La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.13. 10:52:05

Erxy írta:There have been new talks on the renewal of Barcelona B winger Adama (18) today. Deal could be announced soon. [rac1]

78 - Adama Traoré has completed 78 dribbles in the Segunda this season, at least 49 more than any other player. Mach.

Semmi bejelentés, pedig eseménytelen a Club.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.11. 07:26:45

There have been new talks on the renewal of Barcelona B winger Adama (18) today. Deal could be announced soon. [rac1]

78 - Adama Traoré has completed 78 dribbles in the Segunda this season, at least 49 more than any other player. Mach.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.09. 13:46:03

danianevem írta:A tegnapi meccs első félidejét láttam, szerintem nem volt rossz, de el nem ájultam a gyönyörtől. Samper, Adama és Bagnack játéka tetszett. Viszont lenne pár kérdésem azok felé, akik gyakrabban követik a B-s meccseket: A 3-4-3-szerű hadrend az általános, vagy a tegnapi kivétel volt?

Halilovic miért nem játszott?
A Farkas Norbi-féle magyarázat nem igazán tűnik logikusnak, hiszen gondolom pont azért került a B-be, hogy megtanulja a 4-3-3-at, meg fizikálisan is felépíthesse magát.

Előre is köszönöm.
A 4-3-3 az alap, de ebből gyakran lesz 3-4-3, ha mondjuk Grimaldo feljebb lép egy sorral. (Szerencsére úgy tűnik, Eusebio rájött végre, hogy balhátvédként kell játszatni a srácot, nem pedig támadó középpályásként.)

Ami Alent illeti, igazából én sem értem a mellőzését. Szezon elején többet játszott, és ugyan nem tűnt annyira ki a csapatból, és sok rossz megoldása is volt, de lehetett látni rajta, hogy nem mindennapi képességekkel van megáldva, fantasztikus megindulásokat, passzokat mutatott be. Fizikálisan valóban gyenge, ha a kezdőcsapatban kap helyet, akkor 60-70 perc után már kezd eltűnni hosszú percekre, de ezen a téren még bőven fejlődhet, és ez szerintem nem indokolja, hogy ilyen szinten mellőzni kelljen. Főleg, hogy nem is olyanok vannak most előtte a sorban (főleg Gumbau és Cámara), akik egyértelműen jobbak nála - sőt...

Nálam simán alapkezdő lenne a gyerek, legfeljebb lehoznám 70-75 perc után, ha nagyon elfáradna. De ezt a Gumbau - Samper - Cámara sort súlytalannak éreztem most is. Kevés a kreativitás a két támadó középpályás részéről, kicsit úgy érzem, hogy Eusebio túlságosan Adama egyéni villanásaira épít, a jól megkomponált csapatmunka helyett.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.09. 13:03:42

A tegnapi meccs első félidejét láttam, szerintem nem volt rossz, de el nem ájultam a gyönyörtől. Samper, Adama és Bagnack játéka tetszett. Viszont lenne pár kérdésem azok felé, akik gyakrabban követik a B-s meccseket: A 3-4-3-szerű hadrend az általános, vagy a tegnapi kivétel volt?

Halilovic miért nem játszott?
A Farkas Norbi-féle magyarázat nem igazán tűnik logikusnak, hiszen gondolom pont azért került a B-be, hogy megtanulja a 4-3-3-at, meg fizikálisan is felépíthesse magát.

Előre is köszönöm.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.11.08. 21:18:00

Hallatlanul gyenge volt a B a mai meccsen. Egyedül Adama mutatott néhány szép akciót, a kapus, Samper és Sandro elfogadhatót nyújtott. De a többiek...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.05. 17:11:05

messideco írta:Barcelona B players whose contract ends in 2015: Patric, Juste, Robert Costa, Lucas, Kaptoum, Calvet, Adama, Joan Roman

Ezek nélkül Adama-n kívül kit tartotok nélkülözhetetlennek a B csapat számára?
Adama mellett én Kaptoummal is mindenképpen hosszabbítanék, a többiek pótolhatóak. Joan Román mondjuk elég jó idén, de szerintem ő távozni fog jövőre, egy Primera División-középcsapatba simán beférne.

A többiekben én nem látok túl sokat, felőlem mehetnek Isten hírével, bár Lucasért azért fájna kicsit a szívem, őt kedvelem nagyon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.05. 15:58:26

messideco írta:Barcelona B players whose contract ends in 2015: Patric, Juste, Robert Costa, Lucas, Kaptoum, Calvet, Adama, Joan Roman

Ezek nélkül Adama-n kívül kit tartotok nélkülözhetetlennek a B csapat számára?
Ez teljesen egyértelmű. Patric. :)

Viccet félretéve, nem a legnélkülözhetetlenebb játékosok, viszont Joan Roman erre a szezonra egészen feljavavult és Kaptoum játéka is biztató, annak ellenére, hogy csak most debütál a B-csapatban. (egyébként az Eto'o alapítványon keresztül érkezett ő is) Persze nem azt jelenti, hogy nélkülük megáll az élet, de mindenképp erősségei a "kicsiknek).

Ez természetesen elég szubjektív és nem is láttam az összes meccsüket, de nekem így jött le.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.05. 11:48:34

Barcelona B players whose contract ends in 2015: Patric, Juste, Robert Costa, Lucas, Kaptoum, Calvet, Adama, Joan Roman

Ezek nélkül Adama-n kívül kit tartotok nélkülözhetetlennek a B csapat számára?
"And my heart will leave you never."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.03. 19:04:03

palesz77 írta:Mondjuk ha az első csapatnál meg akarunk újulni - és úgy tűnik meg, de neked ezt nem kell magyaráznom, hogy változások vannak -,
vannak változások, igen, csak egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy jó úton járunk.

egyébként most így átgondolva azt amit írtál, ilyen felállásban játszhatnak a fiatalabbak, mert őket 343-ban képzik, elméletileg. (juvenil a alatt)
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.11.03. 17:27:35

Szerintem ha játékstíluson és sémán belül maradunk simán alakítható lenne a formáció, nem hinném, hogy probléma lenne. Bár a La Masía vezetői biztosan jobban értenek hozzá, de véleményem szerint kivitelezhető.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.03. 17:19:43

Erxy írta:első ránézésre jónak tűnik, de ahogy Laporta is megmondta és GT aláírásában is benne van (megelőzött :D ) Cruyff - La Masía - Catalunya - UNICEF. az utánpótlásban ezen semmiképp sem szabad változtatni
Mondjuk ha az első csapatnál meg akarunk újulni - és úgy tűnik meg, de neked ezt nem kell magyaráznom, hogy változások vannak :D -, és az ifiket is be akarjuk továbbra is építeni, akkor nem lenne hülyeség szerintem a kicsik képzését is ahhoz alakítani, amit várnak majd tőlük a felnőtt keretben.. Mert annak nincs sok értelme, hogy a Cruyff féle 4-3-3-at nyomatjuk a B csapatig, a felnőtt keretben meg már az átalakított verzió van, és abba bele kell tanulniuk amint felkerültek. Értitek a logikám remélem.. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.03. 17:07:26

palesz77 írta:Valahogy így:
--------------------Kapus-------------------
-------Ié------Bagnack------Diagne------
Adama---Samper--másik kp---Grimaldo
--------------Halilovic---------------------
---------Dongou-------Sandro-------------
első ránézésre jónak tűnik, de ahogy Laporta is megmondta és GT aláírásában is benne van (megelőzött :D ) Cruyff - La Masía - Catalunya - UNICEF. az utánpótlásban ezen semmiképp sem szabad változtatni
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.03. 15:56:49

palesz77 írta: Valahogy így:
--------------------Kapus-------------------
-------Ié------Bagnack------Diagne------
Adama---Samper--másik kp---Grimaldo
--------------Halilovic---------------------
---------Dongou-------Sandro-------------
Adama-nak egyértelműen ez a szerepkör felel meg legjobban. Ráadásul keményen vissza tud zárni, így a jobb szél sem maradna üresen. Legalábbis Patricnál szerintem mind támadásban, mind védekezésben ütőképesebbek lennénk.
Traoré nem olyan típusú szélső, mint mondjuk Pedro, akkor a legjobb, amikor kicsit mélységből kell indulnia. A felnőtt csapatban egy három védős rendszerben simán eltudnám képzelni, mert a kombinatív játékban is jó. A Celta ellen például nagyon jól jött volna szerintem.
Viszont van egy olyan érzésem, hogy nem fogjuk itt huzamosabb ideig látni.

A Samper-Sevilla dolgot leghamarabb 2016-ban láthatjuk, ha egyáltalán sorra kerülne. Denist két évig nem lehet onnan mozdítani a szerződése értelmében.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.03. 12:54:06

Petr a Lucho topicban írta:Bár ez kissé ambivalensnek tűnik, ha belegondolsz nem az. Nézzed meg a Bayern játékát, ahogyan most játszanak. Egyszerűen tanári. Hasonlóan állnak (3-4-1-2 / 3-3-3-1) fel, bár ott a támadóvonal összeállítása más, inkább 2 centerrel játszanak (Müller, Lewa). Irányítóként Götze ügyeskedik, a fedezete pedig a Lahm - Xabi középpálya a két szélen Bernattal (Ribéry) és Robbennel. Hátul egy gyorsabb védő (Alaba) és két lassabb, de erősebb és magasabb (Benatia - Boateng).
Na ahogy a Lucho topicban említettem, az ifiknél viszont ezt a felállást ki lehetne próbálni szerintem, sok veszítenivaló nem lenne vele, és legalább Patric is kikerülne a kezdőből.. :D

Valahogy így:
--------------------Kapus-------------------
-------Ié------Bagnack------Diagne------
Adama---Samper--másik kp---Grimaldo
--------------Halilovic---------------------
---------Dongou-------Sandro-------------

Csak azért írom ezt, mert Lucho az Espanyol ellen majdnem teljesen így játszatta a csapatot, akár működhetne is nem? Igazából azt se tudom, hogy kéne-e nekik valamit újítani, vagy sem, csak amiket Petr írt a Münchenről elültették a bogarat a fülemben, hogy az ifi keret igazából megfelelne ilyen játékra - elméletileg. A védők erősek és gyorsak. Samper nagyon labdabiztos és technikás - mellé nem tudom mondjuk ki passzolna, nem ismerem az ifi keretet -, nem lenne gond a labdakihozatal. Adama képes bejátszani az egész jobboldalt, Grimaldo meg a felkészülés alatt ezen a poszton játszott, szóval gondolom neki is menne. Halilovicnak is feküdne talán ez az irányító szerepkör, akkor nem kéne a saját térfélig visszajönnie labdákért, és jobban bírná fizikálisan - ez probléma vele ha jól veszem ki az írásaitokból -, elől meg lenne a 2 jó formában levő csatártehetség.

Aki szokott ifi meccseket nézni az mondhatna véleményt a dologról. :)
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2014.11.01. 19:09:49

Ha lesz töke Luchonak kissé változtatni/szélesíteni a támadórepertoárunkat akkor Adamát mindenképpen be kell építeni az első keretbe jövőre, közel ugyan azt tudja a csávó már most mint Tello 21 évesen.
Bár nálunk kezdő sosem lesz, sztárjátékos lehet egy kontracsapatnál mint a Madrid vagy Angliában egy Spursben vagy Poolban szvsz.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 18:58:47

0-0-ra áll a B a Gijón ellen félidőben. Adama megint elképesztő, bejátssza az egész szélt, és félelmetes, hogy milyen könnyedén veri meg a védőket. Érdekes, hogy Patric eltiltása miatt a Diagne - Bagnack - Ié hármas kezdett hátul, és gyakorlatilag folyamatosan váltogatjuk a három- és a négyvédős rendszert, Grimaldo által, aki hol visszazár a három afrikai mellé balhátvédnek, hol előrébb húzódik, és kvázi balszélsőként vagy támadó középpályásként szerepel. Dongou elrontott két ziccert, Samper viszont baromi jó megint, egy 27-28 éves, tapasztalt játékos higgadtságával és érettségével irányít és védekezik. Jövő nyáron hoznám is fel a nagyok közé, de egy esetleges kölcsönadás sem lenne rossz ötlet, kárpótolhatnánk vele a Sevillát, ha igaz a hír, hogy Denist vissza akarjuk hozni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.27. 15:36:30

Gareth Tello írta:

Patric teljesítménye sajnos valóban kritikán aluli, az a piros lap a végén meg hab volt a tortán... Jöhetne már Campins, illetve végső esetben Adamát is ki lehetne próbálni egyszer-kétszer jobbhátvédként.
Amúgy komolyan már nekem is sokszor az eszembe jutott. Nagyon sokat robotol hátul is és szerez labdát. Jól helyezkedik, ahogy fedezi a labdát azt tanítani kellene és nem futják le folyamatosan a legfogalmatlanabb támadók is. Ahogy Patricot az első gólnál hintába ültették azon már kínomban röhögtem. Két amatőr testcsel és úgy forgolódott, hogy egészen a 80. percig szédült.
A csapatkapitányt viszont nem hiszem, hogy kirakná Eusebió. Talán ha Masip még ott lenne.

Akit ki lehetne emelni az Grimaldo, Adama és szerintem Halilovic. Voltak eladott labdái, de most még a szokásosnál is feljebb játszott egy kicsit, így azért érthetőbb. Samper viszont elég kiábrándító volt tegnap, rendre átjátszották, de nem baj a Sporting ellen majd javít.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.27. 11:36:37

Chino írta:Sajnos kikaptak a kicsik 2:0-ra. Halilovic egyébként nagyon jól játszott és Grimaldo is végre balbekként jutott szóhoz.
Sandro viszont nagyon úgy tűnik,, hogy lesérült.
Patric-ot jó lenne már kirakni onnan, mert egyszerűen kabaré amit művel, ráadásul ki is pontozta magát. Szerintem csak a karszalag tartja a csapatban, mert másképp elképzelni nem tudom mit keres ott. Úgy tűnik ez a jobbhátvéd-dolog érthetetlen a klubnál.
Szegény Sandrót nem kímélték... Remélem, azért semmi komoly, és csak elővigyázatosságból cserélte le Eusebio.

Alen nekem annyira most nem tetszett, túl sok labdát vesztett, mondjuk az igaz, hogy megint voltak fantasztikus megindulásai, és továbbra is látható, hogy technikailag elég jól képzett. Szerintem a döntéshozatal terén még fejlődni fog, viszont talán még korai lenne felhozni a nagyok közé jövő nyáron, szvsz jobb döntés lenne kölcsönadni egy La Liga-csapatnak egy szezonra. A Celta úgyis érdeklődik iránta, ha minden igaz.

Patric teljesítménye sajnos valóban kritikán aluli, az a piros lap a végén meg hab volt a tortán... Jöhetne már Campins, illetve végső esetben Adamát is ki lehetne próbálni egyszer-kétszer jobbhátvédként.

Ha már Adama, tegnap is elképesztő dolgokat csinált a srác, az első félidőben az volt a forgatókönyv, ha megkapta a labdát, hogy elkezdett szlalomozni a védők között, két-három-négy védő között elrohant másodpercek alatt, aztán
a) az utolsó pillanatban szerelni tudták
b) adott egy jó passzt
c) felrúgták
Aztán vicces volt, hogy a második félidőben konkrétan mindig két-három ember volt rajta, aztán ha megkapta a labdát, akkor még egy-két védő rohant oda, és gyorsan körbevették, nehogy el tudjon kezdeni futni a labdával. :D Szépen lekötötte tehát a tenerifeieket, sajnos ezt a többiek nem tudták kihasználni.

Ortolát emelném még ki, megint volt pár lenyűgöző védése, egyelőre az egyik legjobb játékosunk idén.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.10.27. 04:38:04

stream: http://www.lfp.es/tenerife_barcelona-b/directo/laligatv" target="_blank[/quote]

Sajnos kikaptak a kicsik 2:0-ra. Halilovic egyébként nagyon jól játszott és Grimaldo is végre balbekként jutott szóhoz.
Sandro viszont nagyon úgy tűnik,, hogy lesérült.
Patric-ot jó lenne már kirakni onnan, mert egyszerűen kabaré amit művel, ráadásul ki is pontozta magát. Szerintem csak a karszalag tartja a csapatban, mert másképp elképzelni nem tudom mit keres ott. Úgy tűnik ez a jobbhátvéd-dolog érthetetlen a klubnál.

Jelenleg a 9. helyen állunk, jövő héten a harmadik helyezett Gijónt fogadjuk.

=D>[/quote]

Egymás után ki kell próbálni fiatalokat jobbhátvédben, Halilovicot viszont fel kell adni az A-ba.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.27. 01:54:37

nagyiibarca írta:Tenerife-Barca B, kezdés hétkor.

Ortolá - Patric, Bagnack, Diagne, Grimaldo - Halilovic, Samper, Kaptoum - Adama, Dongou, Sandro.

Pad: Suárez, Ié, Lucas Gafarot, Gumbau, Cámara, Babunski, Joan Román.

stream: http://www.lfp.es/tenerife_barcelona-b/directo/laligatv" target="_blank
Sajnos kikaptak a kicsik 2:0-ra. Halilovic egyébként nagyon jól játszott és Grimaldo is végre balbekként jutott szóhoz.
Sandro viszont nagyon úgy tűnik,, hogy lesérült.
Patric-ot jó lenne már kirakni onnan, mert egyszerűen kabaré amit művel, ráadásul ki is pontozta magát. Szerintem csak a karszalag tartja a csapatban, mert másképp elképzelni nem tudom mit keres ott. Úgy tűnik ez a jobbhátvéd-dolog érthetetlen a klubnál.

Jelenleg a 9. helyen állunk, jövő héten a harmadik helyezett Gijónt fogadjuk.
nagyiibarca írta:Denis és Deulofeu kezd a Villarreal ellen.
Denis szerezte amúgy a Sevilla egyenlítő gólját. =D>
Forca Barca!!!!
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.10.26. 18:21:52

Tenerife-Barca B, kezdés hétkor.

Ortolá - Patric, Bagnack, Diagne, Grimaldo - Halilovic, Samper, Kaptoum - Adama, Dongou, Sandro.

Pad: Suárez, Ié, Lucas Gafarot, Gumbau, Cámara, Babunski, Joan Román.

stream: http://www.lfp.es/tenerife_barcelona-b/directo/laligatv" target="_blank


Denis és Deulofeu kezd a Villarreal ellen.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.25. 13:49:25

Lehet, hogy véglegesen eldőlt a Munir - Sandro kérdés, Munir ugyebár nevezve lett a klasszikusra, Sandro pedig a Barça B Tenerife elleni keretének a tagja (ezt a meccset holnap este héttől játsszák majd).

Ortolá, Suárez, Grimaldo, Patric, Lucas, Ié, Bagnack, Diagne, Samper, Gumbau, Cámara, Kaptoum, Halilovic, Adama, Babunski, Dongou, Joan Román, Sandro.

Egyik szemem sír, másik nevet, örülök, hogy Lucho így bízik Munirban, másfelől viszont egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez volt a jó döntés, hacsak Munir nem lesz egyértelműen negyedik számú támadó a nagy hármas mögött... Sandro most csalódott lehet, de elképzelhető, hogy hosszabb távon ő jár jobban ezzel a döntéssel. Mondjuk először Dongou-t kellene kiszorítania, de ha olyan marad a helyzetkihasználása, mint a nagycsapatnál töltött időszak alatt (mellesleg a B-ben korábban nem volt ilyen hatékony), akkor ez csak idő kérdése.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.23. 15:17:37

palesz77 írta:
Chino írta:...
Van egy olyan érzésem, hogy az egyik fiatal kimarad a keretből és a Pedro, Munir/Sandro, Suarez trióból lesz ott valaki a kezdőben.
Szerintem Leon összességében értette, hogy Suárez visszatérése után Sandrot tartaná fenn inkább, nem Munirt, amivel én is egyetértek.

A hétvégén meg 99%, hogy ez lesz, meg szerintem utána is. Amúgy Lucho nekem úgy tűnik, hogy Sandrot jobban preferálja jelenleg, remélem ő is úgy látja mint mi, és nem Munirt tartja majd fent az első keretnél.
Ha tényleg így értette akkor mea culpa. Ebben én is 100 %-ig egyetértek. Munir még a B-be való, ez nem kérdés. Nem azért mert nem elég tehetséges, hanem sok még neki egy ekkora ugrás. A Juvenilből egyből a felnőtt csapatba, válogatottba. De ami még fontosabb folyamatosan játszania kell. Így pedig, hogy 3 ember biztosan előtte lesz, és az első csere tagságáért is hatalmas harcot kell vívnia nem tud fejlődni. Kupa -illetve kisebb meccsekre egyszer-kétszer fel lehet hozni, de a másodosztály sem gyenge. Pont neki való. Ott kiteljesedhet, tapasztalatot szerezhet, ami nagyon kell neki. Sokat tennék rá, hogy Sandro is nagy mértékben köszönheti a jobb helyzetkihasználását, higgadságát annak az egy évnek a B-ben.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 15:12:10

Igen,Suarez visszatérése után tartanám fent. :)
Egyébként meg szerintem kizárt,hogy a klasszikuson szóhoz jussanak a fiatalok mert elől biztos a Pedro/Suarez kettős lesz majd fent egymást váltva.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 14:36:42

Chino írta:...
Van egy olyan érzésem, hogy az egyik fiatal kimarad a keretből és a Pedro, Munir/Sandro, Suarez trióból lesz ott valaki a kezdőben.
Szerintem Leon összességében értette, hogy Suárez visszatérése után Sandrot tartaná fenn inkább, nem Munirt, amivel én is egyetértek.

A hétvégén meg 99%, hogy ez lesz, meg szerintem utána is. Amúgy Lucho nekem úgy tűnik, hogy Sandrot jobban preferálja jelenleg, remélem ő is úgy látja mint mi, és nem Munirt tartja majd fent az első keretnél.
Válasz küldése