Munir

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.30. 14:45:57

Remélem golokban gazdag szezont zár. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.30. 14:38:37

Kép

1 év kölcsön, 12 millióért opciójuk lesz rá, nekünk meg részesedésünk a jövőbeni eladásokból. Egy Denis féle visszavásárlási záradéknak jobban örültem volna, de sok sikert azért neki, remélem egy 10-15 gólt elrak a szezonban.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.08.21. 09:48:47

Samper írta:Most mindenki imamalomként ismételgeti, hogy kizárólag Muniron és Samperen múlik, hogy kivárják a sorukat a Barcaban, vagy inkább kölcsönbe mennek. Az egyik verziónál SR, a másiknál D. Suarez példáját emlegetik. Van ebben valami álságosság. Sok múlik ugyanis azon, hogy kiben mennyire bízik az edzője. A vándoréveknél pedig egyáltalán nem mindegy, hogy ki hová megy, milyen ott az edző és milyen szerepre szánja.
Nem sűrűn olvasom a fórumot,de véletlen idetévedek és a Te hozzászólásaidat olvasom az mind ilyen negatív előjelű sopánkodás...Összességében pedig most nagyon is jól megy a csapatnak, olyan problémákat keresel amikkel nekünk nem igazán kell foglalkozni.Én személy szerint tegnap lefeküdtem és élveztem a meccset és a francot se érdekelte ki a kezdő vagy ki hova megy.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.21. 07:52:56

Most mindenki imamalomként ismételgeti, hogy kizárólag Muniron és Samperen múlik, hogy kivárják a sorukat a Barcaban, vagy inkább kölcsönbe mennek. Az egyik verziónál SR, a másiknál D. Suarez példáját emlegetik. Van ebben valami álságosság. Sok múlik ugyanis azon, hogy kiben mennyire bízik az edzője. A vándoréveknél pedig egyáltalán nem mindegy, hogy ki hová megy, milyen ott az edző és milyen szerepre szánja.
Tromort77

2016.08.15. 01:14:23

Ha most itt lett volna Neymar akkor tuti nem cseréli be. Menjen csak kölcsönbe. Valahová ahol játszhat is. Fejlődjön és 1-2 év múlva meghatározó lehet a mostani epizód szereplés helyett.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.15. 01:04:51

Jelen esetben lenne celszeru szerintem egy Gomez tipusu embert hozni, es ugy kolcsonadni Munirt egy Sociedad szintu csapatba. Vagy marasztalni tenyleg, de akkor jatszatni is, mert a tulzott jegelestol felo, hogy meg visszaesne. 14/15-ben is ilyen jol kezdte a szezont, emlekezhetunk, aztan jott egy kis gorcs, es eltunt minden amit felepitett. Mara persze mar tobb a rutinja, lehet tudna ezt kezelni, egy masik topicban jol irta Bob, hogy a stab nyilvan tudja mi a helyzet vele, es aszerint hoznak dontest felole. De ha megy is, szerintem rajta rajta tartana a szemet Lucho, eddig ugy tunt, hogy kedveli, csak ugy nem engednenk el szerintem..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.15. 00:42:51

arról nem is beszélve, ha mondjuk elmegy a valenciába lehet ott sem fog semmit játszani...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.15. 00:30:03

palesz77 írta:Szavazas.

Kivancsi leszek ra, hogy hogy dontenek rola vegul. Ha nem kap legalabb 2.000 percet a szezonban, akkor en kolcsonadnam a jo eloszezon ellenere is. Neki most inkabb a folyamatos jatek es rutingyujtes kene, mint ez a beugros szerep szerintem. Tartok tole, hogy ha sokat jegeljuk, akkor megint visszaesik kicsit, pedig nagyon sokat nem lesz forgatva az elso harmas szerintem.. Ha marad se baj, sot, orulnek is neki reszben, de ha letolna folyamatos kezdokent egy szezont, lone egy 10-15 golt, gyujtene a rutint, meg ennel is hasznosabb tagja lehetne a keretnek idovel.

Ezzel egyetlen gond van. Ha kölcsönadjuk és veszünk egy támadót, az nem olyan rövid időre lesz. Ha le is tol valahol egy-két jó szezont az MSN és a cseretámadó (?) mellé nem hiszem, hogy értelme lenne visszahozni. Arról nem is beszélve, hogy mennyire szoktuk figyelni a kölcsönjátékosainkat.
A csapat komoly tagja szerintem akkor lehetne, ha nem jön a triónk mögé senki, ő pedig kap legalább annyi időt amit Alcacér stb. kapna (főleg azon a poszton) és ki is használná. Azért már van mögötte egy felnőtt szezon rutin, ami ilyen idősen számít.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.15. 00:14:24

Szavazas.

Kivancsi leszek ra, hogy hogy dontenek rola vegul. Ha nem kap legalabb 2.000 percet a szezonban, akkor en kolcsonadnam a jo eloszezon ellenere is. Neki most inkabb a folyamatos jatek es rutingyujtes kene, mint ez a beugros szerep szerintem. Tartok tole, hogy ha sokat jegeljuk, akkor megint visszaesik kicsit, pedig nagyon sokat nem lesz forgatva az elso harmas szerintem.. Ha marad se baj, sot, orulnek is neki reszben, de ha letolna folyamatos kezdokent egy szezont, lone egy 10-15 golt, gyujtene a rutint, meg ennel is hasznosabb tagja lehetne a keretnek idovel.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.04. 09:27:55

Chino írta:
recrea írta:Sztem csak a posztján kellene játszatni. Technikailag jó és tud gólt lőni.
Látszott, hogy mennyivel jobban érzi magát center pozícióban. Nagyon érezte azokat a bemozgásokat, nem véletlen, hogy mindkét gólját tipikus "középcsatárként" lőtte, holott alapvetően a baloson játszott. Ennyit számít, ha valakit a posztján játszatnak. Emlékezzünk csak például Neymar hogyan játszott a jobb szélen, vagy amikor Suarez kihúzódott szélre.
Nem vagyok feltétlen az ellen, hogy igazoljunk támadót, de ha LE tényleg centert akar, ráadásul a fiatalokat helyezi előnybe, sokkal több értelme lenne Munirt megtartani, mint idehozni Brazíliából valami tehetséget.
Munirnak idáig mindössze egy szezon áll a háta mögött, úgy hogy ősszel egy közvetlen riválisát kellett kiszorítani. Ahhoz képest abszolút nem hozott rossz szezont, mostb pedig már van egy szezon a háta mögött és bőven van még ideje fejlődni.
Ezért lenne csúnya elbánás Munirral egy Gomez leigazolása. Valójában egy fiatal, ígéretes csatár kell, aki játszik balszélsőt.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.08.04. 09:25:42

Chino írta:... vagy amikor Suarez kihúzódott szélre.
Szerintem meg Suarez az első pozíciók közül mindenhol tud jól (és rosszul is) játszani. Tegnap például zseniális volt, akárhol is tűnt fel. =D>

Lehet, hogy Munir jól érzi magát a center pozícióban, de úgy gondolom rövid távon a legkevésbé valószínű, hogy azt fogja "megörökölni". (Bár ha Messiből végképp középpályást akarnak csinálni, akkor még ez is lehetséges.)

A tegnapi teljesítménye előtt mindenesetre le a kalappal. A második góljánál felállva tapsoltam. 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.04. 08:53:36

recrea írta:Sztem csak a posztján kellene játszatni. Technikailag jó és tud gólt lőni.
Látszott, hogy mennyivel jobban érzi magát center pozícióban. Nagyon érezte azokat a bemozgásokat, nem véletlen, hogy mindkét gólját tipikus "középcsatárként" lőtte, holott alapvetően a baloson játszott. Ennyit számít, ha valakit a posztján játszatnak. Emlékezzünk csak például Neymar hogyan játszott a jobb szélen, vagy amikor Suarez kihúzódott szélre.
Nem vagyok feltétlen az ellen, hogy igazoljunk támadót, de ha LE tényleg centert akar, ráadásul a fiatalokat helyezi előnybe, sokkal több értelme lenne Munirt megtartani, mint idehozni Brazíliából valami tehetséget.
Munirnak idáig mindössze egy szezon áll a háta mögött, úgy hogy ősszel egy közvetlen riválisát kellett kiszorítani. Ahhoz képest abszolút nem hozott rossz szezont, mostb pedig már van egy szezon a háta mögött és bőven van még ideje fejlődni.
Forca Barca!!!!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.08.03. 23:17:31

Munir lehozott egy igen jo meccset
Mind két gólja látványos volt
Az első,ahogy beindult és szépen ellőtte
A másodiknál az a levétel
De,hogy ezek után is vannak itt olyanok akik még igy is megprőbálják lehúzni,hát nevetséges
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.03. 22:15:37

Sztem csak a posztján kellene játszatni. Technikailag jó és tud gólt lőni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.03. 22:03:49

Az agyonhájpolt Bojannak szemben őt mindenki folyton agyagba döngölte. Hát hogy ne lett volna görcsös? Ment a duma, hogy még a B-ben se töltött elég időt...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.03. 21:59:33

Bob_Marley írta:Ez így is van, csak az itt a baj, hogy tétmeccsen meg nem ezt nyújtja. Ezt azért ne felejtsük el, attól függetlenül hogy adnék neki lehetőséget, de mentálisan eddig nem azt mutatta a felnőtteknél mint aki készen áll a dologra.
így van. ha jól rémlik 2 éve is futott egy ilyen jó előszezont és ki is pukkadt utána
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.03. 21:07:14

visca el barca írta:
Zozzy 5 írta:ez a gyerek úgy tűnik eléggé azt gondolja, hogy nem nagyon kell csatárt igazolni.
általában szidom mint állat, de ma tényleg zseniális. nála sztem az a kulcs, hogy hót' laza, nincs befeszülve, nem erőlködik, hanem FOCIZIK.
Ez így is van, csak az itt a baj, hogy tétmeccsen meg nem ezt nyújtja. Ezt azért ne felejtsük el, attól függetlenül hogy adnék neki lehetőséget, de mentálisan eddig nem azt mutatta a felnőtteknél mint aki készen áll a dologra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.03. 21:01:52

Zozzy 5 írta:ez a gyerek úgy tűnik eléggé azt gondolja, hogy nem nagyon kell csatárt igazolni.
általában szidom mint állat, de ma tényleg zseniális. nála sztem az a kulcs, hogy hót' laza, nincs befeszülve, nem erőlködik, hanem FOCIZIK.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.03. 20:59:15

Ha továbbra is hozni tudja majd ezt a teljesítményt tétmeccseken is, akkor szerintem felesleges csatárt igazolni. 8)
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.08.03. 20:52:24

ez a gyerek úgy tűnik eléggé azt gondolja, hogy nem nagyon kell csatárt igazolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.24. 14:13:19

Munir El Haddadi 2015/2016 ● FC Barcelona

A Gijonból most megy el Sanabria a nyáron - lehet a Tottenhamhez amúgy, nem a Romahoz, ezt csak Tromort miatt írom :D -, gondolom pótolniuk kell majd valahogy, simán beajánlanám kölcsönbe. Így, hogy jön majd támadó, semmit nem fog játszani jövőre, pedig kellenek neki a percek, mert szerintem a negatív közvélemény ellenére amikor folyamatosan középcsatárt játszott pár meccsen keresztül, érezhető volt a javulás. Kezdő nem lesz mondjuk jó eséllyel soha, mert nem érzem azt, hogy valamiben extra lenne - sebesség, befelyezés, fizikum, bármi -, de kiegészítőnek jó lehet akár fejlődéssel, vagy ha mást nem egy 10-15 milliós csatárnak is simán ki lehet nevelni szerintem 1-2 év kölcsönnel. Az meg a kasszának sose jön rosszul..
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.12. 19:40:33

palesz77 írta:Írtam mindenkiről a Bajnoki topicban, úgyhogy nem megyek körbe, de őt külön kiemelném, mert nekem a legnagyobb pozitív csalódás ő volt ma. Messi és Neymar sokszor látványosan nem vonták be a játékba, de még így is az egyik legjobb meccse volt Barcásként - talán a legjobb. Több kockázatos megoldást is bevállalt, általában be is jöttek, nem csak biztonsági játékot tolt, rengeteget mozgott, védekezett.. Tetszett ma nagyon, nyugodtan be lehetne többször is dobni a kicsik ellen, megérdemelné. Az meg látszik, hogy mennyit számít, ha középcsatárként játszhat..

2016-ban amúgy 82 percenként lő gólt, de ez csak érdekesség.
Írtam a facén a véleményemet, ezért nem ismétlem magam, teljesen egyetértek Veled!!!
A legjobb meccse volt!!! =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.12. 19:07:13

Írtam mindenkiről a Bajnoki topicban, úgyhogy nem megyek körbe, de őt külön kiemelném, mert nekem a legnagyobb pozitív csalódás ő volt ma. Messi és Neymar sokszor látványosan nem vonták be a játékba, de még így is az egyik legjobb meccse volt Barcásként - talán a legjobb. Több kockázatos megoldást is bevállalt, általában be is jöttek, nem csak biztonsági játékot tolt, rengeteget mozgott, védekezett.. Tetszett ma nagyon, nyugodtan be lehetne többször is dobni a kicsik ellen, megérdemelné. Az meg látszik, hogy mennyit számít, ha középcsatárként játszhat..

2016-ban amúgy 82 percenként lő gólt, de ez csak érdekesség.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.03.06. 23:17:21

Van benne fantázia, egész jól játszott ma is, viszont a fejlődéséhez játéklehetőség kell, és az nem a letudott meccsek utáni 10 percekből lesz meg.
Kölcsön kell adni jövőre, aztán majd kiderül.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.03.06. 23:07:44

Stoichkov írta:sajnos nem tudok egyet erteni a pozitiv hangokkal itt.
szerintem eleg gyenge volt, tobbszor is nala akadt el a tamadas.
a golja pedig egy 20 centirol bepofozott sakkmatt sziutacio volt, akarki van ott berugja.
ez meg igy keves lesz, hogy valodi opcionak lehessen tekinteni szerintem
Csak nagyrészt néztem a meccset, de azért sok mindent látni egyértelműen. Rengeteget fejlődött helyezkedésben, a támadások során megjátszható volt, a passzai emberhez mentek és veszélyhelyzeteket teremtettek. Amit láttam, az mutatja, hogy fejlődik. Nagyon fiatal még. Eleinte nem láttam benne sokat. Nem egy Messi(senki sem az), de látom a FEJLŐDÉST. Emlékszem, amikor szezon elején Suarez mutatta meg neki h hogyan kell mozognia egy támadásnál annyira elveszett volt. Összehasonlítás gyanánt: Bojan kb 17 éves korában volt a csúcson. Onnantól kezdve legalább annyit romlott, mint amennyit javult.
A Fifa egy szégyen
Lezárt