La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.18. 17:25:34

Rewolution5 írta:
Sokan mondjátok, hogy milyen jó lenne, ha lehetőséget kapnának ezek a srácok az A-ban, de nemvagyunk jelenleg olyan helyzetben, hogy helyet szorítsunk nekik.. sőt lehet sokan nemfognak egyetérteni velem, de ebben az időszakban aligha ütnék meg a mércét, mert nagyban megy a pontvadászat, és az a bizonyos léc magasan van, pláne egy Barcanal. az meg csak meddő álom, hogy bekerüljenek az A-ba, egyszerre úgy sem.
Nem egyszerre, nem kezdőként és nem most. Ha lesznek sérülések, vagy sorozatterhelés közben egy-egy gyengébb ellenfél, akkor egyenként és a kispadon. De edzéseken a legtehetségesebbek ott lehetnek, ha van olyan segédedző, aki figyel rájuk. Arról már nem is beszélek, hogy ha minden rosszul alakul és a szezon végén már nem lesz tét - erre ne is gondoljunk.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2015.01.18. 17:00:20

Samper írta:Munir kétségtelenül visszaesett. Remélhetőleg bizonyítani akar a B-ben és nem durcáskodik és más csapatokkal tárgyal. Sampernek, Adamanak és Halilovicnak viszont jó volna lehetőséget adni "próbajátékra" az A-ban nem csak kupameccsen.
Sokan mondjátok, hogy milyen jó lenne, ha lehetőséget kapnának ezek a srácok az A-ban, de nemvagyunk jelenleg olyan helyzetben, hogy helyet szorítsunk nekik.. sőt lehet sokan nemfognak egyetérteni velem, de ebben az időszakban aligha ütnék meg a mércét, mert nagyban megy a pontvadászat, és az a bizonyos léc magasan van, pláne egy Barcanal. az meg csak meddő álom, hogy bekerüljenek az A-ba, egyszerre úgy sem.
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.01.18. 16:57:06

Petr írta:
Gareth Tello írta:Eusebio nagy Lucho-fan lehet... :lol:
Csak ahogy látom Eusebiónak nem fontos az állása, és nem is akar változtatni :D.
Nyáron repülni fog szerintem legalábbis ha jön valami normális vezető... úgyértem elnök :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.18. 16:36:02

Petr írta:
Gareth Tello írta:Eusebio nagy Lucho-fan lehet... :lol:
Csak ahogy látom Eusebiónak nem fontos az állása, és nem is akar változtatni :D.
Túltesz rajta. LE már nem ülteti a két legjobb egészséges játékosát a kispadra.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.18. 16:25:54

Gareth Tello írta:Eusebio nagy Lucho-fan lehet... :lol:
Csak ahogy látom Eusebiónak nem fontos az állása, és nem is akar változtatni :D.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.18. 16:19:07

Eusebio nagy Lucho-fan lehet... :lol:

Barcelona B line-up (official): Ortolá - Patric Costa Ié Grimaldo - Cámara Gumbau JoanRomán - Munir Dongou Sandro

Bench Barcelona B: Suárez, Juste, Lucas, Calvet, Bicho, Halilovic, Adama


Elég érdekes...

Stream: http://www.lfp.es/barcelona-b_recreativ ... o/laligatv" target="_blank
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.17. 14:23:34

Gareth Tello írta:Luis Enrique: "Munir? He returned to the B-team because, although he'd deserve it, I can't give him same game time as at start of season."

Be is került a Recreativo elleni keretbe a srác, nagyon helyes. Samper viszont még nem gyógyult meg, így ő kihagyja a meccset.

Ortolá, Suárez, Patric, Juste, Ié, Costa, Grimaldo, Lucas, Calvet, Gumbau, Cámara, Bicho, Halilovic, Joan Román, Adama, Munir, Sandro, Dongou.

Holnap délután öttől.
Munir kétségtelenül visszaesett. Remélhetőleg bizonyítani akar a B-ben és nem durcáskodik és más csapatokkal tárgyal. Sampernek, Adamanak és Halilovicnak viszont jó volna lehetőséget adni "próbajátékra" az A-ban nem csak kupameccsen.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.17. 13:52:15

Luis Enrique: "Munir? He returned to the B-team because, although he'd deserve it, I can't give him same game time as at start of season."

Be is került a Recreativo elleni keretbe a srác, nagyon helyes. Samper viszont még nem gyógyult meg, így ő kihagyja a meccset.

Ortolá, Suárez, Patric, Juste, Ié, Costa, Grimaldo, Lucas, Calvet, Gumbau, Cámara, Bicho, Halilovic, Joan Román, Adama, Munir, Sandro, Dongou.

Holnap délután öttől.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7461
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.16. 14:27:45

Gareth Tello írta:
palesz77 írta:Na, a tegnapi meccsről:

Adama eszméletlen mennyire tud cselezni, szinte tarthatatlan. De a múltkori meccsen jobban tetszett, most nem volt nagyon játékban, és szinte csak a vonal fele tolta meg megint. Jó helyen van még a B-ben, fejlődjön csak!

Halilovic mozgását imádom komolyan, még ha tegnap nem is csinált sokat. Nem szélső támadó, szerintem ez tisztán látszott tegnap is, remélem Lucho nem fogja ott erőltetni mostantól. Fizikálisan van még mit fejlődnie, de az a tekerés.. =D> Várom már, hogy 1-1,5 év múlva kkészen álljon a felnőtt keretre!

Gambau az új Busi, kezdőbe vele! :mrgreen: Amúgy színtelen-szagtalan volt nekem a játéka, nem is igen emlékszem rá, csak néhány nagyobb hentelése maradt meg bennem.

Munir meg.. Szerencsétlen srácot totál elcsesszük ezzel a jegeléssel. Anno az tetszett benne, hogy még ha nem is lőtt be mindent - finoman fogalmazva -, legalább instant gólveszélyt jelentett az ellenfélre, na hát ez mára totál eltűnt a játékából. Lucho ha így folytatja jó pár évre visszavetheti a fejlődését, vagy akár totál meg is törheti a karrierjét, szép munka, csak így tovább! =D>

u.i.: Ja és Lucho nem tudom miért jegelte Ié-t és Diagnet, szerintem simán kaphattak volna legalább 15 percet, elég hülyeségnek tartottam ezt..
Jó összefoglaló, adom az egészet, annyi csak (grammarnazi-énem megint elő akar törni), hogy nem Gambau, hanem Gumbau. :mrgreen:

A két afrikait én is hiányoltam, titkon abban reménykedtem, hogy egyikük megkapja a teljes második félidőt, erre végig a padon ültek... :? Na de nem akarok panaszkodni, legalább Adamáék végre játszottak, ez is több, mint a semmi.

Egy jó és egy rossz hír: Munir ma megint a B-vel edzett, remélem, ez nem egy kivételes alkalom. Örülnék, ha visszakerülne oda. Több értelme lenne Sandrót felhozni a szezon végéig, ő már valószínűleg nem fog annyit fejlődni, mint amennyit Munir.

Samper pedig ma sem érezte teljesen jól magát, elképzelhető, hogy a vasárnapi (Recreativo elleni) meccset is ki fogja hagyni. :(
Akkor, hogy én is belekössek, Edgar portugál és nem afrikai. :mrgreen:

Gumbau azt hozta amit vártam. Rombolt, ha hozzá került a labda letette a legközelebb állónak.

Halilovic tényleg adta, csak így Adama hiányában ki kellett húzódnia szélre, ami nem fekszik neki túlságosan, plusz már nem is erőltettük annyira a támadásokat. Az elég mosolyogtató volt, mikor próbálta leteperni az emberét. Húzta vonta félig a földön, de nem sok sikerrel. Viszont már a mozgásán látszik, hogy kivételes tehetség, ahogy Rafinhanál is. Őt is többet kellene játszani. Így hogy végignyomta a tegnapi meccset, a Depor ellen biztos nem lesz pályán, de utána ismét szomoríthatná az Elchet.

Adamanak tényleg nem ez volt a legnagyobb meccse, inkább néha villantott egyet, de nagyrészt "Tellozott".
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.16. 13:54:57

palesz77 írta:Na, a tegnapi meccsről:

Adama eszméletlen mennyire tud cselezni, szinte tarthatatlan. De a múltkori meccsen jobban tetszett, most nem volt nagyon játékban, és szinte csak a vonal fele tolta meg megint. Jó helyen van még a B-ben, fejlődjön csak!

Halilovic mozgását imádom komolyan, még ha tegnap nem is csinált sokat. Nem szélső támadó, szerintem ez tisztán látszott tegnap is, remélem Lucho nem fogja ott erőltetni mostantól. Fizikálisan van még mit fejlődnie, de az a tekerés.. =D> Várom már, hogy 1-1,5 év múlva kkészen álljon a felnőtt keretre!

Gambau az új Busi, kezdőbe vele! :mrgreen: Amúgy színtelen-szagtalan volt nekem a játéka, nem is igen emlékszem rá, csak néhány nagyobb hentelése maradt meg bennem.

Munir meg.. Szerencsétlen srácot totál elcsesszük ezzel a jegeléssel. Anno az tetszett benne, hogy még ha nem is lőtt be mindent - finoman fogalmazva -, legalább instant gólveszélyt jelentett az ellenfélre, na hát ez mára totál eltűnt a játékából. Lucho ha így folytatja jó pár évre visszavetheti a fejlődését, vagy akár totál meg is törheti a karrierjét, szép munka, csak így tovább! =D>

u.i.: Ja és Lucho nem tudom miért jegelte Ié-t és Diagnet, szerintem simán kaphattak volna legalább 15 percet, elég hülyeségnek tartottam ezt..
Jó összefoglaló, adom az egészet, annyi csak (grammarnazi-énem megint elő akar törni), hogy nem Gambau, hanem Gumbau. :mrgreen:

A két afrikait én is hiányoltam, titkon abban reménykedtem, hogy egyikük megkapja a teljes második félidőt, erre végig a padon ültek... :? Na de nem akarok panaszkodni, legalább Adamáék végre játszottak, ez is több, mint a semmi.

Egy jó és egy rossz hír: Munir ma megint a B-vel edzett, remélem, ez nem egy kivételes alkalom. Örülnék, ha visszakerülne oda. Több értelme lenne Sandrót felhozni a szezon végéig, ő már valószínűleg nem fog annyit fejlődni, mint amennyit Munir.

Samper pedig ma sem érezte teljesen jól magát, elképzelhető, hogy a vasárnapi (Recreativo elleni) meccset is ki fogja hagyni. :(

szerk.: Jogos, viszont Bissau-Guineában született. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2015.01.16. 16:21:41-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.16. 13:20:17

Na, a tegnapi meccsről:

Adama eszméletlen mennyire tud cselezni, szinte tarthatatlan. De a múltkori meccsen jobban tetszett, most nem volt nagyon játékban, és szinte csak a vonal fele tolta meg megint. Jó helyen van még a B-ben, fejlődjön csak!

Halilovic mozgását imádom komolyan, még ha tegnap nem is csinált sokat. Nem szélső támadó, szerintem ez tisztán látszott tegnap is, remélem Lucho nem fogja ott erőltetni mostantól. Fizikálisan van még mit fejlődnie, de az a tekerés.. =D> Várom már, hogy 1-1,5 év múlva kkészen álljon a felnőtt keretre!

Gambau az új Busi, kezdőbe vele! :mrgreen: Amúgy színtelen-szagtalan volt nekem a játéka, nem is igen emlékszem rá, csak néhány nagyobb hentelése maradt meg bennem.

Munir meg.. Szerencsétlen srácot totál elcsesszük ezzel a jegeléssel. Anno az tetszett benne, hogy még ha nem is lőtt be mindent - finoman fogalmazva -, legalább instant gólveszélyt jelentett az ellenfélre, na hát ez mára totál eltűnt a játékából. Lucho ha így folytatja jó pár évre visszavetheti a fejlődését, vagy akár totál meg is törheti a karrierjét, szép munka, csak így tovább! =D>

u.i.: Ja és Lucho nem tudom miért jegelte Ié-t és Diagnet, szerintem simán kaphattak volna legalább 15 percet, elég hülyeségnek tartottam ezt..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.11. 07:18:46

Gareth Tello írta:Nevetséges. Mondanám, hogy remélem, hogy Eusebio lemond a meccs után, de ha a 0-7 után nem tette ezt, akkor most sem fogja. Vicc...

Alen meg Adama próbál csinálni valamit, Samper próbálja összefogni az egészet, de elég nehéz, valódi csapatra nyomokban sem emlékeztet ez a valami. A Barça-stílus alapvető jegyei sem nagyon fedezhetőek fel.

szerk.: Patric barátunkkal nem tudom, mi történt, volt 4-5 perc, ami kiesett nekem (a stream megmakacsolta magát), így erről az esetről is lemaradtam.

Szép volt.

Barcelona B have lost their last 4 games in Liga Adelante

Barcelona B have only won 2 of their last 16 games in Liga Adelante.

note: after this round in liga adelante, barcelona b can even end up being 21st on the table


De nem baj, Eusebio a mi emberünk...

Nem hiszem, hogy amíg az első csapat körüli feszültségre nincs megoldás és amíg Zubinak a helye nincs betöltve, addig lenne energia hozzányúlni a B ügyeihez. Nem is sürgető, mert először tisztázni kell, hogy a legjobbak közül kinek mi lesz a szerződésével. A kiesés elkerülésére két hónapos jó menetelés is elég, ha ez kerül napirendre.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.10. 17:07:50

Nevetséges. Mondanám, hogy remélem, hogy Eusebio lemond a meccs után, de ha a 0-7 után nem tette ezt, akkor most sem fogja. Vicc...

Alen meg Adama próbál csinálni valamit, Samper próbálja összefogni az egészet, de elég nehéz, valódi csapatra nyomokban sem emlékeztet ez a valami. A Barça-stílus alapvető jegyei sem nagyon fedezhetőek fel.

szerk.: Patric barátunkkal nem tudom, mi történt, volt 4-5 perc, ami kiesett nekem (a stream megmakacsolta magát), így erről az esetről is lemaradtam.

Szép volt.

Barcelona B have lost their last 4 games in Liga Adelante

Barcelona B have only won 2 of their last 16 games in Liga Adelante.

note: after this round in liga adelante, barcelona b can even end up being 21st on the table


De nem baj, Eusebio a mi emberünk...
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.10. 16:56:44

Vezet a Leganes a félidőben az ifikkel szemben, szerintem nem érdemtelenül. Elég semmilyen a B játéka, talán csak Halilovic és Traoré emelhető ki... :-?

Patric-kal mi történt a 20. perc környékén?

szerk.: nem tűnt komolynak, meg viszonylag hamar felkelt. Csak azért kérdeztem, mert a fél kispad befutott a pályára, kisebb tömegjelenet alakult ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.01.10. 17:13:44-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.10. 11:42:51

Tajti a Juvenil B mai bajnokiján is kezdő. 8)

A B-ben meg most nem lesz Sandro (sérülés miatt), úgyhogy hosszú idő után talán ismét kezdhet Joan Román. Ennek örülök, mert nagyon bírom a srácot, még ha nem is látok esélyt arra, hogy a nagycsapat közelébe kerüljön. Rosszabb hír, hogy így megint garantálható, hogy Dongou végig fogja játszani a meccset...

Ja, és Bicho is ott van megint a keretben, nagyjából két hónapnyi teljes mellőzés után. Remélem, kap pár percet, aztán jövő héten a Recreativo ellen már kezdő lehet, leginkább Gumbau helyén. :roll:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.10. 09:26:26

Ma adja a B meccsét a Sport1.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 20:51:24

úú, igazából én az evertoni kitérőjét el is felejtettem, amikor azt írtam, bocsánat, onnan tényleg pozitívakat hallottunk róla mindig. én a sevillai kalandra gondoltam.

Deulofeu, on loan at Sevilla this season, has played 31 minutes in his team's last 5 official games #fcblive

és ott olyan játékosokat kell megelőznie, mint a már háromszor kiégett reyes, a másodosztályból szerzett vitolo, vagy a korábban almeria sztár aleix vidal. de mind előtte van. és ha ez így marad a szezon második felére is, akkor én már nem reménykedek abban, hogy egy pedrot, vagy munirt képes megelőzni, nemhogy az első hármassal harcoljon a kezdőért. pedig képességei alapján az utóbbi lenne a dolga.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7461
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.08. 20:30:26

kristop írta:
Erxy írta:ez az ember nem mert konfrontálódni pl Deulofeuval, hagyta hogy csípőre tett kézzel nézze az ellenfelet miután elvesztette a labdát. a hisztizéseit is elnézte. igaz, cserébe Deu több gólt is szerzett, csak épp rossz irányba fejlődött. de ez őt nem zavarta.
ez bántóan pontos. mert aztán bekerült egy igazi felnőtt csapatba, és egyből nem kellett az edzőnek és már ment is kölcsönbe egy egész jó csapathoz, ahol már szintén nem kell az edzőnek. hatalmas közhely, de a tehetség tényleg nem minden.

Én az evertoni pályafutásából olyan sok következtetést nem vonnék le, mert ott neki az a sérülés elrontotta az egész szezonját.
Mikor Martinez lenyilatkozta, hogy mostantól kezdődik meg Deulofeu igazi szezonja egy hétre rá súlyosan megsérült. Ennek ellenére azért nem volt olyan rossz szezonja.
Azt hiszem inkább a sevillai teljesítménye lesz mérvadó. Mondjuk nehéz kérdés lesz mert egy olyan posztra jön ahol a kezdőbe kerülésre vajmi kevés esélye van, és akkor még ott van Pedro, Munir, akit úgy látszik be akarnak építeni, ráadásul Adama ideje is hamarosan el fog jönni. A támadórészleg nagyon telített és pont a balszélső posztra vannak a legtöbben.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.08. 13:37:38

Erxy írta:ez az ember nem mert konfrontálódni pl Deulofeuval, hagyta hogy csípőre tett kézzel nézze az ellenfelet miután elvesztette a labdát. a hisztizéseit is elnézte. igaz, cserébe Deu több gólt is szerzett, csak épp rossz irányba fejlődött. de ez őt nem zavarta.
ez bántóan pontos. mert aztán bekerült egy igazi felnőtt csapatba, és egyből nem kellett az edzőnek és már ment is kölcsönbe egy egész jó csapathoz, ahol már szintén nem kell az edzőnek. hatalmas közhely, de a tehetség tényleg nem minden.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.08. 12:59:13

Chino írta:Azelőtt a Piqué-Busquets-Pedro-Messi tengelyt lehet inkább kiemelni, ami azért nagy részben Pep érdeme. Talán egyedül Azután pedig elég nagy a szakadék.
Erre akartam kilyukadni. Nem várhatjuk, hogy az utánpótlás egy bajnokesélyes csapatba folyamatosan termelje a saját nevelésű játékosokat, de azóta valamiért mégsem ragadt meg igazán egy játékos sem a kezdőcsapat közelében. Thiago kivételével az említettek alapvetően a 3. vagy 4. opciók a posztjukon. Persze utóbbi még változhat...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7461
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.07. 20:09:45

danianevem írta:Nem az eredmény számít, de hány játékos került fel tartósan a felnőtt csapathoz Eusebio irányítása alatt? Az alapanyag meg csak nem lehet annyira rossz...
Thiago, Bartra, Rafinha, Suarez most kölcsönben, de valószínűleg hozzuk vissza, Munir is most csatlakozik.
Akik még vannak. Jobb oldali védő nincs minőségi, a belső védők szintén nem jobbak a 4 (5?) fent lévőnél, Grimaldo helye telített, kp-n jelenleg Halilovic van, aki most kezdte csak meg az első évét, a csatársorból pedig több embert már nem bír el a felnőtt keret.
Esetleg Samper az aki feljöhetett volna, de Busi még így is kirobbanthatatlan. Deulofeu még kérdőjel.

Azelőtt a Piqué-Busquets-Pedro-Messi tengelyt lehet inkább kiemelni, ami azért nagy részben Pep érdeme. Talán egyedül Azután pedig elég nagy a szakadék.

Ezt pedig nem lehet egyértelműen a B csapat edzőjének a javára/hibájára írni. A Juvenil vezetőjének is szerepe van, de a felnőtt keretének talán a legnagyobb. Bartra, Rafinha, például, akikben nagyon sok van, de hogy ezt kihasználja-e az A-csapat edzője, az már nem Eusebio felelőssége.

Ezzel nem védem Eusebiot, mert én is szívesebben látnék helyette mást, mondjuk Laudrupot, de jelenleg talán egyedül Halilovic mellőzése amit ebből a szempontból hibának lehet felróni.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.01.07. 18:35:37

Persze, hogy nem a helyezés számít, amíg ki nem esnek. De a srácok inkább visszafejlődtek egyénileg és taktikailag is. Nincs meg az alázat, és a hajtás se nagyon. Halilovic bántóan keveset játszik. Akikre számítunk a továbbiakban, fel kéne építeni, és segíteni nekik magasabb szintre jutni. Na ezek sem valósulnak meg. Nem jó ami a B-nél folyik. És persze ez pont idén történik...
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.07. 18:33:47

Nem az eredmény számít, de hány játékos került fel tartósan a felnőtt csapathoz Eusebio irányítása alatt? Az alapanyag meg csak nem lehet annyira rossz...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7461
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.07. 18:28:58

Szerintem a 7:0-ás eredmény miatt van itt a fesztivál. Visszatekintve példásul tavaly is hasonlóan álltunk az őszi szezonban, ráadásul konstansan, szinte a szezon elejétől. Február körül indult el az igazi javuló tendencia. Ha Eusebiot kirúgják nem hiszem, hogy ez a 18. hely miatt fogják, ha mégis akkor elég következetlenek. Főleg, hogy -ahogy Bob is említette- tényleg nem a helyezés a lényeg. Az a fontos, hogy bent maradjanak. Persze szebben néz ki egy harmadik hely, mint egy 16. de olyan sokat nem számít. Azok a játékosok sem jobbak, sem rosszabbak nem lesznek miatta.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.07. 18:28:02

Az túlzásnak mondanám, hogy napi szinten követem, mikor adta a TV akkor megnéztem őket. Deu-t más se nagyon tudta kezelni, ezért is lett val. elküldve hogy akkor még nagyobb nyomás alatt törjék be (vele kapcsolatban a B-ben is azt éreztem hogy megy a "flegmázás" ez meg az A-ban nem fér bele, s abajgatni meg nem fogja senki) mert nálunk erre nincs lehetőség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.01.07. 18:29:48-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése