Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.25. 11:37:49

Plusz nekem inkább fehérnek tűnik az ember, mint négernek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.25. 11:35:31

Yokozuna írta:Egy meccs alapján nem lehet róla ítéletet mondani, főleg ilyen gyenge ellenféllel szemben.
Amit láttam, nincs benne lendület, sokat céltalanul téblábol, máskor nem tud időben szabadulni a labdától. Támadásban talán megüti Gomes és Vidal szintjét, de védekező vagy letámadó feladatra, az említettekkel szemben nem látom alkalmasnak.
Nem hiszem, hogy Valverde komolyabb ellenfél ellen a kezdőbe teszi.
vak vagy de elnézzük neked. neked is mondom inkább írd le h zsigerből gyűlölöd, ahelyett, hogy itt szénné égeted magad ekkora baromságokkal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.25. 11:34:11

Sinya22 írta:
Yokozuna írta:Támadásban talán megüti Gomes és Vidal szintjét
Zseniális. =D>
Nekem nincs benne lendület volt a kedvencem. :D Ha vmi, akkor az van benne, és ez még a legrosszabb meccsén is látszott, mikor pl. beállt a Getafe ellen, és csúszkált össze-vissza.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.25. 11:29:59

Yokozuna írta:Támadásban talán megüti Gomes és Vidal szintjét
Zseniális. =D>
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.02.25. 11:18:44

Egy meccs alapján nem lehet róla ítéletet mondani, főleg ilyen gyenge ellenféllel szemben.
Amit láttam, nincs benne lendület, sokat céltalanul téblábol, máskor nem tud időben szabadulni a labdától. Támadásban talán megüti Gomes és Vidal szintjét, de védekező vagy letámadó feladatra, az említettekkel szemben nem látom alkalmasnak.
Nem hiszem, hogy Valverde komolyabb ellenfél ellen a kezdőbe teszi.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.25. 10:52:27

Ennek a srácnak két problémája van, egyik az a hatalmas teher, hogy ő lett a semmiből a világ második legdrágább igazolása, holott csak egy fiatal tehetség. A másik meg a fél éves sérülése, miközben bizonyítani akart.

Tegnap, azért meglátszott, miért nem játszott a Chelsea ellen, nem mozog még otthonosan. Volt egy két szép egyéni megoldása. Vele és Coutinhoval jövőre nagyon szép eredményeket lehet elérni. Egyértelműen erősítést jelentenek mindketten. Csak, kár, ilyen drágán sikerült megszerezni őket.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.25. 10:30:01

palesz77 írta:
Plusz megjegyezném, hogy Semedoval brutál jó kis párost alkothatnak idővel. Úgy tűnik eléggé érzik is egymást, mellé a sebesség és a technika se hiányzik egyikükből se. Remélem még sokat látjuk őket együtt.
Felüdülés volt látni, főleg a tavalyi szezon után, mikor a komplett jobboldalunk romokban volt. Most egy darabig sajna nem látjuk együtt újra, de legalább Robival is kialakulhat közöttük a kémia.
amikor az ellenfél már “feladta” és van terület akkor játszi könnyedséggel veri meg az emberét/mozog jó helyre/ad jó labdát.
Már az elején is aktív volt, mikor az ellenfél még közel sem adta fel, csak akkor még látszott rajta, hogy görcsöl, ezért is választott rossz megoldásokat. De szerintem hamarosan eljön az idő, mikor az ilyeneket is megoldja. Nagy fegyver lehet ő rangadón is, +1 játékos, aki megtudja bontani az ellenfél védelmét, + Messiről is leveheti kicsit a terhet, hiszen nem koncentrálhat az ellenfél annyira rá, ha francia is a pályán van, mintha mondjuk Gomes v. Paulinho lenne ott. Még jobb helyzetben vagyunk, ha Coutinho ott van a másik oldalon, bár mezőnyben Ini nem kevésbé veszélyes, de brazil mellette gólerős is, a lövéseitől is rettegni kell.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.02.25. 02:40:15

noname írta:Nah, valami ilyesmit várnánk tőle. Több szép megmozdulása volt ma, mint Deu-nak egész szezonban.
Sokkal jobb játékos lenne mint Duli csak szerinrem elvesztette az önbizalmát és nagyon meccshiányis.

De mondjuk a Las Palmas jön.Pont az az ellen akivel szemben megint játszhat telibe egy full meccser.Még egy-két ilyen és ha jönne a gól szerintem sínre állna.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.24. 23:34:12

Ez igen nagy butítás volt tőle. =D>

Kár, hogy a lövése - annál az egynél, ami kapu közelébe ment :D - nem ment be, a végén látszott, hogy nagyon gólt akarnak vele lövetni már. Gólpassz így is jött, a második félidőre rengeteget fejlődött szerintem, gratula neki. Viszont nekem már az első félidőben is jobban tetszett, az eddigi meccsekhez képest sokkal jobb votl a kémia a többiekkel szerintem, egyre jobban érzi a szerepét és a társakat. A másodikra már a megoldások is jöttek mellé, csak így tovább.

Plusz megjegyezném, hogy Semedoval brutál jó kis párost alkothatnak idővel. Úgy tűnik eléggé érzik is egymást, mellé a sebesség és a technika se hiányzik egyikükből se. Remélem még sokat látjuk őket együtt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.24. 23:22:43

Ha fele ennyi pozitívat hozott volna mint ma, akkor is azt mondanám hogy ígéretes.

Vannak jó meglátásai, jó megoldásai, néha bénázik, de látszik hogy teljesen más kategória a gyerek.
Ráadásul piszok fiatal még mindig, több mint 1 évvel fiatalabb mint Neymar amikor ide került, rengeteg potenciál van benne.

Jó volt ez a meccs, meg kell jönnie az önbizalmának, és a tapasztalatának, és akkor rengeteget adhat a csapatnak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.24. 23:09:06

A “nagyon jótol” még igen messze vagyunk, a meccs második felében már történtek szép dolgok, de azt már láttuk az Espanyol, de foleg a Celta elleni kupameccsen hogy amikor az ellenfél már “feladta” és van terület akkor játszi könnyedséggel veri meg az emberét/mozog jó helyre/ad jó labdát.

Az a bajom hogy kicsit sok labdát veszít amikor buszozik az ellenfél, ha ennél labdabiztosabb lenne felőlem lehetne kezdo a BLben is.
Bajnokságban adni kell neki a perceket most rendesen, még akár az Atleticon ellen is kezdhetne. Nem azért mert olyan “nagyon jó”, hanem mert Paulinho, Vidal és Gomes gyengék oda, Semedo meg kiesett Robi megy vissza.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.24. 22:40:09

Ez a mai nagyon jó volt.Az első félidőben izgult,a másodikban sokkal nyugodtabban játszott,adott egy gól passzt,és nagyon jó volt nézni az elfutásait.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.24. 22:36:01

noname írta:Nah, valami ilyesmit várnánk tőle. Több szép megmozdulása volt ma, mint Deu-nak egész szezonban.
Az egyértelmű, hogy sokkal több van benne, mint Duliban, nem is hozzá kell hasonlítani.
Biztató volt a mai, volt 1-2 parádés megmozdulása. De még mindig sok a hiba, ami érthető is a sok kihagyás után, meg eleve nagyon fiatal játékosról van szó, akinek meg csiszolódnia kell. Ugyanakkor az is látszik végre, hogy idővel rendben lesz, és akkor nagyon sokat tud majd adni a csapatnak.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.02.24. 22:25:42

Nah, valami ilyesmit várnánk tőle. Több szép megmozdulása volt ma, mint Deu-nak egész szezonban.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.02.24. 18:34:59

csababarca írta:ha az orvosok zöld utat adtak neki, akkor lehetne fokozatosan terhelni.
nem a sérülésveszély miatt nem játszik, ezzel csak azt akarom mondani, hanem inkább amiatt, hogy a taktikába nem épült be még rendesen.
Ez a sanszos inkább de ez játék nélkül nem megy.

Amúgy meg nem hiszem el azt semm hogy a klubnál senki nem ült le hozzá, Dembi figyú lesérültél szóval addig is itt van Pedro a nyelvtanár addig az a dolgod hogy vele megtanulj “ több nyelven spanyolul”. :D
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.02.24. 18:30:25

Phil07 írta:Egyébként lehet tudni milyen nyelveken beszél francia mellett?
gondolom német a Dortmund miatt? Tudtommal a csigazabálók nem kedvelik az angolt :D

Én bízom benne, hogy jó lesz ide, de fél év alatt nulláról is meg lehet tanulni spanyolul/katalánul középfokra..főleg, hogy a sérülése alatt volt szabaideje...ez picit visszataszító számomra

A csigazabálok semmit nem kedvelnek... se német, se angol, se spanyol, se orosz ..... nekik az az elvárás, hogy ha te vagy náluk,akkor te beszélj mert te vagy a turista. Ha meg ők vannak idegenbe, akkor meg azért beszélj franciául, mert ők azok....
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.24. 18:29:33

visca el barca írta:
Cestus írta:Több ízben megtapasztaltam sajnos a saját káromon, hogy ez nem ilyen egyszerű
nyilván a megye 2-ben pont olyan kezelést kaptál mint ő :mrgreen: egy kis szóda meg leukoplast és kész :mrgreen:
Nálunk falun kivan helyezve egy mentőállomás 3 kocsival, az egyik emberük nagy foci rajongó, minden meccsünkre kijárt, egyik csapattársamnak eltörték a lábát, betették a mentőkocsiba és mondta a mentős, hogy majd 10 perc múlva indulnak, megvárja a meccs végét :lol: :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.24. 18:13:10

Phil07 írta:fél év alatt nulláról is meg lehet tanulni spanyolul/katalánul középfokra
:lol:

meg... ha napi 8 órában nyomod.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.02.24. 18:04:13

Egyébként lehet tudni milyen nyelveken beszél francia mellett?
gondolom német a Dortmund miatt? Tudtommal a csigazabálók nem kedvelik az angolt :D

Én bízom benne, hogy jó lesz ide, de fél év alatt nulláról is meg lehet tanulni spanyolul/katalánul középfokra..főleg, hogy a sérülése alatt volt szabaideje...ez picit visszataszító számomra
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.24. 17:26:38

csababarca írta:ha az orvosok zöld utat adtak neki, akkor lehetne fokozatosan terhelni.
nem a sérülésveszély miatt nem játszik, ezzel csak azt akarom mondani, hanem inkább amiatt, hogy a taktikába nem épült be még rendesen.
Egyetértek igazából. :D Én is remélem, hogy ma már kezd és minél több időt tölt a pályán.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.24. 16:54:44

ha az orvosok zöld utat adtak neki, akkor lehetne fokozatosan terhelni.
nem a sérülésveszély miatt nem játszik, ezzel csak azt akarom mondani, hanem inkább amiatt, hogy a taktikába nem épült be még rendesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.24. 16:22:38

visca el barca írta:
Cestus írta:Több ízben megtapasztaltam sajnos a saját káromon, hogy ez nem ilyen egyszerű
nyilván a megye 2-ben pont olyan kezelést kaptál mint ő :mrgreen: egy kis szóda meg leukoplast és kész :mrgreen:
:mrgreen: Jó, de neki meg a legmagasabb szinten is kell utána teljesítenie.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.24. 16:16:03

Cestus írta:Több ízben megtapasztaltam sajnos a saját káromon, hogy ez nem ilyen egyszerű
nyilván a megye 2-ben pont olyan kezelést kaptál mint ő :mrgreen: egy kis szóda meg leukoplast és kész :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.24. 15:59:54

csababarca írta:ha egészséges akkor nem fog visszasérülni, max más sérülése lesz.
de ez akkor örökké fennálló veszély minden játékosnál, ilyen formán mindenkit félteni kellene.
Azért már pár hete zöld utat kapott, gondolom nem félkész állapotra mondták az orvosok hogy játszhat.

ezzel nem azt mondom hogy mostmár örökké játszon 90 perceket, de sose fog visszarázódni,vagy belerázódni, ha jegeltetjük.
Ez ma egy olyan meccs, ahol kötelező játszatni, mikor ha nem most?!
Több ízben megtapasztaltam sajnos a saját káromon, hogy ez nem ilyen egyszerű. Az emberi test elég összetett dolog, ha pedig kiesik valaki 4+1 hónapra combhajlító-szakadással, az ezer más helyen okozhat problémát.

Mindezek ellenére én is azt mondom, hogy legyen kezdő ma, és remélem is, hogy így lesz. A klub/Valverde elég körültekintően járt el a játékossal kapcsolatban, jó pár meccse volt, ahol csak kóstolgatta a játékot, ideje lesz most már visszarázódni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.24. 15:47:18

Cestus írta: Gondolom nem akarják agyonterhelni egyből, hogy visszasérüljön.
ha egészséges akkor nem fog visszasérülni, max más sérülése lesz.
de ez akkor örökké fennálló veszély minden játékosnál, ilyen formán mindenkit félteni kellene.
Azért már pár hete zöld utat kapott, gondolom nem félkész állapotra mondták az orvosok hogy játszhat.

ezzel nem azt mondom hogy mostmár örökké játszon 90 perceket, de sose fog visszarázódni,vagy belerázódni, ha jegeltetjük.
Ez ma egy olyan meccs, ahol kötelező játszatni, mikor ha nem most?!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése