Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.02. 11:16:10

lehet itt csűrni csavarni, hogy ennyi assist, meg annyi gól, meg leköti védőket, ez egyelőre marha kevés. a rövidpasszos játékban teljesen béna, minden (MINDEN!) labda elpattan tőle 3 méterre, és akárcsak anno alexis, ő is mindent elbénáz amit lehet. nálam jobban senki nem örült neki mikor idejött, de akárhogy is hozzátok a sok bizonygató statot, ez borzalom amit eddig produkál. egyszerűen rossz nézni, teljesen idegen test a pályán.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2015.02.02. 10:46:44

A helyzetkihasználása sajnos tényleg kritikán aluli, de van egy dolog, ami mondjuk Alexisből hiányzott. Mégpedig az, hogy a 16oson belül fizikailag is fel tudja venni a versenyt a védőkkel, és leköt 2-3 védőt folyamatosan, ezzel nagyobb teret nyitva Messi és Neymar előtt, és szerintem ez nagyon látszik az idei év támadó játékán. Persze ez nem elég ahhoz, hogy 80m-ós árcédulát jogosnak lehessen mondani, de én nagyon bízom benne, hogy összeszedi magát, és a gólok is jönni fognak.
Amúgy tegnap is volt egy kalsszis lövése, ami csak a kapus bravúrjának köszönhetően nem lett gól.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.02. 10:29:02

Gólok száma kevés, gólpasszok okés, helyzetkihasználás konkrétan nem létező fogalom nála.
Ha már ez a három fontos mutató egy csatárnál.
80 milliós emberről beszélünk, de egyre kellemetlenebbé válok ahogy csetlik-botlik, és ahogy kihagy rendre mindent, kaput sem talál.
Engem ez zavar, nem a játékával van baj, hanem a helyzetkihasználással. Tegnap erre majdnem ráfizettünk, ennyi ziccert nem lehet kihagyni sosem büntetlenül.

ALexissel meg érdekes a párhuzam....egyrészt az egyik szélső a másik center. Az egyik 80M volt a másik meg 30M....ehhez képest ugyanazt hozzák nagyjából első évükben...pedig papíron Suáreznek kéne felülmúlnia.

Mindegy, reméljük tavaszra belelendül, játékban nem rossz, de lassan el kéne kezdenie a ziccereit belövöldözgetni, mert néha ciki amit művel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.02. 10:11:08

Ne haragudjatok, de páran elképesztően következetlenek vagytok. Jók a statjai, de rossz a játéka, meg egyébként sem számít a stat? Akkor mi számít a támadóknál? Szerintem három dolog a mérvadó a csatároknál: a gólok száma, gólpasszok száma és a helyzetkihasználás. A többi már eredményesség/pontok szempontjából részletkérdés.

Elcsesztem 20 percet a szabadidőmből a táblázat összeállítására, de inkább erre, mert legalább lesz mire hivatkoznom, ha megint előkerül Alexis neve. Szóval, a szezonbeli teljesítményük a bajnokságban és a BL-ben:

Kép

Szerencsére kiderül belőle, hogy "mennyivel jobb" Alexis az összevethető posztokon, mert hihetetlen ugyan, de balszélsőként és irányítóként a leggólerősebb, ezek a posztok meg foglaltak a Barcában. Azt sem kellene elfelejteni, hogy Enrique klasszikus kilencest akart, amire elhozták neki a kor egyik legjobbját. Mindezek mellett Messi és Neymar teljesítménye nem romlott a tavalyihoz képest, sőt, ha ehhez még Suárez is tud pluszt adni, akkor meg végképp igazolódik a döntésének jogossága. Az Atlético elleni meccseken is inkább Suárezre volt szükség, mint Sánchezre, de ezek persze véletlenek...

Még annyit hozzátennék: szerintem a megosztottságának az egyik legfőbb oka, hogy sokan nem igazán fogalmaztátok meg, mit is vártok Suáreztől. Volt egy jó főoldali cikk, amivel teljesen egyetértek, miszerint tavaly leginkább egy olyan ember hiányzott a csapatból, aki a leggyengébb meccsein is össze tud hozni egy gólt/gólpasszt. Most van egy ilyen játékos, akit elüldöznétek...

Konklúzió: Suárez a mi Baleünk.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.02.02. 09:21:32

mess2009 írta:valószínű, hogy a várakozásainkkal is van egy kis baj... de azért az is biztos, hogy még nincs topon a srác.
Milyen baj lenne az elvárásinkkal? 80M körüli összegért jött, aranycipősként, abszolút topbajnokságból. Nyilván nem várja senki, hogy több gólt lőjön, mint Messi, vagy hogy úgy szlalomozzon végig a védőkön, mint Ney, senki nem vár tőle olyan védőmunkát, ami Alexistől vagy Pedrotól elvárt. De ez így akárhonnan nézegetem édeskevés! Az meg ugyan nem az ő hibája, de nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy rá költöttük el egy klasszis jobbhátvéd, és egy klasszis középhátvéd/Fabregas helyettes árát, ami a 3 legkomolyabb luk a csapatban és a tilalom miatt még egy évig nem orvosolható probléma.
mess2009 írta: LE. szövegét értem én, de azt is tartom, hogy ez jószerével az ő sara! neki kell segíteni, megtalálni a legjobb pozícióját, tehát ha a háttérben folyik valami komoly meló is vele kapcsolatban akkor ám legyen dícsérje, mi pedig legyünk (még) türelmesek.
Suarez olyan kivételezett helyzetben van, mint előtte kb semelyik csatárunk. Ibra, Villa, Sanchez, de még Henry is szélre lett szorítva, ahol értelemszerűen kevésbé voltak hatékonyak, Luis klasszikus 9-est játszhat. Alapvetően sokszor kerül jó helyzetbe a kiszolgálást is megkapja, magában a támadásszervezésben is sokszor kerül megfelelő pozícióba, de rengeteg a technikai hiba, az elrontott helyzet. Én mindenesetre remélem, hogy legalább ő nem Enriqueben, hanem magában keresi a hibát. Azt én is remélem, hogy a bizalmat továbbra is meg fogja kapni, de a nyomás egyre nagyobb lesz rajta!
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2015.02.02. 09:16:02

Az tény, hogy ha kicsit jobban odafigyelne, akkor már nem 5, hanem 10 gólnál is járhatna. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy kicsit túl reagálja a dolgokat. Nincs meg az a lazaság, ami tavaly volt, de tudom és hiszem, hogy elő fog az jönni.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.02.02. 08:51:35

mahitoo írta:Sokan Neymar első szezonjához mérik az övét. Ne már. A brazil nagyon fiatal volt, valóban szintet kellett lépnie a spanyol bajnoksághoz. De a tavalyi aranycipőstől, pályája csúcsán (kor szempontjából), aki azért a United, Chelsea, Arsenal ellen játszott sokszor, ez nagyon nagyon kevés.
Ámen!
Neki nincs már 10 éve, most kellene élete meccseit játszani, akármilyen nehezek is a körülmények (hosszú kihagyás, új csapat és bajnokság). Azért temetni sem kell, tavaszra még belerázódhat (ajánlom is neki, mert a Realos haveroknak beígértem, hogy kifújja az orrukat :D).
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.02. 08:23:38

valószínű, hogy a várakozásainkkal is van egy kis baj... de azért az is biztos, hogy még nincs topon a srác.
LE. szövegét értem én, de azt is tartom, hogy ez jószerével az ő sara! neki kell segíteni, megtalálni a legjobb pozícióját, tehát ha a háttérben folyik valami komoly meló is vele kapcsolatban akkor ám legyen dícsérje, mi pedig legyünk (még) türelmesek.
annál is inkább, mert én is tartom, hogy Pedrónál most is többet ér és bosszant ugyan a ziccerek kihagyása, de az a baj, hogy nem csak itt vannak bajok, ha van területe és jó lasztit kap akkor is hibázik! és ami a fő, hogy kezd mindez összeállni egy sorozattá ami gondolom mentálisan még külön visszahat.
gyenge vígasz de pl. voltak -vannak hasonló gondjai pl. Benzemának a Madridnál...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.02.02. 07:58:41

Sokan Neymar első szezonjához mérik az övét. Ne már. A brazil nagyon fiatal volt, valóban szintet kellett lépnie a spanyol bajnoksághoz. De a tavalyi aranycipőstől, pályája csúcsán (kor szempontjából), aki azért a United, Chelsea, Arsenal ellen játszott sokszor, ez nagyon nagyon kevés.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.02. 05:17:28

Lehet mondani,hogy korrekt a statisztikája. De nem az, mert látva a meccseket,sokkal jobb számokat hozhatna.
Zola írta lentebb,hogy nem érdekli,hogy ez az első éve, ez baromi kevés, és én is így gondolom. Mert nem az van (csak),hogy nem érzi a beindulásokat, ütemeket, a mozgásokat,stb...hanem konkrétan nem tudja gólra váltani a ziccereit. És ez baj. Kétszer került ziccerbe csak az első félidőben, ebből egyszer sem talált kaput.
Ez engem baromira aggaszt, mert ezt nem lehet arra fogni,hogy két kiskirály mellé jött, ismeretlen közeg, magasabb szint, bullshit. A kapu ugyanolyan mint Angliában, illene eltalálgatni tíz méterről.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.02. 00:38:12

ha mindent nézünk, akkor Suareznek 17 meccsen 5 gólja és 10 gólpassza van.
ez lehet csalóka, inkább játékpercre lebontva szoktam ezeket nézni, suarez esetében speciel a maival együtt 18 mérkőzés van, de csak 16 és fél meccsnek megfelelő időt töltött a pályán.

1480 perc, 5 gól és 11 gólpassz a maival együtt, tehát statisztikailag baromi korrekt, csak hát játékban...
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2015.02.01. 23:52:06

danianevem írta:Javítsatok ki ha tévedek, de mintha a Liverpoolban sem lett volna egyből király. Ott ugye a holland bajnokság után egy komoly ugrás következett a karrierjében, itt meg már két "kiskirály" mellé érkezett harmadiknak. Ráadásul kis területen kell megoldania a helyzeteit, míg az angoloknál volt területe bőven...
Ez is nagyon fontos. Igaz, hogy amikor beállt a Stoke ellen először, akkor 3 perc után már gólt is szerzett, de az utána következő 12 mérkőzésen végig kezdőként: 3 gólt rúgott és 5 gólpasszt adott. Ha csak azt nézem, hogy itt 11 mérkőzésen 2 gólja és 7 gólpassza van, akkor bőven megvagyok nyugodva. Plusz az sem elhanyagolható, hogy nem készülhetett rendesen erre a szezonra fel és komoly lelki válságon mehetett keresztül. Ezek a statok csak bajnokságra vonatkoznak, ha mindent nézünk, akkor Suareznek 17 meccsen 5 gólja és 10 gólpassza van. Ezek mellé vegyük, hogy itt mindenki Messit keresi a labdával, ott pedig mindenki őt. A következő szezonjában 31 találkozón 11 gólt szerzett, az se valami sok. Aztán 12/13-as szezonban jött a megváltás és 33 mérkőzésen 23 gólt rámolt be. Összességében 44 mérkőzésen 30 gólt jegyzett akkor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.01. 23:28:21

Amúgy őszíntén kíváncsi lennék, hogy Suarez mit érezhetett miután megtudta Ronaldo 2 meccses eltiltását..De őszíntén.
Mindenféle részlehajlás nélkül, mennyire jobb visszaesőként aggresszív tudatosan direkt ütés?
Ronaldo 1 éven belül már 4szer !! csinálta: És ezek nem valami "futásközbeni véletlen hozzáértem az arcához és elterült" kategória, hanem szándékos tudatos ütések.
1.Bilbao ellen
2.Atletico ellen augusztusban
3. Cordoba ellen
4. Cordoba ellen 2-3 percre az első esettől


egyértelmű visszaeső ráadásul 1 éven belül---> 2 meccses eltiltás..
ehhez képest Suarezt konkrétan kitoloncolták a VB-ről, ráadásul az idei Copa Americán sem léphet pályára, 4 hónap eltiltás úgy hogy sokáig még edzenie és bemutatni sem lehetett.

Szerintem jó lesz Suarez, gólokban még nem ,viszont gólpasszokban és helyzetkialakításokban sokszor jó. De néha nagyon bénázik ,helyre kell raknia magát fejben és leküzdeni ezt a megfelelési kényszert vagy lámpalázat.
Amúgy első évében Neymar is kihagyott rengeteg szinte kihagyhatatlan helyzetet,sokszor elkapkodta és 2 méterről lőtte mellé, azóta lenyugodott szerencsére és a többit nem kell magyaráznom:D
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.02.01. 23:23:41

Balinho írta:Kicsit elegem van, hogy minden csatárunk durcás ha lecserélik... Ennél jóval több kéne Luis, aztán lehetne elégedetlenkedni!
Messitől nagyon eltanulták. :mrgreen:

Nekem egyébként pont abból van elegem , hogy a 70-75. percben lehozunk egy támadót. Semmi értelme , Pedroval semmi újulás nem fog történni. Ha lepasszolják neki az 5 ös vonalra , akkor esetleg berúgja , de egyéni villanásból biztos nem fogja megváltoztatni a meccset. Most is csak vissza meg oldal passzolt. Ha annyira meg akarja adni Pedronak a lehetőséget , akkor rakja be a kezdőbe , de ennek semmi értelme. Még akkor érthető a csere , ha pihentetni akarja , mert 3 nap múlva meccs , de könyörgöm , a kövi meccs csak 1 hét múlva lesz...

Suáreznek nem nagyon megy kicsiben a játék. Ezek a kis passzok , indítások , visszajátszások , labdalevételek nem nagyon mennek neki.
Mindig keres valakit a labdáival , ahelyett , hogy bevágná , sokszor még rossz döntést hoz.
Idén nagy változást nem várok , de még mindig ő játszon , mint Pedro. Küzd , hajt és akar , de nagyon szerencsétlen , én néha már sajnálom , de ez van , mi nem tudunk neki segíteni.
Közönség néha éltethetné.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.02.01. 23:18:44

Én imádom, hogy még, ha nem is úgy játszik, ahogy tud, de valahogy csak benne van 2 gólban. Én emlékszem még arra, amikor egy bűn rossz Barcelonában senkire nem lehetett számítani. Irigyeltem a Madridot, amikor nem voltak formában se a 10. helyen tanyáztak, mert valahogy csak összehozták. Ez egy becsülendő tulajdonság (és látom nagy Suarez vs. Alexis megy, de én utóbbit is megtartottam volna, Suarezt nem vettem volna meg ennyiért, de ha már itt van, maradjon is).
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.01. 23:11:28

zola8787 írta:A csúszkálás: könyörgöm hazai pálya, tudja, hogy milyen lesz és neki talán futja a fizetéséből, hogy vesz 20 féle cipőt minden eshetőségre.
Amúgy ez számomra is rejtély, anno Alexis is számtalanszor seggre ült, Neymarról nem is beszélve, ő konkrétan emiatt sérült le kb 2 hónapra szezon közepén, de előtte is folyton esett kelt. Más a fű a Spanyol bajnokságban, vagy én nem tudom, de az új támadóink folyton esnek kelnek, ez tényleg megfigyelhető.
danianevem írta:...
Ezt meg egy az egyben adom. Főleg az utolsó mondatot.. :mrgreen:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.01. 23:08:37

Javítsatok ki ha tévedek, de mintha a Liverpoolban sem lett volna egyből király. :-k Ott ugye a holland bajnokság után egy komoly ugrás következett a karrierjében, itt meg már két "kiskirály" mellé érkezett harmadiknak. Ráadásul kis területen kell megoldania a helyzeteit, míg az angoloknál volt területe bőven...

A bajnokságban 12 meccs 2 gól, 8 gólpassz. Tudom, Alexisszel már 150 gólnál járnánk...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.02.01. 23:05:42

Szerintem ma üres kapura képtelen lett volna betalálni, egyszerűen semmi nem ment be neki, van ilyen. Szerencsére jöttek a társak, ha kikaptunk volna akkor még jobban főtt volna a feje a padon. Viszont, ha gólt nem is rúg, de olyan meglátásai, passzai, gólpasszai vannak amiből találatot jegyeznek. Jó lesz ez az ember, csak időre van szüksége. Ha az a perdítése bemegy.. nem lehet egyből megváltani a világot, a hozzá állása példamutató, talán ha kevesebben görcsöl, több sikerrel jár. Így is oroszlánrészt vállalt ma a sikerből.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.01. 23:02:38

Dadog a labda a lábán, mint egy szerencsétlen kezdő. Nem értem a palit. Amit az egyenlítés előtt csinált, az gyönyörű volt, de amúgy egy borzalom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.02.01. 23:02:04

Stalkyard írta:Nem akarom rugdosni a palit, de ez a csúszkálás... ettől agyf.szt kapok, ugyanez ment Alexissel is, Angliában jobbak a pályák vagy mi? :lol:
Hát a tegnapi Eibar- Madrid meccsen lévő pályát én még megye 1ben sem nagyon láttam :D

Suárezzel pedig nem tudom mi van. Dettó, mint Afellay. Psv-ben király volt, Luis is az ajaxban meg a Pool-ban is. Idejönnek, erre mindkettő nagyon gyenge.
A csúszkálás: könyörgöm hazai pálya, tudja, hogy milyen lesz és neki talán futja a fizetéséből, hogy vesz 20 féle cipőt minden eshetőségre. Nekem ez továbbra is nagyon kevés egy PL gólkirálytól és nem érdekel, hogy ez az első éve.
Ja és, hogy a mai meccsen is adott gólpassz, a Messis gólnál is mákja volt, nem úgy akarta, de legalább ott szerencséje volt.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.02.01. 23:00:31

Továbbra is azt mondom, hogy peches a pali, megy, küzd, sok gólban valamilyen módon benne van, de neki nem jön össze egyelőre.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.02.01. 22:58:39

Balinho írta:Kicsit elegem van, hogy minden csatárunk durcás ha lecserélik... Ennél jóval több kéne Luis, aztán lehetne elégedetlenkedni!
Nem biztos, hogy azért puffogot, mert lecserélték. Lehet, hogy az idegesíti, hogy nem jött össze neki semmi. (persze a lecserélés miatt is lehetett, de amit írtam legalább annyira valószínű. Nyilván az újságok, az általad említett verzióval lesznek tele, mert megint lehet min csámcsogni...)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.01. 22:56:19

Na a szerencsétlenje azért csak oroszlánrészt vállalt a fordításból, Rafinha gólja előtt szépen oldotta meg és tette oda Messinek, aztán egy gólpassz is.. Maradjunk annyiban, hogy nem volt ma rosszabb, mint Neymar - sőt.
Balinho írta:Kicsit elegem van, hogy minden csatárunk durcás ha lecserélik... Ennél jóval több kéne Luis, aztán lehetne elégedetlenkedni!
Szerintem magára volt dühös, hogy nem lőtt gólt..
Subinho írta:Olyan játékos kell nekünk, mint amilyen Eto'o volt. Fiatal, a pályája csúcsát nálunk tölti!
Csak manapság nincs ilyen.. :? Egyedül Lacazette ugrik be, aki fiatal, és tényleg komoly számokkal rendelkezik idén.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.02.01. 22:42:28

Kicsit elegem van, hogy minden csatárunk durcás ha lecserélik... Ennél jóval több kéne Luis, aztán lehetne elégedetlenkedni!
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2015.02.01. 22:39:21

Suárez nem az a típusú játékos, aki beletörődik, hogy nem szerez gólokat. Előbb-utóbb jönni fognak azok a gólok. Nem is volt még a karrierjében ilyen hosszú kihagyás gólok nélkül.
Válasz küldése