Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.04. 09:47:02

sansz írta:
2022.01.04. 00:24:31

Na és erre rápakol a klub. Egyfelől csökkentenék Dembele fizetését, de magukhoz láncolnák nagy kivásárlási árral. Oké, rezeg a léc, de elgondolkodik rajta, nem is fogadja el egyből az angol ajánlatokat,maradni szeretne. Ezekután a semmiből megvesszük a helyére Ferran Torrest 50misiért, meg Moratat is akarjuk és megy a pletyka másokért is. Akkor mi van? Most van,vagy nincs pénz? Grizest egy végülis jó szezon után kb ingyen eldobjuk,mondván nincs pénzünk, elvitetjük a balhét Koemannal,akinek folyamatosan vettük el a keretét, aztán most kiderül,hogy mégis tudunk igazolni? Ráadásul a Cityből meg a Juvéból?
Őszintétlen gagyiság,amit a klub vezetése csinál,az előző és a mostani is. Dembele,ha nem lesz sokat sérült(amire nem vennék mérget) a saját érdekében is el kéne húznia, oda,ahol építenek is rá, nem csak oldalról kap labdát pl. Lehet szidni a pénzéhségét, meg az ügynökét, de itt nem ők a hunyók.
Dembeléért Dortmundban sem voltam oda, de az,amikor nem volt sérült, az edzőinket is minősíti,hogy mennyire nem használták ki az erősségeit.
A vezetőségnek pedig ez a kavarása gyomorforgató. Hónapok óta már el kellett volna dönteni,hogy mi legyen a játékossal és aszerint kellett volna dolgozniuk. Simán eladhatták volna most télen pártíz millióért kavarás nélkül,mondván így a legjobb,mindenkinek. Helyette,majd Dembelét is inkább lejáratjuk és összeveszünk vele,ha nem azt csinálja,amit mi akarunk(mi meg mindig mást akarunk).
Azért ez nem teljesen így van. Dembélével kb. 5 hónapja folynak a tárgyalások és Sissoko nem nagyon akar engedni az elborult igényeiből. A klub több alternatívát is kidolgozott, pl. a megállapodott X millió fizut két részre osztanák, 2 évig alacsonyabb bér majd a következő 3 évre emelnék fel és így érnék el a megegyezett összeget.
Torres példája pedig itt azért nem állja meg a helyét, mert Xavi is lenyilatkozta, hogy többször beszélt Dembélével személyesen és biztosította, hogy alapembere lesz a projektnek. Az egyöntetűen megtudott információk alapján, mindketten a maradást favorizálják, többször közeledtek is az álláspontok.
Arról nem beszélve, hogy a klub is komoly kockázatot vállal ismeretében, hogy az eddigi pályafutása hogyan alakult. Ezen azért elgondolkodhatnak. Könnyen lehet, hogy folytatja az eddigi karrierjét és jönnek a sérülések egymás után. Én speciel azt sem tartom kizártnak, hogy a vezetőség azért próbálja mindenképp megtartani, mert Xavi ennyire számítana rá. Sőt szerintem több mint valószínű.
Emellett lehet, hogy meg akarja tartani ezt az életszínvonalat stb., de távolról sem bizonyított annyit , hogy ilyen igényekkel álljon elő. Kis túlzással FT is letett már annyit az asztalra, mint ő, a béreket tekintve pedig a spanyol jócskán kurtított a sajátján, hogy itt játsszon.

Én nagyon örülnék ha maradna, mert rizikó ide vagy oda nagy erőssége lenne a csapatnak és fontos eleme lenne annak, hogy a klub újra komoly nemzetközi tényező lehessen, de ez a szappanopera már kezd nevetséges lenni. Nem akarom ráhúzni a vizes lepedőt, sőt még annyira Sissokora sem, bár egyértelmű, hogy inkább a saját, mint az ügyfele érdekeit képviseli. Nagyon kíváncsi leszek, hogy az UEFA milyen szabályozásokat vezet be az ügynöki bónuszok visszatartása érdekében.,
Summázva én jelenleg úgy látom, hogy eddig a klub volt az engedékenyebb fél és ő igyekezett közeledni/és közelebb hozni az álláspontokat. Alemanynak abban igazat adok, az ügynök ismeri a klub ajánlatát, most már döntsenek, mert közel 5 hónapja tart ez a huzavona.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 875
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.04. 00:24:31

Guille írta:
2022.01.03. 12:03:46


Ez szép, de ezeken én meg inkább mosolygok. A mocskolódást persze én sem szeretem, de mikor összehasonlítjuk egy átlagember fizetési mutatóját egy milliárdossal, az ezért elég vicces. Itt nem Mari néni fizuja van levágva 180 nettóról a felére. Értem, hogy mindenki a maga szintjén nyomorog, de akkor is, na!
Ha Dembi lett volna az elmúlt 1 év húzóembere vagy bármit letett volna az asztalra, lehetne mire hivatkozni, de gyakorlatilag mióta itt van, a fele időt rehabon töltötte és abszolút nem szolgálta meg a klub bizalmát.
Azt írod érted ezt a mindenki a saját szintjén dolgot, de nem érted. Nyilván mások az emberek problémái, de attólmég ugyanaz a faj. Az emberre pedig nagyon, de nagyon jellemző az előrelépés iránti csillapíthatatlan vágy és a visszalépést követő stresszhelyzet. Ez olyan mélyen belénk kódolt dolog,hogy valószínűleg a pénznél is sokkal előbb már dolgozott bennünk,bőven az ősembereknél is, ami azért sokszor hasznos volt. Nem volt elég,hogy már egy marhát is le tudtak gyűrni kőbaltával, nekik a mamut zsákmány is kellett. Nem volt semmi sem elég. Folyamatos gyarapodás és fejlődés megszerzéséért ment a hajsza. Ez az ösztönös dolog mindannyiunkban benne van, van akiben jobban,van akiben kevésbé. De az a ritkább,akiben kevésbé. És ez nem függ attól,hogy milyen szinten állsz, sőt,attól sem,hogy jó ember vagy-e. Ráadásul tudom nehéz a magyar valóságból belegondolni, de azért a költségei is mások,mint nekünk. Emlékszem, pályakezdőként azt hittem én vagyok a király, azóta 3szor annyit keresve most sem vagyok gazdag és kb egy hetet sem bírnék ki akkora fizuval. Dembelé szintjén van ügynöke, ügyvédje, orvosa, szakácsa, autószerelője, testőrei, titkárjai. Eltart három afrikai falut és 18 unokatestvért. Ráadásul, ha elkezd bónuszok alapján keresni,lehet rosszul jár. Pl,ha Xavi egyszer csak Torrest preferálná a posztján, Dembelé ha nem is sérült se tudna megdolgozni a pénzért. Kivásárolni meg senki nem fogja. Ja és a mostani életszinvonalon akar élni,34 éves kora után is.

Na és erre rápakol a klub. Egyfelől csökkentenék Dembele fizetését, de magukhoz láncolnák nagy kivásárlási árral. Oké, rezeg a léc, de elgondolkodik rajta, nem is fogadja el egyből az angol ajánlatokat,maradni szeretne. Ezekután a semmiből megvesszük a helyére Ferran Torrest 50misiért, meg Moratat is akarjuk és megy a pletyka másokért is. Akkor mi van? Most van,vagy nincs pénz? Grizest egy végülis jó szezon után kb ingyen eldobjuk,mondván nincs pénzünk, elvitetjük a balhét Koemannal,akinek folyamatosan vettük el a keretét, aztán most kiderül,hogy mégis tudunk igazolni? Ráadásul a Cityből meg a Juvéból?
Őszintétlen gagyiság,amit a klub vezetése csinál,az előző és a mostani is. Dembele,ha nem lesz sokat sérült(amire nem vennék mérget) a saját érdekében is el kéne húznia, oda,ahol építenek is rá, nem csak oldalról kap labdát pl. Lehet szidni a pénzéhségét, meg az ügynökét, de itt nem ők a hunyók.
Dembeléért Dortmundban sem voltam oda, de az,amikor nem volt sérült, az edzőinket is minősíti,hogy mennyire nem használták ki az erősségeit.
A vezetőségnek pedig ez a kavarása gyomorforgató. Hónapok óta már el kellett volna dönteni,hogy mi legyen a játékossal és aszerint kellett volna dolgozniuk. Simán eladhatták volna most télen pártíz millióért kavarás nélkül,mondván így a legjobb,mindenkinek. Helyette,majd Dembelét is inkább lejáratjuk és összeveszünk vele,ha nem azt csinálja,amit mi akarunk(mi meg mindig mást akarunk).
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 18:54:38

brazilfan írta:
2022.01.03. 18:45:53
Troym írta:
2022.01.03. 17:36:05
Ha annyira maradna és a csúnya ügynök nem hagyná, akkor kirúghatja, ha akarja. Az ügynök a játékos embere és nem fordítva.
Lehetséges, hogy amikor a játékos szerződik az ügynökkel, akkor a megállapodásba bekerülnek olyan apróbetűs részek, amelyek az ügynök érdekeit védik, és korlátozzák az idő előtt váltani akaró játékos mozgásterét.
Akkor még ütődöttebb, mit gondoltam, ha így van. Nincs mese, lehet menni akkor.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1189
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.03. 18:45:53

Troym írta:
2022.01.03. 17:36:05
Ha annyira maradna és a csúnya ügynök nem hagyná, akkor kirúghatja, ha akarja. Az ügynök a játékos embere és nem fordítva.
Lehetséges, hogy amikor a játékos szerződik az ügynökkel, akkor a megállapodásba bekerülnek olyan apróbetűs részek, amelyek az ügynök érdekeit védik, és korlátozzák az idő előtt váltani akaró játékos mozgásterét.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7693
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.03. 17:50:20

Szegény B-C csapatunk rúgva-kaparva-csípve-küzdve heroikusan kiszenvedte a tegnapi meccset, és még ilyenkor is róla szól minden. :D
Oké, hogy tegnap lehet, hogy lőtt volna mondjuk egy második gólt és eldönti a meccset, nyilván jobb, mint Akhomach, de közben meg mennyivel nagyobbat melózott a fiatal, stabilan visszazárt végig. Mingueza oldalán meg lássuk be, erre szükség is volt azért. Szóval mindent összevetve még csak nem is akkora a szakadék egy Dembélé meg egy Akhomach között, mint illendő lenne.
Tényleg menjen, elég volt belőle.

Ő tényleg extraklasszisként gondolkodhat magáról, de attól azért messze van. Tudjuk majd pótolni bőven, vagy már Torressel, vagy majd jövőre. Az én emlékeimben egyedül a 18-as ősz él, amikor tényleg rúgta rendesen a gólokat, és kengyelfutóként száguldozott el bi-bííp után a védők mellett. Azóta semmi, a gyalogkakukk effektus megmaradt, de a gólok nem. Még tavaly sem, pedig végignyomta gyakorlatilag sérülés nélkül az egész szezont...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 17:36:05

Ha annyira maradna és a csúnya ügynök nem hagyná, akkor kirúghatja, ha akarja. Az ügynök a játékos embere és nem fordítva.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.03. 17:05:24

Chino írta:
2022.01.03. 14:33:00
Az összes média (+Romero) együttesen azt állítja, hogy a legnagyobb szakadék alapvetően nem a bére miatt van, hanem a Sissoko által követelt ügynöki+játékosnak járó bónuszok lehetetlenítik el a hosszabbítást.

Az egész rendszernek ez nagyon káros része, az UEFA ezért is kezd az ügynöki díjak szabályozásába.
El tudom képzelni, hogy tényleg így van. Dembelé valóban maradna, de Sissoko jól akar járni. :roll: Én örülnék, ha Dembelé a sarkára állna, és mégis létrejönne egy olyan megegyezés, aminek mindenki örül.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.03. 15:49:22

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.03. 14:54:18
Alemany said this morning: "No meeting is scheduled for today. And we don't like to explain our schedule.

"We have been talking to his agents for five months. They know the position of the club, we have had a lot of patience, they know we want them to stay, they have an offer and it cannot be delayed much more.

"They know all the scenarios and we wait for a definitive answer to adopt the measures that we have very clear and that will be the ones that best suit the club."
Tökös csávó ez az Alemany. FT bemutatásán Laporta külön megköszönte neki is és Ferran ügynökének is, hogy sikerült a biznisz.
Nekem ilyen szintű emlegetés nem rémlik egyik igazoláskor sem, pláne a játékosügynököt nem szokták kiemelni, gondolom nyomásgyakorlásnak szánta Laporta.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.01.03. 15:49:13

Csak akiket felsoroltál nem kerültek ennyibe! És miért érdemelne annyi pénzt amennyit kér? Miért a klub hibája? Nem tett le semmit az asztalra 4 év alatt. Ibra akár milyen rossz igazolás is volt érdemes a statjait megnézni.. Griez, Coutinho és Dembele más kategória árban. Annyi pénzt adták ezért a három srácért, hogy egy City is megirigyelné… és a fizetésük sem semmi! Én télen elengedném..
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2022.01.03. 15:16:48

Én a legutóbbi meggondolásáig úgy voltam vele, hogy maradjon mindenképp mert szükségünk van rá. De megmondom őszintén azóta teljesen megfordultak bennem a dolgok. Umtitinél amint meglett a hosszabbítás, tudjuk mi lett a vége. Azt hiszem ez Dembelénél sem kisebb kockázat. Ráadásul olyan bértömeg szabadulna fel , ami sok hosszabbítást és regisztrálást segíthet elő. Ha januárban kapnánk érte akár 5-10 misi között, nem is gondolkodnék tovább.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.01.03. 15:01:45

Leon írta:
2022.01.02. 18:48:39
Ha God módban tolná ez a kis nímand akkor sem lennék sokkal előrébb a jelenlegi kerettel.
De ugye erről szó sincs és mivel lassan negyed milliárd Euroban van a klubnak (vágjátok ez mennyi zseton? ) és ezért 5év alatt kb semmit nem csinált, nálam a Barca történelmének legrosszabb igazolása.
Nem is értem, hogy egy ilyen pénztemető pióca ennyi idő után hogy lehet bárkinek szimpatikus....
Az, hogy nem tudunk neki akkora fizetést kínálni, mint más klub az nem Dembele, hanem a klub hibája. Gondolom azonos feltételek mellett maradna, rosszabbak miatt, meg miért is tenné.
Sajnos bőven voltak rossz igazolások itt az évek alatt, amiből hatalmas bukás lett. szóval kicsit bátor dolog őt a legrosszabbnak tartani. pl Ibrán is bőven volt mínusz, Griezzman szintén úgy néz ki. Metthieu, Arda Turan, és még hány hasonló van..
Sajnálom, ha elmegy, de ez nem csak az ő hibája, hanem a korábbi klubvezetés is sáros benne.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.03. 14:54:18

Na erre kíváncsi leszek, minden esetre meglepne ezek után ha mégis sikerülne megállapodni vele.

Alemany said this morning: "No meeting is scheduled for today. And we don't like to explain our schedule.

"We have been talking to his agents for five months. They know the position of the club, we have had a lot of patience, they know we want them to stay, they have an offer and it cannot be delayed much more.

"They know all the scenarios and we wait for a definitive answer to adopt the measures that we have very clear and that will be the ones that best suit the club."
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.03. 14:33:00

Guille írta:
2022.01.03. 13:55:14
LG írta:
2022.01.03. 12:38:07
Valahol igen, de azért tegyük hozzá, hogy nem csak a magas fizetésért lehetnek vonzóak a szarkák, hanem ahol ennyi pénz van, ott idővel eredmények is várhatóak lesznek, lásd. City, PSG. (okés, BL-győzelem még nem jött, de döntő és bajoki címek már igen).
Gondolod, hogy ennyire hosszú távra tervez? :lol: Azért, ha ott lesz valami, az nem 1-2 éve alatt várható.
Az orvosi stáb mondjuk itt is változik, a PL-ben meg nem hinném, hogy jobban jár, ahhoz képest a Liga vízi balett.

Azt teljesen megértem, ha váltani akar, bár akkor sem gondolnám, hogy a NC a jó választás. De ha erről van szó, akkor ugye nem is kell tárgyalni lényegében, hanem közli, hogy menni akar és kész. Na mind1 is, majd utólag leszünk okosak, ha kiderül, mi lesz az ügyből. Hátha sikerül elpasszolni már most egy kis szotyiért, ha tuti nem marad.
Az NC érdeklődését már korábban visszadobta, ahogy Coutinho is, pedig nagyon komoly feltételeket kínáltak neki. A szarkáknak hiába van pénze senkinek sem vonzó, főleg, hogy a jövő évet jó eséllyel eggyel alacsonyabb osztályban kezdik. Neves játékosokat még jó ideig nem fognak szerezni.

Amellett vannak komolyabb klubok, mélyebb pénztárcával, akik szívesen látnák a soraikban. Az összes média (+Romero) együttesen azt állítja, hogy a legnagyobb szakadék alapvetően nem a bére miatt van, hanem a Sissoko által követelt ügynöki+játékosnak járó bónuszok lehetetlenítik el a hosszabbítást.

Az egész rendszernek ez nagyon káros része, az UEFA ezért is kezd az ügynöki díjak szabályozásába.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.03. 13:55:14

LG írta:
2022.01.03. 12:38:07
Valahol igen, de azért tegyük hozzá, hogy nem csak a magas fizetésért lehetnek vonzóak a szarkák, hanem ahol ennyi pénz van, ott idővel eredmények is várhatóak lesznek, lásd. City, PSG. (okés, BL-győzelem még nem jött, de döntő és bajoki címek már igen). Mondjuk pont a City és PSG miatt lehet nehezebb dolguk, mert ott a nagy pénz mellett már erős csapat is van, ezért egy top játékos inkább ezekbe megy valószínűleg. Dembelé viszont eddig nem tudott robbantani, így ezekbe a csapatokba kezdőként biztos, hogy nem férne be. A Newcastle-ban viszont húzóember lehet, és számíthat rá, hogy a csapat körülötte folyamatosan erősödni fog. Egy tehetséges, de megcsömörlött játékosnak egyáltalán nem rossz lehetőség szerintem. Nyilván nála a sérülések jelentik az igazi kokcázatot, de talán ezért is érdemes váltania, hátha egy másik edzői- és orvosi stáb jobban tudja kezelni a helyzetet.
Gondolod, hogy ennyire hosszú távra tervez? :lol: Azért, ha ott lesz valami, az nem 1-2 éve alatt várható.
Az orvosi stáb mondjuk itt is változik, a PL-ben meg nem hinném, hogy jobban jár, ahhoz képest a Liga vízi balett.

Azt teljesen megértem, ha váltani akar, bár akkor sem gondolnám, hogy a NC a jó választás. De ha erről van szó, akkor ugye nem is kell tárgyalni lényegében, hanem közli, hogy menni akar és kész. Na mind1 is, majd utólag leszünk okosak, ha kiderül, mi lesz az ügyből. Hátha sikerül elpasszolni már most egy kis szotyiért, ha tuti nem marad.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.03. 12:38:07

Guille írta:
2022.01.03. 12:03:46
Főleg, ha utána elmegy mondjuk a Newcastlbe. Akkor tényleg kijelenthető, hogy pénzéhes. :D
Valahol igen, de azért tegyük hozzá, hogy nem csak a magas fizetésért lehetnek vonzóak a szarkák, hanem ahol ennyi pénz van, ott idővel eredmények is várhatóak lesznek, lásd. City, PSG. (okés, BL-győzelem még nem jött, de döntő és bajoki címek már igen). Mondjuk pont a City és PSG miatt lehet nehezebb dolguk, mert ott a nagy pénz mellett már erős csapat is van, ezért egy top játékos inkább ezekbe megy valószínűleg. Dembelé viszont eddig nem tudott robbantani, így ezekbe a csapatokba kezdőként biztos, hogy nem férne be. A Newcastle-ban viszont húzóember lehet, és számíthat rá, hogy a csapat körülötte folyamatosan erősödni fog. Egy tehetséges, de megcsömörlött játékosnak egyáltalán nem rossz lehetőség szerintem. Nyilván nála a sérülések jelentik az igazi kokcázatot, de talán ezért is érdemes váltania, hátha egy másik edzői- és orvosi stáb jobban tudja kezelni a helyzetet.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.03. 12:03:46

LG írta:
2022.01.03. 11:49:37
Illetve valaki tök jó példát írt az ítélkezőknek: az ember bizony nem nagyon megy bele szívesen a fizetéscsökkentésbe, legyen bármilyen indok rá.
Ez szép, de ezeken én meg inkább mosolygok. A mocskolódást persze én sem szeretem, de mikor összehasonlítjuk egy átlagember fizetési mutatóját egy milliárdossal, az ezért elég vicces. Itt nem Mari néni fizuja van levágva 180 nettóról a felére. Értem, hogy mindenki a maga szintjén nyomorog, de akkor is, na!
Ha Dembi lett volna az elmúlt 1 év húzóembere vagy bármit letett volna az asztalra, lehetne mire hivatkozni, de gyakorlatilag mióta itt van, a fele időt rehabon töltötte és abszolút nem szolgálta meg a klub bizalmát. Főleg úgy, hogy lassan mindenki más belement a fizuja csökkentésébe körülötte, szóval ez közösségi alapon is visszatetsző.
Az igaz, hogy ezt Bartoék cseszték el anno, de ettől még mindenképp elvárható lenne tőle is, hogy most ő tegyen gesztust a klub felé. Ha nem, az se baj, menjen, csak azért ne védjük már meg túlzottan. Főleg, ha utána elmegy mondjuk a Newcastlbe. Akkor tényleg kijelenthető, hogy pénzéhes. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.03. 11:49:37

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.03. 11:11:41
Varatrix írta:
2022.01.03. 10:54:19
Engem bíztat, hogy vannak olyanok akik megtartanák, mert ez azt jelenti, hogy van aki lát benne valamit még. Ez bíztat, mert gy talán valaki megveszi. Szerintem semmi helye top csapatnál, mindig is a Dortmund lesz a karrierje csúcsa. Az okokat már többször, többen leírták. Nekünk viszont addig kell pénzzé tenni, amíg még van aki elhiszi, hogy futballista lesz belőle.

Füst/ láng arányban az én fejemben roszabb mint Coutinho vagy Grezmann...
Én egyik oldalon sem állok, viszont Xavinak hiszek, ő az edző, van esze és szíve is ami a Barcához kell, mindent tud a játékról. Miért ragaszkodik Dembeléhez? Jelenleg ő a legveszélyesebb játékosunk a kapura, utóbbi meccseken mikor játszott egyértelműen ő volt a különbség, fizikai adottságai megkérdőjelezhetetlenek, viszont fejben az egyik leggyengébb, ez is teljesen tiszta és világos.
Hasonlóan látom. Szerintem senki nem vitatja, hogy rengeteg pénzbe került, azt sem, hogy eddig keveset tudott adni. De azért vannak itt nagyon szélsőséges vélemények, egyesek szerint focizni sem tud. #-o Azért azt látjuk ebben a szezonban, hogy erősebb vele a támadójátékunk. Az elmúlt két meccsen, amikor játszott, lőttünk 4 gólt, abból 3-ban vállalt szerepet, mellette még jó néhány helyzetet kialakított. A jelenlegi csapatban bőven elférne. Persze nem szabad mindenáron megtartani. De ezért is megy a mocskolódás, hogy milyen undorító, pénzéhes játékos, holott csak pletykákat hallunk, és nem tudjuk, hogy igazából mennyit akar ő, mennyit ajánlanak neki más klubok (mert ez sem mindegy), és mennyi az, amit a klub ajánl. Mert jönnek a platykák, mint mindig ilyen esetekben, de hányszor derült már ki ilyenekről, hogy semmi közük a valósághoz? Illetve valaki tök jó példát írt az ítélkezőknek: az ember bizony nem nagyon megy bele szívesen a fizetéscsökkentésbe, legyen bármilyen indok rá.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.03. 11:33:41

Troym írta:
2022.01.03. 11:26:37
Már szinte szurkolok, hogy vagy a Newcastle leigazolja (nekik úgyis rögtön kell), vagy valami csere ügyletet összehozzanak. Még a Martial csere sem hangzik hülyén.
Nem, pénzt kell belőle csinálni minél előbb és minél többet. Persze ez csak az én véleményem.
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.03. 11:26:37

Már szinte szurkolok, hogy vagy a Newcastle leigazolja (nekik úgyis rögtön kell), vagy valami csere ügyletet összehozzanak. Még a Martial csere sem hangzik hülyén.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.01.03. 11:21:04

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.03. 11:11:41
Én egyik oldalon sem állok, viszont Xavinak hiszek, ő az edző, van esze és szíve is ami a Barcához kell, mindent tud a játékról. Miért ragaszkodik Dembeléhez? Jelenleg ő a legveszélyesebb játékosunk a kapura, utóbbi meccseken mikor játszott egyértelműen ő volt a különbség, fizikai adottságai megkérdőjelezhetetlenek, viszont fejben az egyik leggyengébb, ez is teljesen tiszta és világos.
Ki tudja, igazából mennyire ragaszkodik, vagy ez csak a taktikázás része. Onnantól kezdve, hogy Torrest bezsákoltuk és jó eséllyel jön egy 9-es is mellé (bár Moratatól én is félek, pedig nagyon azt írják, hogy szinte már tuti) + Fati/Depay párosból legalább konstans egy ember bevethető, azért lesz, aki rugdossa a gólokat.
Persze, lehetett volna adni Dembinek egy 8. esélyt, de, ha ennyire nem érzi át a helyzetet, akkor tényleg húzzon, amerre lát.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.03. 11:11:41

Varatrix írta:
2022.01.03. 10:54:19
Engem bíztat, hogy vannak olyanok akik megtartanák, mert ez azt jelenti, hogy van aki lát benne valamit még. Ez bíztat, mert gy talán valaki megveszi. Szerintem semmi helye top csapatnál, mindig is a Dortmund lesz a karrierje csúcsa. Az okokat már többször, többen leírták. Nekünk viszont addig kell pénzzé tenni, amíg még van aki elhiszi, hogy futballista lesz belőle.

Füst/ láng arányban az én fejemben roszabb mint Coutinho vagy Grezmann...
Én egyik oldalon sem állok, viszont Xavinak hiszek, ő az edző, van esze és szíve is ami a Barcához kell, mindent tud a játékról. Miért ragaszkodik Dembeléhez? Jelenleg ő a legveszélyesebb játékosunk a kapura, utóbbi meccseken mikor játszott egyértelműen ő volt a különbség, fizikai adottságai megkérdőjelezhetetlenek, viszont fejben az egyik leggyengébb, ez is teljesen tiszta és világos.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2022.01.03. 10:54:19

Engem bíztat, hogy vannak olyanok akik megtartanák, mert ez azt jelenti, hogy van aki lát benne valamit még. Ez bíztat, mert gy talán valaki megveszi. Szerintem semmi helye top csapatnál, mindig is a Dortmund lesz a karrierje csúcsa. Az okokat már többször, többen leírták. Nekünk viszont addig kell pénzzé tenni, amíg még van aki elhiszi, hogy futballista lesz belőle.

Füst/ láng arányban az én fejemben roszabb mint Coutinho vagy Grezmann...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.03. 10:39:38

davi10 írta:
2022.01.02. 10:27:17
Elvileg ma lesz egy végső megbeszélés, ha ma sem sikerül megegyezni, akkor a klub megpróbálja már januárban eladni.
Ja igen, ez úgy ma, hogy Monday, tehát ma ma :D
De elvileg annyira messze vannak az álláspontok, hogy a klub sem számít nagyon sikeres megbeszélésre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.01.03. 10:26:29

Dembele viselkedése gusztustalan,
oké, hogy mindenhol a pénz dominál, de 4 éve nézzük a tizensokadik sérülését, lábadozását, újrasérülését, ami alatt gigászi fizut kapott.
Zéró klubhűség, valami kis hála, visszafelé az eddigiekért.
A minimum, hogy egy rövidebb szerződésbe bele kellett volna mennie,
főleg, hogy semmi garancia rá, hogy nem sérül meg huszadjára is.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.03. 09:16:29

Nem akarnék közellenséget csinálni belőle, de, ha nem érti meg a helyzetet, hogy amíg eredmények nincsenek, nem kaphat nagy lóvét, akkor el kell engedni.

Senkinek sem kéne leállni a továbbiakban könyörögni (nyílván nem feltétlen erről van szó most sem), az elsődleges érdek úgy összerakni a csapatot, hogy olyanok maradjanak, akik újra naggyá akarják tenni a klubot.
Kép
Válasz küldése