevés.

Rakiticnek a Barcában más a szerepe, és az, hogy ő alibi ember lenne, szerintem enyhén túlzás. Ebben a "rendszerben" kell egy vízhordó, kell egy olyan, aki felszántja a pályát, aki ütközik, aki rombol ha kell. Nem egy Xavi, ez oké, de ha már Gomeshez hasonlítjuk, szerintem nála technikásabb(legalább a labdát le tudja kezelni), jobban is helyezkedik, és jobban is passzol, sokkal hasznosabb a csapatnak az ő játéka. Ennyi játékkal egyébként, DS, de szerintem Rafinha is többet mutatna mint Gomes, és ha stabilan megkapnák a játéklehetőséget, és nem csak ilyen 15 percekre, szerintem messze jobbak lennének a portugálnál. De erre sajnos semmi esélyt nem látok, még Gomes itt van. Rafinhában nem vagyok biztos, de DS szerintem sokkal nagyobb spíler lesz mint Gomes.
Bartomeu, OUT NOW!
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.02.21. 09:34:58

Chino, Nem akarom szétoffolni a topikot, de Rakitic tekintetébven maximálisan egyetértek Palesszel. Sztem az utolsó 2-3 éve arról szól, hogy mivel ment a csapatnak (máramennyire) ez elfedte azt h ő nagy alibi ember. Támadásban évek óta nem tesz hozzá semmit (cselekkel, indításokkal sem), lőni elvileg tud,de amikor nagyritkán elvállalta akkor a megye3-as szintet idézte. Védekezésben meg nem akkora király mint amekkorának ki volt kiáltva. De nem offolok. A lényeg h nem a múltról, hanem az elkövetkező 2-3-4 évre lehet fogadást kötni :)
Meglátjuk
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.02.20. 22:30:10

eimenis1212 írta: Palesz, nekünk már volt egy "fogadásunk" SR-rel kapcsolatban kb.5-6 hónapja. Akkor azt mondtam hA jól emlékszem, h SR nem barca szint, ez max 1-2 éven belül kiderül. És Bojan Krikic magasságokban fogja végezni. 6 hónap bőven elég volt h kiderüljön a tuti, és lehessen látni az irányt....
Akkor újabb fogadásra hívlak: 2-3-4 éves távlatban a Rafi, Rakitic, Denis, SR, Digne ötösből bárkire tehetsz az ügyben h ki fut be jobb karriert mint Gomes (persze lehet h nyersz ha Gomes hülye igazolást csinál, és az ötös tagja meg "neki való" csapatba megy el, tehát van kockázat, de választhatsz). Sőt válassz kettőt akire tennél :)
Én benne vagyok a fogadásban, de Rakitic szinte biztos, hogy már nagyobb karriert futott be, mint Andre Gomes fog. Egy nagyon erős Sevillanak volt a vezére évekig és ezt a szezont kivéve itt is kulcsember volt, nem akármilyen teljesítménnyel. Ráadásul olyan időszakban, amikor a világ talán legjobb klubcsapatának számítottunk. Ezt nehéz lesz überelni.

Digne-t meg miért vesszük ide? Egyértelműen cserének jött, hogy legyen egy balhátvédünk, ha Alba kidől vagy ráfér a pihentetés. Senki nem vár többet tőle, mindenki tudta, hogy csereembernek jön, annak pedig bőven elég.
Azért Rafinha is húzóember
e volt egy nem gyenge Celta-nak 21 évesen. És pont azért nem derülhet ki, hogy mennyire válhatna be, mert majdhogy félannyi lehetőséget kap, mint a portugál, holott a teljesítményük nem áll ezzel egyenes arányosságban.
Nekem semmi bajom Andre Gomessel, emberileg és mentalitásban tényleg pozitív, de most a játékáról van szó, az pedig marha gyenge.
Ehhez nem kell zseninek lenni, szerintem nem véletlenül látja ennyi ember hasonlóan. A fütyüléssel ezzeel együtt nem értek egyet, nem szolgált rá emberileg, nem volt korrekt dolog a szurkolóktól. Nem egy kezdő szintű játékos, ezt a Valencia-ban és a válogatottban is bizonyította.


eimenis1212 írta:ps. de egyébként akár mind az 5 ellen fogadnék ha kell. Én sosem az aktuális formát nézem, hanem h van-e az emberben fantázia. Jó példa az SR jó periódus, hogy ha valakinek kijön a lépés mennyire el tudja rejteni a valós tudását. Szerintem a legjobb karriert ebből az 5 emberből Gomes fogja befutni. Nem mondom h feltétlen nagy játékos lesz, de neki megvan az esélye a kiemelkedésre, a többiekben ezt nem látom (Rafi lehetett volna még ilyen, de úgy tűnik h nem lesz...)
Azért SR-nek nem csak jó periódusa volt, huzamosabb ideig nyújtott jó teljesítményt.
Én pont a fantáziát, a kvalitást nem látom Gomesben, amivel ki tudna emelkedni.
Egyébként legyen igazad, én örülnék a legjobban, ha tévednék és olyan pálfordulat következne be, hogy a jövő Barca középpályájának stabil pontja lenne, de erre nagyon kevés esélyt látok.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.20. 22:25:42

palesz77 írta:
LG írta:Akkor most Rakitic is el lett könyvelve középszernek? Kulcsember volt az első két év sikereiben, most is nagy szükség lenne rá, csak nem a jelenlegi formájában.
Ez igaz, utóbbi főleg, de én régóta mondom ezt, jobb formájában is tartottam a véleményem, hogy nem egy ilyen játékost szeretnék a középpályára, szóval ez a heppem nem formafüggő. Nyilván nem véletlen, hogy nem vagyok edző, meg nem is leszek soha, semmilyen szinten se, de laikus szurkolóként én a középpályánkon a horvátnál előre ügyesebb embert szeretnék látni - hasonló munkabírással. Úgyhogy nekem ő marad szerintem már mindig egy olyan tagja a keretnek, akit elismerek, de igazán sose nőtt a szívemhez, engem a távozása se rengetne meg annyira, mint sokakat. Még ha rém szimpatkikus ürge is, nálam egy "álom Barcában" csak kiegészítő ember lenne - annak mondjuk több mint jó, de annál meg jobb, hogy padozzon csak. .
Ezt igy el is tudom fogadni, de én most nem álom Barcában gondolkodom, hanem a próbálok a realitásoknál maradni, ebben az esetben viszont a formába hozásával járnánk jobban. Az anyagi forrásainkra más helyeken sokkal égetőbb szükség van, mint hogy a horvát helyére hozzunk egy sztárigazolást.
de akkor miért mindenki ezt a szegény gyereket szidja a legjobban?
Erre sok mindent lehetne írni, minden érvet nem sorolok fel, ha már amúgy is költői a kérdés. Kicsit Fabregas szindrómás is, ő is olyanok elől veszi el a lehetőséget, akiket jobban kedvelünk, és talán több lehetőség is több van bennük, itt nálunk legalábbis.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.02.20. 22:05:21

Szerintem már a felépítésével is bajok vannak, nem elég izmos, inkább suta vagy nem tudom, de hogy nem energikus az biztos. Elvan ő itt, de ne várjunk tőle csodákat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.20. 22:04:02

eimenis1212 írta:de akkor miért mindenki ezt a szegény gyereket szidja a legjobban? ez csak költői kérdés volt.... (egyébként nem olyan egyértelmű a fogadás :) mert Denis és Rafi akár egyenesbe is állhat, lehet bennük potenciál, én Robiban középpályára sem látok sokat - de 1 fokkal jobb lehet mint jhv-ben - )
Én speciel pont azért, amit te írsz zárójelbe. Mert van itt olyan, akinél látok rá esélyt, hogy "normális" focival is lesz itt keresnivalója, viszont Gomesnek szerintem nem ez a stílus fekszik, mégis ő van a legtöbbet erőltetve. A súlytalan granadait meg se említem, mert az az én heppem csak, de rajta kívül is van 2 fiatal a keretben, kopogtat egy 3. a B-ben - bár nekem felőle is kétségeim vannak, de ez lényegtelen -, erre idehoztuk Gomest +30 millióért, és mindegy hogy játszik, nyomatva van, habár még az se biztos, hogy a posztját sikerült fél év után megtalálni. A gyereket amúgy kicsit sajnálom, mert nem feltétlen rajta kéne csattannia az ostornak, nem ő kérte magát ide ennyiért, ilyen szituba, nem is ő játszatja magát, és gondolom zavarja is, hogy nem játszik jól - és nincs megtanítva neki, hogy mit is csináljon -, de hát az élet igazságtalan ugye.. :D

Füttykoncertet mondjuk szerintem se érdemel, mert amit tud azt megtesz az adott körülmények között, az nekem se tetszett. De mindezek ellenére én nem örülnék, ha itt folytatná a karrierjét, szerintem ő se járna túl jól, és azok se, akik elől elvenné a perceket - még ha be se válna egyik se.

Ez meg picit off, de Twitteren olvastam, és tényleg igaz.. Gondoljatok bele Gomes apja szerencsétlen mit érezhetett hétvégén. Ősculé az ürge, fél éve kiugrott a bőréből örömébe gondolom, hogy a fia a Barcához igazolt, most meg azt kell hallgatnia, ahogy fütyüli ki a Camp Nou. Nyilván nem szeretetszolgálat ez, de jó tré érzés lehetett azért.
LG írta:Akkor most Rakitic is el lett könyvelve középszernek? Kulcsember volt az első két év sikereiben, most is nagy szükség lenne rá, csak nem a jelenlegi formájában.
Ez igaz, utóbbi főleg, de én régóta mondom ezt, jobb formájában is tartottam a véleményem, hogy nem egy ilyen játékost szeretnék a középpályára, szóval ez a heppem nem formafüggő. Nyilván nem véletlen, hogy nem vagyok edző, meg nem is leszek soha, semmilyen szinten se, de laikus szurkolóként én a középpályánkon a horvátnál előre ügyesebb embert szeretnék látni - hasonló munkabírással. Úgyhogy nekem ő marad szerintem már mindig egy olyan tagja a keretnek, akit elismerek, de igazán sose nőtt a szívemhez, engem a távozása se rengetne meg annyira, mint sokakat. Még ha rém szimpatkikus ürge is, nálam egy "álom Barcában" csak kiegészítő ember lenne - annak mondjuk több mint jó, de annál meg jobb, hogy padozzon csak. .
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.02.20. 21:52:05

Akkor most Rakitic is el lett könyvelve középszernek? Kulcsember volt az első két év sikereiben, most is nagy szükség lenne rá, csak nem a jelenlegi formájában. Na, szerintem Gomes nem fogja annyira vinni, mint ő. A horvát amúgy már a Sevillában is penge volt, ellenben Gomes a Valenciában is tök középszer volt, nem is értem, miért hoztuk el, vki nagyon átvágta a vezetőséget a portugállal. De hozzunk még neki a Valenciából pajtikat, építsük le a csapatot teljesen. #-o
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.02.20. 21:42:17

palesz77 írta:Nem túl fair fogadás, mert a felsoroltak közül egyikbe se látom azt, hogy a szűk elit tagjai lesznek egyszer majd.. :D Gomesbe se mondjuk, de benne azt látom, hogy egy hozzá illő rendszerben egy hasznos katona lehet, és összességében egy jó vízhordó típusús középpályássá növi majd ki magát - remélem viszont, hogy nem itt, az nem egy nekem tetsző jövőkép lenne csapat szinten. Rafinha szintén valami hasonló szint lehet szerintem, csak más stílusban. Bár a góllövésen kívül nem sokat fejlődött az elmúlt években, az meg lehet csak periodikus volt, úgyhogy neki lehet a sérülés jobban betett mint a bratyónak, amíg nem játszik folyamatosan, nem fog kiderülni -de itt nem fog szerintem soha. SR ha nem fél szezonos játékos lesz fejben, akkor szerintem egy Rakitic plusz lehet a középpályán, de kezdő nem. Digne szintén jó kiegészítőnek, de most épp azt mondanám, hogy itt nem lesz több, és pár év múlva elmegy emiatt. Rakitic nekem sose volt a kedvencem, róla végképp nem fogadnék. Denisben látok halvány pislákolást az extrábbra az összes közül tudás alapján, de ő meg hullámzóbb mint az előző 5 együttvéve, ez meg a vesztét okozza majd szerintem, rá se fogadnék emiatt. Szóval egyikre se tudom azt mondani, hogy jobbak lesznek mint a portugál.. :D Szerintem azon fog ez múlni, hogy ki hol köt ki, vagy milyen irányba megy el a csapat a váltás után. De könnyen benne van szerintem is, hogy Gomes lesz a legjobb közülük idővel, abba viszont fogadhatunk, hogy egy kombinatív, gyors passzos középpályán itt nem lesz húzóember. De ez meg megint lutri, mert ki tudja, hogy milyen irányba megy majd el a csapat..
de akkor miért mindenki ezt a szegény gyereket szidja a legjobban? ez csak költői kérdés volt.... (egyébként nem olyan egyértelmű a fogadás :) mert Denis és Rafi akár egyenesbe is állhat, lehet bennük potenciál, én Robiban középpályára sem látok sokat - de 1 fokkal jobb lehet mint jhv-ben - )
Lezárt