A nap fénypontja!
Lamine Yamal is a beautiful overkick Goal but can we talked about Dani Olmo trivela assist first,OMG ❤️❤️Visca Barca |Arsenal| |Man U| |Raphinha| pic.twitter.com/Ir815qgLyJ
— y-BOB 1 (@7DayzFnS) January 25, 2026
Én már ezt többször is leírtam, de az az igazság, hogy 5-6 ilyen tehetségből kettő, esetleg három megüti a felnőtt csapat szintjét, már nagyon jók vagyunk. Persze jól hangzik, hogy jövőre hozzuk fel őket, meg kapják meg a játékperceket, mert ők az új Fabregasok, Iniestak, Xavik stb.palesz77 írta:Plusz Rafinha, Munir, Deu, Denis Suárez.. Hova fér el ennyi ember? Még a padra se.. És akkor a védőkről nem is beszéltünk még.messideco írta:Halilovic, Adama, Samper, ÖdegaardJónak néz ki.
Szerintem az se jó, ha túl sok a feltörekvő tehetség, mert akkor normális mennyiségű időt egyikük se fog kapni.. Ez az Ödegaard gyerek amúgy mindenkitől kapott már hasonló ajánlatot kb, kíváncsi leszek, hogy végül hova igazol.
Plusz Rafinha, Munir, Deu, Denis Suárez.. Hova fér el ennyi ember? Még a padra se.. És akkor a védőkről nem is beszéltünk még.messideco írta:Halilovic, Adama, Samper, ÖdegaardJónak néz ki.
Igazad lehet, de talán az az oka, hogy semmi tervszerűséget nem látok, aminek ki kellene várni az eredményét. A csattanások talán megmozdítanak valamit.MQuCsabi írta:Samper, mindenféle támadás nélkül, ahogy elnézem a vitézkedésedet itt, egy komplett statáriális bíróság vagy. Történik valami, te menetrendszerűen jössz, kiosztod, amit és akit kell, majd várod a következő alkalmat, "ellentmondást nem tűrően" . Kemény

Eusebiot alkalmatlanság miatt még ma ki kellene rúgni, a tegnap pályán volt játékosokra pedig - nem firtatva, hogy mi történt - fejenként azonos összegű pénzbírságot szabni ki.mess2009 írta:én ugyan ritkán nézem a B játékát, és amikor a klub komoly irányítási gondjait említettem csak az I.-ből indultam ki, viszont most úgy tűnik hogy a bajok eszkalálódnak....!
ha az utánpótlás is így "megrogyik" a kilátások hosszabb távra sem ígérnek jót.
Az a baj, hogy a tegnapi meccs semmit sem szolgált egyénileg sem. Ha labda sincs nálad, és hülyére vernek, de legalább nem is igazán futsz, az sehogy sem jó. Engem sem érdekel különösebben a B helyezése (persze örülök, ha az elején végeznek), de ha ez így megy tovább, ki is eshetnek, az pedig a fiataljaink szempontjából katasztrófális lenne.Rivaldo11 írta:Nem az a lényeg, hogy hol áll a B. Az a fontos, hogy az a 3-4 emberke, aki onnan számításba vehető, fejlődjön minden meccsen. Halilovic, Adama, és Samper kimagasló tehetség, de ez nem jelenti azt, hogy csapatként is parádéznak minden meccsen. Jelenleg egyéni fejlődésük a lényeges, azt pedig ebben a korban minden egyes játékperc szolgálhatja.
Ennek fényéban abszolút nem érdekel a segunda tabellája.
Gareth Tello írta:Eusebio nem mondott le...
Eusebio: “I see myself being able to overcome this situation.” [sport]
Akkor most Bartomeuék térfelén pattog a labda. #EusebioOut
ha most nem, akkor soha.ZS10 írta:Remélem ezután már tényleg menesztik Eusebiót...

Azt tudtam, hogy balhátvéd a srác, csak gondoltam annyira univerzális, hogy ott fontosabb a játékaGareth Tello írta:Ja, értem.zola8787 írta:17, 11, 5, 4, 3, 2. fordulóban is jobb védőnek írja az eredmenyek.com, azért gondoltam.Hát az eredmények.com akkor nem megbízható ezen a téren. Grimaldo balhátvéd, bár a szezon elején támadó középpályást is játszott néha. Jobbhátvédként viszont idén tudtommal egyszer sem szerepelt.
A transfermarkt valamivel pontosabb ezen a téren ( http://www.transfermarkt.co.uk/fc-barce ... erein/2464" target="_blank ), bár itt is akadnak apróbb hibák.
igen.messideco írta:Ez az a Jeffren?



Ja, értem.zola8787 írta:17, 11, 5, 4, 3, 2. fordulóban is jobb védőnek írja az eredmenyek.com, azért gondoltam.
17, 11, 5, 4, 3, 2. fordulóban is jobb védőnek írja az eredmenyek.com, azért gondoltam.Gareth Tello írta:Grimaldo egyszer sem játszott ott.zola8787 írta:A B-ben is gondolom fura ez a poszt, visszanéztem az előző pár meccs kezdőjét és Grimaldo, Diagné Niang és Gabarron is tolta jobboson. Szerintem nincsen konkrét kezdő játékos oda :S![]()
D