FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.30. 12:31:50

4 meccsre a veretlen bajnokságtól... Ha a Clásicón nem kapunk ki, akkor szerintem szinte biztos, hogy meglesz. Úgyhogy duplán jó lenne mondjuk nyerni vasárnap. :D
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.04.30. 12:29:10

Sokkal nagyobb siker egy bajnokság megnyerése a szememben, mint a BL. Főleg, ha esetleg még veretlenül is tudnánk megnyerni. BL-t egy jól sikerült tavasszal/2-3 hónap jó játékkal és formával meg lehet nyerni, bajnokságot nem. Ott egész évben tudnod kell teljesíteni.
Hiába nyeri meg felőlem a real a 3. bl címét sorozatban, az egész évet nézve volt 2 jó hónapjuk, ott ronaldo rugdosta kettesével a gólokat, aztán ámen.
Hiába estünk ki elég csúnyán a BL-ből a Roma ellen, ha oda-vissza befűzzük az oktatófilmet a hófehérkéknek akkor felőlem mondhatják, hogy "de hát ők nyerték a BL-t, ők a királyok" nem fog érdekelni..
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.30. 12:23:49

Nálam az egyedüli ok, amiért fanyalgok, az a Roma elleni kiesés mikéntje. Nem maga a kiesés ténye, hanem ahogy sikerült véghez vinni. Nálam ezzel félig tönkrevágták az idényt, sajnálom, ezt nem tudom lenyelni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.30. 12:18:47

fanyalgunk itt, de azért a fórum 99%-a összetette volna a kezét ezért a dupláért a tavalyi szuperkupa meccsek után. én marhára örülök a bajnokságnak, 1000x fontosabbnak tartom mint a BL-t, és akkor is az volt a véleményem mikor azt a sorozatot is megnyertük. sajnos akármennyire is próbálom kizárni a realt a "játékból", vhogy nem megy, ha megint behúzzák a BL-t, akkor lényegében minden róluk fog szólni megint és nem a mi """"semmit nem érő"""" duplánkról. remélem buknak és akkor tényleg nyugodtabb szívvel lehet visszagondolni erre az idényre. a maradék 4 meccsen pedig meg kell őrizni a veretlenségünket, óriási fegyvertény lenne egy lenullázott bajnoki cím.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.30. 11:04:28

ZolTano írta:Bajnok csapat!!!
Azért azt tényleg nem értem, hogy a BL miért számít sokkal fontosabb és erősebb kupának, mint a bajnokásg. A Reál fórumát is olvasva az jön le, hogy a bajnokság kit érdekel a Bl, na az valami és minden évben sokkal inkább a BL mint a Bajnokság. A szakma viszont a bajnokságot értékeli többre, persze csak ha a top 4 bajnokságról van szó, jelen esetben ráadásul a legerősebb bajnokásgról beszélünk, és lehet veretlenül lesz meg. Szóval szerintem a bajnoki aranynak legalább akkora értéke van, mint a BL-nek. Kupával együtt meg még különlegesebb. Nem volt ez rossz év,sőt kiválónak mondható, remélem a BL-ben jövőre a szerencse is mellénk áll, mégha idén nem is az miatt estünk ki.
Hajrá Barca!
Ahogy már mondtam, leginkább az jellemez egy kupát, hogy kik azok, akik harcoltak érte.
A spanyol kupában az utóbbi időben olyanok nyertek(vagy voltak közel - legjobb 4), mint a Barca, Real, Atletico, Sevilla, Bilbaom vagyis egyértelműen a legerősebb spanyol csapatok, ezért számít komoly címnek a kupa (szemben mondjuk pár éve az angol ligakupával, ahol Wigan-ek és Swansea-k voltak a tűzközelben).

Hasonlóan a spanyol bajnokság értékét az adja, hogy az első 8ban olyanok vannak, mint a Barca, Real, Atletico, Valencia, Villarreal és Sevilla, akik az utóbbi 10-15 évben rendszeresen ott voltak a BL/EL legjobbjai között (még a Villarreal is majdnem BL döntőzött nem is olyan rég). Ezért tartom nagyon értékesnek a spanyol bajnoki címet (szemben pl egy némettel vagy franciával). A másik, amiért nagy érték, az, hogy itt nem sok minden múlik a szerencsén. Itt tényleg a legjobb nyer, miközben mind a kupában, mind a BL-ben ott a szerencse faktor.

A BL-t is az ellenfelek teszik értékessé. Ilyen ez.

Szerintem a BL és a bajnokság kb egy szinten van. A Realosok, akik persze képtelenek a sok sztárból összerakni egy hosszú távon jól működő csapatot persze lenézik a bajnokságot, mert képtelenek benne bármit felmutatni ismét.

BL győzelmet amúgy már megéltem párat a Barcával, de veretlen bajnokságot még nem. Egy veretlen bajnoki szezonnak jobban örülnék, mint egy BL címnek, azt hiszem. Remélem is, hogy EV nem sokat rotál (max 1-2 poszton) a hátralévő meccseken.
A Fifa egy szégyen
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.04.30. 10:56:04

ZolTano írta:Bajnok csapat!!!
Azért azt tényleg nem értem, hogy a BL miért számít sokkal fontosabb és erősebb kupának, mint a bajnokásg. A Reál fórumát is olvasva az jön le, hogy a bajnokság kit érdekel a Bl, na az valami és minden évben sokkal inkább a BL mint a Bajnokság. A szakma viszont a bajnokságot értékeli többre, persze csak ha a top 4 bajnokságról van szó, jelen esetben ráadásul a legerősebb bajnokásgról beszélünk, és lehet veretlenül lesz meg. Szóval szerintem a bajnoki aranynak legalább akkora értéke van, mint a BL-nek. Kupával együtt meg még különlegesebb. Nem volt ez rossz év,sőt kiválónak mondható, remélem a BL-ben jövőre a szerencse is mellénk áll, mégha idén nem is az miatt estünk ki.
Hajrá Barca!
Ebben a kérdésben nehéz igazságot tenni, de azért szvsz a lelke mélyén minden drukker egy kicsit jobban örül, ha a csapata BL-t nyer a bajnokság helyett. Lehet, hogy Katalóniában ezt másként élik meg, hiszen a nemzeti öntudat miatt talán az ott élők számára a spanyol bajnoki cím nagyobb értékkel bír. Szakmai szemmel nézve valóban a kiegyensúlyozottság diadala a bajnoki cím, ugyanakkor a két mezőny összetételét nézve egy kicsit a BL felé billen a mérleg nyelve. A bajnokságban többnyire 3-4 komoly ellenfele van egy csapatnak, a BL-ben ennek legalább a duplája. Másrészt viszont ezeknek a csapatoknak a jó részével a végső győztes nem is találkozik. A BL szvsz akkor lenne kimagaslóan a legnagyobb presztízsű kupa, ha bajnoki rendszerű lebonyolításban zajlana. Ha mindenki mindenkivel megmérkőzne, ott már minimálisra redukálódna a szerencse-faktor szerepe és valóban a legerősebb, legkiegyensúlyozottabb csapat nyerne. Akkor viszont valószínűleg még ez a minimális varázsa is elmúlna, pl a Roma vagy Sevilla által nyújtott meglepetések szinte semmit nem jelentenének a végső elszámolásban. A leggazdagabb, legerősebb háttérrel rendelkező csapatok pedig garantáltan kibérelnék az első 1-6 hely valamelyikét.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2018.04.30. 09:54:20

Bajnok csapat!!!
Azért azt tényleg nem értem, hogy a BL miért számít sokkal fontosabb és erősebb kupának, mint a bajnokásg. A Reál fórumát is olvasva az jön le, hogy a bajnokság kit érdekel a Bl, na az valami és minden évben sokkal inkább a BL mint a Bajnokság. A szakma viszont a bajnokságot értékeli többre, persze csak ha a top 4 bajnokságról van szó, jelen esetben ráadásul a legerősebb bajnokásgról beszélünk, és lehet veretlenül lesz meg. Szóval szerintem a bajnoki aranynak legalább akkora értéke van, mint a BL-nek. Kupával együtt meg még különlegesebb. Nem volt ez rossz év,sőt kiválónak mondható, remélem a BL-ben jövőre a szerencse is mellénk áll, mégha idén nem is az miatt estünk ki.
Hajrá Barca!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.30. 09:37:43

A kapusainknak ritka jó soruk van itt. Cillessen király kupát, ter Stegen spanyol bajnoki kupát kapott a születésnapjára. :D
Kovbal88 írta:De én a BL-t többre tartom és a kettő nem zárja ki egymást. Lehetsz egyszerre spanyol bajnok és BL győztes is. Egy négy-egyre megnyert meccs után estünk ki, semmi köze nem volt a bajnoksághoz a kiesésnek. Plusz egy Bajnokok ligája győzelem után, lehet Európa szuperkupát, és klubvilágbajnokságot nyerni, ami plusz két kupa.
Jövőre jobban rá kellene most már menni a BL-re, és elfogadni, hogy egy párharc az két meccs. De biztos is, hogy Coutinhot, Dembélét, Griezmannt nem csak azért igazolunk, hogy spanyol porondon biztosítsák a dominanciánkat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.30. 08:19:47

A BEK-nek korábban az adott rangot, hogy kizárólag a bajnok csapatok szerepelhettek a sorozatban. Talán pont amiatt is, hogy elég egy tucat jó, szerencsés meccs ahhoz, hogy valaki győzzön. A bajnoki címhez pedig egész éves jó teljesítmény kell, pláne a spanyol vagy az angol bajnokságban, ahol sok a hasonló erősségű, relative nagy csapat. Nem mondom, hogy a BL ne lenne fontos, sőt! Viszont azt úgy is meg lehet nyerni, ha a csoportban gyengén muzsikálva 2. leszel, a kieséses szakaszban is belefér 1-1 vereség, akár egy 1-3 hazai pályán is :roll: Sokkal nagyobb a szerencse-faktor a BL-ben.
Először is gratulálok a bajnoki címhez. De én a BL-t többre tartom és a kettő nem zárja ki egymást. Lehetsz egyszerre spanyol bajnok és BL győztes is. Egy négy-egyre megnyert meccs után estünk ki, semmi köze nem volt a bajnoksághoz a kiesésnek. Plusz egy Bajnokok ligája győzelem után, lehet Európa szuperkupát, és klubvilágbajnokságot nyerni, ami plusz két kupa.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.30. 07:33:29

A 11 pontos előny és a 87 rúgott gól alapján azt lehetne hinni, hogy sétagalopp volt bajnokságot nyerni, ezzel szemben egész éven át tartó, kemény meló volt. Én megemelem a kalapomat Valverde előtt, vadi új edzőként kézben tartotta a csapatot, és még a római visszavágó után sem éreztem a széthúzás vagy az egymásra mutogatás jeleit.
Persze voltak játékosok, akik többet tettek a sikerért, és voltak, akik kevésbé tudtak élni a lehetőségekkel, ennek ellenére szerintem mindenkit dicséret illet, köszönet nekik.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.04.30. 07:18:15

Gyakran elégedettlenkedünk a fórumon,de csodás 10 éven vagyunk túl. Annak fényében pláne,hogy ez idő alatt elment Puyi,Xavi, Valdes,most Ini,mind kapitány volt,elhunyt Tito. Ilyen szintű veszteségek évekre kivenne a forgalomból más csapatokat. De ez a csapat van, és domináns! Én bízom Valverdében,hogy továbbra is folytatni tudja ezt a szériát a csapattal.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.04.30. 07:04:32

Rivaldo11 írta:Tíz év alatt a hetedik, brutális dominancia. A hazai dupla mindig a legtöbb, amit egy csapat célul tűzhet ki, a bl csak bónusz. Akiknél pedig a real 6-8 jó meccse ezt a duplát beárnyékolja, csak sajnálni tudom. Feltöröltük a padlót velük is, ezt senki se feledje.
Gratula a csapatnak, és a mesternek, szép munka volt. Ha veretlenül fejeznénk be, az azért nagyot szólna.
Ezt nagyon adom! A BEK-nek korábban az adott rangot, hogy kizárólag a bajnok csapatok szerepelhettek a sorozatban. Talán pont amiatt is, hogy elég egy tucat jó, szerencsés meccs ahhoz, hogy valaki győzzön. A bajnoki címhez pedig egész éves jó teljesítmény kell, pláne a spanyol vagy az angol bajnokságban, ahol sok a hasonló erősségű, relative nagy csapat. Nem mondom, hogy a BL ne lenne fontos, sőt! Viszont azt úgy is meg lehet nyerni, ha a csoportban gyengén muzsikálva 2. leszel, a kieséses szakaszban is belefér 1-1 vereség, akár egy 1-3 hazai pályán is :roll: Sokkal nagyobb a szerencse-faktor a BL-ben.

Őszintén remélem, hogy az elkövetkező 4 meccsünk nem a szieszta jegyében fog eltelni, hanem rámegyünk a veretlenségre és Messi-t hozzásegítjük az aranycipőhöz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.30. 06:33:07

Tíz év alatt a hetedik, brutális dominancia. A hazai dupla mindig a legtöbb, amit egy csapat célul tűzhet ki, a bl csak bónusz. Akiknél pedig a real 6-8 jó meccse ezt a duplát beárnyékolja, csak sajnálni tudom. Feltöröltük a padlót velük is, ezt senki se feledje.
Gratula a csapatnak, és a mesternek, szép munka volt. Ha veretlenül fejeznénk be, az azért nagyot szólna.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.30. 06:08:38

Tíz év alatt hét bajnoki cím!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.30. 03:00:33

Vannak bennem vegyes érzések, pedig én aztán óriási sikernek könyvelem el ezt az évet. De sajnos Romát sehogy sem sikerül kitörölni. Legalább, ha tovább mennének.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.29. 23:58:48

Samper írta:Megérdemlik a gratulációt, de azért jövőre lesz min javítani.
Egyedul a Roma elleni 90 perc volt a gaz. Nem a kieses, mert ha elet-halal meccsen esunk ki a 4 kozott akkor erre a szezonra adtam volna egy 10/9et, igy max. 10/7, hiaba a hazai dupla es a veretlen bajnoksag.

Jovore szinten a BL az elsoszamu prioritas, de hat sajnos nekunk ez nem megy ugy latszik.

Sokmindent elmond a közhangulatról hogy mekkora csend van egy megnyert bajnoki cím után...
De ugye a Real BL címei nem érintenek minket...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.29. 23:36:11

dinnyesz írta:És tényleg lehetne sorolni min lehetne javítani. Szóval azt gondolom ha nyáron Valverde tud még csiszolni a csiszolnivalón , nagyon szép évek elé nézhetünk.
A következő szezonra illeszkedjenek be az új emberek teljesen, és jók leszünk. Na meg a nyáron folytatódjon a generációváltás olyan igazolásokkal, mint a múlt nyáron és a télen idehozott emberek. Semedo, Paulinho, Dembélé, Coutinho, ők jó igazolások voltak, ezt a sormintát kell folytatni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.04.29. 23:23:38

Samper írta:Megérdemlik a gratulációt, de azért jövőre lesz min javítani.
Ez igaz, viszont ha úgy nézzük ez elég biztató is. Veretlenül vezetjük a bajnokságot, bl-ben min elődöntőig mehettünk volna ha nem balfa..kodunk. És tényleg lehetne sorolni min lehetne javítani. Szóval azt gondolom ha nyáron Valverde tud még csiszolni a csiszolnivalón , nagyon szép évek elé nézhetünk.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.29. 22:52:21

Megérdemlik a gratulációt, de azért jövőre lesz min javítani.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.29. 22:39:39

Gratulálok a csapatnak. Tény hogy volt jó pár nézhetetlen meccs, de azért a veretlen bajnoki győzelem azért nem semmi.
Csak is Puyol
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.04.29. 22:37:16

Campeones Campeones Ole Ole Ole Ole. Hatalmas gratula a srácoknak, parádés idény, parádés kupadonto.
Kép
Kép
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.22. 11:25:47

BarcafanTomee írta:Én már most leírom a szezon értékelőmet egy mondatban.
Szerintem az El Clasicót érdemes lenne megvárni, egy esetleges rossz eredmény biztosan sokunk szájízét megkeserítené, de egy újabb győzelem, vagy akár a döntetlen is, a veretlenség megtartásával, nem hagyna kétséget afelől, hogy nagyon együtt van a csapat.
Szerintem a februári-márciusi hullámvölgy idején és a Roma elleni visszavágó után sem lehetett azt érezni, hogy valami baj lenne az öltözőben, de ha mégis voltak feszültségek, akkor azokon sikerült úrrá lenni, és ezt Valverde érdemének tartom.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2018.04.22. 11:24:42

Fórumtársak!
A szezon végéhez közeledve sok mindenről lehetne írni. Számos negatívumról is. Fanyalogtunk hétről hétre, de ezeket most engedjük el...
Hoztam nektek egy képet. Mentsétek el, majd nézegessétek hosszú percekig, és gondoljatok arra, mennyire szerencsésnek mondhatjuk magunkat.

Kép

Igen, a bajnoki címet is megelőlegeztem.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.22. 10:03:38

Én már most leírom a szezon értékelőmet egy mondatban.

Ahogy indult a szezon a dupla az valami csoda, és nem is gondoltam volna, hogy egyáltalán nyerünk valamit. Ahogy alakult viszont a szezon, abban benne volt a tripla is.

A szezon legjobbjai nálam: Ter Stegen, Rakitic, Messi és Alba.

Valverde munkájára is csak a BL kiesés vet rossz fényt, de az hatalmasat. Remélem marad és tud még csiszolni a játékon. Ha meg tudnánk tartani azt a stabil csapatjátékot és még tudnánk fejlődni támadásban, és a játékfelfogásunk is offenzív lenne, akkor egy rossz szót nem szólhatna senki az edzőre. Összességében nagyon jó munkát végzett, szinte a maxot hozta ki a keretből. Nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent elér az első szezonjában.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.19. 13:27:19

mess2009 írta:igen van egyetlen dolog ami nyilvánvaló és ha úgy veszem elég is a lecsúszáshoz ez pedig a LASSÚSÁG. az a helyzet, hogy ezt sokáig ellensúlyozni lehetett kreativitással, olyan egyéni kvalitásokkal amiben szintén nem a gyorsaság a döntő, egy a labdabirtoklást tökélyre fejlesztő taktikával(képességgel) ez azonban lássuk be, mára nem elég. nem elég, vagy már ez sem tökéletes.
nem elég, mert más csapatok is alapként kezelik és alkalmazni képesek - ha erre szükségük van!
a mai eredményes játék fő eleme a GYORSASÁG!
Ez szerintem is talán a legnagyobb gondunk. Viszont ilyen szempontból (is) nézve Semedo, Coutinho, Dembélé jó igazolások, ha bebetonozódnak a kezdőbe, az sokat javít majd ezen. Nyáron meg ha jönne Griezmann, Arthur, ők is gyorsítanának a csapaton. Szóval én bizakodó vagyok ezzel kapcsolatban, szerintem jövőre gyorsabbak leszünk.
Chino írta:De érdekes, hogy például a Realnál nem nagyon hallani ilyen hangokat, pedig a játék képe bőven elmarad a mienktől, a bajnokságban a harmadik helyért tepernek, ráadásul hajszál híján ők is ugyanúgy jártak, mint mi.
Mondjuk szerintem mostanság jól tolják, mezőnyben iszonyat dinamikusak és labdabiztosak. Csak Isco hiányában gyakran beíveléssel végződik a történet, ami újabban nem működik náluk. A bajnokságban ehhez még totális eredménytelenség is párosul. De mi is tudunk szépen játszani, csak idén ez gyakran nem sikerült. De pl. a Celta Vigo elleni bajnoki otthon, vagy a mostani Bilbao és Málaga elleni meccseink kifejezetten jók voltak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Lezárt