Eric García

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.02. 19:08:47

Peter írta:
2023.08.02. 17:14:03
Sokan felnevethetnek, de Garcia a labda feljátszásában valóban sosem volt rossz. Sőt, ha nem is kifejezetten, de jónak egész biztosan mondható. Előrefelé jól is lát a pályán.
Sosem ez volt a probléma vele, hanem leginkább az, hogy sajnos teljesen mindegy, hogy a pálya melyik területén tartózkodik éppen, átfűzik rajta a labdát szinte úgy, mintha ott sem lenne. Kivéve persze a saját büntetőterületünket, ahol ezért cserébe viszont büntetőt ítélnek ellenünk. Alapvetően még a helyezkedésével sem lennének problémák, mert ott van ő általában ahol lennie kell, de a reakció ideje és milyensége borzasztó.
Ő védekező játékos, tehát ez lenne az elsődleges feladata. Védekezését pedig meccsről meccsre látjuk....

Lenglet vagy Garcia?
Kinek a pap, kinek a papné? Nekem legyen inkább a lányuk..... :wink:
Sajnos kivételesen maradéktalanul egyet kell értenem veled. :D
Sörmeccsekre be lehet tenni őket, de ennyi.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.02. 17:18:49

Peter írta:
2023.08.02. 17:14:03
Lenglet vagy Garcia?
Kinek a pap, kinek a papné? Nekem legyen inkább a lányuk..... :wink:
Faye és mehet mindkettő. :D
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.02. 17:14:03

Zozzy 5 írta:
2023.08.02. 16:11:08
Sztem Garcia fejlődött valamennyit az utóbbi időben, a labda feljàtszàsàban meg kifejezetten jó - inkább ő, mint Lenglet. A védelem a legkisebb bajunk.
Sokan felnevethetnek, de Garcia a labda feljátszásában valóban sosem volt rossz. Sőt, ha nem is kifejezetten, de jónak egész biztosan mondható. Előrefelé jól is lát a pályán.
Sosem ez volt a probléma vele, hanem leginkább az, hogy sajnos teljesen mindegy, hogy a pálya melyik területén tartózkodik éppen, átfűzik rajta a labdát szinte úgy, mintha ott sem lenne. Kivéve persze a saját büntetőterületünket, ahol ezért cserébe viszont büntetőt ítélnek ellenünk. Alapvetően még a helyezkedésével sem lennének problémák, mert ott van ő általában ahol lennie kell, de a reakció ideje és milyensége borzasztó.
Ő védekező játékos, tehát ez lenne az elsődleges feladata. Védekezését pedig meccsről meccsre látjuk....

Lenglet vagy Garcia?
Kinek a pap, kinek a papné? Nekem legyen inkább a lányuk..... :wink:
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.05. 14:45:13

A Sport szerint Eric Garcia
èrinthetetlen Xavinál
https://barcauniversal.com/barcelona-ce ... me-report/
Az eredeti cikket nem találom.
Ha ez igaz, számomra èrthetetlen. Elvileg jönne Inigo. Alonso is marad, valószínűleg ő többet fog bhv-kènt játszani. Chadi Riad remèlem nem fog távozni Garcia miatt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.24. 10:55:49

Szerintem ő ennél jobb volt, emlékszem, hogy az EB-n a válogatottban kb hiba nélkül hozta le a meccseket, és Pau Torres volt a gyengébb láncszem, aki amúgy nem egy rossz védő.

A képességei nyilván erősen limitáltak, de kb Lenglet effektus, jobb volt és lesz ő máshol, mint itt, az itteni nyomás még rátett pár lapáttal, és a közepes, gyenge-közepes szintből kb nevetség tárgya lett belőle. Ha van esze, megy, akkor is, ha kevesebbet fog keresni.

Nem bízom Xaviban ilyen téren, de szerintem ez csak egy végső próbálkozás volt, hogy valamit kihozzunk belőle, komoly meccsen sosem merné meghúzni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.24. 09:49:50

Én vállalom, hogy azt gondoltam jó lesz egy sorral előrébb, tévedni emberi dolog, plusz sok milliót sem keresek a focis meglátásaimért. :D
A gond, hogy ha Xavi szerint ez rendben volt. Mivel végig pályán hagyta, gondolom annyira nem zavarta a játéka, ez inkább probléma.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.24. 09:41:01

Ha EG védekező középpályás posztját Jordi találta ki,nem olyan nagy baj,hogy távozik :) Mivel én semmenyit sem értek a focihoz,mint szakmához, ezért bátran javasolnám,hogy Raphi legyen 8as pozícióban,benne legalább van előre játék,kulcs passz,és ő eldurrantaná 18-ról is,ha úgy van. Megszűnne a Dembi vagy Raphi dilemma is.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.05.24. 06:44:32

Alcantara írta:
2023.05.24. 05:34:51
Teljes siker ennek az embernek a középpályás játéka. Nem tudom eldönteni, hogy ezen a poszton vagy a középső védő pozícióban szánalmasan gyenge a teljesítménye. Kieső csapat ellen is megmutatta mit ér a jövőbeli játéka.
Már ott tartok, hogy gyomoridegem lesz, ha meglátom a kezdőben vagy csereként melegíteni.
Nem emlékszem mikor volt ilyen gyenge képességű játékosunk, aki ennyire erőltetve volt több pozícióban is.
Én elhiszem a szokásos sablonszöveget Xavitól - edzéseken remekül dolgozik - de minden meccsen kerékkötő a csapatban. A Ligában a középmezőnybeli vagy kieső csapatokban lenne a helye. Nemzetközi porondon meg sehol.
Az látszik, hogy védőként már egy jó ideje nem számítanak rá, de a tegnapi vkp teljesítményével szerintem a távozását is jól megalapozta...

Pedig ránézve úgy tűnik, lenne esze a játékhoz, de a gyakorlat nagyon nem ezt bizonyítja...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.05.24. 05:34:51

Teljes siker ennek az embernek a középpályás játéka. Nem tudom eldönteni, hogy ezen a poszton vagy a középső védő pozícióban szánalmasan gyenge a teljesítménye. Kieső csapat ellen is megmutatta mit ér a jövőbeli játéka.
Már ott tartok, hogy gyomoridegem lesz, ha meglátom a kezdőben vagy csereként melegíteni.
Nem emlékszem mikor volt ilyen gyenge képességű játékosunk, aki ennyire erőltetve volt több pozícióban is.
Én elhiszem a szokásos sablonszöveget Xavitól - edzéseken remekül dolgozik - de minden meccsen kerékkötő a csapatban. A Ligában a középmezőnybeli vagy kieső csapatokban lenne a helye. Nemzetközi porondon meg sehol.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.11. 17:26:30

Csak hogy ne legyen mindig félig üres a pohár, egy kis pozitívum, hogy az utóbbi 4-5 meccsen egész jó volt, amikor játszott, talán az Almeria ellen volt csak béna.
Játszatni kéne 2 okból, vagy jó lehetne Busi helyén cserének, vagy kapjunk már érte nyáron 3 zacskó szotyinál nagyobb összeget, főleg, hogy minden fillér kelleni fog. Ha még kapna 7-8 meccset és ott is elfogadható szinten nyomná, talán-talán kapnánk érte 15-20 milliót.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.17. 14:33:11

Agyatlan megoldások egymás után, most már sokadszorra, pedig én nem tartoztam az ekézői közé. Mondjuk a tizinél pechje volt, a brazil gyerek kicselezte saját magát, ha nem lép rá, övé a labda, mert a nagytudású tescosbrazil azt elfelejtette magával vinni a csel után. Rotációban, kiscsapatok ellen oké, pech hogy most robbant le Araujo, Koundé, és Christensen is, és épp ezen a fontos héten neki kellett játszania.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.10.17. 13:56:41

Óriási pechje a csapatnak, hogy egy Éric Garciának kezdőnek kell lennie az ilyen szintű meccseken. Mert az egyértelmű, hogy ő jelenleg nem alkalmas arra a szerepre, amit ezek a meccsek megkövetelnek. Lehet, hogy soha nem is lesz alkalmas, de ez a jelen szempontjából annyira nem lényeges.
A legnagyobb gondja továbbra is az egy az egy elleni párharcok és a lassúsága, ami egy középhátvédnél azért finomam szólva is necces.
Remélem, hogy ezek a meccsek legalább arra jók voltak, hogy Xavinak leessen, vele nem kezdő szintű játékosként kell majd számolni a legfontosabb meccseken, amikor az Araujo-Koundé kettős egészséges.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
kajtarp
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:57:09

2022.10.17. 12:38:29

El tudná amúgy nekem valaki amúgy magyarázni mi játszódik le ilyenkor "jómadarunk fejében?" Tudja hogy van VAR, és vissza tudnak nézni bármit, de direkt megtapossa az ellenfél játékosát. Mit gondolhatott vajon, mi fog utána következni? Szerintem a Citynél összetették a két kezüket, hogy valaki megszabadította őket ettől a balfácántól.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.10.17. 11:57:33

Ki merem jelenteni, hogy az elmúlt 25 év legkártékonyabb védője, akiben minden meccsen benne van a gólt eredményező hiba. Pedig volt itt Mathieu, Csigrinszkij. Talán Oleguer volt hasonló kaliber, de ennyi meccs/gólt eredményező hiba átlagot ő sem produkált.

Kell ide Inigo Martin ez ingyen, ő meg menjen vagy maradjon 5. Számú védőnek, csak ne játsszon.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.17. 09:08:41

Balinho írta:
2022.10.13. 12:58:00
FCBsteve írta:
2022.10.13. 10:40:49

(Úgy érzem) Sajnos ő ejtett ki minket mind az EL-ből, mind a BL-ből...
Nem akarom védeni, mert hibázott a 2. gólnál, de azért más kávéház az, ha valakivel szemben a világ egyik TOP csatára egy az egyben szerez egy ütem előnyt, mintha valaki olyan amatőr/fegyelmezetlenségből eredő hibát vét, mint Busquets vagy előtte Pique...

Amúgy értem én, hogy sikk utálni Eric Garciát, de normál esetben 3-4. sz. védőnek szerintem megfelel, de mivel az elvileg a sorban előtte lévő 3 védő is sérült volt, ezért került be a kezdőbe. Lucho is számol vele a válogatottnál, annyira nem rettenetes, mint amennyire megpróbálják beállítani itt néhányan.

Mellette szól, hogy saját nevelés, ami nem az érzelmi töltete, hanem a nemzetközi kupákban teljesítendő kvóta miatt azért pozitívum, fiatal is még, és nem is nagyon látom, hogy a 4. védő posztjára még egy Koundé-kaliberű igazolást kéne a helyére. Amúgy minden ideálisan felépített keret megrogyna, ha a 3 kezdő khv kiesne sérülés miatt.

Az, hogy miatta estünk ki a BL-ből az meg olyan túlzó, hogy igazából vitába szállni sincs kedvem vele, de véleményem szerint nagyon nagy tévúton jár, aki a kudarcok okát egyedül/elsősorban EG-ben keresi... Kicsit olyan, mint amikor a 2. sz. jobbhátvédként funkcionáló Sergi Roberto böki az emberek szemét, hol van az a probléma valós gyökerétől?
Eddig nem volt rossz szavam Ericre, de...
(1) Frankfurt elleni lerántása a 3. percben teljesen más meccset eredményezett
Teljesen felelőtlen és felesleges megmozdulás volt
(2) Második gólon túlmenően, Inter 3. góljánál a félpályánál kocogot és a kezét emelgette, mire elkezdett futni, addigra már mögötte volt a gólszerző
(3) Inter ellen volt egy kezezése is, ami les miatt törölve lett
Tegnapi meccs:
(4) 11-es
(5) Addig hátrált, míg B 16-osról lőtt egy gólt (szerencsére les)

(Nekem is) elfogyott a türelmem vele szemben...Bízom benne, Xavi is látja...
Kis spanyol csapatok ellen jó lehet, de döntő mérkőzéseken a róla kapott 1-2 konstans gólt nem bírja el a csapat...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.17. 08:41:17

sansz írta:
2022.10.17. 08:34:09
Essen a fejemre egy zongora, ha védeni akarnám Ericet, interjúiban nagy az arc, a pályán béna... Nem jó játékos, egy percig se volt az, de hiba lenne most nagyítóval nézni a hibáit. Ahogy az sem volt korrekt,hogy az Inter ellen meg Piquéből csináltak bűnbakot.
A problémák rendszerszintűek, ha a Barca a védőit nem tudja megtanítani védekezni, akkor a középpályától mit várunk? Pedig ott van a kutya elásva. Mint kés a vajon, így mennek át az ellenfelek, onnantól kezdve, nagy nyomáson nyilván gyakrabban hibáznak a védők.
Ettőlmég nem lesz jó Eric, de ahogy asszem Csaba mondta egy másik topicba :(bocs, nem szó szerint) egy hülyét is meg lehet tanítani védekezni egy bizonyos szinten. És ez nagyon hiányzik, az Inter elleni Piqué fél méteres beragadása is látványosan összeszokottság és gyakorlás hiányára utal. Én nem tudom mit csinálnak edzésen, a látottak alapján kb csak azt gyakorolják,hogy tíz ember az ellenfél térfelén körbe adogat.
Nyilván,aki nagyon jó,pl Araujo, kevesebbet hibázik, de az más tészta, Araujo csak elfed a hibákból, de nem oldja meg.
Így van, pont erről beszéltem.
De ERic egy rettentően gyenge képességű védő, ezektől függetlenül.

A csapat nem tud védekezni, még egy lesreállítást sem tudtak eszközölni pl az első gólnál. (Koundé és Roberto kiszaladt, EG és Baldé meg mögöttük 5 méterre volt.)
Rendszerszintű probléma van, kezdve a szélsővédők röhejes helyezkedésétől.
Azt továbbra sem tudom feldolgozni, hogy miért nem a szélső területet védik, miért inkább beszaladnak a középső védők nyakára.

Volt egy jó példa, hogy a real mit csinált. Fent ragadt Carvajal, Valvrda azon nyomban visszazárt a szélsőhátvéd pozícióba. Nem ment rá Militao nyakára, stabilan levédte a szélső pozíciót.
Mi szélsőink meg rongyolnak be, üresen hagyva teljesen a széleket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.10.17. 08:35:31

éS írta:
2022.10.17. 00:46:45
Előre fele sokszor egész jól lát a pályán, de helyezkedni, védekezni nem tud. Komolyabb csapat ellen tényleg nem telik el úgy meccs, hogy ne kapjunk gólt az elképesztő bénaságából, és már azt sem tudom hányadik 11-est szerencsétlenkedi össze.. #-o
Lassan méltó utódja lesz Lenglet-nak minden téren. Kiegészítő embernek jó, de az elmúlt 2 meccsen dupla 0 volt és ez sokba került nekünk…
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.17. 08:34:09

Essen a fejemre egy zongora, ha védeni akarnám Ericet, interjúiban nagy az arc, a pályán béna... Nem jó játékos, egy percig se volt az, de hiba lenne most nagyítóval nézni a hibáit. Ahogy az sem volt korrekt,hogy az Inter ellen meg Piquéből csináltak bűnbakot.
A problémák rendszerszintűek, ha a Barca a védőit nem tudja megtanítani védekezni, akkor a középpályától mit várunk? Pedig ott van a kutya elásva. Mint kés a vajon, így mennek át az ellenfelek, onnantól kezdve, nagy nyomáson nyilván gyakrabban hibáznak a védők.
Ettőlmég nem lesz jó Eric, de ahogy asszem Csaba mondta egy másik topicba :(bocs, nem szó szerint) egy hülyét is meg lehet tanítani védekezni egy bizonyos szinten. És ez nagyon hiányzik, az Inter elleni Piqué fél méteres beragadása is látványosan összeszokottság és gyakorlás hiányára utal. Én nem tudom mit csinálnak edzésen, a látottak alapján kb csak azt gyakorolják,hogy tíz ember az ellenfél térfelén körbe adogat.
Nyilván,aki nagyon jó,pl Araujo, kevesebbet hibázik, de az más tészta, Araujo csak elfed a hibákból, de nem oldja meg.
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.10.17. 08:23:00

éS írta:
2022.10.17. 00:46:45
Előre fele sokszor egész jól lát a pályán, de helyezkedni, védekezni nem tud. Komolyabb csapat ellen tényleg nem telik el úgy meccs, hogy ne kapjunk gólt az elképesztő bénaságából, és már azt sem tudom hányadik 11-est szerencsétlenkedi össze.. #-o
Inter elleni odavagon is csak mazli volt h a hulye kezezeset nem fujtak be
éS
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:31:54
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.17. 00:46:45

Előre fele sokszor egész jól lát a pályán, de helyezkedni, védekezni nem tud. Komolyabb csapat ellen tényleg nem telik el úgy meccs, hogy ne kapjunk gólt az elképesztő bénaságából, és már azt sem tudom hányadik 11-est szerencsétlenkedi össze.. #-o
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.10.16. 23:17:24

Soha nem hittem volna, h sir Lenglet ès oleguer utàn lesz egy olyan védő vagy mi aki őket is übereli! Utàlom ezt a gyereket és kiráz a hideg, ha meglátom a pályàn
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.16. 22:03:28

Szerintem Oleguer óta nem volt ennyire gyenge védőnk, pedig az öreg Presas is inkább pórszívó ügynöknek nézett ki, mintsem focistának.
Ez az EG semmiben sem üti meg a közepes szintet se, emellé egy időzített bomba.
Én benyelném ezeket is, de már a mozgása is röhejes, tényleg mint aki sose focizott, úgy mozog a pályán.

Ő megmagyarázhatatlan, hogy mit lát benne Xavi, vagy bárki. Amikor nem volt kényszer, akkor is őt erőltette, de jó lenne ha elfelejtené, mert ő a klasszikus minusz 1 ember tanulmányesete.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.16. 21:56:28

Télen el kell hozni inigo martinezt ettol a gyerektol meg szabadulni amint lehet, vagy leavanzsálni 20. szamu vedove, hogy palyara se lephessen. Kb 5 meccsbol 4en van 1-2 orbitalis bakija amibol golt kapunk. Azt meg leszrom h labdakihozatalban milyen ugyes (nem).
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.10.16. 21:20:00

Haver , rengeteget kell fejlodnod h az elmult par evet elfelejtsuk neked.. ennyi hibat ..ennyi golban benne lenni. A legszomorubb h vezernek hiszed magad pedig vizet kene hordanod inkabb
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2022.10.13. 12:58:00

FCBsteve írta:
2022.10.13. 10:40:49

(Úgy érzem) Sajnos ő ejtett ki minket mind az EL-ből, mind a BL-ből...
Nem akarom védeni, mert hibázott a 2. gólnál, de azért más kávéház az, ha valakivel szemben a világ egyik TOP csatára egy az egyben szerez egy ütem előnyt, mintha valaki olyan amatőr/fegyelmezetlenségből eredő hibát vét, mint Busquets vagy előtte Pique...

Amúgy értem én, hogy sikk utálni Eric Garciát, de normál esetben 3-4. sz. védőnek szerintem megfelel, de mivel az elvileg a sorban előtte lévő 3 védő is sérült volt, ezért került be a kezdőbe. Lucho is számol vele a válogatottnál, annyira nem rettenetes, mint amennyire megpróbálják beállítani itt néhányan.

Mellette szól, hogy saját nevelés, ami nem az érzelmi töltete, hanem a nemzetközi kupákban teljesítendő kvóta miatt azért pozitívum, fiatal is még, és nem is nagyon látom, hogy a 4. védő posztjára még egy Koundé-kaliberű igazolást kéne a helyére. Amúgy minden ideálisan felépített keret megrogyna, ha a 3 kezdő khv kiesne sérülés miatt.

Az, hogy miatta estünk ki a BL-ből az meg olyan túlzó, hogy igazából vitába szállni sincs kedvem vele, de véleményem szerint nagyon nagy tévúton jár, aki a kudarcok okát egyedül/elsősorban EG-ben keresi... Kicsit olyan, mint amikor a 2. sz. jobbhátvédként funkcionáló Sergi Roberto böki az emberek szemét, hol van az a probléma valós gyökerétől?
nagyatyesz írta:
2022.10.13. 11:44:08
Pep és a City durván felültetett minket vele...
Ingyen jött, nem értem mivel ültettek fel minket. Ferran Torresre lehet mondani, mert ő piszok drága volt ("ezzel mondjuk pont átb***tak"), de EG anyagilag nem volt megterhelő.
Válasz küldése