Samuel Umtiti

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.20. 17:48:44

Samuel Umtiti to Leece is DONE! FC Barcelona will pay his full salary. @relevo

jézus gyere le #-o :lol:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.20. 15:15:19

Remelem nem gondoljatok komolyan h a nagy umtiti majd lealacsonyodik egy lecce szintjére...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.08.20. 14:29:37

soadroli írta:
2022.08.20. 12:08:32
Serie A side Lecce have opened talks with Barcelona for Samuel Umtiti. It could be an option for the final days of the window, negotiations on.
Lecce want Umtiti and talks will proceed in the next days. @SkySport (Fabrizio Romano)
Elvileg kolcsonrol van szo es csak egy minimalis reszet tudjak allni a fizujanak, de ez is tobb mint a semmi :mrgreen:
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.20. 12:08:32

Serie A side Lecce have opened talks with Barcelona for Samuel Umtiti. It could be an option for the final days of the window, negotiations on.
Lecce want Umtiti and talks will proceed in the next days. @SkySport (Fabrizio Romano)
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.11. 13:13:28

MessiNeymarSuarez írta:
2022.08.10. 09:07:11
sansz írta:
2022.08.10. 00:42:30

Koundé esetében meg nem értem miért nem hiszel Monchinak. Ránk nézve teljesen hízelgő volt,amit mondott,mellesleg egyik fél sem cáfolta meg. Nyilván a londoniak az igazsághalmazból nem azt emelik ki,hogy eltolták, mert elbizonytalanodtak és Koundé sem azt fogja a barca tvnek nyilatkozni,hogy ő bizony ment volna Londonba, csak visszatáncoltak Tuchelék első körben.

Monchi valószínűleg tényleg megsértődött kicsit az angolokra,ezért teregette ki a szennyest, de amúgy meg is lehet érteni. Azt Monchi is elmondta,hogy mi jobb ajánlatot adtunk és Xavi koncepciója is tetszett a játékosának. Egyszerűen Monchinak nem állt érdekében hazudnia.

Az nem tudom mi mellett érv,hogy Xavi felhívta Koundét. Gondolod másik nyolc edző nem hívhatta fel? Itt az a tény,hogy ajánlatot csak a londoniak és mi adtunk, attólmég lehet,hogy szóba került pár másik klub is és nem csak Tuchel és Xavi telefonálgatott.
Egyszerű: Diplomatikusan hasonlót kellett lehozni hogy egyik fél se sérüljön, főleg nem a sértett fél.
Azt azért mégsem mondhatta hogy "Gyerekek, ez a Chelsea annyira retek, hogy Koundé dupla fizuval sem vállalta be, pedig mi jobban jártunk volna a több pénzzel" , mert utána még az új Messiért se jelentkezne be hozzájuk a Chelsea :mrgreen:

Amúgy a Chelsea is 2 éve kergette már, Tuchel nem véletlen feszült be ránk annyira, azért az ritka hogy edzők így nyilvánuljanak meg :D
Persze az angol(?) sajtóból az jött, hogy a Chelsea visszalépett mert rájöttek hogy nem elég magas, mintha 2 napja állt volna le a növésben :D


Umtitit meg sajnos nem véletlen hogy nemcsak a szurkolók, de főleg az edzők sem eröltették, pedig mikor a Lenglet-féligsérült Piqué van csak opciónak ott azért negy szintet nem kell megütni.
Umtiti hol sérült volt hol nem, folyamatosan jöttek a hírek, hogy a fizikális állapota enyhén szólva sem kielégítő, játékpercei sem voltak plusz gondolom egy kis nyomásgyakorlás is volt, hogy megmutassák nem a levegőbe beszéltek, amikor azt mondták nem fog kelleni. Szóval én kicsit sem csodálkoztam.

Tavaly a Chelsea fűt-fát ígért már a Sevillának, de kidobták őket, idén pedig elvesztették a két kezdő belső védőjüket, aki helyett hoztak egy szem Koulibalyt.
Most van mellette egy 38 éves TS meg egy Chalobach. Ráadásul rendszeresen három belső védővel játszottak. Rendben, ott van Azpilicueta, de ezzel a jobb oldaluk gyengül. És ebben a helyzetben ráhajtanak arra a játékosra akit már tavaly kergettek Rüdiger és Christensen mellé, de inkább azt mondják, hogy mégsem? Hát ez nekem elég furcsa. Gyakorlatilag van egy védőjük aki megüti a szintet, de nem kell nekik egy másik, pedig elvileg a bajnoki és Bl győzelemre hajtanak. És nekik aztán a pénz nem volt akadály.
Ha pedig tényleg az utolsó percben táncoltak vissza, akkor meg a legostobább csapat ami létezik.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.10. 09:07:11

sansz írta:
2022.08.10. 00:42:30

Koundé esetében meg nem értem miért nem hiszel Monchinak. Ránk nézve teljesen hízelgő volt,amit mondott,mellesleg egyik fél sem cáfolta meg. Nyilván a londoniak az igazsághalmazból nem azt emelik ki,hogy eltolták, mert elbizonytalanodtak és Koundé sem azt fogja a barca tvnek nyilatkozni,hogy ő bizony ment volna Londonba, csak visszatáncoltak Tuchelék első körben.

Monchi valószínűleg tényleg megsértődött kicsit az angolokra,ezért teregette ki a szennyest, de amúgy meg is lehet érteni. Azt Monchi is elmondta,hogy mi jobb ajánlatot adtunk és Xavi koncepciója is tetszett a játékosának. Egyszerűen Monchinak nem állt érdekében hazudnia.

Az nem tudom mi mellett érv,hogy Xavi felhívta Koundét. Gondolod másik nyolc edző nem hívhatta fel? Itt az a tény,hogy ajánlatot csak a londoniak és mi adtunk, attólmég lehet,hogy szóba került pár másik klub is és nem csak Tuchel és Xavi telefonálgatott.
Egyszerű: Diplomatikusan hasonlót kellett lehozni hogy egyik fél se sérüljön, főleg nem a sértett fél.
Azt azért mégsem mondhatta hogy "Gyerekek, ez a Chelsea annyira retek, hogy Koundé dupla fizuval sem vállalta be, pedig mi jobban jártunk volna a több pénzzel" , mert utána még az új Messiért se jelentkezne be hozzájuk a Chelsea :mrgreen:

Amúgy a Chelsea is 2 éve kergette már, Tuchel nem véletlen feszült be ránk annyira, azért az ritka hogy edzők így nyilvánuljanak meg :D
Persze az angol(?) sajtóból az jött, hogy a Chelsea visszalépett mert rájöttek hogy nem elég magas, mintha 2 napja állt volna le a növésben :D


Umtitit meg sajnos nem véletlen hogy nemcsak a szurkolók, de főleg az edzők sem eröltették, pedig mikor a Lenglet-féligsérült Piqué van csak opciónak ott azért negy szintet nem kell megütni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.10. 00:42:30

Chino írta:
2022.08.09. 21:56:45
]

Akkor több minden érdekes főleg , hogy ránk orroltak meg és nem a Cheésea-re és az angoloktól is elég más iinfok jönnek.
Másrészt nem hiszem akkor legalább két hét eltelt volna, míg a Chelsea megadja a Sevilla által kért összeget és Xavi sem véletlenül hívogatta végig. Monchi szerintem kicsit sértettségből nyilatkozta, ha volt ilyen, de erre van három másik fél az ellenkezőjéről.
Nyilván mindenki azt hisz,amit akar és Umtitire megértem,ha a sajtó is ferde szemmel néz.
Én egy interjút olvastam az edzőtől, ő arról beszélt akkor,hogy a klub részéről felmerültek kérdések a fizikai állapotával kapcsolatban. Udvariasan,de elkente, hogy pontosan kik közt folyik a vita. Azt mondta,hogy ez teljesen normális működés,ezt majd megvitatják belső köreikben.

Koundé esetében meg nem értem miért nem hiszel Monchinak. Ránk nézve teljesen hízelgő volt,amit mondott,mellesleg egyik fél sem cáfolta meg. Nyilván a londoniak az igazsághalmazból nem azt emelik ki,hogy eltolták, mert elbizonytalanodtak és Koundé sem azt fogja a barca tvnek nyilatkozni,hogy ő bizony ment volna Londonba, csak visszatáncoltak Tuchelék első körben.

Monchi valószínűleg tényleg megsértődött kicsit az angolokra,ezért teregette ki a szennyest, de amúgy meg is lehet érteni. Azt Monchi is elmondta,hogy mi jobb ajánlatot adtunk és Xavi koncepciója is tetszett a játékosának. Egyszerűen Monchinak nem állt érdekében hazudnia.

Az nem tudom mi mellett érv,hogy Xavi felhívta Koundét. Gondolod másik nyolc edző nem hívhatta fel? Itt az a tény,hogy ajánlatot csak a londoniak és mi adtunk, attólmég lehet,hogy szóba került pár másik klub is és nem csak Tuchel és Xavi telefonálgatott.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.09. 21:56:45

sansz írta:
2022.08.09. 16:40:41

Nem tudom most milyen fizikai állapotban van, ez tény, de a Rennesnél nem a fizikai állapota miatt bukott meg. Az edző nagyon akarta, a tulaj meg nem és az utolsó pillanatban hátráltak ki. Mellesleg ez nem példa nélküli.
Érdekes, mivel a nyilatkozatában Genésio még jóval a vizsgálat előtt nyilatkozta, hogy tart attól, hogy eddig nem játszott és ezért kissé leépült és nem igazán szeretné. Egy egész hosszú interjú volt erről, pont az ellenkezője történt.




sansz írta:
2022.08.09. 16:40:41
Koundéval majdnem ugyanezt csinálta a Chelsea. Hosszasan mindenről mindenkivel megegyeztek, már csak alá kellett volna írni, az angolok az utolsó pillanatban kihátráltak,mondván lehet mégsincs helye a srácnak. Aztán mire mégis akarták volna,megjelentünk mi a konkrét ajánlattal. Ezt a Sevilla honlapján olvastam, Monchi nyilatkozta.
Akkor több minden érdekes főleg , hogy ránk orroltak meg és nem a Cheésea-re és az angoloktól is elég más iinfok jönnek.
Másrészt nem hiszem akkor legalább két hét eltelt volna, míg a Chelsea megadja a Sevilla által kért összeget és Xavi sem véletlenül hívogatta végig. Monchi szerintem kicsit sértettségből nyilatkozta, ha volt ilyen, de erre van három másik fél az ellenkezőjéről.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.09. 16:40:41

Chino írta:
2022.08.09. 16:15:21


Mi csak azt láttuk amikor néha a pályára került (már ha nem volt sérült). Edzésen azért sok minden kiderült. Ha már egy Rennes-nél visszalökik a fizikai állapota miatt,
Nem tudom most milyen fizikai állapotban van, ez tény, de a Rennesnél nem a fizikai állapota miatt bukott meg. Az edző nagyon akarta, a tulaj meg nem és az utolsó pillanatban hátráltak ki. Mellesleg ez nem példa nélküli.
Koundéval majdnem ugyanezt csinálta a Chelsea. Hosszasan mindenről mindenkivel megegyeztek, már csak alá kellett volna írni, az angolok az utolsó pillanatban kihátráltak,mondván lehet mégsincs helye a srácnak. Aztán mire mégis akarták volna,megjelentünk mi a konkrét ajánlattal. Ezt a Sevilla honlapján olvastam, Monchi nyilatkozta.
Szóval van ilyen, Umtitivel kapcsolatban gyakran szaladt el a sajtó fantáziája.
Pár hónapja(lehet egy éve már?) talán itt is volt cikk róla,hogy a fizikai teszteken Umtiti az egyik legjobb. És ránézésre sem tűnik úgy,mint aki kihagyná az edzést.

Ettől függetlenül ennyi kihagyás után én se vagyok benne biztos,hogy még focista, de remélem kiderül,hogy igen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.09. 16:15:21

sansz írta:
2022.08.09. 14:49:42

Azt hozzátenném, hogy szerintem olyan nagyon nem is kapta meg a lehetőséget sem. Lehet nem véletlen, nem tudom... De minden egyes megremegésére utána már felhördült mindenki, pedig a védelmünk nem csak a védők miatt volt gyenge. Vissza-visszatérő dolog, hogy most Ter Stegen bénult-e el, Lenglet miért felejtett el focizni, stb, de szerintem a csapat védekezése borította fel a hátul levő embereket. Lehet Umtiti sérülése előtt sem lett volna jó egy olyan csapatba, ahol a védőtárs Piqué az ellenfél 16osánál parádézik, SR, Busi nézelődik a pálya közepén, Lajos pedig Messivel mateteázik... Aztán elég sok igaztalan mocskolódás is érte.

Na mindegy, kívánom, hogy építse fel valamennyire a karrierjét, azért sokat ennyi idő után már nem várok tőle...
Mi csak azt láttuk amikor néha a pályára került (már ha nem volt sérült). Edzésen azért sok minden kiderült. Ha már egy Rennes-nél visszalökik a fizikai állapota miatt, akkor akik nap mint nap látják hatványozottan tudják. És ez a teljesítményére is kihat, főleg, hogy a játékpercek hiánya miatt sokkal több baki fordul elő.
Az minddenesetre pozitívum, hogy már tényleg csapatot keres, nem itt akar élősködni és nem követelőzik, hogy csak top csapatba megy el. Már egy gyengébb közegbe is eligazolna csak hát láttuk a problémákat.
Egy kérdéses fizikai állapotú, játékperc hiánnyal küzdő játékosnak nem könnyű csapatot találni.

De a jelenlegi hozzáállása már dícsérendőbb.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.08.09. 14:49:42

dorian01 írta:
2022.08.09. 12:36:41
Nekem nagyon ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban!
Régen top védő volt és sokkal jobban teljesített, mint azt szerintem bárki is várta volna tőle (vb-n is atom védelmük volt a franciáknak). De a sérülése utáni mizériák... Sose jött belőle vissza és a hozzáállása is igencsak rossz lett. Az utóbbi fényében már évek óta remélem, hogy elmegy, de amikor meg végül mindig itt maradt, vártam, hátha összerántja magát és egy 2017-18-as Umtitit látunk legalább 70%-os formában.

Sajna nem így lett :(
Azt hozzátenném, hogy szerintem olyan nagyon nem is kapta meg a lehetőséget sem. Lehet nem véletlen, nem tudom... De minden egyes megremegésére utána már felhördült mindenki, pedig a védelmünk nem csak a védők miatt volt gyenge. Vissza-visszatérő dolog, hogy most Ter Stegen bénult-e el, Lenglet miért felejtett el focizni, stb, de szerintem a csapat védekezése borította fel a hátul levő embereket. Lehet Umtiti sérülése előtt sem lett volna jó egy olyan csapatba, ahol a védőtárs Piqué az ellenfél 16osánál parádézik, SR, Busi nézelődik a pálya közepén, Lajos pedig Messivel mateteázik... Aztán elég sok igaztalan mocskolódás is érte.

Na mindegy, kívánom, hogy építse fel valamennyire a karrierjét, azért sokat ennyi idő után már nem várok tőle...
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.08.09. 12:37:01

soadroli írta:
2022.08.09. 11:53:17
Umtiti has agreed to leave Barça. [Cadena COPE]
Csak mar latnam egy masik csapat mezeben pozolni
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2022.08.09. 12:36:41

Nekem nagyon ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban!
Régen top védő volt és sokkal jobban teljesített, mint azt szerintem bárki is várta volna tőle (vb-n is atom védelmük volt a franciáknak). De a sérülése utáni mizériák... Sose jött belőle vissza és a hozzáállása is igencsak rossz lett. Az utóbbi fényében már évek óta remélem, hogy elmegy, de amikor meg végül mindig itt maradt, vártam, hátha összerántja magát és egy 2017-18-as Umtitit látunk legalább 70%-os formában.

Sajna nem így lett :(
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.09. 11:53:17

Umtiti has agreed to leave Barça. [Cadena COPE]
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.04. 16:25:19

davi10 írta:
2022.08.04. 14:51:47
FCBsteve írta:
2022.08.04. 14:20:46
Rennes edzője utólag elnézést kért, amiért az a kép alakult ki, hogy Umtiti az orvosin bukott el... (csak ez nem érdekes hír... 🤣)

Még orvosi vizsgálat előtt Rennes vezetőségében merültek fel kételyek, hogy bevállalják-e Umtiti-t, végül az edzővel (aki nagyon oda akarta vinni) megtanácskozva arra jutottak, hogy nem - így orvosi vizsgálatra végül sor sem került.
Akkor mindenki döntse el magában, melyik a reálisabb.
1. Akarták, odautaztatták, dumálgattak vele, majd útközben meggondolták magukat és meggyőzték az edzőt, aki nagyon oda akarta vinni.
2. Megbukott az orvosin és utólag magyarázkodnak (talán Laporta odaszólt, hogy finomítsanak a sztorin, mert így végképp lehetetlen eladni).
Az "odautaztatták" rész nekem nem jött le...
Az "akarták, dumálgattak vele, majd jött egy jobb lehetőségük és meggondolták magukat" annyira nem tűnik hihetetlennek... Netoval is megesett párszor... :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.04. 14:51:47

FCBsteve írta:
2022.08.04. 14:20:46
Rennes edzője utólag elnézést kért, amiért az a kép alakult ki, hogy Umtiti az orvosin bukott el... (csak ez nem érdekes hír... 🤣)

Még orvosi vizsgálat előtt Rennes vezetőségében merültek fel kételyek, hogy bevállalják-e Umtiti-t, végül az edzővel (aki nagyon oda akarta vinni) megtanácskozva arra jutottak, hogy nem - így orvosi vizsgálatra végül sor sem került.
Akkor mindenki döntse el magában, melyik a reálisabb.
1. Akarták, odautaztatták, dumálgattak vele, majd útközben meggondolták magukat és meggyőzték az edzőt, aki nagyon oda akarta vinni.
2. Megbukott az orvosin és utólag magyarázkodnak (talán Laporta odaszólt, hogy finomítsanak a sztorin, mert így végképp lehetetlen eladni).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.04. 14:20:46

Chino írta:
2022.08.04. 12:03:49

Ingyen se kell. A Rennes visszadobta, mert olyan fizikai állapotban volt, hogy az orvosin sem ment át.
Azért ő most valamilyen szinten tovább lépett, legalábbis a hozzáállása sokkal dícsérendőbb, mint mondjuk Brath-nek. Umtiti most legalább keres csapatot, igazl, hogy ő is ingyen menne, de a dán ragaszkodik ahhoz, hogy fizessék ki neki a szerződéséből hátramaradt összeget, pedig ő 4 klubba is elmehetne, szintén ingyen. Nem akarok senkinek rosszat kívánni, de ő most kivétel, remélem nem fogják kivinni a VB-re.
Több m,int valószínű, hogy vele szerződésbontás lesz, Umtiti talán talál egy csapatot vagy ha mégsem meggondolja magát és elmegy Törökországba.
Rennes edzője utólag elnézést kért, amiért az a kép alakult ki, hogy Umtiti az orvosin bukott el... (csak ez nem érdekes hír... 🤣)

Még orvosi vizsgálat előtt Rennes vezetőségében merültek fel kételyek, hogy bevállalják-e Umtiti-t, végül az edzővel (aki nagyon oda akarta vinni) megtanácskozva arra jutottak, hogy nem - így orvosi vizsgálatra végül sor sem került.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.04. 12:03:49

Sinya22 írta:
2022.08.04. 09:42:54
MQuCsabi írta:
2022.08.04. 09:05:58
Továbbra sem èrtem, hogy mi van körülötte. Egèszsèges az orvosok szerint, játèkra kèsz, a videókon úgy nèz ki mèg mindig, mint egy szörny.
Èrtem, hogy el akarják adni, de, ha meg kuka az ember, akkor ki kène mondani. Vagy az edzèsmunka nem olyan már, azèrt nem tud teljesíteni?
Kamu, hogy játékra kész. Maximum amatőr szintre. Vagy 2 éve mikor majdnem kiestünk miatta a kupából látszott, hogy már nem a régi fizikálisan, és vélhetően nem is lesz, mert azóta sem számolnak vele sem itt, sem a válogatottnál.

Azért nem mondják ki, hogy kuka, mert akkor még ingyen sem kellene senkinek. Mondjuk lehet így sem, mert top bajnokságra ő már kevés.
Ingyen se kell. A Rennes visszadobta, mert olyan fizikai állapotban volt, hogy az orvosin sem ment át.
Azért ő most valamilyen szinten tovább lépett, legalábbis a hozzáállása sokkal dícsérendőbb, mint mondjuk Brath-nek. Umtiti most legalább keres csapatot, igazl, hogy ő is ingyen menne, de a dán ragaszkodik ahhoz, hogy fizessék ki neki a szerződéséből hátramaradt összeget, pedig ő 4 klubba is elmehetne, szintén ingyen. Nem akarok senkinek rosszat kívánni, de ő most kivétel, remélem nem fogják kivinni a VB-re.
Több m,int valószínű, hogy vele szerződésbontás lesz, Umtiti talán talál egy csapatot vagy ha mégsem meggondolja magát és elmegy Törökországba.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.04. 10:41:44

Kovbal88 írta:
2022.08.04. 09:25:08

Inkább a fizetés az a durva, amit ezért a teljesítményért kap. Nem szeretek a játékosok zsebében turkálni, de itt nagyon elmentek a dolgok. És jó is, hogy elkezdték rendbe tenni őket. Egy-egy ilyen játékos becsúszhat néha, de itt a Barcelona valahogy egyszerre van kettő-három is.
Ékes példája lesz mindig is hogy miért nem szabad engedni a játékosok zsarolásának, ha menni akar nagyobb fizuért akkor menjen.

Bartoékra ráijesztettek hogy 60-65-ért vinné őt a MU, erre rögtön hozzá vágtak egy olyan fizut +5 éves szerződéshosszabbítással amennyit azóta sem keresnek topvédők sem a PL-ben, pedig abból a 60 millióból pótolni is lehetett volna ha annyira menni akart volna.

Boldog-boldogtalant marasztalni akartak rekord fizetéssel zsoldos módjára, és olyanokkal tömték tele a csapatot akik elsődlegesen a hatalmas csekket látják, nem a klubcímert, aztán csodálkozunk ha nem szántják fel a pályát a meccseken.


Kár érte amúgy, emlészem mikor leigazoltuk, első perctől fogva beállt és olyan volt mintha 10 éve itt játszana amellett hogy egy tank volt. Azt már sosem tudjuk meg hogy fizikálisan adta fel, vagy pszichésen nem mer belemenni a kontaktokba mert félti a lábát.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.04. 09:42:54

MQuCsabi írta:
2022.08.04. 09:05:58
Továbbra sem èrtem, hogy mi van körülötte. Egèszsèges az orvosok szerint, játèkra kèsz, a videókon úgy nèz ki mèg mindig, mint egy szörny.
Èrtem, hogy el akarják adni, de, ha meg kuka az ember, akkor ki kène mondani. Vagy az edzèsmunka nem olyan már, azèrt nem tud teljesíteni?
Kamu, hogy játékra kész. Maximum amatőr szintre. Vagy 2 éve mikor majdnem kiestünk miatta a kupából látszott, hogy már nem a régi fizikálisan, és vélhetően nem is lesz, mert azóta sem számolnak vele sem itt, sem a válogatottnál.

Azért nem mondják ki, hogy kuka, mert akkor még ingyen sem kellene senkinek. Mondjuk lehet így sem, mert top bajnokságra ő már kevés.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.08.04. 09:25:08

messideco írta:
2022.08.04. 08:22:31
Négy éve a klub meccseinek 77%-át hagyta ki. Na ez ami nem semmi :( Kár érte, mert a klasszis szinthez közel járt az emberünk.
Inkább a fizetés az a durva, amit ezért a teljesítményért kap. Nem szeretek a játékosok zsebében turkálni, de itt nagyon elmentek a dolgok. És jó is, hogy elkezdték rendbe tenni őket. Egy-egy ilyen játékos becsúszhat néha, de itt a Barcelona valahogy egyszerre van kettő-három is.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.04. 09:05:58

Továbbra sem èrtem, hogy mi van körülötte. Egèszsèges az orvosok szerint, játèkra kèsz, a videókon úgy nèz ki mèg mindig, mint egy szörny.
Èrtem, hogy el akarják adni, de, ha meg kuka az ember, akkor ki kène mondani. Vagy az edzèsmunka nem olyan már, azèrt nem tud teljesíteni?
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.04. 08:22:31

Négy éve a klub meccseinek 77%-át hagyta ki. Na ez ami nem semmi :( Kár érte, mert a klasszis szinthez közel járt az emberünk.
"And my heart will leave you never."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.07.30. 21:21:09

messideco írta:
2022.07.13. 07:05:54
Nem ment át az orvosin a Rennes-nél, marad Barcelonában. Sírjunk vagy nevessünk? Komolyan sajnálom a gyereket, top védő kellene már hogy legyen :(
sajnos ez az ember fizikailag alkalmatlan a focira, bármennyire is próbálja ezt palástolni a klub. az a térd ott tropa.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.07.30. 16:43:15

Greek club Olympiacos will meet with Barça on Monday to discuss about Samuel Umtiti. [ESPN]
Kép
Válasz küldése